Home / Дозвілля / Перший секс – корисні поради для дівчат та хлопців. Відгуки

Перший секс – корисні поради для дівчат та хлопців. Відгуки

Втрата невинності – дуже відповідальний і зрілий крок. Всі дівчата мріють, щоб їх перший сексуальний досвід стався з коханим чоловіком і був незабутнім. Однак, будучи недосвідченими, багато хто боїться майбутнього статевого акту. У статті читайте відгуки і поради про те, як зробити перший секс  приємним і безболісним.

Перший секс: коли краще починати

 

Не існує чіткого поняття, коли саме варто починати інтимне життя. Все дуже індивідуально і залежить від фізичного і психічного розвитку. Однак медики і психологи в один голос заявляють про те, що до 16 років людина не здатна усвідомити відповідальність, яка лягає на його плечі з першим сексом і швидше за все, отримає негативний досвід. Це може позначитися на вас навіть через роки і принести шкоду новим відносинам.

Звичайно, хтось дозріває раніше, а хтось пізніше. Медики вважають, що надто ранній (до 13 років) або пізній (після 22) перший сексуальний досвід може призвести до психологічних і фізіологічних проблем, як у дівчат, так і у хлопців.

Ось що каже з цього приводу акушер-гінеколог:

«Є деякі вікові рамки для організму, коли першому сексу краще статися. В середньому це 17-20 років. Але не слід це сприймати як панацею. Деякі дівчатка рано дозрівають, в основному це мешканки країн Африки та Азії, і навіть деякі мешканки Західної Європи, наприклад, фінки.

Крім того, втрата цноти є не тільки фізіологічним актом, а також зобов’язанням перед майбутньою родиною. На роботі я часто стикаюся з проблемами, пов’язаними з втратою невинності в юному, ще шкільному, віці, або, навпаки, в досить зрілому, літньому».

Дуже важливо, перш ніж зважитися на перший секс, ретельно зважити всі за і проти.

Рішення повинно бути обопільним. Не варто займатися сексом з метою утримати хлопця або довести батькам що ви вже дорослі. Задоволення такі відносини не принесуть. Пам’ятайте про те, що секс це лише частина відносин між чоловіком і жінкою і перш ніж приступити до нього варто дізнатися одне одного краще.

Як би банально це не звучало, але ейфорія від перших відносин може затьмарити розум. А в юному віці все і так здається глобальним і на все життя.

Коли ви тільки починаєте зустрічатися, ваш супутник може здаватися ідеальним. Ви не помічаєте недоліків, різниці в поглядах або навіть не зовсім щирі наміри. Недосвідченій людині важко відразу визначити любов це чи закоханість. А між цими двома почуттями величезна різниця.

Ми пропонуємо вам скористатися кількома підказками, щоб зрозуміти свої почуття:

Час – це кращий фактор, для перевірки справжніх почуттів. Дайте собі кілька місяців, перш ніж зважитися на інтимну близькість. Іноді це може врятувати вас від фатальної помилки.

Спілкуйтеся зі своїм партнером щоб зрозуміти, чи є у вас загальне майбутнє, і чи дійсно ви однаково розумієте суть відносин.

Подивіться на вашого обранця з боку, об’єктивним поглядом. Можливо, варто запитати думку у того, кому ви дійсно довіряєте.

Готуйтеся разом до першої близькості. Обговоріть всі деталі і не забудьте про засоби захисту. Нехай ваше рішення буде усвідомленим і серйозним.

Дійсно, зважитися на перший секс  іноді буває не просто і зовсім не важливо скільки вам років, 16 або 22. Адже тут мова йде не про вік, а про готовність до такого роду відносин. Саме тому ми підготували для вас 3 основні етапи до першого сексу.

Крок 1. Правильне місце

Перший секс  запам’ятається вам на все життя, і зовсім не йдеться про фізичні відчуття. Навіть через багато років ви будете згадувати першого сексуального партнера і всі найдрібніші деталі вашої близькості. Виберіть те місце, про яке вам буде приємно пам’ятати.

Там повинно бути зручно, тепло і затишно. У такій ситуації ви, швидше за все, будете почувати себе некомфортно і зніяковіло, тому напівтемрява, освітлена сяйвом свічки, і пелюстки квітів додадуть вам впевненість у правильності рішення.

Крок 2. Правильна людина

Цей крок означає, що ви вибираєте людину, яка назавжди залишиться у вашій пам’яті. Навіть якщо ви розлучитеся через багато років, саме перший сексуальний партнер стане для вас мірилом всіх наступних. З ним ви будете порівнювати, навіть якщо дуже не хочете цього.

Тому відкладіть емоції і фізичний потяг в сторону і дайте відповідь на головне питання: “Чи хочу я віддати цій людині частинку своєї душі”. Якщо ви ні на трішкохи не сумніваєтеся, тоді ваш вибір правильний.

Крок 3. Правильний час

Як ми говорили раніше, не існує правильного і неправильного часу для першого сексу. Тому вам самим доведеться визначити свою готовність до близькості. Варто пам’ятати про те, що фізично дівчата і хлопці розвиваються неоднаково.

Перші дорослішають швидше, але цей процес відбувається плавно. Саме тому потреба в сексі у них набагато менша. Хлопці ж дорослішають дуже різко, у них вирують гормони і виникає потреба розрядити сексуальну напругу.

Прислухайтеся до свого тіла, що воно вам говорить? Врахуйте той факт, що приступивши до статевого життя занадто рано, ви швидше за все не відчуєте сексуального задоволення. Такі моменти з’являються з часом.

Найголовніше, що ми хочемо побажати всім парам, що зважилися на першу близькість, це безпеку. Охороняйтеся і бережіть себе.

Втрата невинності без болю і страху

Більшість молодих дівчат бояться втрачати цноту через майбутній біль. Однак неприємних відчуттів і крові можна уникнути, якщо поставитися до майбутньої важливої події з усією відповідальністю.

Спочатку давайте розберемося, чим може бути викликаний біль під час першого сексу:

Розрив дівочої пліви (дефлорація) і розтягування вагінальних м’язів: зазвичай біль не сильний і триває недовго. Кровотеча може виникнути через різкі рухи партнера.

Психологічний аспект: виникає через невпевненість і занепокоєння дівчини, яка не може повністю розслабитися і стискає м’язи піхви.

Хворобливі відчуття у дівчини під час дефлорації з’являються через неготовність до статевого акту – вона недостатньо збуджена, в піхві недостатня кількість мастила. Це ніяким чином не пов’язане з товщиною дівочої пліви.

Не шкодуйте часу на попередні ласки, щоб досить збудитися і розслабитися. Для полегшення першого контакту спробуйте скористатися спеціальним мастилом. Якщо ж розслаблення все-таки не настає, краще перенесіть близькість на інший раз, адже поспіх ні до чого доброго не приведе.

Щоб перший секс  викликав найнезабутніші враження, підготуйтеся заздалегідь:

втрачайте невинність в обіймах коханого чоловіка, в почуттях якого ви впевнені, адже така людина подбає про ваші відчуття і постарається доставити вам максимум задоволення;

подбайте про контрацепцію – пачка презервативів коштує недорого, але здатна захистити від неприємних наслідків, таких як небажана вагітність і венеричні захворювання;

знайдіть затишне місце, де вам і вашому партнерові ніхто не завадить, адже думки про те, що ось-ось прийдуть батьки, навряд чи будуть сприяти задоволенню. Якщо такого місця немає, можна зняти номер в готелі, адже заради першого разу не шкода витратитися.

Відгуки та поради жінок про перший секс

Підготуватися до першого сексу і побороти страх перед ним допоможуть відгуки і поради досвідчених дівчат.

Аліна: «Мій перший секс  стався з моїм хлопцем (мені було 17, а йому – 19). Було літо, я прийшла до нього в гості, він був удома один. Спочатку попили чай, потім пішли в його кімнату «подивитися фотографії». Тут все і сталося. Було трохи боляче, але коханий запропонував мені сісти верху, і все вийшло, було навіть приємно. Незабаром ми розлучилися, але цю подію я пам’ятаю до цих пір».

Христина: «Це було навесні, в травні. Хлопець не любив мене, обманював. Було боляче, пам’ятаю, я дуже боялася. Не можу сказати, приємно було чи ні. Він зробив справу, потім ми пішли в ванну, посиділи там удвох. Після цього не було ніякої особливої ніжності, поцілунків і обіймів, – одна механіка. Я відчувала образу, а вночі ридала».

Оксана: «Я втратила цноту в 19 років з коханою людиною, який був старший і досвідченіший мене. Спочатку нічого взагалі не виходило через нестерпний біль. Але потім ми вирішили використовувати мастило, і все сталося просто відмінно: не було ні крові, ні болю. Загалом, раджу всім скористатися мастилом».

Марта: «Милі дівчатка, які позбавляються невинності з цікавості або під впливом подруг. Слід усвідомити і обдумати це важливе рішення і бути готовою морально. Не віддавайтеся першому зустрічному, щоб показати свою зрілість. Краще нехай це станеться пізніше, але по любові. Я сама пізнала перший секс  в 22 роки зі своїм майбутнім чоловіком, і ми разом вже 7-й рік».

Ліза: Щоб перший секс  був таким, що запам’ятовується і безболісним необхідно якомога більше попередніх ласк і ніякої жорстокості. А взагалі, якщо ти це робиш з коханою людиною, то ніякого болю не буде.

Віка: Щоб не було боляче, потрібно лежати на спині, а ноги зігнути в колінах і покласти на плечі партнеру. Сама свого часу використовувала дану пораду.

Маня: Головне нічого не боятися і розслабитися. Чоловік повинен бути дуже уважний, і ви йому обов’язково повинні повністю довіряти. Якщо не виходить розслабитися можна випити трохи спиртного, головне з цим не переборщити.

Перший секс – поради

Представляємо вам поради, що стосуються першого сексу, в незалежності від того, чи перший це секс взагалі, або ж просто перший секс  з новим хлопцем. Звичайно, ми не можемо гарантувати вам що-небудь надприродне, але, тим не менше, якщо ви послідуєте нашим порадам, то, швидше за все, ваш перший досвід буде більш, ніж задовільний.

Безпека в першу чергу. Не існує такого поняття, як безпечний секс, але, зрозуміло, в якійсь мірі убезпечити себе ви зможете. Переконайтеся в тому, що він використовує презерватив (навіть, якщо ви п’єте протизаплідні).

Не чекайте занадто багато чого. Якість сексу підвищується в міру того, як партнери узнають одне одного і їхнім тілам стає комфортніше разом. Так що, не намагайтеся перетворити цю ніч в кращу з тих, які були, тому, що це всього лише один раз з багатьох.

Дихайте. Перший секс може бути напруженим і нервуючим, не кажучи вже про те, що, іноді, і болючим. Довгі глибокі вдихи допоможуть вам розслабитися.

Не забудьте про прелюдію. Все, що веде до безпосереднього контакту, тобто поцілунки, ласки, оральний секс, є сексуальним досвідом.

Переконайтеся, що ви збуджені перед контактом. Ви повинні бути не просто трохи заведені, а в достатній мірі зволожені. Якщо ви будете занадто сухою, то ваш партнер може зіткнутися з певними труднощами, а ви будете почувати дискомфорт і, крім того, сильне тертя може пошкодити презерватив. Так що, на всякий випадок тримайте при собі мастило на водній основі.

Говоріть. Нехай він знає, що вам подобається, а що ні. Хлопцям потрібна віддача, так що не соромтеся.

Не вважайте його експертом. Можливо, він знайшов свої глибокі пізнання про секс завдяки перегляду порнографії і розмовам зі своїми друзями. І, навіть, якщо у нього дійсно багатий досвід, кожен статевий контакт унікальний. Він теж переживає і намагається доставити вам задоволення.

Не чекайте, що досягнете оргазму. Зрозуміло, буде чудово, якщо ви його отримаєте. Але, на жаль, у більшості жінок немає оргазму при перших контактах з новим партнером.

Не симулюйте оргазм. Якщо ви так зробите, то просто-напросто обдурите себе.

Його пеніс може бути «несправний». Хлопців це бісить. Передчасна еякуляція і проблеми з ерекцією – цілком звичайні явища при першому контакті з жінкою. Якщо у хлопця така проблема, то не варто робити з цього катастрофу або переживати про те, що з вами або з вашим партнером щось не те. Дуже ймовірно, що пізніше все вийде.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *