Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Стійка фарба для волосся – корисна підбірка

Стійка фарба для волосся – корисна підбірка

Стійка фарба для волосся – вірне рішення в разі, коли необхідно отримати стійкий, якісний колір або зафарбувати сиве волосся. Переваги стійких фарб, боротьба за правильний колір і проти сивини, що з’явилася.

Стійка фарба для волосся

Стійка фарба

Стійка фарба для волосся – важливі особливості продукту. Відмінності стійких фарб і способи їх застосування.

На сьогоднішній день виробники фарб для волосся пропонують велику кількість різних типів, кольорів і відтінків своїх продуктів. Крім безлічі різних властивостей, фарби для волосся також відрізняються за ступенем стійкості, що часто вказано на їх упаковці: стійкі фарби (перманентні), середні (звичайні або напівперманентні) і нестійкі (неперманентні).

Кожен тип фарб має свої переваги по стійкості змивання, і недоліки, пов’язані з пошкодженням волосся при їх використанні.

Стійка фарба – чим відрізняється від звичайних?

Хімічні речовини, що знаходяться в деяких фарбах для волосся, відкривають кутикули, або лускатий шар волосся, розташований на волосяному стрижні, і руйнують натуральний забарвлення волосся. Це визначає різницю в стійкості різних типів фарб і в ступені їх впливу на волосяний покрив.

Фарби для волосся середньої стійкості

Напівперманентні, або середньої стійкості фарби додають волоссю природний колір, а також вони досить прості в застосуванні. Напівперманентні фарби можна використовувати прямо з аплікатора, так як їх не потрібно змішувати з іншими активними компонентами.

Фарби середньої стійкості тримаються на волоссі близько шести тижнів і, як правило, поступово змиваються шампунем або освітлюються під впливом повітря.

Оскільки напівперманентні фарби не містять активних відбілювачів, вони не можуть освітлювати природний колір волосся. Це означає, що їх потрібно часто застосовувати, що може призводити до пошкоджень волосся.

Стійка фарба для волосся

Перманентні, або стійкі фарби для волосся також відомі як окислювальні фарби. Це пов’язано з тим, для їх застосування необхідно змішувати окислювач (напр., 3-12% перекис водню) і нашатирний спирт з барвником. Окислювач дозволяє проявити колір барвника і частково освітлює натуральний пігмент волосся.

Стійка фарба має  досить високий лужний pH, містить аміак або подібні речовини – зокрема, органічну хімічну сполуку етаноламін. Лужні компоненти викликають розкриття кутикул, що дозволяють барвнику проникати глибоко всередину волосся.

Пом’якшувальні масла, використовувані в стійких фарбах, роблять етаноламін менш летючим і небезпечним.

Проте ця речовина, як і будь-який інший хімічний компонент, при більш частому використанні завдає шкоди волоссю.

Тим не менш стійкі фарби не застосовуються так само часто, як напівперманентні. Формула стійких фарб дуже складна, і виробники витрачають великі зусилля, щоб досягти стійкості кольору, і одночасно завдати мінімальної шкоди міцності і еластичності волосяного покриву.

За рахунок своїх властивостей, стійкі фарби мають більш широкий спектр кольорів, і їх відтінки часто більш природні.

Тим не менш стійкі фарби можуть бути досить шкідливими. Використовувані в них речовини хімічно активні, а суміш в процесі фарбування зазвичай доводиться тримати на волоссі більш тривалий час.

Стійка фарба. Найпопулярніші стійкі фарби для волосся

Стійка фарба GARNIER COLOR NATURALS

Склад і дія фарби: спеціальна формула цієї фарби включає масла авокадо, оливи та каріте, що проникають всередину волосся і активно живлячи його. Кремоподібний фарбувальний компонент легко наноситься, має приємний аромат і не тече. Фарба забезпечує 100% зафарбовування сивини.

Приклад кольорів і відтінків, представлених виробником:

4.00 Глибокий темно-каштановий;

4.15 Морозний каштан;

3 Тісний каштан;

2.10 Синяво чорний;

8 Пшениця;

9.132 Натуральний блонд.

Всю гаму кольорів і відтінків представленої фарби можна дізнатися на сайті виробника або за телефоном гарячої лінії.

Спосіб застосування: незважаючи на те що сучасні фарби зазвичай досить щадні до волосся, вони можуть дратувати чутливу шкіру.

У зв’язку з цим перед початком процедури необхідно надіти рукавички, які поставляються з комплектом фарби для волосся, щоб захистити шкіру рук.

Змішати крем-барвник і молочко-проявник разом з фруктовим масляним концентратом. Це викликає реакцію між колірним кремом і проявником, а фруктове масло змішується з розчином барвника, щоб перетворити його в якісний і зволожуючий продукт.

Змішування компонентів для такої процедури важливо проводити в неметалевому  посуді. Для волосся середньої довжини (довжиною до підборіддя) досить використовувати половину фарби, що поставляється в комплекті.

Нанести фарбу за допомогою пензля на сухе, немите волосся, починаючи з лінії волосся. Фарбувати волосся від коренів волосся до кінчиків, переконавшись, що вийшло рівномірне покриття. Залишити фарбу на волоссі на 25-30 хвилин, потім змити її.

Потім необхідно нанести кондиціонер на волосся і залишити на кілька хвилин, щоб дозволити йому зволожити кожне пасмо. Промити голову шампунем з бальзамом-ополіскувачем після фарбування волосся і просушити його.

Якщо результат фарбування незадовільний, можна змінити його, застосувавши інший фарбувальний відтінок. В цілому, фарбування волосся більш успішне, коли застосовуються більш темні відтінки, ніж поточний колір волосся.

Приблизно через шість тижнів необхідно знову повторити фарбування, щоб освіжити колір волосся і прикрити природний колір коренів.

Протипоказання: перш ніж застосовувати фарбу до шкіри голови, необхідно провести тест з нанесенням невеликої кількості фарби на шкіру (патч-тест) за 48 годин до фарбування, щоб переконатися, що компоненти фарби не викликають алергію на продукт.

СТІЙКА КРЕМ-ФАРБА LONDAСOLOR

Склад і дія фарби: фарба включає високоактивні молекули Vitaflection з кольоровим пігментом, який проникає в глибину волосся. Збагачена формула також включає ліпіди для якісного догляду за волоссям. Насичена кремоподібна формула містить віск, що надає волоссю винятковий блиск. Фарба забезпечує 100% зафарбовування сивини.

Приклад кольорів і відтінків, представлених виробником:

0/11 інтенсивний попелястий;

2/8 синьо-чорний;

4/4 шатен мідний;

6/7 темний блонд коричневий;

7/3 блонд золотистий;

8/0 світлий блонд;

10/8 яскравий блонд перловий;

12/61 спеціальний блонд філетово-попелястий.

Всю гаму кольорів і відтінків представленої фарби можна дізнатися на сайті виробника або за телефоном гарячої лінії.

Спосіб застосування: фарбу необхідно наносити на мите мінімум 3-4 дня назад волосся, тому що волоссю потрібний природний захист від активних компонентів фарби.

Для приготування продукту необхідно змішати освітлювач і фарбувальний пігмент до однорідної маси. В отриману суміш додати трохи води, і ще раз перемішати її.

Далі, розділяючи волосся гребінцем на пасма на відстані близько сантиметра, необхідно фарбувати відросле коріння волосся пензлем по проділу мазками. Роблячи цю процедуру, необхідно пройтися по передній частині голови від вуха до вуха, а потім фарбувати потилицю.

Витримати фарбу на волоссі протягом 3/4 часу, зазначеного в інструкції для їх фарбування. Частину суміші знову трохи розвести водою.

Після цього, сухі кінчики волосся підняти на голову і в кілька прийомів вилити з посуду залишену фарбу. Волосся добре промасажувати масажними рухами до повного вбирання фарби. Витримати 10-15 хвилин і змити фарбу теплою водою.

Вимити голову миючим шампунем і нанести бальзам-ополіскувач.

Протипоказання: якщо при проведенні патч-тесту виник висип, відчуття печіння або біль, необхідно змити фарбу і не фарбувати нею волосся, щоб уникнути сильних алергічних реакцій, хімічних опіків і пухирів.

Стійка фарба SCHWARZKOPF PALETTE PERMANENT NATURAL COLORS

Склад і дія фарби: Кремова основа фарби збагачена морським колагеном для посилення ефекту і має низький вміст аміаку. Нова формула Care & Shine Mask додає додаткове живленняння, захищає волосся від висихання і надає їм здоровий блиск, дозволяючи отримати яскраве, блискуче волосся. Зафарбовування сивини забезпечується на 100%.

Палітра фарб Schwarzkopf Palette Permanent Natural Colors налічує 32 кольори, від платинового блонда до екстремально глибокого чорного.

Є натуральні тони русявого або каштанового, а також насичені тони червоного і червоно-фіолетового кольору.

Інструкція по застосуванню фарби аналогічна стійкою крем-фарбою LondaСolor. Потрібно патч-тест.

Протипоказання: перед застосуванням фарби бажано нанести вазелін навколо лінії волосся, щоб не забруднити шкіру. Якщо волосся швидко темніють, кінці завжди необхідно залишати світлішими, тому не варто застосовувати всю фарбу за один раз.

На сьогоднішній день для отримання якісно кольору волосся, який розкриває їх природну красу, найкраще використовувати стійкі фарби без агресивних хімічних речовин, що включають аміак. Також бажано використовувалася стійка фарба з включенням натуральних поживних інгредієнтів, щоб волосся виглядало більш здоровим.

Вибирати колір фарби краще, проконсультувавшись з фахівцем, так як це допомагає підтримувати колір волосся на високому рівні максимально довгий час і дозволяє отримати необхідну перевагу від фарбування.

Стійка фарба. Крем-фарба для волосся

Крем-фарба для волосся – відмінний засіб, який дозволяє швидко змінити колір і перетворитися. Вона відмінно підходить для використання як в салонах, так і в домашніх умовах. Колер легко наноситься і швидко надає бажаний відтінок.

Як вибрати

В першу чергу, необхідно враховувати початковий стан волосся. Не варто використовувати фарбу ще більш світлого відтінку, ніж ваш. Є ризик зафарбувати лише коріння, а по своїй довжині локони залишаться колишнього відтінку.

Якщо ви раніше фарбувалися, то вибирайте фарбу тон в тон, або трохи темнішеу. При першому фарбуванні в більш світлий відтінок є ризик отримати небажану жовтизну.

Цифри на упаковці відображають тон від найтемнішого до найбільш світлого відтінку відповідно (1 – чорний, …, 10 – попелястий блонд).

Не скупіться при виборі крем-фарби! Найчастіше якість даного косметичного продукту безпосередньо залежить від ціни. Дешеві засоби містять багато агресивних компонентів: аміак (до 25%), солі ртуті та інших металів. У дорогих аміак зовсім відсутняій, або його вміст не перевищує 1-2%.

Також засоби більш високої цінової категорії містять доглядаючі компоненти, які захищають структуру волосся під час фарбування, надають блиск, м’якість і здоровий вигляд.

Віддавайте перевагу крем-фарбі з максимальним вмістом натуральних компонентів. Також перевірте, чи був продукт дерматологічно і алергічно протестований.

Склад

Аміак – міститься в крем-фарбах, але в набагато меншій кількості, ніж в звичайних фарбах, або зовсім відсутній. Аміак руйнує меланін в структурі волосся і сприяє більш глибокому проникненню фарбувальних пігментів в неї.

Однак ця речовина надає шкідливу дію на поверхневий шар волосини, який виконує захисну функцію. В результаті локони стають тонкими, тьмяними, ламкими і пошкодженими. Тому вибираючи фарбуючий  засіб, віддавайте перевагу безамміачним варіантам.

Солі ртуті та інших металів – краще не купувати продукцію, що містить подібні компоненти. Зазвичай вони входять до складу дешевих коштів. Після їх використання волосся сильно пересушене, в результаті вони стають ламкими, січуться і навіть випадають.

Також такий засіб вкрай непередбачуваний: колір після фарбування може вийти з болотно-зеленим відтінком.

Рослинні компоненти (екстракт проса, шкаралупи волоського горіха, масло виноградних кісточок та ін.) – здатні доглядати за волоссям під час фарбування, запобігаючи їх пошкодженню фарбувальними компонентами.

Хна – один з найпопулярніших засобів для зміцнення волосся і боротьбою з їх випаданням.

Застосування

Як мінімум за добу до фарбування не мийте голову. Природний шкірний жир захистить шкіру голови і коріння від шкідливої дії засобу.

Розрахуйте необхідну кількість фарби. Для дуже довгого волосся її потрібно вдвічі більше звичайного.

Утримайтеся від фарбування, якщо за 1-2 тижні ви робили хімічну завивку або висвітлювали волосся.

Перед фарбуванням надіньте фартух або накидку на плечі, щоб уникнути попадання речовини на одяг і відкриті ділянки тіла. Також користуйтеся одноразовими поліетиленовими рукавичками, щоб не зафарбувати шкіру рук.

Дійте строго відповідно до інструкції на упаковці, уважно стежте за часом, особливо якщо стійка фарба містить в складі хну.

Крем-фарба Garnier Nutrisse Creme

Дія фарбувального засобу відрізняється стійкістю і насиченістю. Завдяки вмісту в складі натуральних захисних компонентів процес фарбування проходить практично без травматизації структури волосся, а масло авокадо, що міститься в бальзамі, надає м’якість, гладкість і сяйво від коренів до самих кінчиків.

Фруктові масла, що містяться в крем-фарбі Гарн’єр, забезпечують сяючий колір. Засіб має легку текстуру, відмінно наноситься на волосся і рівномірно фарбує їх.

Крем-фарба L’Oreal Preference

Це крем-фарба, що містить в собі особливі фарбувальні пігменти, які не тільки фарбують волосся зовні, але і проникають всередину волосся, забезпечуючи рівномірне ідеальне фарбування. Засіб чудово підходить для домашнього фарбування волосся, зафарбовування сивини.

Отриманий колір збережеться до 8-ми тижнів! У комплекті до фарби додається спеціально розроблений відтінковий бальзам, здатний зберегти насиченість кольору в період між фарбування. В каталозі L’Oréal Preference пропонується 32 різних відтінки.

Garnier Color Naturals

Відрізняється складом, збагаченим рослинними оліями (авокадо, оливи, каріте). Натуральні компоненти чудово живлять волосся, надаючи їм м’якість і здоровий блиск.

Палітра кольорів складається з безлічі стійких відтінків. Тон здатний зберегтися до 2-х місяців. Засіб відмінно зафарбовує сивину. Консистенція дозволяє з легкістю використовувати фарбу в домашніх умовах.

Крем-фарба Casting Creme Gloss

Стійка фарба створена на основі новітніх технологій в сфері фарбування волосся. Засіб відмінно зафарбовує сивину, створює природні відтінки і натуральний блиск.

Одна з найбільш популярних крем-фарб серед мільйонів споживачів. Продукт не містить аміаку!

Тон змивається поступово протягом 6-8 тижнів. Фарбою легко користуватися в домашніх умовах завдяки зручній упаковці у вигляді спеціального тюбика. При попаданні на шкіру легко змивається, не викликаючи роздратування.

Крем-фарба Estel professional DeLuxe

Повітряна консистенція дбайливо і рівномірно фарбує навіть сиве волосся завдяки хроменергетичним компонентам, що містяться в рецептурі. Естель Делюкс – відмінна крем-фарба для волосся, що створює дуже насичені і глибокі відтінки, міцно фарбує і тонує волосся.

Засіб дбайливо фарбує і доглядає за локонами, надаючи їм здоровий блиск, гладкість шовку і небувалу м’якість.

Крем-фарба Excellence Creme – фарба від L’Oreal Paris

Має три ступені захисту волосся – до фарбування, під час і після. Про-кератини, що містяться в складі, створюють відмінний захист і надійно фарбують волосся. Засіб м’яко впливає на всі шари волосся при фарбуванні, надаючи їм бажаний відтінок. Перед нанесенням засобу слід скористатися доданою в наборі сироваткою, а після – бальзамом і маскою з комплекту.

Засіб порадує вас кінцевим результатом, а також небувалою стійкістю кольору. Захист перед використанням дозволяє підготувати волосся; в процесі фарбування – створити однорідний природний відтінок; після – наситити протеїнами і керамідами, відновити структуру волосся.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *