Home / Діти / Сценарій на свято 8 березня. Підбірка сценаріїв

Сценарій на свято 8 березня. Підбірка сценаріїв

Проведення тематичних заходів у Міжнародний жіночий день стало доброю шкільною традицією. Організувати святкування можна по-різному: розіграти виставу, влаштувати солодкий стіл, дискотеку або інсценувати лицарський турнір. Тому пропонуємо сценарій на свято 8 Березня  в школі, який органічно впишеться в будь-яку святкову програму.

Сценарій на свято 8 березня –  підготовка

Сценарій на свято 8 березня. Підбірка сценаріїв

Коли ви визначилися зі стилістикою сценарію, то саме час подумати про його наповнення. Саме на цьому етапі і виникають основні проблеми, адже захід має бути динамічним і захоплюючим. Погодьтеся, що декламація віршів протягом декількох годин втомить присутніх.

Безумовно, у заході повинен бути ведучий (чудово, якщо його роль виконає хтось із учнів), який буде регулювати хід подій. Однак головними учасниками повинні виступати самі діти. Саме тому сценарій свята на 8 Березня  в школі обов’язково повинен включати конкурсну програму.

“Каверзне запитання”. Небхідно продовжити речення «8 Березня я зазвичай …» Суть в тому, що давати відповідь потрібно дуже швидко, формулювання не повинні повторюватися. Такий прийом можна використовувати на самому початку заходу, щоб розрядити обстановку за солодким столом. Трохи пізніше смішно буде провести гру «Після 8 Березня я зазвичай …».

«Реклама». Цей конкурс перевірить винахідливість і красномовство учасників. Хлопці виконують роль рекламних агентів. Їх завдання – вигідно представити свою продукцію. Суть в тому, що хлопцям пропонується рекламувати жіночі речі (помади, шампуні, прикраси, журнали та інше), а дівчатам – чоловічі (краватки, комп’ютерні ігри, іграшкові автомобілі і т. п.). Переможцем стає той, у кого вийшла краща презентація.

“Весна прийшла”. Ведучий називає дії, пов’язані з приходом весни, а учасники їх показують. Якщо дію здійснює хтось або щось чоловічого роду, то зображують хлопці, якщо жіночого – дівчата. Приклади пропозицій:

Прийшла весна. Подув теплий вітерець (вітерець – чоловічий рід).

Прийшла весна. Набрякли брунькии (брунька – жіночий рід).

Прийшла весна. Всюди з’явилися березневі коти (кіт – чоловічий рід).

Прийшла весна. Дівчата вдягнули сукні (дівчата – жіночий рід) і т. д.

Цю гру можна проводити просто заради розваги, а можна внести елемент змагання і вибрати команду, якій вдалося продемонструвати найсмішніші пантоміми.

«Вітамінний». Для цього конкурсу знадобляться порізані навпіл апельсини і дві ємності (склянки, графини). Діти діляться на дві команди (наприклад, хлопчики і дівчатка), завдання учасників – видавити якомога більше свіжого соку за обмежений проміжок часу. Щоб уникнути стовпотворіння, змагання краще проводити в форматі естафети.

«Зараз заспіваю». Який же сценарій свята на  8 Березня  в школі без пісень? Однак пісню потрібно не заспівати, а показати. Учасник слухає в навушниках композицію, а потім за допомогою жестів показує почуте. Глядачі повинні відгадати пісню і хором проспівати. Для цієї  розваги вибирайте популярні композиції, які знає більшість присутніх.

Сценарій на свято 8 березня

Після стандартного вітання ведучих, полум’яних промов керівного складу та почесних гостей, якщо такі є, рекомендується порадувати жіночий колектив приємним сюрпризом, проміжним подарунком.

Сценарій на свято 8 березня  ведуть дві ведучі, але після промов і нагороджень почесними грамотами, одна Ведуча йде і в залі залишається друга Ведуча.

Ведуча 2 викликає на сцену кілька чоловіків, кількість яких залежить від чисельності колективу. Вони будуть учасниками безпрограшної лотереї. Ведуча дає по черзі чоловікам право вибору листочка з номером з капелюха. Все просто. Чоловік називає номер, який він витягнув.

Представниці прекрасної половини людства, які сидять за столами, беруть біля своїх столових приборів зображення квітки, на зворотному боці якого написаний номер. Жінці, у якої номер на квітці збігся з номером, озвученим чоловіком вручається подарунок. Вручає цей чоловік. Він же знаходить подарунок, на упаковці якого повинен бути той же номер.

Всі подарунки повинні бути однакової вартості, але різні. Все залежить від фінансових можливостей компанії, адже це проміжні подарунки, їх завдання підняти настрій жіночому колективу, який в день 8 березня має купатися в увазі. Таким чином всім жінкам вручаються презенти.

Сценарій на свято 8 березня передбачає, що входить Ведуча 1, вона веде з залу кілька чоловіків. В цей час Ведуча 2 оголошує музичну паузу. Тут за бажанням, або виконується початківцями – співаками (або професіоналами, якщо є така можливість) пісня, або танець.

Повертається Ведуча 1, вона несе пакет, в якому скатертина, ручка, папки і дві склянки, а також в руці у неї графин з водою. Чоловіки вносять стіл і стільці. На сцені ставиться стіл і стільці, стіл накривається скатертиною, ставиться графин і дві склянки.

Ведуча 1: Я змушена припинити наше торжество.

Ведуча 2: В чому справа?

Ведуча 1: Колега, займайте місце за столом. Зараз все поясню.

Ведучі сідають за стіл.

Ведуча 1 (стукаючи ручкою по графину): Увага! Увага! Змушена відкрити екстрені збори, оскільки отримані невтішні результати про загальний стан жіночої частини колективу (називається компанія).

Ведуча 2: Ой ой.

Ведуча 1: Справа серйозна. Почнемо перекличку.

Ведуча 2: Незрівнянна Галина Федорівна?

Галина Федорівна: На місці!

В такому дусі Ведуча 2 називає всіх співробітниць, використовуючи для кожної свій епітет: мила, весела, красива, чарівна, найпривабливіша, суперска, карколомна, чудова, казкова, ласкава, сексуальна, спокуслива, чарівна, премудра і інше.

Ведуча 2: Всі на місці.

Ведуча 1: Почнемо! На носі літо, короткі спідниці, купальники, оголені руки, ноги, а у когосьі груди. А ви що? Ось помилуйтеся на останні дані (дивиться в папку) загальний приріст за зиму склав 53 грами. Бухгалтерія наїла 23 грами. Відділ логістики нахабним чином набрав 5 грамів. Приріст керівного складу – 15 грамів.

І на відділ менеджменту якості припадає 10 грам приросту (загальна вага розподіляється між усіма відділами, де працюють жінки). Як це називається? Адже після новорічних свят пройшло достатньо часу! Так що повинні були прийти в норму, навіть, якщо перебрали з оселедцем під шубою під бій курантів! Неподобство! А ви ___ (звертається по імені / по батькові Ведуча 2) куди дивилися ?! Ви, як відповідальна за здоровий спосіб життя в колективі ___ (назва компанії), прогавили це питання!

Ведуча 2 (якщо вийде, червоніє): Винна, що не вгледіла.

Ведуча 1: На цьому, на жаль, сумні звістки не закінчуються. Збільшилася загальна протяжність зморшок! Дівчатка! Як же так?! І цей в рік всесвітньої боротьби зі зморшками! Кожна з вас брала зобов’язання, а в підсумку що? Ось чорним по білому написано – загальна протяжність зморшок збільшилася на 3,3 мм! (Далі загальна цифра також розподіляється по відділах). Так що не до свят! Слід терміново виправляти ситуацію.

Ведуча 2: Слід не допускати такого неподобства!

Ведуча 1:А чому ви таке допустили? Чому вчасно не помітили, як колектив скотився і пішов по кривій доріжці? Це треба було стільки наїстися. Яке там наїстися! Нажертися! 53 грама, кошмар!

Ведуча 2: Сценарій на свято 8 березня   передбачає, а що я? Стінгазети регулярно вивішую з актуальними темами, брошурки про правильний спосіб життя кожен день видаю, на фітнес за руку відводжу, полуницю сама вирощую на маски і забезпечую колектив.

Ведуча 1:Значить цього недостатньо! Активізується! Використовуйте нанотехнології! Але це потім, нам зараз потрібно прийняти екстрені заходи.

Ведуча 2: Приймемо, це не питання. На сцену викликаються чоловіки, кількість залежить від наявної чисельності – 2-5 осіб. У лінійку розставляються стільці. Тут від можливостей, якщо не вийде, то чоловіки просто сідають і їм даються тарілки з 3-5-ма сосисками, які вони повинні з’їсти на швидкість. Якщо вийде, то робиться конструкція, на яку сосиски підвішуються, але на різну висоту для кожного учасника (щоб дотягнутися до самої верхньої, йому доведеться на стілець ставати).

Ведуча 1 (після того, як дожувала останню сосиску): Бачили, дівчатка? Запам’ятайте і ніколи так не робіть! Будете поглинати такими темпами, не те що 53, а всі 54 грама наберете!

Чоловіки не дарма розробляли щелепи, тому, хто швидше впорався зі своєю порцією, вручається приз.

Сценарій на свято 8 березня передбачає, що якщо дозволяє чисельність, то на сцену викликається інша партія чоловіків, якщо ні, то залишаються ті, хто жував сосиски.

Учасникам слід прикрити одяг, краще, якщо для цього взяти одноразові накидки з поліетилену, які використовуються в перукарнях під час фарбування волосся (їх можна дістати в тій же перукарні, коштують вони недорого, напевно, що заради сценарію до 8 березня там підуть на зустріч і поступляться кількома штуками).

Сценарій на свято 8 березня передбачає, що бере участь парна кількість – 4-6. Половина сидить на стільці. А другій половині видається по полуниці. Свіжу в березні купувати накладно. Може, у когось є запаси замороженої ягоди або підійде варення. Учасникам, яким видали полуницю, закривають очі і вони повинні на дотик нанести живильну маску на обличчя свого сидячого напарника. Потім учасники міняються місцями. Нагороджується той, хто вдаліше нанесе маску.

Ведуча 2: Ще раз повторюю дівчатка. Таку маску слід наносити регулярно! Після проведеного майстер класу не слідувати рекомендаціям просто гріх! Я вже не знаю, як ще вас змусити працювати над собою!

Ведуча 1: Наступні виміри зробимо через тиждень, якщо протяжність зморшок не повернеться в норму, то тих, що провинилися будемо позбавляти премій!

Ведуча 2: Так! І вихідних! Будете у вихідні під моїм чуйним керівництвом приводити себе в порядок на робочому місці!

Ведуча 1: Що з приростом будемо робити?

Ведуча 2: Виправляти ситуацію і негайно!

Знову потрібна сильна стать, парна кількість учасників. Проводяться будь-які конкурси на силу, хоча б віджимання на швидкість. Все що завгодно, але хлопчики повинні винести фізичне навантаження.

Ведуча 1: Усе! Дівчата, ви відчули чарівну легкість? Наскільки краще дихається без обтяжливих 53 грамів?

Ведуча 2 (звертаючись до Ведучої 1): Як ви вважаєте, чи не буде жорстко, якщо такі екстрені заняття ми будемо проводити кожен ранок і вечір?

Ведуча 1: А в обід вони що збираються робити? Квіточки нюхати ?! Ніяких поблажок! Літо на носі!

Ведуча 2: Це вірно. У Ведучої 2 на мобільний телефон приходить повідомлення, вона його про себе зачитує.

Ведуча 2:Ура! Ось і нанотехнології в косметології! Поцілунками миттєво прибираються зморшки!

Сценарій на свято 8 березня передбачає, що жінкам вручаються подарунки з обов’язковими поцілунками.

Ведуча 1: Дівчатка! Ми завжди прекрасні і з зайвими 53 грамами і кілограмами і зморшками! Ми найпривабливіші і найчарівніші!

Ведуча 2: І не потрібні нам ніякі нанотехнології, а тільки увага! З нашим святом, дівчатка!


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *