Головна » Твоя краса » Обличчя » Глибоке очищення обличчя

Глибоке очищення обличчя

Виглядати красиво, свіжо і молодо можна навіть без великих капіталовкладень. На салонні методики потрібні не тільки гроші, але й час, якого завжди катастрофічно не вистачає. Тому на допомогу приходять домашні косметологічні методи по догляду за шкірою обличчя і тіла, а пілінгові процедури займають ключове місце серед них. Глибоке очищення обличчя дозволяє вирішити цілий ряд естетичних проблем, оскільки включає в себе:

 грунтовне очищення пор від чорних цяток і різних забруднень;

 боротьбу з гіперпігментацією шкіри;

 нормалізацію кровообігу і роботи сальних залоз;

 видалення сухості;

відлущування ороговілого епідермісу з видаленням відмерлих клітин, які заважають оновленню тканин;

 розгладження нерівностей на поверхні обличчя.

Глибоке очищення обличчя Ефект від глибокого пілінгу багатогранний і тривалий, відразу ж після маніпуляції ви побачите, якою пружною і шовковистою стала ваша шкіра. Регулярне глибоке очищення обличчя не забариться принести свої плоди, і вже через кілька тижнів ваше обличчя розквітне і придбає здоровий і рум’яний відтінок. Результат коштує витраченого часу, тим більше, це можливо робити вдома.

 Перш ніж приступити до процедури, потрібно зрозуміти її суть. В основі маніпуляції – вплив на ретикулярну дерму (а не на поверхневий епідерміс) механічним або хімічним шляхом. Така методика дає можливість провести ретельно глибоке очищення обличчя від небажаних шорсткостей і утворень, створює ефект омолодження.

 Слід розуміти, що глибоке очищення обличчя – це свого роду хірургічна операція, тільки із застосуванням кислот замість скальпеля, тому, якщо ви сумніваєтеся у своїх можливостях і знаннях, краще звернутися до професійних косметологів щоб уникнути небажаних наслідків.

 Як правило, глибоке очищення обличчя буває двох типів:

 механічний – включає в себе використання спеціальних скрабів (дрібні абразивні частки) і гоммажей (пілінгових речовина, яка наноситься, як крем, і видаляється шляхом скочування плівки з обличчя);

 хімічний – маніпуляції з фруктовою і саліциловою кислотами.

 Глибоке очищення обличчя: послідовність дій

 Для досягнення оптимального кислотного балансу епідерміс обробляється знезаражувальним засобом.

 Наноситься шар кислоти (будь-якого препарату) і залишається на певний час (залежить від вибору речовини). Для першого використання такої методики краще брати не сильно концентрований розчин (наприклад, 5% хлорид кальцію, а не 10%).

 Кислотним нейтралізатором знімається речовина з обличчя (застосовується лише для хімічного пілінгу).

 У оброблену поверхню втирається зволожуючий крем.

 Глибоке очищення обличчя за допомогою хлориду кальцію

 Глибоке очищення обличчя за допомогою хлориду кальцію вважається найбільш поширеним і доступним. Купується в будь-якій аптеці розчин речовини не більше 10% концентрації.

 Перед початком маніпуляції слід провести тест на алергічну реакцію – нанести краплю засобу на зап’ястя. При нормальній реакції (легке пощипування без печіння і сильного почервоніння) можна продовжувати процедуру вже на шкірі обличчя. Потім для знежирення протираються необхідні місця лосьйоном. Змоченим в розчині спонжиком речовина наноситься на всю робочу поверхню. Коли перший шар рідини підсихає, наноситься другий, і так потрібно повторити до чотирьох разів. Після повного висихання маски можна починати скачувати її разом з ороговілим епідермісом легкими коловими рухами пальців. Далі треба вмитися спочатку теплою водою, а потім прохолодною. Завершальним штрихом є нанесення крему, який відновить потривожені ділянки.

 Глибоке очищення обличчя: протипоказання

 Глибоке очищення обличчя не рекомендоване жінкам, у яких:

 гіперчутлива і тонка шкіра;

 присутні відкриті рани, гнійники або інші явні пошкодження тканини;

 діагностовано якесь шкірне захворювання;

 алергія на компоненти.

 Хімічне очищення протипоказане вагітним і годуючим мамам. Не радять глибоке очищення обличчя дівчатам до 16 років (у період статевого дозрівання).


Check Also

Корекція брів – популярні техніки

Лише одиниці жінок на планеті володіють досконалими лініями брів, що ідеально підходять їм за формою …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.