Home / Здоров'я / Боротьба з целюлітом / Радіочастотна ліпосакція: гідна відповідь застарілим оперативним втручанням

Радіочастотна ліпосакція: гідна відповідь застарілим оперативним втручанням

Незважаючи на всі спроби апетитних «пампушок» продиктувати новий модний канон жіночого тіла, стрункість і раніше займає лідируючі позиції у списку вимог до жінок з боку суспільства, чоловіків, а часом і роботодавців. Більше того, мода на худобу набула небачених масштабів.

З зайвої ваги зробили справжній інструмент заробітку: пластичні хірурги пропонують операції з корекції форм, косметологи – апаратні та ін’єкційні процедури, дієтологи і тренери – уроки та семінари по правильному харчуванню, а також складання індивідуальних програм тренувань.

Але хто не хотів би знайти ідеальні контури без зусиль і жорстких обмежень?

Жінки наполегливо займаються фізичними навантаженнями і дотримуються напівголодних дієт, в результаті не отримуючи нічого, крім загального зниження ваги. Адже горезвісні «проблемні зони», як подвійне підборіддя, фартух живота або вушка галіфе, міцно тримаються за своє «законне» місце.

Ліпосакція, або ліполіз – революційна відповідь на всі основні жіночі труднощі з фігурою.

 Радіочастотна ліпосакція: етапи прогресу

 Незважаючи на свою ефективність, оперативна ліпосакція тягне за собою безліч побічних ефектів і ускладнень. Скільки обговорено про це в популярних ток-шоу! Скільки «постраждалих» можна спостерігати навіть серед «селебріті»!

І дійсно, оперативне втручання передбачає вкрай агресивну дію на тканини. Наприклад, якщо ви вирішуєте позбутися жирового прошарку в області живота, на нього наносяться дрібні розрізи, через які в підшкірно-жирову клітковину впроваджується повноцінна велика канюля.

Хірург водить по всій площі живота, планомірно видаляючи жир, який всмоктується через комунікатор в спеціальну ємність. Від його мануальної роботи залежить, наскільки «рівним» буде ефект. І з цим може впоратися далеко не кожен лікар. Але горбиста поверхня частини тіла, отримана після інвазивної ліпосакції – далеко не найжалюгідніший її дефект.

Трапляється, що рани просто «не бажають» гоїтися, формуючи на своєму місці великі кишені з гнійним ексудатом. Такий стан речей просто не може бути здоровим, тому дуже часто викликає вкрай важкі наслідки, на зразок сепсису та інших серйозних захворювань.

Традиційні способи корекції зовнішніх недоліків і моделювання фігури активно поступаються місцем косметологічним – малоінвазивним і щадним. Сучасні науково-практичні розробки в галузі естетичної медицини направлені на комфорт і безпеку кожного пацієнта.

Малоінвазивні методи практично повністю витіснили стандартні, операційні. І сьогодні кожен поважаючий хірург намагається застосовувати їх для своїх клієнтів, якщо існує така можливість.

Їх пропонують в якості повноцінної альтернативи хірургічним втручанням, і нерідко вони стають ще більш ефективними, ніж застарілі аналоги.

Переваги радіочастотної ліпосакції

Радіочастотна ліпосакція Body Tite (Боді Тайт) – нова прогресивна процедура, що поєднує в собі легкість малоінвазивної косметологічної процедури і результат повноцінної пластичної операції.

З її допомогою можна домогтися усунення надлишкової жирової тканини на будь-яких, навіть у важкодоступних ділянках людського тіла.

Перший приклад – подвійне підборіддя. Формування непривабливого другого підборіддя далеко не завжди зачіпає виключно огрядних людей. Він може виникнути навіть у астеніка, зважаючи на деформації тканини при некоректній поставі. І як не худни, як не мучіть себе голодом, як не трудіться в спортзалі – він нікуди не дінеться.

Аналогічна ситуація стосується живота, особливо у жінок, які народжували. Здавалося б, так просто було «скинути» звідси зайве до вагітності. Але тепер худне все, крім ненависного фартуха. На всі ці проблеми здатна гідно відповісти дана процедура.

Видалення жиру при ній абсолютно безболісне, крім того, апарат, за допомогою якого вона проводиться, покликана забезпечувати видимий ліфтинг шкіри. Таким чином, звертаючись до методу, ви забезпечуєте собі не тільки настільки жадане локальне схуднення, але й підтяжку шкірного покриву в місці різкого видалення жирового прошарку.

До незаперечних переваг радіочастотної ліпосакції слід віднести:

Короткочасний і легкий реабілітаційний період;

Мінімальна травматичність – крововтрата практично відсутня, а на тілі після процедури не формуються гематоми, набряки і рубцеві зміни;

Можливість обробки «делікатних зон» – підборіддя і шиї, обличчя, внутрішньої поверхні стегон;

Комфортність в проведенні;

Мала кількість протипоказань;

Помітний ліфтинг шкірного покриву після видалення з нього жиру;

Практично повна безболісність;

Швидкість проведення;

Можливість приступити до буденних справ вже через 1-2 дні після ліпосакції, малі обмеження по фізичних навантаженнях та ведення звичного способу життя;

Відсутність необхідності перебування в стаціонарі під наглядом лікаря.

Як проводиться процедура?

Апарат для проведення ліпосакції влаштований гранично просто: він включає в себе основне обладнання, що генерує енергію, а також датчика з двома електродами, між якими активно циркулюють радіохвильові імпульси.

Налаштування задаються лікарем в індивідуальному порядку. Він підбирає шуканий режим і задає опції за допомогою блоку управління. При необхідності змінюється і сама насадка. Наприклад, при радіочастотній ліпосакції підборіддя або щік, застосовується невеликий датчик, призначений безпосередньо для обробки області обличчя і шиї.

При процедурі радіочастотної ліпосакції живота використовується стандартний комунікатор «Боді Тайт», який придатний для обробки будь-якої частини тіла. Найтонша насадка використовується скоріше для омолодження і підтяжки обличчя. З її допомогою можна обробляти його овал, зону вилиць, і навіть область повік.

Вся процедура займає 1-1,5 години. Загальний час проведення залежить лише від того, з якою конкретною зоною буде працювати оперуючий хірург.

Виконання техніки передбачає наступні етапи:

Пацієнт зручно розміщується на кушетці в позиції, що відповідає для обробки конкретної зони;

На тіло наноситься спеціальний гель, який поліпшує процес комунікації шкіри і м’яких тканин з датчиком;

При необхідності, хірург забезпечує так звану «захисну подушку» за допомогою ін’єкцій місцевого анестетика;

До тіла підводиться датчик, а лікар починає водити ним по шкірі у відповідних напрямках;

Внутрішній електрод, стикаючись з ліпідними клітинами, ефективно прогріває їх, коагулює місцеві капіляри і виводить продукти розпаду;

«Розтоплена» жирова субстанція виводиться з тіла пацієнта шляхом природного метаболізму;

Зовнішній датчик одночасно забезпечує активну підтяжку шкіри;

Після процедури, клієнт повинен залишитися в клініці на 1,5-2 години до повного відходження анестезії, щоб виключити можливі «побічні ефекти»;

Потім дозволяється повернутися до повсякденних справ;

Лікар дає рекомендації щодо реабілітаційного періоду в індивідуальному порядку.


Check Also

Очищення кишечника. Корисна підбріка

Очищення кишечника  і схуднення – що спільного в цих поняттях? Насправді, дуже багато. Чистка товстої …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *