Home / Діти / Веселі і цікаві конкурси на випускному

Веселі і цікаві конкурси на випускному

Напевно, для кожної людини випускний бал асоціюється з чимось особливо прекрасним. Ця дата стане для випускників відправним пунктом в доросле життя. У кожної людини він буває лише раз у житті. І розуміючи це, кожен батько намагається створити незабутню атмосферу для свого чада на цьому прощальному вечорі. Щоб випускний бал в школі вдався, слід заздалегідь подбати про всі нюанси і організаційні питання. Якщо Ви хочете, щоб Ваш випускний був веселим, необхідно обміркувати програму, придумати пустотливі ігри і цікаві конкурси на випускному.

Цікаві конкурси на випускному

Випускний – особливий день і для самих колишніх школярів, і для їх батьків, і для вчителів. Після закінчення урочистої церемонії починається найцікавіше – випускний бал з ошатними сукнями і костюмами. Він повинен бути завзятим і веселим, нетривіальним і обов’язково запам’ятовуючим. Важлива складова цього торжества – цікаві конкурси на випускному.

Крім того, що вони повинні бути цікавими і захоплюючими, добре, якщо вони будуть, так чи інакше пов’язані зі шкільною тематикою, адже учням доводиться прощатися з нею, так чому б не насолодитися нею ще разок?

На випускному повинні запам’ятатися всі позитивні емоції.

На випускному вечері ти начебто відчуваєш себе вже не дитиною, але розумієш одночасно, що дорослішати ще зовсім не хочеться. Цієї урочистої події чекають, про неї мріють, до неї ретельно готуються. Після непростих іспитів, хороших і не дуже оцінок випускний бал стає своєрідною нагородою за всі праці.

Створити, а також провести феєричну розважальну програму для випускників, їх батьків та вчителів зможе досвідчений професіонал, який знає свою справу. Якщо Ви хочете, щоб вечір був із проведенням завзятих конкурсів, фокусів, іскрометного гумору і безлічі приємних несподіванок, варто дуже серйозно підійти до вибору ведучого. Не забувайте, що ведучий урочистості повинен бути на одній хвилі з випускниками, бути відмінним психологом і педагогом, а також володіти яскравою зовнішністю та харизмою.

Природно, якщо за проведення випускного вечора буде відповідати спеціально запрошений ведучий, то ігри та конкурси на випускний повинен вигадувати він. Але далеко не всі запрошують професійного ведучого, а обходяться власними силами і стараннями. Крім того, є ймовірність, що випускникам може не сподобатися обрані ведучим цікаві конкурси на випускному. Тому варто підстрахуватися, вивчивши парочку-другу оригінальних ігор і конкурсів, адже Ви напевно знаєте, що сподобається Вашим однокласникам.

Конкурси на випускний вечір можуть бути найрізноманітнішими: смішними і серйозними, танцювальними і інтелектуальними. Без них ніяк не можна уявити випускний вечір. Гравці можуть розбиватися на команди, змагатися, співати, танцювати.

Цікаві конкурси на випускному – кілька прикладів

«Майбутній диплом»

Для проведення цього конкурсу знадобляться п’ять аркушів паперу і п’ять фломастерів. Потім запросіть п’ять випускників. Завдання учасників полягає в наступному: необхідно написати словосполучення «Диплом відмінника», затиснувши олівець ногою. Таким чином, випускники як би обіцяють батькам закінчити університет на «відмінно». Хто зробить це акуратніше і швидше, той і стає переможцем.

«Малювання»

Кожна з команд витягає у ведучого картку з назвою відомої картини, яку необхідно буде зобразити. Потрібно постаратися зробити це так, щоб всі впізнали зображений твір. Команда-переможець визначається в залежності від того, наскільки швидко були відгадана картина.

Не можна залишити без уваги конкурси на випускний вечір, які передбачають вибір Короля і Королеви балу. Багато випускників та випускниць чекає цей момент вже давно і тільки й мріє завоювати цей титул. Голосування найкраще провести під кінець урочистості, анонімно, коли всі бажаючі повинні написати на аркуші паперу прізвище претендента на звання Короля або Королеви балу і опустити його в спеціальний ящик. Шляхом підрахунку голосів вибираються Короля і Королеву. Після цього зазвичай їх нагороджують призами, а також їм пропонують станцювати шкільний вальс.

Ведучому такого торжества варто включити в сценарії випускного вечора ігри. Це може бути гумористичний баскетбол, де роль м’яча буде грати зім’ята газета, а баскетбольний кошик буде служити справжня, прикріплена до стіни, корзина для сміття, або ж це буде веселий футбол, в якому випускники в ролі футболістів будуть ганяти повітряну кульку.

Також можна провести і таку гру:


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *