Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Шатуш волосся: технологія фарбування

Шатуш волосся: технологія фарбування

Зараз існує дуже багато технологій фарбування волосся. І одна з них шатуш. Що це таке і кому підходить?

Що таке шатуш волосся?

Усім жінкам час від часу хочеться змінити свій образ. І колір волосся не є винятком. При цьому хочеться йти в ногу з часом і виглядати модно і стильно. На даний момент особливою популярністю користується така техніка фарбування, як шатуш. Вона створює ефект вигорілого на сонці волосся. Таким чином, виникає відчуття, що ви зовсім недавно приїхали з жарких країн, особливо, якщо ваша шкіра має відповідну засмагу.

Технологія виконання шатуш волосся

Шатуш волосся виконується таким чином:

Шатуш волосся технологія фарбуванняВсе волосся поділяють на пасма, діаметром приблизно по 2 см. Фарбування починається знизу, тому зайве волосся фіксується на голові, використовуючи затискачі.

Далі пасмо перед фарбуванням потрібно начісувати. Якщо цього не зробити, то шатуш не вийде. Без начосу таке фарбування робить тільки майстер, який досконало володіє цією технікою і впевнений у своєму професіоналізмі і вже не раз проводив дану процедуру. Але все ж краще пасма начесать. Так шатуш волосся вийде набагато ефектніше.

Далі наноситься фарба. Тільки не рівним шаром, а короткими мазками. Коріння при цьому не чіпають. Кінчики повинні бути світлішими, тільки так виникне відчуття «вицвілого» волосся.

Далі слід почекати час. Він складе від 10 хвилин до півгодини. Період дії фарби на волосся залежить від того, якого ефекту ви хочете добитися. Якщо вам потрібно, щоб кінчики були дуже світлими, то час береться більше, якщо ви віддаєте перевагу більш натуральному кольору, то вистачить і 10 хвилин.

Після цього слід миття волосся. При бажанні вам зроблять тонування, щоб фарба справила мінімальний шкідливий вплив на волосся. Тут мається на увазі, якщо для того, щоб зробити шатуш волосся ви використовували хімічні фарби, а не натуральні (такі, як басма і хна).

Шатуш волосся готовий! Якщо вам сподобається така технологія фарбування, то ви легко її можете зробити знову після закінчення трьох місяців. Шатуш волосся робить їх об’ємнішими і покращує їх структуру. Хочеться відзначити, що весь сеанс займає 40 хвилин. Це не так багато, порівняно з іншими процедурами. Мелірування, наприклад, займає набагато більше часу.

Кому підходить шатуш?

Оскільки шатуш волосся припускає темні корені і світлі кінці, то підійде, насамперед, власницям темного кольору – брюнеткам і шатенкам. Це не говорить про те, що блондинкам його не зроблять. Тут все залежить від майстерності обраного вами майстри. Однак у цьому випадку необхідно використовувати аміачну фарбу, а вона дуже шкідлива для волосся.

На сивому волоссі його можна зробити тільки тоді, коли волосся посивіло тільки на 30%. Якщо більше, то вам доведеться вибрати іншу техніку фарбування. Але не варто засмучуватися. Тим більше що зараз існує багато модних технологій, які виглядають дуже красиво.

Щоб зробити шатуш волосся можна використовувати як хімічні, так і натуральні фарби. Багато перевагу віддають саме останнім. Це й не дивно, адже вони не ушкоджують волосся, а навпаки, зміцнюють їх і роблять здоровими.

Хочеться відзначити, що зараз шатуш волосся особливо популярний, якщо його зробити в наступних тонах: золотистий, пшеничний, горіховий, бежевий, перловий і попелястий. Це, звичайно, не говорить про те, що ви не можете вибрати інші кольори. Аж ніяк, майстер буде відштовхуватися тільки від вашого смаку.

Шатуш волосся в домашніх умовах

Краще, якщо даний вид фарбування ви будете проводити в салоні. Але не у всіх є така можливість. Тому давайте дізнаємося, як зробити шатуш волосся вдома.

Виберіть кілька пасом для фарбування в хаотичному порядку. Діаметр одного локона – 1,5 см.

Далі ці пасма начешіть і недбалими мазками нанесіть освітлюючий склад. Після чого виконайте все це з рештою пасмами.

Почекайте час для дії фарби. Воно не повинно перевищувати 40 хвилин. Намагайтеся правильно його розрахувати. Все залежить від того, наскільки ви хочете освітлити волосся. Щоб оцінити результат, виберіть із загальної маси волосся одне пасмо і змоченим у воді ватним диском зніміть фарбу. Якщо результат вас не влаштує, то продовжіть час впливу.

Вимийте голову так, як ви робили це після звичайного фарбування.

Тільки запам’ятайте, що коріння волосся фарбувати не потрібно.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *