Home / Твоя краса / Тіло / Що таке секс. Корисні поради розповіді дітям для батьків

Що таке секс. Корисні поради розповіді дітям для батьків

Для різних людей секс має різне значення. Перш за все, це здорове і природне заняття. Це те, що подобається більшості людей, навіть якщо вони вкладають в це поняття різний зміст. Чи є ви гетеросексуалом, лесбіянкою, геєм, бісексуалом або ким-небудь ще, ви маєте право вирішувати, що означає секс саме для Вас. Про те, що таке секс  та як пояснити дітям це поняття піде мова далі.

Що таке секс – чоловічий і жіночий погляд

Що таке секс. Корисні поради розповіді дітям для батьків

Не впевнені щодо своїх сексуальних уподобань? Вам цікаво, що б могло вам сподобатися? Не знаєте, чи готові ви до сексу? Всі ці питання абсолютно нормальні! Так, що таке секс? Секс – це не тільки вагінальний статевий акт.

Секс – це по суті, все, що викликає у вас збудження. Ваше власне визначення цього поняття і сексуальні інтереси можуть змінюватися з часом, і це теж нормально.

Відносини між чоловіком і жінкою складаються з багатьох аспектів. Всі вони тісно переплетені і мають фундаментальне значення в гармонії пари. Секс є одним з цих елементів, і якщо є якісь проблеми в сексуальному житті, то це може бути ознакою інших проблем у відносинах.

Мозок чоловіка і жінки працює по-різному, в тому числі і в питаннях сексу.

Проблема в тому, що іноді прірву між тим, що чоловіки думають про жіночу сексуальність і реальною ситуацією, настільки велика, що в кінцевому підсумку це ставить під загрозу відносини пари.

Французька пара Гюстав і Розалі ілюстрували ці відмінності веселим і творчим способом. Може ви впізнаєте себе в одній з з цих сцен?

Що таке секс - чоловічий і жіночий погляд

Ніч з друзями

Чи знайома вам ситуація коли ваша дружина або подруга до пізна затрималася з друзями? Чоловіки як правило думають що жінки манірно розмовляють про сімейні цінності. Хоча в цей час компанія відривається на всю котушку.

Що таке секс - чоловічий і жіночий погляд

Ерогенні зони

Багато чоловіків як і раніше вважають, що достатньо  пестити деякі специфічні області, такі як груди і клітор, щоб доставити жінку до вершин оргазму. Проте, жіноче тіло має безліч областей, надзвичайно чутливих до пестощів, і всі вони потребують стимуляції.

Що таке секс - чоловічий і жіночий погляд

Фантазії

Чоловікам здається що кожна жінка мріє провести романтичну відпустку в Венеції, в той час як часто все, що хочуть жінки, це гарячу секс-ніч і відрив по повній в готелі.

Секс утрьох

Чоловік вважає що жінці не сподобається пропозиція зайнятися сексом втрьох, але багатьом жінкам це може здатися дуже цікавим. Просто погляньте на ситуацію під іншим кутом.

Про сексуальне життя між парнерами: чоловік вважає, що тільки у нього є «ключ» до задоволення парнерші, і він єдиний хто може піднести її до висот казкового оргазму. Однак насправді жінка може успішно отримувати задоволення від найрізноманітніших парнерів по сексу.

Після 30 хвилин сексу: для чоловіків тривалий секс є ознакою добре і добротно виконаної роботи і мужності, тоді як жінка вважає що кількість не має ніякого відношення до якості.

Що значить секс для чоловіка

Для чоловіків секс має величезне значення, оскільки він є важливим фактором особистого самоствердження.

 1. Чоловіча сексуальність починається в тілі

У той час як бажання жінок займатися сексом може бути викликано їх розумом, спогадами або емоційними почуттями, бажання чоловіків займатися сексом є фізичним.

Чоловіки мають величезну кількість тестостерону, вируючого в їхніх тілах і підштовхуючого  їх до сексуального висловом.

Молоді люди відчувають ерекцію при найменшій провокації з боку жінок. Та й для зрілого чоловіка вигляд  його дружини або подруги, яка виходить оголеною з душу, викликає природну реакцію його тіла.

Важко переоцінити те, як хімія тіла направляє психологію чоловічого розуму в сексуальне русло.

 1. Для чоловіків секс це голод

Так, чоловік завжди хоче бути ситим – задоволеним. Його тяга до сексу схожа на тягу до цукерок: кожен сексуальний епізод володіє індивідуальною  вишуканістю, можливістю скуштувати новий делікатес, відчути нові емоції. Вони можуть бути вершково м’якими або насиченими ароматними оліями, трохи гіркими або ж шовковисто солодкими.

Чоловічий розум займають думки про можливість відчути себе в захваті і подиві.

 1. Секс це енергія

Сексуальність наповнює інтимні стосунки чоловіка хвилюванням і солодкою млістю. Гормональна енергія дає йому драйв і енергію для досягнення намічених цілей і натхнення для роботи.

Чоловік переносить рутину в роботі, що підігрівається фантазіями про сексуальну нагороду в кінці важкого дня

 1. Секс це хвилюючі емоції

Це найзахоплююча пригода в житті. Його тіло це спортивний болід для отримання задоволення, і він завжди готовий вичавити до упору педаль газу.

Оскільки для чоловіка оргазм зазвичай є гарантованим і легкодосяжним, різні сексуальні дії, позиції, ритми, обстановка, здаються фантастичною пригодою яка веде до задоволення.

Кожен флірт, посмішка, погляд, струнка фігура або сексуальний образ, навіяний  фантазіями або справжній – це потужний удар по чоловічій уяві. Його мозок вирує із захопленням тільки при натяку на щось або на когось, здатний привести його до сексуальних дій.

 1. Секс це те, що він так любить

Чоловік часто придумує і фантазує про те, як зробити його сексуальне життя яскравішим і більш насиченим, часто запитує у своєї партнерки про її еротичні фантазії. Він завжди а готовий удосконалюватися як коханець.

Часто чоловік настільки захоплений процесом що забуває про партера і задовольняється, не помітивши що партнер все ще не досяг оргазму.

І чоловіки не розуміють чому в цьому випадку їх вважають егоїстами. В їхніх серцях завжди є очікування взаємного, вишуканого тілесного задоволення.

 1. Секс це любов

Секс звільняє чоловіків від проблем і невдач у зовнішньому світі, і дозволяє відчувати що вони нарешті вдома.

Секс втілює в собі любов і турботу, і забезпечує заспокоєння і підтримку.

Хоча чоловіка часто можна звинуватити в «тільки бажанні сексу», більшість чоловіків хочуть і відчувають набагато глибший емоційний зв’язок, ніж просту тілесну взаємодію.

Заняття любов’ю створює глибоке почуття прихильності до свого партнера і стимулює духовну щедрість, віру і оптимізм. Бажання його партнера може бути єдиною найважливішою частиною його відносин.

У той час як більшість жінок хочуть емоційного зв’язку до початку сексуальних відносин, для чоловіків спочатку часто потрібний сексуальний зв’язок, для того, щоб відчувати себе досить безпечно в плані емоційної вразливості.

 1. Згасання інтересу до сексу

Проходить час, і пристрасні бурхливі ночі змінюються черговою необхідністю. Замість того, щоб наповнити сексуальне життя новими яскравими експериментами, багато чоловіків намагаються знайти іншого партеру.

Чоловіки більше, ніж жінки страждають від відсутності сексу і для збереження гармонії в сексуальному житті, і мудрі пари постійно шукають нові шляхи і експериментують.

 1. Фізична привабливість

Якщо статевий акт є важливою складовою здорового способу життя, захоплення є незамінним компонентом. Сексуальне ставлення повністю обумовлено фізичним потягом, саме воно породжує хімію між людьми, і це не залежить від перебування потворного або прекрасного, а від здатності захоплюватися іншим

Вкрай важливо, щоб хтось захоплювався чоловіком, який насолоджується захопленням, свого партнера.

В кінцевому рахунку, чоловічий сексуальний драйв у відносинах – це подарунок – це ще один шлях до любові.

Що значить секс для жінки

Якщо чоловік постійно шукає відповідь на питання, який секс, більше підходить для його партнерки, не означає, що він недосвідчений або неспроможний. Швидше за все, він уважний партнер і прагне дати своїй жінці максимальне задоволення.

Жінки це цінують!

Який секс подобається жінкам: спринт або марафон?

Більшість чоловіків вважають, що жінки любителі довгого марафону. Однак це не зовсім справедливо, і набагато частіше жінки воліють короткий спринт, але який повторюється кілька разів.

І навіть якщо жінка хоче тривалих ласк, чоловік не повинен розтягувати їх до безкінченності – збудження партнера може згаснути. Краще взяти коротку паузу і продовжити ласки.

Який секс потрібен жінці: романтичний або екстремальний?

Спонтанне і пов’язане з ризиком заняття сексом, подобається не тільки чоловікам. Ситуації, пов’язані з сплеском адреналіну, так само збудливо діють на дам. Екстремальний секс здатний підняти до небес обопільний оргазм партнерів.

Крім того, багатьом жінкам подобається секс з легкими елементами насильства, але, звичайно, тільки з партнером, який викликає максимальну впевненість. У психології жінок роль чоловіка запрограмована як домінуюча, так що всі дами (звичайно, деякі потай) мріють коритися сильному партнеру.

Про який секс мріють жінки?

Щоб зрозуміти, що таке секс і який подобається жінці, чоловік повинен уважно стежити за її реакцією на різні типи ласк, знати, збуджують його партнерку ласки або вона стогне лише з ввічливості.

Найважливішою умовою отримання задоволення від сексу для жінки, є наявність глибоких взаємних почуттів між партнерами.

Секс без любові – це всього лише фізкультура.

Деякі питання про секс

Мені важко говорити про секс. Чи можна зробити що-небудь, щоб мені стало легше піднімати цю тему?

Для початку варто обміркувати це самостійно.

Приділіть трохи часу, щоб наодинці з собою уважно оглянути всі частини свого тіла. При цьому постарайтеся помітити, які думки, фантазії і відчуття вам найбільше подобаються і як би вам хотілося отримати сексуальне задоволення з кимось іншим.

Мені здається, секс – це просто не моє. Це нормально?

Так, це абсолютно нормально. Тільки ви можете вирішувати, що Вам підходить, коли справа стосується сексу.

Ви цілком можете відмовитися від сексу. Ніхто не має права вас примушувати робити те, що Вам не хочеться.

Якщо, наприклад, Ви не хочете займатися вагінальним сексом, є безліч інших «способів застосування» Вашої сексуальності для цікавих і повних любові відносин.

Що таке «сексуальні дії»?

Сексуальні дії – це будь-які дії, які їх учасники вважають сексуальними. Ось далеко не повний їх перелік:

вагінальний секс

анальний секс

обійми

поцілунки

будь-які сексуальні дотики

оральний секс

демонстрація свого тіла іншій людині

фотографування іншої людини в еротичному вигляді

показ кому-небудь порнографічних зображень / відео

і багато іншого!

Що якщо це було всього дві секунди?

Так, це ще секс. Всього дві секунди.

І ось що найважливіше: незалежно від того, як довго триває секс, вашому партнерові потрібно носити презерватив, щоб запобігти ризику вагітності та інфекцій, що передаються статевим шляхом.

І якщо ви сексуально активні, вам слід регулярно проходити тестування на інфекції, що передаються статевим шляхом, і ви повинні закликати своїх партнерів робити те ж саме.

Що якщо хлопець вставив свій пеніс тільки наполовину?

Немає офіційної інструкції про дотримання сексуальних правил, в якій точно визначається, який відсоток пеніса повинен бути вставлений, щоб він вважався реальним сексом. Це був просто секс або спроба сексу.

І знову, незалежно від того, наскільки далеко він проник в парнершу, презервативи є обов’язковими.

Що якщо це був тільки оральний або анальний секс?

Деякі люди не вважають це «реальним» сексом, тому що ви не можете завагітніти або тому, що деякі люди ставляться до орального сексу як простимх пестощів. Але оральні і анальні види ласк це безумовно види сексу.

Що якщо секс був між двома дівчатами?

Секс не вимагає пеніса. Дівчата можуть займатися сексом одна з одною різними способами, включаючи ласки руками, оральний секс і секс-іграшки.

Що якщо партнер був незгодний на секс?

Якщо ви не погодилися на секс, це називається згвалтуванням або сексуальним насильством. Неважливо, в який момент ви сказали «ні» або «зупинись» або передумали.

Залежно від ваших уподобань, виховання, настрою, цікавості і багатьох інших факторів, ви і тільки ви вирішуєте для себе питання: Що таке секс?

Висновок

Секс – це вища форма спілкування між двома душами.

Коли ми вступаємо в контакт з іншою людиною, ми довіряємо один одному і поділяємо один одного. Цей контакт не завжди є фізичним, але в сексі це завжди фізичний вимір, який дозволяє налагодити більш тісний душевний контакт.

Тіло, коли воно відчуває сильні відчуття, емоції, які захоплюють ваше дихання, має здатність видаляти непотрібні думки і емоції з нашої перевантаженої свідомості.

Ось чому секс є найбільш прямою, щирою і сильною формою любові. Коли ми займаємося сексом, наша душа зміцнюється, заспокоюється, відновлює енергію.

Може бути любов без сексу, але ніколи не секс без любові! Навіть коли це робиться без почуття, тільки як фізична і спортивна дія, завжди є контакт між душами, які обмінюються енергією і створюють ще більшу енергію.

Коли це робиться з любов’ю і з правильною людиною, тоді секс стає справжньою магією. Секс стає танцем двох ангелів. Секс – це гра любові наших божественних істот.

Секс – це возз’єднання різних у всесвіті, чоловічого і жіночого начал, і ми перестаємо бути тобою або мною, як індивідуумами, і стаємо двома половинами істоти, які зливаються в одне ціле.

Коли ми займаємося сексом, ми думаємо тільки про те щоб дати і отримати задоволення, що є принципом любові: віддавати і отримувати задоволення … яке має бути принципом усього життя!

Любіть секс і любіть життя. Любіть секс і любіть  любов. Любіть секс, і ви будете завжди в любові і насолоді.

Секс дає життя, трансформує життя і ніщо не заслуговує на більшу повагу до сексу, тому що секс є вищою формою контакту між двома душами.

Як правильно пояснити дитині що таке секс

Всі клопоти з новонародженим позаду, і ось малюк виростає і починає нас радувати першими словами, а потім і першими міркуваннями. Нещодавно малюк розповідав вам про те, як буде чудово, коли він виросте і полетить на місяць і раптом підходить до вас із запитанням: «А як я з’явився у вас?».

Причому це супроводжується вкрай серйозним поглядом. Батьки губляться і починають замислюватися, а як правильно пояснити дитині що таке секс?

Починаємо розмову – як правильно пояснити дитині що таке секс?

Недостатньо буде сказати малюкові, що секс представляє особливі відносини між чоловіком і жінкою. Малюк навряд чи буде задоволений такою відповіддю і продовжить вас розпитувати з подвоєним ентузіазмом. Найчастіше такі питання задаються в один з трьох періодів – близько 5 років, 8 років і в період статевого дозрівання.

Розповісти дитині, що таке секс  обов’язково потрібно, головне піднести це в формі, що відповідає її віку. Такі розмови важкі, вганяють вас в фарбу. А дитині тим часом здається незрозумілим те, що для нас очевидно.

Секс – це особливе заняття, яке відбувається з оголеними людьми. Ми самі толком не можемо дати визначення цьому слову, а дитині і поготів це важко пояснити. Тим більше нам нема звідки взяти приклад, так як минулі покоління не були такі інформовані на відміну від сучасного суспільства.

Тема сексу була непристойна, закрита і носила характер залякування. Тому правильно пояснити дитині що таке секс означає взяти на себе відповідальність і передати свій досвід словесним і моральним чином.

Про що варто промовчати?

 1. Будьте впевненими під час розмови. Не треба бентежитися і показувати, що ця тема для вас неприємна. Інакше у дитини складеться думка, що він запитав про щось страшне і заборонене.
 2. Не потрібно покривати цю тему ореолом таємничості, показуючи, що це щось священне. Намагайтеся не вдаватися в подробиці. Спочатку нехай це буде монолог, а не діалог, адже дитина теж може ніяковіти.
 3. Не слід соромити малюка або говорити, що він ще не доріс. Важливо правильно пояснити дитині що таке секс, а не замовчувати цю тему.
 4. Будьте лаконічні і враховуйте його вік.

Коли варто про це говорити?

Всі батьки намагаються обходити тему зачаття стороною і чекають, коли малюк сам підійде з цим питанням. Але сексуальне виховання починається набагато раніше. У дитини виникають питання вже в той момент, коли він бачить прояви ніжності тата до мами. Приховувати свою любов одне до одного не потрібно.

Навпаки, прояви ніжності покажуть йому, як правильно слід ставитися до своєї другої половини. Розповісти звідки беруться діти – це значить показати, що в близьких і інтимних відносинах нічого забороненого немає. Просто потрібно враховувати певні правила.

Що таке секс. Розмови з дітьми – з досвіду батьків

Якщо вам довелося пояснити дитині що таке секс  у віці 12-14 років, почніть не з пояснення, а з питань. Запитайте сина або дочку, що вони думають з цього приводу і м’яко відкоригуйте їх відповіді. Розкажіть, що займатися сексом слід тільки будучи впевненим у любові партнера. І краще багато разів подумати, ніж поспішити.

Про контрацепцію слід говорити дівчаткам вже після 12 років. Причому це повинні бути дружні розмови, а не залякування. Не робіть тему забороненою, так як заборонений плід солодкий і підліток неодмінно захоче все спробувати на власному досвіді. Якщо ви бачите, що дитина соромиться, то не будьте нав’язливі, а залиште на увазі ілюстровану книгу і поясніть її, бачачи зацікавлення.

Розповіді про секс у віці 4-5 років

Як пояснити дитині що таке секс  в дитсадівському віці? Не варто обманювати малюка, посилаючись на капусту, лелеку або ж покупку в магазині. Правду дитина все одно дізнається, а ось вам перестане довіряти. Якщо ви не розповісте малюкові про секс, він не забуде про це, а почне дізнаватися відповідь від друзів або сторонніх людей.

Розкажіть про секс по-доброму красиво. Наприклад, так: спочатку ти був маленьким, майже невидимим і жив у мами в животику. Потім мама добре їла, тато її любив і обіймав, ти ріс в любові, теплі і ласці. Потім ти став більшим і в животику вже не вистачало місця. Тому ти народився і продовжуєш рости і радіти світу.

Розповіді про секс у віці 6-9 років

Ось ви розповіли п’ятирічці, звідки беруться діти. Але він забув про це до наступного вікового періоду. І в 7 років знову задає неприємне питання. Як бути? Прочитайте разом книгу, призначену для дітей, в якій розповідається про секс.

При цьому супроводжуйте кожну ілюстрацію поясненням. Зараз нелегко як раніше поговорити з дитиною про секс, так як він вже в якійсь мірі володіє інформацією зі школи і навіть може використовувати грубі слова. Скажіть, що грубі слова звучать некрасиво і краще ними не користуватися.

Можете свої розповіді промальовувати. Але не варто занадто детально все пояснювати і деталізувати. У цьому віці вже можна злегка торкнутися теми контрацепції. Ви можете не обмежуватися загальними словами, а чітко давати найменувань органам.

Буває так, що в 8-9 років діти не зачіпають такі теми. У таких випадках їх слід м’яко підвести до тематики сексу. Наприклад, скажіть, що у друзів було весілля і скоро в животику вашої подруги з’явиться дитина.

Розповіді про секс у віці 12 років

Ось ваш син або дочка підійшли до підліткового періоду, і знову цікавиться цією тематикою. Як в такому випадку поговорити з дитиною про секс? У період статевого дозрівання починаються зміни тіла. Скажіть, що це красиво і нормально.

Не можна висміювати або замовчувати це. Розкажіть, що полюції і менструація – це природно. Зараз такі зміни організму можуть викликати дискомфорт, але пізніше все нормалізується. Розкажіть, що слід поважати протилежну стать і ні в якому разі не дражнитися на цю тему. Розкажіть, що секс потрібен для продовження роду і введіть в вашу розмову тему венеричних захворювань.

Розповіді про секс у віці 14 років

Починаються дослідження свого організму, і тут дитині приходить розуміння, що дотики до свого тіла можуть бути приємні. Якщо ви це побачите, не створюйте проблему. Підліток повинен досліджувати своє тіло.

Покажіть, що  вам можна довірити будь-яке питання. Будьте позитивні в своїх розповідях. Тепер розповісти дитині про секс слід більш детально, а робити натиск краще на контрацепцію і правильний вибір партнера.

Розповіді про секс у віці 16 років

У цей період починаються перші побачення. Намагайтеся, щоб ваш тон не звучав повчально. Розкажіть вашій доньці, що перший чоловік повинен бути гідним. Не варто вступати в статевий зв’язок хоча б в перші 4 місяці. Скажіть, що спочатку він повинен довести свою любов вчинками, а не словами.

Слід розповісти дитині про секс максимально відкрито і проконсультуйтеся у виборі засобу контрацепції. Скажіть, що слід оберігатися до самого заміжжя і зберігати тверезу голову, як би хлопець не вмовляв. Також проінформуйте про небезпеку потрапляння в руки ґвалтівників.

Виберіть спокійний, добродушний тон, посміхайтеся і не ставайте злою матусею. Краще заздалегідь уявити собі, що ви не вище дитини в психологічному плані, а на одному рівні. Це може створити атмосферу довірчої бесіди і в такому випадку інформація засвоїться краще.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *