Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Складний шлях з брюнетки в русяву – як пройти його з мінімальними втратами?

Складний шлях з брюнетки в русяву – як пройти його з мінімальними втратами?

У певні періоди життя будь-якій дівчині і жінці хочеться змін. І починаються вони майже завжди з глобальної зміни кольору волосся. Але одна справа, коли блондинка хоче знайти коричневий або шоколадний відтінок шевелюри, і зовсім інша – коли брюнетка раптом вирішує стати русою. Вихід з чорного кольору – завжди непросте завдання. І перш за все, на кону стоїть здоров’я і цілісність структури волосся. Перефарбуватися з брюнетки в русяву

Русявий відтінок є особливо примхливим. Коли його потрібно домогтися штучним шляхом, в хід йдуть всі найтонші трюки колористики. В іншому випадку, бажаючи стати білявою німфою, жінка ризикує придбати негарний зелений відтінок на своїх локонах. Перефарбуватися з брюнетки в русяву  практично неможливо самостійно.

з брюнетки в русявуТакі експерименти самостійно чреваті цілковитим крахом, та ще й істотним псуванням самих локонів. Бажаючи знайти певний колір волосся, деякі пані попросту «спалюють» їх агресивними промисловими лаками, ставлячи під загрозу їх подальше існування.

Не рідкісні випадки, коли після таких фарбувань локони просто відпадають. Так як же перефарбуватися з брюнетки в русяву, і чи можливо це взагалі? Невже доведеться довго і болісно відрощувати рідний колір, щоб хоча б наблизитися до блонду і придбати його з мінімальними втратами?

Це не зовсім так. Але надзвичайно важливо вибрати грамотного і досвідченого фахівця, який зможе допомогти вам у прагненні до радикальних змін.

Шлях перетворення з брюнетки в русяву

Будь-яка сучасна перукарня запропонує вам кілька варіантів фарбування з чорного в русявий. Хороший майстер точно знає, як допомогти вам перефарбуватися з чорного кольору. Але от біда – дійсно талановитих перукарів зараз дуже мало, і не кожен хоче оцінювати індивідуальні проблеми, перш ніж почати роботу. Підсумок – дія за шаблоном і фіаско в результаті.

Справа в тому, що структура наших локонів унікальна, і щоб мінімізувати її враження, важливо діагностувати початковий стан волосся. Навіть горезвісна змивка може підійти далеко не кожній жінці, що вже говорити про агресивне хімічне знебарвлення.

Крім того, хороший майстер в обов’язковому порядку повинен уточнити у вас, протягом якого часу ви фарбували свої локони в темні кольори і якими конкретно продуктами користувалися при цьому. Колорист відразу позначить всі ризики, які чекають вас на шляху до успіху, і заздалегідь підбере гідний відновлюючий догляд, здатний допомогти вам реанімувати шевелюру після проведених дій.

Давайте розглянемо три найпростіших способи, як перефарбуватися з брюнеткио в русяву, і деталізуємо, які ризики і нюанси таїть у собі кожен з них.

Шлях перетворення з брюнетки в русяву: змивка

Проводити змивку актуально лише тоді, коли клієнтка шукає відповіді на питання – як перефарбуватися в коричневий з чорного. Природно, від однієї, і навіть двох змивів, ви не станете русокосою красунею. Що таке змивка? Це нанесення на волосся певного складу, який вимиває з кортекса штучний пігмент. В результаті ви гарантовано отримаєте рудий тон, причому його інтенсивність залежить від їдкості пігменту і тривалості фарбування в темні кольори.

Це відбувається через те, що фарба змита, але у волоссі залишилося достатньо рудого пігменту.

Змивка завжди є першим етапом на шляху до освітлення, але не може замінити його. Якщо ви хочете стати яскравою шатенкою, вам може знадобитися тільки вона.

Якщо ж ви шукаєте більш чистих і світлих тонів, подальше знебарвлення в якості остаточного витравлювання темного пігменту буде обов’язково.

Всупереч поширеним помилкам, змивка не псує і не руйнує волосся, але може помітно підсушити кінчики. Так чи інакше, основний удар по ним наносить зовсім не вона, а подальше освітлення.

Шлях перетворення з брюнетки в русяву: тонування

Деякі перукарі, відповідаючи на запитання про те, як перефарбуватися з чорного в шоколадний, рекомендують так зване «поступове тонування».

Буквально – ви регулярно ходите в салон і фарбуєтеся певним кольором поверх свого. Змивка при цьому може не проводитися, проте краще все ж звернутися хоча б до однієї процедури.

Накладання нового кольору – це не освітлювання, а додавання додаткового пігменту. Тому якщо вам пропонують фарбування без освітлення, знайте – максимум, чого ви досягнете – це насичений кавовий, шоколадний або каштановий тон.

Освітлююча фарба може злегка (на кілька тонів) знебарвити хіба що рідний русявий колір. І те, незначно.

Але якщо фарба при цьому безаміачна, ви дійсно можете скористатися такою пропозицією і вийти з чорного поступово, але без втрати якості локонів.

Шлях перетворення з брюнетки в русяву: знебарвлення

Це рішення – єдиневірне з усіх трьох. Знебарвлення проводить повне витравлювання природного та штучного пігменту з кортекса. Однак, разом зі своєю ефективністю, ця процедура є ще й досить агресивною. Вона традиційно і повсюдно проводиться після змивки, причому часто відразу.

Якщо перукар діагностував стан вашого волосся як незадовільний, він порекомендує вам уникнути змивки і заздалегідь підготувати шевелюру до подальшого хімічного впливу. Знебарвлення актуально і тоді, коли ви шукаєте відповіді на питання – як перефарбуватися з чорного в рудий.

У цьому випадку у вас взагалі не виникне проблем – буде достатньо один раз нанести нейтральну пудру з низькоконцентрованим окислювачем, а потім затонувати волосся в будь-який обраний відтінок для того, щоб він став рівномірним.

Якщо ж ви вперто прагнете до світлих відтінків, доведеться виконати 2-3 процедури з певним часовим інтервалом. І слід заздалегідь підготувати себе до того, що кілька місяців вам доведеться хизуватися на людях з абсолютно непривабливим кольором волосся. Як правило, для виходу з брюнетки в русяву, потрібно два-три знебарвлення поспіль, щоб остаточно ліквідувати пігмент з волосся.

Тільки коли ваша шевелюра стане чисто блідим полотном без сторонньої жовтизни і рижини, можна приступати до тонування в шуканий колір. Але навіть у тому випадку, якщо все вийшло ідеально, колористи додають у фарбу спеціальний коректор – мікстон, який «гасить» непотрібні відтінки. Наприклад, для тих, чиє волосся віддає рижиною, використовується фіолетовий мікстон. А для тих, хто хоче стати попелястим блондином, маючи трохи іржаву жовтизну, у фарбу додається синій коректор.

Поява зеленого відтінку майже повсюдно для тих, хто вирішує перефарбуватися з рудуватого в русявий. Щоб «погасити» зелений, в тонуючу фарбу може бути додана вишнева або червона. При цьому остаточний відтінок стає воістину унікальним і бездоганно красивим.

Шлях перетворення з брюнетки в русяву: етапи підготовки до змивки або знебарвлення

Навіть якщо майстер з якихось причин не дав вам докладного керівництва до дій, ми допоможемо вам ретельно підготуватися до наступної процедури переходу з брюнетки в русяву.

Протягом тижня мийте голову шампунем для глибокого очищення. Він видаляє не тільки пил, шкірний жир і залишки засобів стайлінгу, але і добре вимиває пігмент, тим самим нейтралізуючи подальшу агресивну дію. Якщо у вас немає можливості придбати професійний засіб, використовуйте звичайний шампунь проти лупи – він також добре справляється з таким завданням.

Шлях перетворення з брюнетки в русяву: як допомогти волоссю і зберегти їх силу і здоров’я?

Обов’язково вмащуйте пасма маслами і робіть зміцнюючі маски. Ваше волосся повинно мати природні захисні ресурси перед майбутньою «атакою» на них;

Попросіть перукаря використовувати неконцентровані барвники. Засоби з малим відсотком знебарвлюють повільно, але майже не шкодять волоссю;

Ідеально, якщо пудра і окислювач не міститимуть аміаку та інших деструктивних елементів;

Слідкуйте, щоб фарба була професійною, і біжіть щодуху від тих «колористів», які пропонують вам тонування звичайним побутовим продуктом. Мало того, що він нещадно висушить ваше волосся, так ще й дасть сумнівний результат;

Заздалегідь проконсультуйтеся з майстром на предмет подальшого догляду. Вам обов’язково знадобляться професійні відновлюючі маски і еліксири, термозахисні креми або масла (для укладання), спеціальні шампуні і бальзами для підтримки кольору.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *