Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар краси на квітень 2019 року детально

Місячний календар краси на квітень 2019 року детально

Місячний календар краси на квітень 2019 року  послужить модницям і модникам добру службу. Адже в ньому є сприятливі і несприятливі дні квітня 2019 року для догляду за собою, своєю зовнішністю. Найкращі і головне безпечні для здоров’я і самопочуття періоди для походу в модний салон. Щоб в ньому зайнятися собою, своїм тілом, шкірою, волоссям і нігтями.

Місячний календар краси на квітень 2019 року

Місячний календар краси на квітень 2019 року детально

 

 

У квітневому місячному календарі краси, жінки і чоловіки знайдуть саме ту важливу для себе інформацію, яку вони шукають на квітень 2019 року. Коли і в які дні можна стригти волосся, фарбувати їх, робити хімічну завивку, створювати манікюр чи педикюр, дизайн нігтів і малюнки на них. Проводити косметичні заходи, процедури зі своєю шкірою обличчя, тіла, ніг і рук, відправлятися на масаж і так далі.

Кожен відноситься до краси і розуміє її по своєму, комусь важлива зовнішня краса і привабливість, а для когось важливіша внутрішня, але це тема окремої розмови. Нас зараз цікавить зовнішня краса і місячний календар краси на квітень 2019 року, в якому є як сприятливі дні, так і несприятливі для догляду за своєю красою.

Це стрижка волосся і нігтів, хімічна завивка і фарбування, створення дизайну манікюру і педикюру, масаж, догляд за тілом і шкірою обличчя, ніг і рук, депіляція й епіляція і так далі.

Місячний календар краси на квітень 2019 року. Сприятливі дні краси квітень 2019

Немає сумнівів, що практично кожен з нас, чи жінка або чоловік, прагне і все робить для того, щоб бути не тільки красивими і привабливими, але і абсолютно здоровими, мали здоровий вигляд. Звичайно ж ми прикладаємо до цього певних зусиль, у міру можливості робимо все для досягнення поставленої перед собою мети, бути саме такими, якими ми себе самі бачимо або бажаємо бачити.

Але ось чи всі ми робимо і головне правильно для того, щоб бути здоровими і красивими, відчувати себе молодими і енергійними, це так би мовити друге питання. Не всі ще навчилися розумно підходити до питання свого здоров’я і самопочуття, багато хто тільки пізнають таку корисну інформацію, як вплив зміни місячних фаз на людину і ті дії, які він виконує по наведенню краси.

Багато хто з нас живуть спонтанно, роблять якісь справи в ті дні, в які їм зручно і є “вільне вікно”, без урахування того, як на цю роботу або дію впливає наше нічне світило Місяць. Вони не враховують того факту – чи сприятливо або ж несприятливо займатися такими справами в ці дні, наприклад в періоди зростаючого або Спадного Місяця, як це вплине на них, їх здоров’я і самопочуття, справи і активність в цілому.

Це кардинально неправильно з урахуванням того, які ми на сьогоднішній день маємо знання про те, як місяць благотворно або навпаки, негативно впливає на нас і наші дії в тому чи іншому випадку, тією ж роботою на землі з рослинами, або ж по наведенню краси – стрижці волосся і нігтів, фарбування або завивки, створення дизайну манікюру і педикюру нігтів та інше.

Місячний календар краси на квітень 2019 року

Для тих з вас, хто прагне до здоров’я, внутрішньої і зовнішньої краси і душевної гармонії, складений місячний календар краси на квітень 2019 року, в якому є як найбільш сприятливі дні, так і погані, несприятливі здоров’ю і самопочуттю. Також в ньому є такі відповіді на важливі питання, в які місячні дні сприятливо стригти волосся, робити завивку і фарбувати їх, створювати дизайн нігтів, манікюр та педикюр.

Дасть відповіді місячний календар краси на квітень 2019 року  і здоров’я на квітень 2019 року на багато питань жінок і чоловіків, підкаже про сприятливі і несприятливі днів активності, коли ми будемо найбільш енергійні, наполегливі й цілеспрямовані, готовими вирішувати будь-які найскладніші справи і питання, а коли ми будемо ” ліниві “і пасивні, одним словом непродуктивні дні.

Будь-хто з нас не один раз помічав, що в якісь періоди ми готові “ставити рекорди”, робити будь-яку роботу і причому з великим задоволенням, а в якісь нічого робити не хочеться. Важливо розуміти, що це не наш настрій, а вплив на нас нічного світила, який подає сигнал нам знизити активність, або навпаки, наростити її.

У місячному календарі краси зі сприятливими і несприятливими здоров’ю і самопочуттю днями на квітень 2019 року, є важлива інформація для тих, хто стежить за собою, своєю зовнішністю насамперед. Думаємо він буде корисним як для модниць, так і для модників, в тому числі для тих з вас, хто приділяє час своєму здоров’ю і красі, зовнішньої і внутрішньої.

Не забувайте користуватися його практичними і корисними повчаннями, вдаватися до його рекомендацій і застережень, адже користь і його цінність загальновідомі, причому з незапам’ятних часів, тому і нам з вами слід дотримуватися його цінних і корисних порад. Важливо пам’ятати про те, що ми самі творці своєї краси і багато в чому здоров’я, яке можемо як власними руками угробити, так і зміцнити.

Далі модниці і модники ознайомляться з місячним календарем сприятливих косметичних днів для наведення краси в квітні 2019 року. Походи в модний салон краси, будь-яких маніпуляцій з волоссям і нігтями, а значить стрижкою (новою зачіскою), фарбуванням та хімічною завивкою (будь-якою іншою), створенням дизайну манікюру і педикюру, депіляції та епіляції, масажу, доглядом за шкірою, проведення масажу та інше на всі його місяці.

сприятливі дні квітня 2019 року для наведення краси:1-3, 9, 12, 15, 17, 18, 24 і 26

несприятливі дні квітня 2019 року для наведення краси: 4, 13, 19 і 28

 Зараз ми запропонуємо вам дізнатися про найбільш сприятливі і такі ж несприятливі дні наступаючого квітня 2019 року для нашого здоров’я і самопочуття., найкращими для початку нових справ, вирішення якихось важливих питань.

З Місячного календаря сприятливих і несприятливих днів нашому здоров’ю і самопочуттю на квітень 2019 року ви дізнаєтеся, в які дні ми будемо найбільш активні, енергійні і працездатні, братися за будь-яку роботу.

Будемо ставити перед собою цілі і досягнення позитивного результату, а коли і в які часові періоди потрібно поберегти себе, стримати свій запал, перечекати складний період, який може негативно вплинути на нас, наше самопочуття і здоров’я.

Місячний календар краси на квітень 2019 року.  Сприятливі дні для здоров’я

Сприятливі дні квітня 2019 року для здоров’я і самопочуття, ми активні, енергійні і працездатні: 6-17

Несприятливі дні квітня 2019 року для  здоров’я і самопочуття, ми пасивні, низька активність і працездатність: 1-5, 18-30

Місячний календар краси на квітень 2019 року по дням

У квітні Місяць зробить благотворний вплив на стан нігтьових пластин 2, 9, 21, а також 26 числа. А ось 5, період з 7 по 8, 16 або 28 квітня людський організм виявиться занадто чутливим до будь-яких маніпуляцій з ним. Тому для манікюру в ці дні буде несприятливий період.

Вибираючи день для відвідування косметологічного салону, зверніть увагу на Місячний календар:

1 квітня 2019. Для манікюру це не дуже підходящий день. Якщо навіть він вийде чудовим, то дане покриття може залишитися непоміченим. Це принесе тільки внутрішню образу і досаду. Обмежтеся просто ніжним покриттям і доданню нігтям акуратної форми.

2 квітня 2019. Гарний час щоб приділити час своїм нігтям. Сьогодні можна робити все – підстригати, обробляти, фарбувати. Краще звернути увагу на яскраві, красиві лаки. Після таких процедур ви повстанете духом і поліпшите собі настрій.

3 квітня 2019. Результат від самостійного манікюру, зробленого в цей день, не зовсім вас порадує. Є велика ймовірність зіпсувати зовнішній вигляд нігтів, можуть з’явитися задирки.

4 квітня 2019. Сьогодні для своїх нігтів можна влаштувати свято, зробити їм помітний дизайн. Ці маніпуляції впустять у ваше життя гармонію. Квіткові аплікації або геометричні форми тільки прикрасять виконану роботу.

5 квітня 2019. Не слід сьогодні проводити будь-які маніпуляції з нігтями. Стрижка нігтів в цей день може привести до конфліктних ситуацій в сім’ї. Можна просто їх перефарбувати. Це додасть нігтям оновлений вигляд.

6 квітня 2019. Краще сьогодні відмовитися від догляду за нігтями. В іншому випадку може різко погіршитися самопочуття. У цей день краще почекати з манікюром, тому що задоволення він точно не принесе.

7 квітня 2019. Протилежна стать проявить підвищений інтерес до вас після наведення вами краси на своїх нігтях. Різнокольорові і яскраві фарби сприятимуть цьому. Лаки постільних тонів принесуть вам спокій.

8 квітня 2019. Приділяючи увагу сьогодні своїм нігтям на руках і ногах, ви поліпшите своє матеріальне становище. З різних джерел почнуть надходити кошти. Сміливо йдіть сьогодні в салон краси.

9 квітня 2019. Всі процедури з нігтями сьогодні краще відкласти. Не слід робити ніяких масажів, корисних ванночок, а тим більше манікюр. Це може спровокувати сварки з близькими людьми.

10 квітня 2019. Торкатися питання довжини нігтів в цей день не слід. Будь-які заходи по догляду за руками краще перенести на завтра. Інакше можуть виникнути непередбачені  витрати.

11 квітня 2019. Сьогодні з нігтями можна робити все що завгодно, але повинна переважати акуратність. Головне не перестаратися з кількістю блискіток і яскравих фарб.

12 квітня 2019. Для педикюру сьогоднішній день дуже вдалий. Вам сподобається отриманий результат. Від чого всі справи будуть відбуватися з підвищеним ентузіазмом і легкістю. Настрій буде прекрасним.

13 квітня 2019. Зроблений сьогодні манікюр вийде чудовим. Тому необхідно обов’язково зайнятися своїми руками. Чудово буде виглядати будь-яке покриття. Ваші нігті зможуть привернути до себе увагу своєю красою.

14 квітня 2019. Місячний календар краси на квітень 2019 року  радить, що хороший день для догляду за своїми руками. Сьогодні необхідний комплексний догляд за нігтями. Після їх обробки, руки можна побалувати вітамінними масками, а також масажем.

15 квітня 2019. Сьогодні можна буде змінити покриття або побалуватися з візерунками на нігтях. Після таких процедур протягом декількох днів буде підтримуватися чудовий настрій. Вкорочувати нігті сьогодні не слід, інакше на роботі можуть виникнути проблеми.

16 квітня 2019. Сьогодні постарайтеся свої нігті не чіпати. Це допоможе уникнути проблем у фінансовому та особистому плані. Підпилювання, фарбування, зміни довжини – це також стосується. У цей день можна тільки відсунути кутикули на руках і ногах. Всі інші процедури перенесіть.

17 квітня 2019. Сьогодні чудовий день для манікюру і педикюру. Від цих процедур ви зможете отримати позитивні емоції, а ще вони дозволять зміцнити ваше фінансове становище і залучать додаткові доходи.

18 квітня 2019. Дозвольте в цей день своїм нігтям трохи відпочити. Нанесений лак, буде тільки ускладнювати і сповільнювати відновлення нігтьової пластини.

19 квітня 2019. Підстригати нігті не потрібно, особливо на ногах. Це може похитнути вашу нервову систему і може призвести до погіршення загального стану здоров’я. При виникненні межі такої необхідності допускається трохи виправити форму.

20 квітня 2019. У цей день добре оброблені нігті і доглянуті руки будуть залучати удачу у всіх справах і у всіх починаннях. Слід зайнятися нігтями, якщо їх стан не ідеальний. Це можна зробити, як вдома, так і в салоні краси.

21 квітня 2019. Місячний календар краси на квітень 2019 року  радить, що хороший день для нарощування нігтів. Забарвлення краще вибирати в соковитих і яскравих тонах. На один з нігтів можна додати який-небудь рослинний елемент або символіку. Дані маніпуляції зміцнять ваші позиції серед друзів і колег.

22 квітня 2019. На час варто відмовитися від будь-яких маніпуляцій з нігтями. Їх не потрібно чіпати, а тим більше наносити лакове покриття або знімати його. Тоді день буде благополучним.

23 квітня 2019. Побалуйте свої пальці відвідуванням салону краси. Різні процедури допоможуть по-справжньому вам розслабитися і дозволять перевантажитися. Спробуйте педикюр з використанням маленьких рибок або машинки.

24 квітня 2019. Сьогодні зверніть увагу на кутикулу, тим більше, якщо ви нею давно не займалися. Відсуньте або обріжте все зайве.

25 квітня 2019. Протягом декількох днів ваш настрій буде піднесеним, якщо саме сьогодні ви зміните покриття нігтів. На їх поверхню можна додати трохи візерунка. Стригти нігті в цей день не слід, в іншому випадку можуть виникнути проблеми на роботі.

26 квітня 2019. Пофарбуйте сьогодні свої нігті в червоний колір. Це допоможе налагодити атмосферу на робочому місці. Нігті повинні бути короткими або середньої довжини. Не потрібно проводити експерименти з формою.

27 квітня 2019. Місячний календар краси на квітень 2019 року  радить, що для відвідування салонів краси сьогодні невідповідний день. Результат вам може не сподобатися, робота майстра буде невдалою, як наслідок – зіпсований настрій. Краще покрийте нігті безбарвним лаком або ж почекайте з манікюром.

28 квітня 2019. Від педикюру сьогодні варто відмовитися. Стрижка нігтів на пальцях ніг може негативно вплинути на відносини з коханою людиною. Нігті на руках можна перетворити і трохи прикрасити. Декоративні елементи допоможуть в цьому.

29 квітня 2019. У сьогоднішньому манікюрі краще відмовитися від бірюзових, помаранчевих і червоних тонів. У цей день вибирайте нейтральні тони. Зміна форми нігтьової пластини може залучити фінансову незалежність.

30 квітня 2019. Не рекомендується в такий день чіпати нігті. В іншому випадку ви можете зіткнутися з труднощами в професійній сфері або з непередбаченими неприємностями. Питання обстригання також сьогодні не слід зачіпати. Ваше везіння може піти разом з нігтями.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.