Home / Діти / Сценарій випускного в дитячому садку. Весела підбірка

Сценарій випускного в дитячому садку. Весела підбірка

У житті дитини теж трапляються хвилюючі моменти по шляху до дорослішання. Першою серйозною сходинкою на сходах у доросле життя є випускний в садку, який повинен запам’ятатися надовго і підготувати дитину до наступного щабля – школі. Щоб випускний в дитячому саду пройшов незабутньо, він повинен бути веселий, цікавий і оригінальний. Пропонуємо веселий сценарій випускного в дитячому садку.

Сценарій випускного в дитячому садку. Випускний бал «Чарівник смарагдового міста»

В ході ранку діти продемонструють батькам навички, набуті в дитячому саду. Малюки попрощаються з садком і вихователями, подякують педагогам. Атмосфера казки створить святковий настрій у всіх учасників заходу. Незважаючи на велику кількість персонажів, в випускному балі задіяні всі діти.

Дійові особи:

Ведучі;

Еллі;

Опудало;

Залізний Дроворуб;

Боягузливий Лев;

Гуси;

Незнайка;

Кнопочка;

Двійка;

Ноти;

Фея Стелла;

Діти;

Скрипковий ключ.

Заходять діти, тримаючись за руки, стають посередині залу. В цей час музикант грає або включає вальс. Перша ведуча:

– Квітнуть сади, так рано, спозаранку, соловейко так весело свистить. Наш дитячий садок на казковій галявині, в веселий день трішки сумує. Сьогодні в нашому милому світлому залі діти зібралися в останній раз. Тут буде море радості і крапелька печалі -вони від нас йдуть в перший клас.

Друга ведуча: – Позаду залишився садок, безтурботні дні,

Незабаром перші оцінки вам поставлять в щоденники. Раніше ви грали в школу, але закінчилася гра, вам заздрять сьогодні дошкільнята з двору.

Діти читають вірші.

Всі діти виходять на середину залу і співають пісню «Прощайте іграшки» Діти сідають по своїх місцях.

Діти читають вірші.

Сценарій випускного в дитячому садку  радить, що  знову виходять всі діти, стають перед батьками, співають пісню «Тепер ми першокласники». Діти сідають на місця.

Читають 7 –ма і 8 – мА дитина.

Діти танцюють прощальний вальс. Сідають на місця. Надається слово завідуючої дитячим садом. …

Перша ведуча: – Незабаром, дорогі наші майбутні першокласники, для вас продзвенить перший шкільний дзвінок. З того моменту ви вирушите в нову казку, під назвою країна знань.

Друга ведуча: -Зараз ми перевіримо, наскільки уважно ви займалися в садку і чому встигли навчитися. Ми будемо говорити початок фрази, а ви, діти, повинні її правильно закінчити.

Вихователі поперемінно читають:

– букви всі від А до Я на сторінках (букваря);

– щоб ручкою писати, приготуємо ми (зошит);

– в коридорі тупіт ніг, хто кличе всіх у клас? (Урок);

– дуже скоро зустріне вас світлий і просторий (клас);

Перша ведуча: – Які ви всі молодці! Всі знаєте! Іспит склали на відмінно! Стали дисципліновані і навчилися дружити. Ви вже все вмієте і готові до школи. Зараз ми вручимо вам дипломи, які стануть перепусткою в перший клас.

Звертають увагу на велику скриню. – Ось вони, ваші документи! Йдуть відкривати- Ой! А де ж ключ? Він же тільки що лежав на скрині. Що ж робити? Як вручити дипломи? Адже без них наші учні не зможуть вступити до першого класу! Діти, може ви бачили ключ?

Друга ведуча: – Може хтось невдало пожартував?

За лаштунками чути сильний гуркіт, ніби-то руйнується будинок. Входить Еллі і оглядає всіх учасників заходу.

Еллі: -Доброго дня. А де я? Ви хто?

Перша ведуча: -Діти  нашого садка. Вони з відзнакою закінчили дитячий сад і готові піти в перший клас. Ми хотіли видати їм дипломи, але ключ від скрині загубився і ми не знаємо, що робити.

Еллі: – І я теж загубилася. Я збиралася йти за букварем в школу, але налетів страшний ураган. Я сховалася. А коли вилізла з укриття, виявилася тут. Тепер мені теж не зрозуміло де я, і як потрапити додому. Плаче.

Друга ведуча: – А ти одна ховалася? Тобі не було страшно?

Еллі: Витирає сльози. – Точно! Я ж була з Тотошкою! Це моє цуценя, воно злякалося  урагану і ми сховалися в будинку разом. Де ж він? Шукає. Тікає і повертається з іграшкою собаки в руках. У іграшкового песика записка. – Де ти це взяв, Тотошко? Віддай! Еллі віддає записку ведучій.

Перша ведуча читає: – Ключ не загубився. Тут ви його не знайдете. Його вкрала зла чаклунка Блакитної Країни – Гінгема, щоб зіпсувати дітям свято. Гінгема сховала ключ, щоб веселий, цікавий випускний не відбувся і діти не змогли піти в школу.

Але не впадайте у відчай. Вам допоможе Чарівник Смарагдового Міста – Великий Гудвін. Сценарій випускного в дитячому садку  радить, щоб його знайти вам треба йти по цегляній доріжці, нікуди не звертаючи. По дорозі треба виконати три заповітних бажання перших зустрічних. Бажання стануть перепусткою в Смарагдове Місто.

Друга ведуча: – Ну що ж, діти, готові йти до Гудвіна? В добру путь! Грає 1-й куплет «Пісеньки друзів». Діти йдуть один за одним по залу. Попереду них Еллі з ою В цей час декорації змінюють на соняшники. Коли закінчується музика, діти бачать Опудала, який махає руками.

Опудало: – Киш, киш, докучливі ворони! Що ви до мене пристали! Забирайтеся звідси!

Еллі: – Привіт, я Еллі. А ти хто? Чому ти так високо забрався? Теж від урагану ховаєшся?

Опудало: – Привіт, дівчинка, мене Опудалом  звуть. Я тут сиджу, і ворон відлякуюю, щоб соняшники не подзьобали.

Еллі: – Так ти ж зовсім не страшний. Навпаки – милий і смішний.

Опудало: – Ось це то і погано, що не страшний. Ворони мене ні крапельки не бояться. Якщо б я зміг спуститися, я б відразу їх усіх зумів прогнати. Набридли, приставучі!

Еллі: – Якщо це твоє заповітне бажання, я можу допомогти. Витягає палицю з рукавів Опудала. – Гінгема вкрала й сховала ключ від скрині з дипломами і наслала на наш з Тотошкою будиночок ураган. Тепер нам треба дістатися до Смарагдового Місто до Гудвіна. Він допоможе мені повернутися додому, а дітям відшукати ключ. Адже без них діти  не потраплять в школу.

Опудало: – А що таке ця школа? Там теж багато докучливих ворон?

Перша ведуча: – Школа – це місце, де вчителі будуть давати дітям нові знання і вміння, щоб вони змогли вступити до інституту і знайти хорошу роботу.

Опудало: – А за що вони будуть давати знання? За соняшникове насіння, цукерки, шоколадку?

Перша ведуча: – Ні, Опудало, вчителі будуть давати знання в обмін на старання і бажання навчатися.

Опудало: – А чому вони вчитимуться?

Перша ведуча: – У першому класі діти навчаться читати, писати, малювати, співати і рахувати.

Опудало: – Кого рахувати? Ворон?

Перша ведуча: – Не тільки. Діти навчаться складати багатозначні числа. Простим прикладам ми їх вже навчили. Ось скільки буде 2 + 2, ти знаєш?

Опудало: – М-м. Мотає головою.

Перша ведуча: – А діти знають. Скільки буде 2 + 2? Звертається до дітей. Діти відповідають. Ведуча загадує ще кілька простих прикладів.

Сценарій випускного в дитячому садку  радить, що вмикається  фонограма або музикант грає частівки. Влітає Баба-Яга на вінику, слідом гуси. Баба-Яга співає частівки.

Каже: – Так, гуси, вилітайте, хто такі дізнайтеся!

Два гуся: – Га-га-га! Га-га-га! Ви звідки і куди? 2 рази, звертаючись до дітей, вихователів і Еллі.

Перша ведуча: – Це наші діти, вони закінчили з відзнакою дитячий сад і збираються йти в перший клас Баба-Яга і гуси співають частівки поперемінно.

Каже: – Так, гуси, допоможіть і контрольну вирішіть.

Перша ведуча: – Допоможемо бабусі з завданнями? Звертається до дітей. Діти відповідають. Гуси співають загадки.

Баба-Яга: – Дякуємо, добрі гуси. А тепер повеселіться діти  і станцюйте з ними завзятий танець. Гуси і діти танцюють під музику «Два веселих гуся».

Баба-Яга: – Ось це так! Порадували, так порадували! А як до математики готові! Молодці діти!

Певая ведуча: – Це ще не все, чого діти навчилися. Звертається до дітей: – Може зіграємо в гру для закріплення математичних знань? Діти відповідають. Гра «Раз, два, три, чотири, п’ять»

Опудало: – Як добре багато знати. Я передумав. Тепер моє заповітне бажання – змінити солому в моїй голові на мізки.

Еллі: – Ну тоді підемо з нами в Смарагдове Місто. Він і тобі допоможе набратися розуму.

Опудало: – Звичайно! Побігли швидше! Грає другий куплет «Пісеньки друзів». Еллі, Тотошка і діти знову обходять зал і розсаджуються по місцях. Під час звучання музики, декорації змінюються на ялинку. З’являється Залізний Дроворуб з сокирою.

Опудало: – Еллі, хто це?

Еллі: – Я не знаю, давай запитаємо.

Опудало: – Він не рухається і не розмовляє, що з ним?

Еллі: – Може заіржавів? Він же з заліза.

Опудало: – А що це поруч з ним?

Еллі: – Так це ж маслянка! Давай змажемо його! Змащують.

Дроворуб: – Ой, дякую, добрі люди. Я теж колись був людиною, поки Гінгема мене не зачарувала. Я став залізякою і тепер боюся дощу.

Еллі: – От зла тітка! Вона і мене з будиночком забрала і ключ від скрині з дипломами у дітей забрала і тебе зачарувала. А у тебе є заповітне бажання?

Дроворуб: – Якщо я вже перетворився в залізяку, мені хоча б серце мати людське. Гаряче. Я теж хочу любити і дружити з усіма. Он які ваші діти  дружні. А у мене ще не має друзів.

Опудало: – Не переживай, тепер ми всі – твої друзі. Подивися в зал, як нас багато. Пішли з нами до Гудвіна. Він подарує тобі справжнє серце і ти зможеш знайти собі ще більше нових друзів. Мені – розум. Еллі відправить додому, а дітям допоможе вступити в перший клас.

Дроворуб: – Так, в школі багато дітей. Я б теж знайшов собі там друзів. Адже в школі навчаються тільки дружні діти і допомагають у всьому один одному. А ваші дошкільнята такі?

Друга ведуча: -Звичайно, ти можеш сам в цьому переконатися. Грає пісня «Коник», входить Незнайко і Кнопочка.

Сценарій випускного в дитячому садку  радить, що Кнопочка: – Ти такий ошатний, Незнайко. На свято зібрався?

Незнайка: – Так. Прийшов до дітей в дитячий сад на їх веселий цікавий випускний бал. Хочу, щоб вони мене з собою в школу взяли. Я і пісню до свята вивчив.

Кнопочка: – Заспівай. А ми з дітками послухаємо і вирішимо, пустять тебе в школу чи ні.

Незнайка: – Я один соромлюся. Може ви мені допоможете?

Все: – Так.

Пісня «В школу»

Кнопочка: – Заспівав ти добре, може ти і танцювати вмієш?

Незнайка: – Ні, танцювати не вмію. Може діти вміють, і мене навчать?

Кнопочка: – Звичайно! Наші діти багато чому навчилися в дитячому саду. І співати, і танцювати. До дітей: – Навчимо Незнайку? Діти відповідають і всі виходять на танець «Том і Джеррі». Танцюють. Входить Двійка.

Двійка: – Привіт. Я чула, ви тут в школу зібралися. Я з вами.

Незнайка: – Навіщо?

Двійка: – Як? Я ж в школі найголовніша оцінка!

Пісня «Двійка»

Кнопочка: – Не слухайте її. Всі ж знають, що двійка – погана відмітка. Ніхто не хоче бути ледарем.

Незнайка двійці: – Йшла би ти краще додому грамоті вчитися.

Двійка: – Ще зустрінемося.

Друга ведуча: – Молодець, Незнайко. Давай-но ми краще навчимося портфель до школи збирати. І квітку для Кнопочки в нього покладемо. Квітка не простою буде, а з оцінками, які  діти будуть отримувати в школі.

Гра «Збери квітку»

Гра «Збери портфель»

Дроворуб: – Які ви дружні. Візьміть мене з собою до Гудвіна. Грає третій куплет «Пісеньки друзів». Діти, Еллі з Тотошкою, Опудало і Дроворуб обходять зал. В цей час знову йде зміна декорації. За ширмою видно Льва, який не виходить.

Елі: – Хто там? Виходьте, не бійтеся, у нас весело.

Лев: – Добрий день, а звідки ви знаєте, що я боюся?

Еллі: – Ну, ви ж ричите на мого Татошку, а сміливі Леви не гарчать на маленьких песиків.

Лев: – Я знаю, що не гарчать. І знаю, що лев – цар звірів і не повинен боятися. Але я не можу. Мені не вистачає сміливості і я не знаю, де її знайти.

Еллі: – Це ваше заповітне бажання? Ми можемо взяти вас із собою в Смарагдове місто, якщо ви перестанете гарчати. Ми йдемо до Гудвіна за допомогою. Діти в школу не можуть потрапити через Гінгему. Сценарій випускного в дитячому садку  передбачає, що  Гудвін повинен допомогти. Він і тобі сміливість знайде.

Лев: – У мене в лісі теж школа є. Я поки від своєї боязкості туди не ходжу, але дуже хочу. А ось інші звірі навчаються. Знаєте, як вони співати там навчилися!

Друга ведуча: – Наші діти теж співати вміють. До дітей: – Заспіваймо для лева? Діти відповідають. Співають пісню «Чудове свято».

Вибігають ноти і скрипковий ключ.

Скрипковий ключ: – Я хлопчисько симпатичне, під назвою Ключ скрипковий. Панам і дамам я граю гами. Ноти співають загадки.

Скрипковий ключ: -Всі загадки відгадали, інструменти всі дізналися. Постараємося трошки, і зіграємо вам на ложках.

Ансамбль ложкарів

Лев: – Які сміливі і завзяті діти. Я йду з вами. Грає четвертий куплет «Пісеньки друзів». Всі знову проходяться по колу, в цей час декорація змінюється. З’являється ширма з намальованою страшною головою.

Голос з-за ширми: – Я Гудвін! Великий і жахливий! Що вам тут треба?!

Еллі: – Нас багато. Я Еллі, зла Гінгема наслала на мій будиноок ураган і нас з Тотошкою віднесло далеко від будинку, ми тепер не можемо повернутися. Це Опудало – він хоче стати розумним. Це Залізний Дроворуб – йому потрібно серце. Це Лев – він боягузливий і хотів попросити у тебе сміливості. А це наші улюблені діти. Вони закінчили дитячий сад і чекали свої дипломи. Але Гінгема сховала ключ від скрині. А без дипломів дітей не приймуть до школи. Ми всі прийшли до тебе за допомогою.

Голос з-за ширми: – Треба подумати, давайте поговоримо про це завтра. Включається гавкіт щеняти. З-за ширми вибігає чоловік, за ним Тотошко.

Гудвін: – Ай, приберіть його, ай, боюся, допоможіть!

Всі: – Хто ви?

Гудвін голосно: – Я Гудвін, Великий і Жахливий.

Еллі: – Ви не чарівник?

Гудвін: – На жаль, ні. Я просто людина. Мене сюди занесло на повітряній кулі.

Еллі плаче: – Я не потраплю додому.

Опудало: – Я не отримаю серце.

Дроворуб: – А я залишуся без розуму.

Лев: – Я так і буду боягузом.

Гудвін: – Еллі! На тобі ж чарівні туфлі. Всі звертають увагу на срібні черевички Еллі. Стукни каблучками три рази. Еллі стукає, всі рахують. З’являється Фея під музику «Чарівниця».

Фея: – Я володарка Рожевої країни. Я допоможу всім знайти бажане. Роздає всім флакончики з соком.

Лев випиває: – Дякую! Тепер я повинен поспішати до своїх підданих. Я ж цар! Іде.

Сценарій випускного в дитячому садку  передбачає, що Дроворуб випиває: – Я відчуваю, як почало битися моє серце. Тепер я щасливий. Дякую! Іде.

Опудало випиває: – У мене немає слів висловити свою вдячність, я безмірно щасливий! Іде.

Фея дає Еллі і Гудвину повітряну кульку: – А це – вам. Через кілька хвилин він перетвориться у величезну кулю і відправить вас по домівках. Покваптеся. Еллі і Гудвін йдуть.

Фея дає дітям ключ: – Ось ключ, але він відкриє скриню, якщо пообіцяєте добре вчитися Обіцяєте? Діти обіцяють.

Друга ведуча: – Прийми, добра Фея, в подяку подарунок від хлопцівдітей.

Діти танцюють танець «Добрий жук».

Фея: – Дякую мої дорогі, мені пора. Іде.

Діти співають прощальну пісню «В добру путь»

Слово надається батькам.

Вручення подарунків і дипломів.

Завдяки такому оригінальному сценарію, випускний в дитячому саду пройде весело і цікаво. В атмосфері казки діти ще раз згадають навички, набуті в садку. В ігровій формі дітям нагадають про важливість дружби.


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *