Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Схуднення рідким каштаном: розкриваємо секрети!

Схуднення рідким каштаном: розкриваємо секрети!

Існує маса додаткових засобів, які допомагають скинути надлишкову вагу і не поправлятися. Ринок різноманітний різними новинками, починаючи від трав’яних зборів до чуда фармацевтики. Апетит розігрався не на жарт? Схуднення рідким каштаном втихомирить його. Цей препарат допомагає боротися із надлишковою вагою. Але робить він це безпечно? Дізнайтеся це нижче!

 Що таке схуднення рідким каштаном?

Схуднення рідким каштаном розкриваємо секрети!

 Не плутайте схуднення рідким каштаном із звичайним, який росте у нас в парку. Це екстракт екзотичної рослини – гуарани, який росте на землях Південної Америки. Ще в давні часи насіння цієї рослини дуже цінувалися. З ними індіанці відправлялися в далекі походи, оскільки вони дуже поживні і надають нові сили щодня. Бонусом у складі препарату йдуть вітаміни, ефірні олії. Зокрема, вітамін С, цинк і магній.

 Схуднення рідким каштаном: особливості препарату

    Препарат допомагає організму боротися з гіподинамією, є великим джерелом енергії. Основна функція – прискорення процесу метаболізму, через що хочеться більше рухатися;

   Він нормалізує апетит. Їсти хочеться менше, ніж раніше. Але зате завдяки вмісту кофеїну в складі енергії хоч відбавляй!

   Ключовий компонент цієї добавки вже кілька десятиліть використовують для коктейлів, енергетиків, їжі для спортсменів. Вона є абсолютно легальною. Тисячі людей за допомогою неї ефективніше займаються!

 Схуднення рідким каштаном: ефективність

 Зі свого боку, ми повинні вас попередити, що чудес не буває. Кращий спосіб позбутися непотрібної ваги – правильно їсти і більше рухатися. Однак якщо вам потрібно скинути не 5 кілограм перед відпусткою, а значно більше – медикаментозне втручання цілком виправдано. Схуднення рідким каштаном не є ліками, але перед тим, як почнете приймати добавку, все-таки проконсультуйтеся з лікарем: гірше не буде.

 Згідно властивостям, все дуже просто: вам менше хочеться їсти, а рухатися – навпаки більше. Велика віддача відбувається під час тренувань у залі, з’являються сили, хочеться позайматися або побігати! А схуднути можна до 5 кілограмів за тиждень завдяки цій добавці.

 Схуднення рідким каштаном: як приймати?

 Схуднення рідким каштаном необхідно або заварювати як чай (берете половину чайної ложки порошку і заливаєте водою), або додавати в сир, йогурт і інші подібні продукти. Повторюємо, на один прийом береться тільки половина чайної ложки препарату!

 Схуднення рідким каштаном: протипоказання

 Це засіб протипоказано людям, які приймають ліки, від яких хочеться спати: антидепресанти або снодійні препарати. У ньому великий вміст кофеїну, тому наслідки поєднань з ліками можуть бути не дуже приємні.

 З особливою обережністю, якщо у вас проблеми з серцем, з серцево-судинною системою. Цей препарат має безліч побічних ефектів, серед яких є болі в животі, діарея, проблеми з диханням, зі сном і багато інших, тому 100 разів подумайте, як краще схуднути!

 Якщо у вас загострення якого-небудь хронічного захворювання або ви приймаєте інші таблетки – зверніться за консультацією до лікаря.

 Схуднення рідким каштаном допоможе краще почуватися. Але без тренувань і фізичної активності його застосування малоефективне!


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *