Home / Твоя краса / Тіло / Спа-процедури вдома

Спа-процедури вдома

Не обов’язково витрачати купу грошей на те, щоб привести себе в порядок.  або просто відпочити від повсякденних турбот. І, хоча спа-процедури і спеціальні салони стають дуже популярними, ціна подібних послуг зовсім не падає, а навіть навпаки. Можливо, саме тому було придумано стільки різноманітних способів потішити себе вдома.

Спа-процедури вдома. Традиційні процедури

Ніякі найсучасніші, модні і екзотичні процедури не зможуть замінити класичної процедури масажу. Масаж це один з кращих засобів розслабитися фізично і морально. Можна запросити додому фахівця, ну а можна і самому навчитися робити хороший масаж спини. У будь-якому випадку, якщо ви вирішили проводити такі процедури регулярно, краще не використовувати для цього підлогу або м’який диван.

Найбільш прості і приємні спа-процедури пов’язані з прийняттям ванни. Для багатьох це справа звична і зовсім не асоціюється з доглядом за собою. Але існує чимало доступних за ціною добавок для ванни, які зроблять її приємною і дуже корисною. Крім стандартних пінок для ванни і солей існує ще чимало різноманітних приємних дрібниць. Спробуйте ароматизований цукор для ванни: він відмінно зволожує шкіру. Купити невеликий набір масляних кульок або ампул: це буде справжня терапія для шкіри і суглобів. Після такої ванни дуже гарний буде контрастний душ і розтирання.

Спа-процедури вдома. Особливі

Якщо хочеться побалувати себе чимось поекзотічнішим, вибираємо доволі старий спосіб догляду за собою: молочні і шоколадні ванни. Для того щоб влаштувати собі подібне зовсім не потрібно купувати кілька відер молока або мішок шоколадок. Знайдіть відповідний для вас рецепт з сотень в інтернеті. Напевно, ви побачите, наскільки малі витрати на цю процедуру в порівнянні з відвідуванням спа-салону.

У спа часто пропонують особливі засоби по догляду. Насправді, навіть звичайні бальзами і креми можна використати в домашніх умовах. Приготуйте собі рожеву воду: потрібно просто настояти на спирту сухі або свіжі пелюстки троянд. Такий тонік підійде для проблемної шкіри краще, ніж багато магазинних засобів. Для того, щоб бальзам для волосся став ефективнішим, додайте в нього натуральні масла, які за зовсім невелику ціну можна купити в аптеці.

Влаштуйте собі обгортання з тим же шоколадом або водоростями. Причому замість водоростей можна використовувати звичайну морську капусту без добавок. Зробіть обгортання з меду і помітите не тільки гладкість шкіри, але і невелике зменшення в розмірі.

Для спа-процедур обов’язково потрібна особлива атмосфера. Купуйте ароматичну лампу і пару видів ефірного масла, придбайте пахощі у вигляді паличок і ароматичні свічки. Знайти все це можна в найближчому магазині, навіть в супермаркеті або аптеці.


Check Also

Привітання з днем Святого Миколая. Корисна підбірка

Святого Миколая люблять всі діти і чекають його не менш Санта Клауса. Саме він є …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *