Home / Дозвілля / Що написати дівчині, щоб їй було приємно: в смс, соціальній мережі

Що написати дівчині, щоб їй було приємно: в смс, соціальній мережі

У багатьох хлопців є проблема, вони не знають, що написати дівчині, щоб їй було приємно. Це не складно, коли знаєш людину давно, але, якщо ви знайомі кілька днів, важко вгадати, яка фраза підніме їй настрій і створить потрібне враження. Ми постараємося допомогти, поділимося своїм досвідом і фантазією, а також підказками вже бувалих людей.

Що написати дівчині в першому повідомленні?

Що написати дівчині, щоб їй було приємно: в смс, соціальній мережі

Найважче – почати, перший лист безсумнівно складно сформулювати, адже там людина, яку ви зовсім не знаєте, а часто, не бачили жодного разу. Тому слід дотримуватися скромності і уникати вульгарності в повідомленнях, але зберігати інтригу і оригінальність:

«Сьогоднішній день підходить для приємного знайомства, чи може воно відбутися?»;

«Здрастуйте, я теж прихильник цієї групи, підкажи, на якому сайті краще завантажити їх пісні?»;

«Не можу вирішити цю задачу, можеш мені допомогти?»;

«Привіт, ви мене не пам’ятаєте?»;

«Мені потрібно зробити подарунок сестрі, підкажіть, що може сподобатися дівчинці в 12 років?»;

«Здрастуй, мене звуть Сергій, я учасник тієї ж групи, тому захотів познайомитися»;

«Сьогодні мені наснилася прекрасна незнайомка, а вранці я випадково побачив вашу фотографію, чи бувають такі збіги?»;

«Давай станемо просто товаришем і подругою?»;

Якщо вона вам дійсно цікава, вивчіть її сторінку: чим захоплюється, до якої групи належить, яку музику слухає. Це дасть вам інформацію, за допомогою якої можна почати знайомство.

Як вести себе далі?

Якщо вона не відповідає – не варто наполягати, значить не хоче. Дівчина відповіла фразою, яка передбачає подальше спілкування – дійте. Тут все залежить від цілей, якщо це флірт для легких відносин, тоді не зволікайте з віршами і смайликами, киньте кілька визначальних фраз:

“Тобі сумно? Я можу скрасити самотній дівчині вечір »;

«Малятко, мене хвилюють твої гарячі фото, не хочеш зустрітися?»;

«Ти – класна і я не промах, думаю разом ми здорово проведемо час, не проти?»;

«Готовий посвятити тобі себе, а ти готова?»;

Відповівши на них, вона відразу дасть зрозуміти, на що готова. Але, коли ви шукайте серйозного знайомства – листування може тривати невизначений час, не поспішайте, як і не налягайте, пізнавайте людину і при тому, що написати дівчині  не забувайте робити компліменти:

«Відмінна фотографія, як вам вдалося зробити такий знімок?»;

«Кожен раз поспішаю сюди щоб провести вечір у приємному товаристві»;

«Не знайшов сьогодні від вас повідомлення і засмутився»;

«Мені цікаво спілкуватися з вами в інтернеті, впевнений, що в житті це цікавіше».

Потихеньку прощупуйте її, менше говоріть про себе, якщо їй цікаво – сама поцікавиться, це буде хорошим знаком.

 Дане відео демонструє декілька цікавих, оригінальних прикладів, що написати дівчині, таких повідомлень, після яких будь-яка дівчина неодмінно розтане:

Що написати дівчині, яка подобається?

Ви вже трохи познайомилися, можливо зустрічаєтеся і так хочеться порадувати кохану повідомленням протягом дня:

«Кажуть, що ангели живуть на небі і лише зрідка спускаються на землю – мені пощастило, я бачив вчора одного»;

«Найгарніші очі зараз читають це повідомлення»;

«Найприємніше, що я можу робити – думати про тебе»;

«Малюк, коли ти далеко, дні і ночі тягнуться в два рази довше, а сонечко світить не так яскраво, хочу бути поруч»;

«Найкраща дівчина була сьогодні ввечері зі мною»;

«Бачиш погода зіпсувалася, бо ти сьогодні сумуєш, подаруй людям радість – посміхнися»;

«Ти вилікувала мене від дальтонізму, тепер я бачу світ в яскравих кольорах»;

Ви можете використовувати ці фрази, як є, можете змінити зміст додавши відповідний смайлик і нотку гумору для гарного настрою.

Що написати дівчині. Як вибачитися у віршах перед дівчиною?

Трапляється, хлопець образить дівчину, а слова вибачення потім важко підібрати. Звичайно краще особисто попросити вибачення, але іноді немає можливості і на допомогу приходить інтернет.

Використовуйте звичайні зворушливі пропозиції:

«Прости дурня, був неправий, боюся втратити тебе сильно»;

«Знаю, що через мою помилку ти зараз не спиш, хочу все змінити, що трапилося забути».

Або надішліть вірші:

Хочу, щоб ти сяяла від посмішки,

Прости мої помилки!

***

Мій малюк насупив брови,

Вибач мене за горе!

***

Один залишився і сумую,

Один тепер я на шляху,

Визнати свою провину не пізно,

Прости мене, прости!

***

Кохана, пробач за сварку,

Я визнаю, що винен,

Приніс тобі я багато горя,

Ти посміхнися – я буду радий!

***

Я тебе боюся втратити,

Буду надалі я спокійний і ласкавий,

Погодься ти зі мною погуляти,

Стою під балконом з квітами.

Звичайно, все залежить від ступеня вини, але навряд чи жінка зможе встояти перед віршами (навіть не завжди з римою) і щирими вибаченнями.

Що написати дівчині. Чого хоче жінка

Якщо  ви вибрали собі звичайну дівчину, а не матір Терезу, то їй абсолютно все одно, чого хочете ви. Тому говорити і писати про це безглуздо. Зрозумійте, що хоче вона, і покажіть, що ви можете це їй дати.

Чоловік надійності. Не обов’язково бути олігархом з великим рахунком у банку. Якщо ви позиціюєте себе, як перспективний молодий чоловік, цього буде достатньо майже в 100% випадків.

Обов’язковості. Знову ж, не потрібно згортати гори. Просто не забудьте  її привітати з якоюсь датою вашого знайомства, заїжджайте за нею вчасно, передзвонюйте, коли обіцяли. І тоді вона повірить, що і до інших місій ви будете ставитися так само.

Упевненості в собі і позитиву. Нещасні, скривджені життям молоді люди нікому не потрібні. Якщо постійно скаржитися, та ще звинувачувати в своїх нещастях інших, толку з ваших відносин не буде. Тобі потрібна не вона, а нянька.

Невеликої спонтанності. Умійте робити приємні сюрпризи – жіноча життя без романтики прісне і зів’яне. Що це буде? Може бути, що раптовий танець під дощем, величезний плюшевий ведмедик в подарунок, піца з доставкою до неї на роботу … Хто знає? Вчіться її дивувати.

Що написати дівчині. Що не можна писати жінці?

Є фрази, прочитавши які дівчина не стане з вами спілкуватися. Зазвичай це або вульгарні загравання або власне звеличення. Нижче ми наведемо кілька прикладів:

«Здрастуй, давай познайомимося!» – Ця фраза нормальна, але вона дає право вибору, на це питання просто можна відповісти: «Ні»;

«Ти швидше за все не відповіси на моє повідомлення, але …» – демонстрація невпевненості, а це не прикрашає чоловіка;

«Можливо я не в твоєму смаку» – це ніколи не йде на користь при знайомстві. Звідки їй знати, що за людина пише повідомлення, якщо ви тільки намагаєтеся познайомитися;

«Крихітка, давай займемося сексом» – зате все зрозуміло відразу, але не для серйозних намірів. Деяким жінкам сподобається такий контекст, якщо ви шукайте її для цих цілей. Але коли потрібна жінка щоб побудувати серйозні стосунки або навіть сім’ю, дану  пропозицію краще виключити;

«У тебе гарні фото, а вміст такий же гарний?» – звучить зухвало і якщо деякі приймуть виклик, то більшість додадуть в чорний список.

Намагайтеся бути просто людиною в листуванні, що написати дівчині,  з новою знайомою, спілкуйтеся на рівних не принижуйте себе і не ставте «над» і все вийде.

Що написати дівчині. Як оригінально написати дівчині: «Привіт»?

Ми звикли починати лист з слова «привіт», але ж можна і замінити для оригінальності:

«Ви такі гарні, що я забув привітатися»;

«Ниточка є, хочу зав’язати тут дружбу»;

«Що ви можете сказати про фонетичний розбір слова?»;

«А ви знаєте, що сьогодні субота, а не вчора і навіть не завтра?»;

«Підкажіть, скільки електродів у транзистора?»;

«Ви граєте в шахи? Я ні»;

«Трям»;

«Здраве» – на болгарському.

Оригінальних фраз, що написати дівчині  багато, добре звучать привітання на іноземних мовах або «страшні» пропозиції з фізики або інших складних наук, вони говорять про вас, як про людину інтелектуальну. Важко вгадати відразу, що сподобається конкретній дівчині, може допомогти інформація з її сторінки в соціальній мережі.

Що написати дівчині після побачення

Отже, ваше перше побачення пройшло успішно. Ви їй начебто сподобалися. Вона зачепила струнки вашого серця. Одним словом, ви хочете продовження банкету і не проти провести з нею ще один вечір. Але для початку потрібно розібратися, що написати дівчині  можна. І коли. І чи потрібно взагалі. Відповідаємо на всі твої животрепетні питання.

Коли їй писати?

Деякі пікапери і інтернет-експерти захлинаючись говорять, що ви  ні в якому разі не повинні писати дівчині в вечір після побачення – мовляв, так ви знижуєте свою цінність (типу ви така легка здобич), вона відразу відчує вашусильну зацікавленість (типув за неї волочетеся), а також самотність і смуток (типу ви такий зневірений до жіночої уваги).

Так що писати не потрібно. І взагалі, маєте дзвонити. Причому дзвонити тільки на третій день. Ось тільки всі ці правила здерті з старих буржуйських книжок по пікапу і, до речі, стосуються вони дзвінка після знайомства для призначення зустрічі, а не «після побачення».

Отже, відповідаємо: з точки зору більшості дівчат немає абсолютно нічого поганого в тому, щоб ви напишете в той же вечір, через пару годин після побачення – по-перше, це приємно, а по-друге, ви ефектно розпишетеся під вашим сьогоднішнім вечором.

Більш того, з деякими леді так робити не просто можна, а навіть потрібно: як би добре не пройшла зустріч, вона все одно буде мучитися, що ви про неї подумали і яке враження вона на вас справила. А раптом вона вам не сподобалася? А раптом вона накосячила?

Що написати після побачення?

Можна обмежитися простим і коротким: дякую за вечір, було круто! Можна орієнтуватися по ситуації: якщо ви посадили її в таксі, уточніть, чи нормально вона дісталася до будинку, а якщо вона переживала, що її хом’ячок здохне з голоду, поцікавтеся, чи не занадто той на неї розсердився (сподіваємося, мова і правда йшла про хом’ячка, а не про її чоловіка).

А взагалі, просто будьте  максимально чесним. Вам приємно з нею перебувати, і ви зловили себе на думці, що вона класна? Скажіть їй про це! І, звичайно, ж, сміливо відповідайте, якщо вона вирішила подякувати вам за чудовий вечір першою.

А ось що не потрібно писати, так то, як ви за нею скучили, як ви її хочете, палаєте від кохання, готовий одружитися і інші напористі штуки, котрі кваплять  події, навіть якщо вони були сказані жартома.

Що написати дівчині на наступний день після побачення?

Якщо чесно, на наступний день варто подавати голос, тільки якщо ви зафакапили повідомлення відразу після побачення – в іншому випадку, можна і правда здатися занадто настирливим і нав’язливим. Звичайно, пропадати на два тижні – теж не дуже, але витримати паузу в 1-2 дня – саме те.

Якщо ж ви дійсно забули або вже витримали паузу, то можете розійтися з ранку на щось більш розгорнуте або задати турботливе питання – наприклад, як вона себе почуває після вчорашніх ролів, не снилися їй кошмари після вчорашнього фільму жахів, ну, ви зрозуміли.

Аналогічно, що не потрібно писати: домовлятися про нову зустріч прям сьогодні. Зрештою, ви ж зайнята людина, у вас маса справ, робота, друзі, курси танго. Згідно негласному етикету, у вас є приблизно 2-5 днів, щоб подумати, кликати її кудись далі чи ні.

Писати або дзвонити?

Раніше варіантів особливо не було – або дзвониш, або строчити смски. Зараз же можна хоч цілий день перемикатися від фейсбук на телеграм, а звідти на особисті повідомлення в ІНСТА і коментарі на Ютубі.

Але, наприклад, дзвінок демонструє вашу сміливість і впевненість в собі, виділяє з натовпу, хоч і може сприйматися деякими як занадто прямолінійний і егоїстичний підхід. У листування свої плюси – з одного боку, це комфортно для обох сторін, а з іншого, ваше повідомлення може запросто загубитися у вирі інших, так що не дивуйтеся, якщо вам, ой, забули відповісти.

Загалом, зазвичай прийнято так: якщо їй більше 30, вона здалася вам балакучою і у вас приємний голос – телефонуйте. Якщо вона досить молода і на побаченні велась з вами не занадто вільно – пишіть. І пишіть не абищо таке нейтральненьке, типу «давай сходимо куди-небудь», а цілком конкретне – «я хочу тебе бачити» або «я тут зрозумів, здається, я за тобою скучив». Конверсія + 30%.

Але іноді буває …

Іноді буває так, що вона начебто і на зв’язку і підтримує з вами розмови, як завжди, але, скільки б ви не рвалися в бій, до другого побачення вас банально не допускають. Сьогодні у неї завал на роботі, завтра – фітнес, в середу – День Народження подруги, в четвер – землетрус, а в п’ятницю ви вирішили зателефонувати, але вона не взяла трубку. Можетене обманювати себе: ви прекрасно знаєте, що це значить.

Для контрольного пострілу можете, так і бути, помовчати тиждень, але якщо ні – на ні й суду нема. Ви розумієте, це нормально.

Отже, ми підказали, що написати дівчині , щоб їй напевно було приємно, лише за вами. Дійте акуратно, але наполегливо, якщо ви знайомитеся, скромно і запобігливо – коли вибачаєтеся.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *