Home / Діти / Веселі і цікаві конкурси на випускному

Веселі і цікаві конкурси на випускному

Цікаві конкурси на випускному для четвертих класів

Для колишніх четвероклашок момент випускного теж важливий, адже вони стоять на порозі старшої школи, де їх чекає інша система навчання і інше життя. Щоб цей день запам’ятався, потрібно подбати про те, щоб конкурси на випускному 4 класів були цікаві, забавні і захоплюючі:

«Буквар»

Перед учасниками на столі буде лежати відкритий на певній сторінці буквар, і їхнє завдання – дути на нього максимально сильно, щоб перевернути якомога більше сторінок. У кого в результаті номер відкритої сторінки буде більшим, той і буде переможцем.

«Знову двійка»

Учитель повинен намалювати на дошці число двійок однакового розміру, аналогічну кількості учасників. Хто з них зможе стерти двійку першим, той і виграв.

«Карта країни»

Потрібно роздрукувати карту держави з чітким поділом країни на області. Учасники повинні будуть обережно розрізати карту по границях областей, і сказати, скільки їх вийшло. Після інші учасники повинні будуть вже склеїти ці шматочки, щоб знову вийшла правильна повноцінна карта.

«Локшина на вуха»

 Не всі учні молодших класів завжди старанно і совісно виконують уроки. Хто ж з них хоч раз не вішав локшину на вуха вчителям? Гра покаже, хто робить це по максимуму професійно. Потрібно розділити учасників на дві команди. У кожній команді половина школярів сідає на стільці, інші ж отримують мотузки однакової довжини. Після команди ведучих той, хто оснащений мотузками, біжить до сидячих однокласників і обмотує їм вухо мотузкою, потім це ж робить наступний учасник. Переможе той, хто обмотає вухо першим. При цьому намотати мотузку потрібно міцно, оскільки, якщо вона злетить, її потрібно перев’язувати, і результат не зараховується.

Ігри та цікаві конкурси на випускному – прекрасний спосіб зробити його яскравішим і веселішим. Випускники, а також вчителі і батьки, з радістю приймають в них участь, отримуючи незабутні емоції і бонуси в скарбничку своїх шкільних спогадів.

Ігри та цікаві конкурси на випускному в дитячому садку

Випускний в дитячому садку – перший важливий рубіж в житті малюка, урочиста подія, що знаменує підбиття перших підсумків та досягнень дитини перед вступом до школи. А ще це захід, який може стати незабутнім і яскравим святом.

Організатори випускного в дитячому саду повинні знати, що успіх гарного свята залежить від вдало підібраного сценарію, декорацій, подарунків і, звичайно ж, конкурсної програми для малюків. Винуватці торжества будуть раді від душі повеселитися і набігатися, а дитячі цікаві конкурси на випускному  та ігри цьому дуже сприяють.

Збери портфель

Для цього дитячого конкурсу знадобиться клей-олівець, намальована на ватмані валіза і вирізані зображення предметів. Серед них: зошит, кактус, пара шкарпеток, буквар, будильник, лінійка, м’ячик, щоденник, ручка, яйце, олівець, гумка для стирання, кружечки.

Хлопці повинні розділитися на кілька команд, щоб спільними зусиллями зібрати колаж. Їх завдання – вибрати картинки тих речей, які знадобляться на уроках у школі, і приклеїти їх на портфель-основу. Перемагає команда, якій вдасться найшвидше правильно впоратися із завданням.

Вгадай маму

Перед початком цієї гри для дитячого садка мами діток повинні написати на листочках кілька знакових фактів про своїх дітей. Приміром, «любить збирати пазли», «обожнює гуляти з собакою», «був на відпочинку в Туреччині», «дідуся звуть Павло» і т. д. Всі записки перемішуються і поміщаються у кошик.

Ведучий будує дітей у шеренгу обличчям до глядачів, витягує папірці один за одним і зачитує написане. Кожен малюк намагається вгадати записку своєї мами. Якщо дитина помиляється, робить крок назад, а при правильній відповіді – виходить вперед. Виграє той, хто в підсумку виявиться ближче всього до глядачів.

Юні художники

Необхідний інвентар для конкурсу на випускний: пензлі, фарби і папір. Ведучий просить малюків намалювати картинку, яка буде пов’язана із заняттями в дитячому садку, вихователями та дітьми. Тут переможця визначати не потрібно, всі роботи залишаться на пам’ять дитячого садка.

Що я знаю

Гра-перевірка багажу знань, з яким діти вирушать у перший клас. Враховуючи те, що випускні в дитячому садку проводяться влітку, то і питання можуть бути пов’язані саме з цією порою року. Наприклад, ведучий може попросити дітей сказати по черзі назви звірів і птахів, відповісти, чим можна займатися влітку або просто назвати професії.

Відповідай першим

Це також дитячий інтелектуальний конкурс, діти шикуються в лінію, кожному учасникові вручається по дзвіночку. Ведучий задає прості питання, на які можна відповісти, спершу подзвонити у дзвіночок. Хто перший подзвонить, той і буде відповідати.

При неправильній відповіді дитина робить крок назад, якщо малюк вгадав – проходить вперед. Виграє той, хто найчастіше вгадував правильно. Питання цього конкурсу в дитячому садку можуть бути найрізноманітнішими: якого кольору трава? як називається наша планета? коли йде сніг?

Займи місце в групі

Бере участь непарна кількість малюків, ведучий просить їх бігати та веселитися, поки грає музика. По команді «вишиковуються в групи по чотири людини!», діти повинні швидко зайняти свої місця в колоні. Той учасник гри в групі дитячого саду, який залишився без команди, повинен виконати додаткове завдання ведучого.

Склади ім’я

Діти повинні розділитися на кілька команд, кожній з яких дають по рюкзаку, в якому знаходяться папірці з початком імен. В іншому кінці зали лежать записки з закінченнями імен. Учасникам конкурсу для дитячого садка потрібно по черзі пробігти з рюкзаком в кінець залу, скласти одне зі слів, після чого повернутися на місце, вручивши рюкзак наступному гравцеві. Команда, яка впорається із завданням швидше, перемагає.

Якщо ви хочете, щоб випускний в дитячому саду запам’ятався вашій дитині надовго, влаштуйте веселі конкурси та ігри для дітей. Запропонована нами цікаві конкурси на випускному  для малюків дозволить вдосталь награтися, а батькам – повболівати за своїх діток.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *