Home / Діти / Веселі і цікаві конкурси на випускному

Веселі і цікаві конкурси на випускному

«Намотай скоріше»

Для такої гри знадобиться міцна нитка, яка б не пірвалася під час конкурсу. На ній фарбою відзначена середина. Запрошуються по три представника від двох команд. Вони-то і будуть намотувати нитку. Суперники з різних команд по сигналу ведучого, тримаючи в руках кінець нитки, починають намотувати її круговими рухами пензля. Перемагає та команда, яка швидше досягне зазначеної середини.

 «Хто на фотографії?»

Деякі міні-змагання вимагають підготовки до них заздалегідь. Так, потрібно попросити батьків випускників або, що ще веселіше, вчителів, принести свої старі фотографії, де вони зображені в дитячому або юнацькому періоді.

Світлини потрібно зібрати заздалегідь і ззаду олівцем підписати, хто на них зображений, але так, щоб ніхто з гравців не зумів побачити цей напис. Наприклад, повісити їх на стенд разом з чистими аркушами, призначених  для відгадок. Після підведення підсумків вибирається переможець – той, хто правильно відгадав людей, що знаходяться на фото.

Те ж саме можна зробити з світлинами самих випускників, де вони зображені ще немовлятами.

Якщо є можливість, можна відсканувати світлини, а після показувати їх на екрані. Гра дуже кумедна, цікава і видовищна.

Конкурси повинні бути всі цікавими.

Естафета «Зібрати портфель»

Конкурс потребує  наявності стільців, на яких будуть перебувати деякі приналежності, а також портфелів. На кожному стільці число предметів має бути однаковим.

Командам потрібно вишикуватися на певній відстані від стільців.

За сигналом ті їх учасники, які стоять попереду, біжать до стільця і кладуть в портфелі один із предметів, що знаходиться на ньому.

Вони повертаються в кінець команди, і естафета переходить до інших членів команди.

Коли учасник покладе в портфель останній предмет з усіх, що був на стільці, він несе зібраний портфель членам  журі.

Суть в тому, щоб подивитися, яка команда виявиться більш спритною і моторною.

Такі цікаві конкурси на випускному  11 класу можуть бути дуже кумедними з урахуванням того, які саме предмети на стілець покладуть організатори. Якщо з канцелярським приладдям все просто, то буде забавно спостерігати, як випускники намагатимуться вмістити в портфелі ковзани, футбольний м’яч або довгу шпаргалку, яку попередньо ще й потрібно скласти. Загалом, сміятися будуть всі. Конкурси повинні бути нешкідливий, нікого не кривдити.

«Ловля яблук»

Для конкурсу потрібні будуть звичайні яблука, об’ємне відро і рушник.

У центрі потрібно поставити відро з водою, і організатори повинні насипати в нього яблуках таким чином, щоб всю поверхню вкрити водою.

Всім конкурсантам видається рушник.

Гравець повинен намагатися витягти фрукт із застосуванням одних лише зубів.

Такі конкурси на випускний 9 клас краще проводити на відкритому повітрі. Якщо ж доводиться робити це в приміщенні, потрібно подбати про покриття підлоги, що захищає його від води.

Конкурс «Відкуси яблуко»

Ще одне невелике змагання, що припускає наявність яблук. Фрукт міцно підвішують за держак. По черзі учасники підходять до нього і намагаюся відкусити шматочок, руки вони тримають за спиною. Це не так просто, як здається – доведеться постаратися.

Щоб влаштувати такий конкурс між командами, потрібно взяти два яблука. Переможцем буде та група, якій вдасться з’їсти яблуко першою.

«Партнери по танцю»

Це командна гра не має переможця і переможеного, її завдання – змусити танцювати всіх присутніх. Спочатку вибирається хлопець і дівчина, які починають танцювати. При зупинці музики вони йдуть в зал і вибирають серед присутніх для себе інші пари. Музика зупиняється знову, і процедура повторюється, кількість пара стає більшою.

Триває ця гра до повного заповнення танцполу.

Танцювальні конкурси на випускний дуже популярні.

Конкурс знавців своєї школи

Дуже забавне змагання, яке допоможе не тільки визначити найуважнішого учня, а й дати можливість випускникам запам’ятати все, що колись було частиною їхнього життя, а тепер йде в минуле. Проходить гра в три тури.

Перший передбачає участь всіх, хто присутній в залі. Питання може задавати кожен окремо або певна група. Уже після на сцену буде запрошено тих, кому вдалося дати хоча б одну правильну відповідь.

Спеціальні призи та звання справжніх знавців отримують ті, хто дав найбільше правильних відповідей. Приблизні питання, які можуть включати в себе такі цікаві конкурси на випускному, можуть бути наступними:

В якому році була заснована школа?

Скільки в ній класних кімнат?

Якого кольору очі у директора школи?

Чий портрет висить у центрі класу мови і літератури?

Насправді таких питань можна придумати неймовірно багато. Головне – проявити фантазію і креативність. Учням напевно доведеться ламати голову, щоб згадати відповіді, зате вони освіжать в пам’яті чимало ключових моментів шкільного життя. До речі, схожі питання можна придумувати і вчителям. Вони допоможуть перевірити, наскільки вони знають свої випуски, і як вони здатні виявляти нестандартний підхід до пошуку відповідей. У будь-якому випадку весело буде всім.

Інтелектуальні конкурси теж повинні бути присутніми.

Ігри та конкурси на випускний вечір можна перераховувати безкінечно. Головне при складанні сценарію випускного вечора – це намагання, фантазія, захопленість і трохи креативності. І не забудьте, що гарний настрій може врятувати будь-який захід, адже навіть найстандартніші конкурси можна обіграти так, що веселощі та сміх не будуть затихати до самого ранку.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *