Home / Дозвілля / Сценарії еротичних ігор – хуліганство порядних людей

Сценарії еротичних ігор – хуліганство порядних людей

Згодом все приїдається і секс з одним і тим же партнером – не виняток. Проблеми в сексуальній сфері відносин рано чи пізно призведуть і до інших неприємностей. Чудовою нагодою урізноманітнити сексуальне життя стануть сценаріїї еротичних ігор  для двох.

Сценарії еротичних ігор для двох: граємо вдома!

Сценарії еротичних ігор - хуліганство порядних людей

При словах “еротичні ігри на двох” в розумі починають з’являтися різні кадри з фільмів для дорослих. Здається, що такого роду розваги – це прерогатива саме акторів, що знімалися в вищезазначених фільмах, ну або представниць найдавнішої професії.

Насправді еротичні ігри це зовсім не складно, тут тільки потрібне бажання, рішучість, ну і, може бути, деякий інвентар. Для початку потрібно сказати, що існує величезна безліч варіантів подібних ігор: зв’язування, переодягання, настільні ігри для дорослих – дійсно, є де фантазії розгулятися.

Якщо досвіду еротичних ігор ще не було, то спочатку краще заглянути в магазин для дорослих, почитати відповідну літературу або пошукати інформацію в інтернеті. І все з однією метою – визначитися з видом сексуальної гри.

Ідеальний варіант для тих хто ще не досвідчений в подібних справах або чогось соромиться – це настільні ігри для дорослих. Знайти їх можна як в магазинах для дорослих, так і спеціалізованих магазинах настільних ігор.

Плюси такої гри в тому, що самим нічого вигадувати не доведеться – все вже передбачено виробником і написано в інструкції. Також наявність інструкції дозволить подолати найскладніший етап – початок. А далі партнери розслабляться і все піде як треба без зайвого хвилювання і напруги.

Ще один варіант того, як урізноманітнити сексуальне життя – це пов’язка на очі. Це дуже просто, навіть бюджетно і дуже ефективно. Не варто недооцінювати невеликий клапоть тканини, який може на час позбавити одного з почуттів і в той же час – загострити всі інші.

Також не варто забувати про те, що можна частково обмежити рухи партнера- наприклад, зв’язати руки. Це не обов’язково туга пов’язка, геть позбавляє рухів. Просто без особливих зусиль зв’язані на зап’ястях руки і партнер вже не може торкатися до вас як раніше.

Незважаючи на надзвичайну простоту, перераховані вище способи дуже ефективні в плані внесення різноманітності в сексуальне життя.

Якщо є сумніви з приводу реакції партнера на еро ігри для двох, то в цьому випадку краще поговорити з ним. Хто знає, можливо, із запланованого нескромного сюрпризу для одного це перетвориться на справжню еротичну пригоду, в підготовці якої візьмуть участь двоє. Часом саме обговорення, підготовка і передчуття заводять нітрохи не менше, ніж безпосередньо дія.

Для тих, хто випробував попередні способи або вони здалися не надто ефективними, існують і більш просунуті варіанти. Наприклад переодягання, рольові костюми та й просто сексуальна білизна з прорізами в найбільш інтригуючих місцях. Більшість таких костюмів жіночі, але існують і чоловічі варіанти, тому кожен може здивувати свою другу половинку пікантним перевтіленням.

Костюми медсестер, покоївок, стюардес, поліцейських, школярок, черниць, мереживні пеньюари, ажурні панчохи на тіло, корсети. . . перераховувати можна нескінченно довго. Це справжній простір для тих, хто шукає різноманітності в сексуальній сфері – тепер будь-які сценарії еротичних ігор виконаємо. Єдиний мінус таких костюмів – це їх висока вартість в спеціалізованих магазинах. Але і тут на допомогу прийде Інтернет – в ньому зустрічаються варіанти по досить демократичним цінам.

Наступний спосіб урізноманітнити сексуальну сторону відносин – гастрономічний. У пам’яті спливають сцени з “9/5 тижнів”. А що, якщо зробити також. Сливки, полуниця, мед, лід – на тілі партнера стають ще смачнішими, а партнер ще більш сексуальним. Годуєте одне одного з тіла одне одного. Це подарує абсолютно нові відчуття обом.

Ось ще один варіант гри на двох – еротичні послання. Суть цієї гри дуже проста. Протягом робочого дня необхідно надсилати партнеру повідомлення еротичного характеру-ваші фантазії, бажання, відчуття, можна прикрасити все ілюстраціями – знайденими в інтернеті або зробленими самостійно. Це ідеальний варіант для пари, яка вже кілька років разом. Варто спробувати і просто важко собі уявити, як обидва партнери будуть чекати закінчення робочого дня і поспішати додому.

А тепер про маленький, але важливий секрет. Не завжди можна просто так взяти і влаштувати еротичну пригоду, можливі труднощі з боку обох партнерів. Щоб їх уникнути потрібно забувати про таку важливу річ, як еротичний настрій, а приглушене світло, свічки, афродизіаки і приємні запахи допоможуть в цьому.

Цікаво, що згідно з результатами проведених американськими вченими досліджень, в тих парах, які час від часу вносять в своє сексуальне життя різноманітність, панує порозуміння і гармонія, ніж в тих, які не практикують сексуальні ігри.

Сценарії еротичних ігор

Ви готуєте жарку вечірку і хочете додати конкурси з родзинкою? Розважити дорослих заводних людей не так вже й складно. Сценарії еротичних ігор  допоможуть урізноманітнити свято в розкутих компаніях.

Кільце на паличку (від 4 до 4 осіб)

2 пари: М і Ж, М і Ж.

Чоловіки на поясі зав’язують “страпони”. А жінки беруть в руки, кожна по 4 кільця, стають навпроти свого чоловіка на відстані 3 метрів – їх завдання закинути кільце на “страпон”. Перемагає та пара, яка більше закине кілець.

Потрібно: 8 пластикових кілець діаметром 20 см. 2 “страпона” – круглі палички 50 см довжиною, прикручених до невеликої дощечки з стрічками для кріплення на поясі.

 Немитий “орган” шахтаря (від 4 до 4 осіб)

Конкурс для розкутих хлопців та дівчат.

2 пари: М і Ж, М і Ж.

Сценарії еротичних ігор передбачають, що чоловіки на поясі зав’язують “страпони”. А жінки беруть в руки, кожна по наждачному паперу, стають прямо навпроти свого чоловіка на коліна – їх завдання за допомогою наждачного паперу прочистити “орган” свого чоловіка, який пофарбований чорною фарбою. Перемагає та пара, яка швидше почистить “орган”, зробить з чорного білим.

Потрібно: 2 наждачних папери 10 на 10 см, 2 “страпона” – круглі дерев’яні чорні палички 50 см довжиною, прикручених до невеликої дощечки з стрічками для кріплення на поясі.

 Пляшка (від 5 чоловік)

Конкурс раніше називався “Пляшка”. Гравці сідають в коло а посередині ставиться пляшка, ведучий розкручує її. На кого вкаже горлечко пляшки той цілує того на кого горлечко випало другим.

Потрібно: Пляшка

 Одягни даму (від 4 осіб)

Кожна дама тримає в кожній руці по стрічці скрученій в клубок. Чоловік губами бере кінчик стрічки і, не торкаючись руками, обмотує стрічкою даму. Виграє конкурс той, у кого наряд вийде вдалішим, або той, хто швидше впорається із завданням.

Потрібно: Стрічка (паперова або тканинна)

 Листки (від 4 осіб)

Три або більше молодих людини сідають на стільці, ноги зсунувши разом. На коліна кладеться шматок (20 см.) туалетного паперу. Потім до них на коліна сідають дівчата і, рухаючи попою в різні боки, намагаються пірвати папір. У кого на папері виявиться більше розривів, той і переміг. Дуже приємний і веселий конкурс !!!

 Пелюстки (від 2 осіб)

Для гри знадобиться кілька квітів з великими пелюстками. Одна з учасниць гри лягає на підлогу, і її посипають пелюстками. Завдання її партнера полягає в тому, щоб за певний час зібрати пелюстки. При цьому очі у нього повинні бути зав’язані. Той з учасників, хто за менший час збере найбільшу кількість пелюсток, і стане переможцем.

Потрібно: Пелюстки квітів

 Мільйон поцілунків (від 6 чоловік)

 Гра проводиться в компанії. Одному з учасників-чоловіків зав’язують очі хусткою так, щоб нічого не було видно. Тим часом дівчата, що знаходяться в кімнаті, зупиняються і не рухаються. Чоловік з зав’язаними очима повинен знайти і поцілувати якомога більше дівчат. Гра проводиться на час.

Переможцем вважається той учасник, який поцілує найбільше жінок. У цю гру можна грати командами.

 Побудуй піраміду (від 4 осіб)

Для гри необхідна велика кількість порожніх пляшок. У ній беруть участь пари (кожна пара займається будівництвом). Їм потрібно побудувати піраміду. Але для того, щоб побудувати, необхідно спочатку придбати пляшки. А їх можна купити за одяг, який надітий на гравцях. Переможцем вважається пара, у якої в результаті вийде найвища піраміда.

Потрібно: Порожні пляшки

 Торкнувся?

Гра проходить в темряві. Учаснику-чоловікові зав’язують руки, а в темну кімнату заходять дівчата. Чоловік повинен торкнутися якомога більше дівчат. Завдання не з легких, так як руки зв’язані.

 Найсміливіший (від 2 осіб)

У грі беруть участь два гравці протилежної статі. Їх завдання – по черзі знімати з себе по одній речі. Той, хто засоромився знімати з себе речі, і буде вважатися таким, що програв. Учасник, який програв, виконує бажання переможця. Так само можна скористатися нашими фантами.

Сценарії еротичних ігор.  Рольова гра вчителька

Скажіть, хто в шкільні роки не закохувався в учителя або вчительку? Таких знайдеться не дуже багато. А скільки історій про романтичні стосунки учня і вчительки описано в літературі і кіно. Образ суворої учительки розбурхує думки чималого числа чоловіків. А образ молоденької студентки-практикантки педагогічного ВНЗ і поготів. Ви вже, напевно, здогадалися, на порядку денному у нас: рольова гра вчителька. Дізнаємося сценарії еротичних ігор  про те, як створити правильний образ вчительки.

Що стосується власне сценарію, тут чоловік може грати роль не тільки учня. В основному, найпопулярнішими є три варіанти рольової гри про вчительку:

сувора вчителька;

вчителька і батько двієчника;

вчителька і шкільний директор.

Втім, обмежуватися цими варіантами ігор для дорослих про вчительку не потрібно, якщо ваша фантазія малює вам масу інших ідей, скористайтеся ними. А ми розглянемо три зазначених варіанти більш детально, з діалогами.

Але, перш за все, потрібно добре продумати образ персонажів. Хоча в нашій сьогоднішній грі ні з чоловічим чином, ні з жіночим ніяких проблем не передбачається. І правда, хіба складно зобразити суворого педагога і недбайливого школяра?

Для ролі вчительки вам буде потрібно:

Сувора спідниця. Тільки не забувайте про мету вашої рольової гри. Тому спідниця повинна бути зовсім не на багато довшою міні;

Блузка на ґудзиках. Верхні гудзики блузки в потрібний момент повинні бути розстібнутими;

Нижня білизна – за бажанням, однак її відсутність додасть в гру пікантності;

Класичні туфлі на підборах. Не потрібно брати шпильки або щось ультрамодне – це образу суворої училки зовсім не відповідає;

Волосся обов’язково потрібно зібрати в пучок.

З предметами гардероба розібралися, тепер переходимо до аксесуарів і атрибутів. Вам знадобиться наступне:

Окуляри. Ну яка ж вчителька без окулярів? Якщо із зором у вас проблем немає, скористайтеся окулярами без діоптрій. А ось сонцезахисні використовувати не варто – вони не підійдуть до образу;

Великий зошит для імітації шкільного журналу;

Книга. Бажано який-небудь підручник;

Авторучка з червоним чорнилом;

Бажано спорудити подобу шкільної дошки. Можна використовувати дитячу іграшкову дошку;

І, звичайно, указка. Може, вам цей атрибут і здасться зайвим, але, без указки рольовій грі вчителька буде не вистачати якогось шарму.

Для чоловіка потрібно … так, в загальному, нічого. Всього лише добре зіграти свою роль.

Сценарій гри «сувора вчителька»

В даному варіанті найбільш зручно розіграти ситуацію, з учнем, що не вивчив урок. Отже, перед нами шкільний кабінет. Класний керівник сидить (стоїть) біля дошки і задумливо водить ручкою по журналу. Учень сидить в очікуванні. Нарешті вона вимовляє: «До дошки піде Петров» – жінка називає ім’я або прізвище свого коханого. Той виходить до дошки.

– Розкажи нам, що ти вивчив за темою сьогоднішнього уроку – каже вчителька. Учень мнеться і бурмоче щось незрозуміле: «Я … Ось … Ну … Це …»

– Що означає це”? Ти що, не вивчив урок ?? – сердиться вчителька. Учень мовчить.

– Все ясно. Ти отримаєш двійку в журнал …

– Але Маріє Іванівно! .. – вигукує двієчник. Ім’я та по батькові, звичайно, потрібно називати реальні. Хоча … можливо, такий варіант комусь більше подобається.

– Що, Марія Іванівна? .. Ти ж знав, що сьогодні треба вивчити домашнє завдання. І що накажеш з тобою робити? ..

Учень, насупившись, мовчить.

– Гаразд, якщо ти такий ледар і не хочеш вчити уроки самостійно, я буду займатися з тобою після уроків. А ось і дзвінок з уроку як раз. Всі можуть бути вільні, а ти, Петров, залишся. Сідай, читай.

Вчителька низько нахмляється над підручником (пам’ятаєте про гудзики блузки), щоб показати потрібну сторінку.

– Ну що, читав ти цю главу?

– Ні.

– А цю?

– Ні …

– Ось навіть як !? І як ти збираєшся отримати хорошу оцінку за чверть?

– Ну … як-небудь.

– Ах, «як-небудь»! Так скажи, що ти можеш мені запропонувати?

– Ну … що-небудь.

Я не стану заглиблюватися в подробиці подальшого «що-небудь». Адже ви здогадалися про все і самі.

Сценарій гри «вчителька і батько двієчника»

Сценарії еротичних ігор передбачають, що в даному випадку жінка відіграє роль класного керівника (або заступника), яка викликала в школу батьків невстигаючого з багатьох предметів учня. У них відбувся приблизно такий діалог:

– Доброго дня! Я викликала вас, щоб поговорити про вашого сина (дочку). Ви знаєте, в останній місяць він зовсім перестав вчитися.

– Невже? Він же раніше добре займався.

– Так, але зараз він зовсім зіпсувався. Подивіться скільки у нього двійок! Можливо, доведеться залишити його на другий рік!

– Невже нічого не можна зробити?

– Що ж тут зробиш? Стільки двійок …

– Я готовий, можна вирішити це питання.

– Що ви хочете сказати? Ви що, пропонуєте мені хабар!? (Вчителька гнівно нахиляється над тим, хто сидів батьком – пам’ятаємо про блузку).

– Що ви! Який хабар? Звичайно, ні!

– А про що ж ви?

– Я хотів запропонувати дещо інше. Я бачу, вам потрібна моя допомога.

– Не розумію про що ви?

– Ви така напружена. Вам неодмінно потрібно розслабитися, скинути напругу.

– Як це?..

– Це зовсім просто. Я зараз вам покажу …

Сценарій «вчителька і директор школи».

Тут чоловік змінюється з жінкою місцями. Вона – молода вчителька, у якої не все ще виходить. Він, в ролі начальника, викликає її «на килим»:

– Доброго дня. Проходьте, сідайте. До мене дійшли відомості, що в вашому класі зовсім впала успішність.

– Так, я не розумію, чому так відбувається …

– Ну, напевно, ви їм погано пояснюєте?

– Ні ні! Я намагаюся ще старанніше, ніж раніше.

– Відрадно це чути. Чому ж тоді ваш клас погано вчиться? Може, ви їх не караєте?

– Але вони ж діти! Їх не можна карати!

– Ось як? Ну, в такому разі, карати буду я вас. Ви ж не дитина, адже вас можна?

– Напевно, можна … але як? ..

– Дуже просто! Так, як карають неслухняних дітей – я вас випорю. Знімайте спідницю!

– Але я…

– І без розмов!

Звичайно, по темі рольової гри вчителька можна написати ще багато, і придумати різні ситуації і сюжети. Нехай ваша фантазія підкаже найбільш цікаве для вас продовження або зовсім інший напрямок гри вчителька.

Секс- це необхідність. Еротичні ігри – це нормально. Секс – невід’ємна частина здорових відносин. Пізнавати і розвивати не тільки свою особистість, а й свою сексуальність разом з партнером – це запорука гармонії і рівноваги у відносинах.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *