Home / Діти / Дитячий садок / Привітання на випускний 2019 року в прозі. Підбірка

Привітання на випускний 2019 року в прозі. Підбірка

В кінці останнього весняного місяця завершується черговий навчальний рік, і вся країна дарує гарні привітання на випускний 2019 року, які закінчили дитячий сад і школу.

Красиві привітання на випускний 2019 року у дитячому садку від батьків у прозі

Привітання на випускний 2019 року в прозі. Підбірка

З вітальними словами до майбутніх першокласників, учнів  4, 9 та 11 класів звертаються вихователі, перша вчителька, вчителі-предметники, класний керівник і батьки.

Дітям кажуть хороші напутні слова на ранках, урочистих лінійках в честь останнього дзвоника та випускних балах. У віршах, прозі і піснях дітям бажають успіхів у навчанні, радощів, щастя і всіх земних благ, про які можна тільки мріяти. Ці прекрасні слова мотивують хлопчиків і дівчаток на подальший розвиток і викликають гостре бажання виправдати покладені дорослими надії.

Найкрасивіші привітання на випускний 2019 року  у дитячому садку від батьків можуть виражатися як у віршах, так і в прозі. Мамам і татам краще підготувати їх заздалегідь і кілька разів відрепетирувати безпосередньо перед ранком.

Римовані куплети і фрази в прозі повинні звучати яскраво, натхненно і радісно. Нехай діти відчують, як сильно дорослі їх люблять і як пишаються своїми малюками, які подолали свій перший, але дуже важливий життєвий етап.

Майбутніх першокласників вітають з успішним закінченням садка і подальшим вступом до школи, бажають бути уважними на уроках, слухатися вчителів, старанно виконувати домашні завдання, брати участь у культурному житті школи і дружити з дітьми свого класу.

Можливо, ці слова не дуже оригінальні, але вони завжди виявляються до місця і діють вдохновляюче. Після таких побажань у дітей виникає чітка мета зробити все так, щоб батьки не розчарувалися в своїх спадкоємцях.

***

Вітаю з першим випускним. Сьогодні настав час попрощатися з дитячим садом і відправитися в новий шлях по дорогах нових знань і захоплень в країни незвіданих наук і відкриттів. Бажаю не втрачати інтересу до всього нового, бажаю знайти чудових і добрих друзів, бажаю з великим ентузіазмом і впевненістю долати шлях до своїх дитячих мрій.

***

Сьогодні дуже важлива подія для наших діток – випускний в дитячому саду! Вітаємо вас, наші малюки, зі святом! Бажаємо гарного настрою, багато енергії і активності, тяги до пізнання і завжди дзвінкого і щирого сміху. Нехай ваші перші кроки в шкільному житті будуть легкі, зрозумілі і цікаві. Удачі вам і великих успіхів!

Надихаючі привітання на випускний 2019 року від вихователя у дитячому садку

Дуже зворушливі і надихаючі привітання від вихователя випускникам  у дитячому садку відкриють програму святкового ранку. Педагог прочитає їх зі сцени актового залу або будь-якого іншого приміщення, де планується провести захід.

Красивими поетичними творами або трепетними текстами в прозі наставник привітає своїх підопічних із закінченням самого першого відповідального періоду в житті і похвалить малюків за старанність, активність і увагу, які вони завжди виявляли на тематичних заняттях. Так, звичайно, не все виходило відразу.

Якісь знання і навички давалися легше, для розуміння більш складних моментів доводилося прикладати зусилля, але в цілому діти майже не лінувалися і змогли досягти вражаючих успіхів. Ази письма і читання, основи рахунку і загальне розуміння навколишнього світу.

Все це вихователям вдалося донести до своїх підопічних в приємній, ненав’язливій ігровій формі, стимулююче бажання вчитися далі. І тепер майбутні першокласники будуть застосовувати отримані знання в школі і згадувати садок і улюблених вихователів з величезною теплотою і любов’ю.

***

Останні кілька років ви освітлювали цей дитячий сад своєю невгамовною енергією і життєлюбством. Прощаючись сьогодні з садком, не забувайте тих, хто тут працював і прагнув розповісти вам як можна більше про світ. Вступаючи в новий, дивовижний етап свого життя, іноді згадуйте про свій дитячий сад, адже саме тут ви вперше дізналися, що таке дружба і взаємовиручка.

***

Дорогі діти, сьогодні у вас перший в житті випускний бал! Ми від душі вас вітаємо. Ви стали дорослими, залишаєте улюблений дитячий сад, але школу ви полюбите не менше. Попереду чекають шкільні будні, нові друзі, відкриття, знання. Намагайтеся, вчіться. Тільки тоді все у вашому житті вийде!

Привітання на випускний 2019 року у дитячому садку  дітям, батькам, вихователям і обслуговуючому персоналу

Урочисті, офіційні привітання на випускний 2019 року  в прозі на випускний  у дитячому садку від батьків персоналу повинні звучати шанобливо і красиво. Батькам  потрібно підібрати кращі натхненні і трепетні слова для того, щоб висловити щиру подяку завідувачу, вихователям, нянечкам, співробітницям кухні та іншим працівникам, які день у день, незважаючи на погоду, настрій і самопочуття, приходили на роботу. Відкривали двері садка і створювали для малюків комфортні умови для навчання, веселих ігор та розвитку.

Щоденна праця цих людей не піддається оцінці і заслуговує найвищих похвал. Адже виховання молодого покоління – це величезна відповідальність. І впоратися з нею зможе тільки дуже щирий, добра, великодушна і терпляча людина, здатна м’яко і ненав’язливо дати найважливіші життєві уроки і наставити малюків на шлях істинний, дохідливо пояснивши, що таке «добре» і що таке «погано».

***

Дорогі співробітники дитячого садка! Ось уже підросли дітки і залишають ваші стіни. Незабаром інші малюки наповнять їх своїм гучним сміхом і нестримною енергією. Дякуємо вам за безцінну важку працю і бажаємо терпіння, душевних сил, натхнення. Нехай діти підживлюють вас своєю енергією і заряджають щирістю і оптимізмом!

***

Вітаю всіх співробітників цього чудового дитячого садка з випускним. Ви – великі молодці і воістину гідні звання кращих працівників у сфері щасливого дитинства. Бажаю вам великих успіхів у вашій подальшій діяльності, ще багато таких же чудових і веселих груп, а також безперервної низки радісних подій у житті.

***

Шановні співробітники дитячого саду, сердечно вітаємо Вас з черговим випуском групи дітей  з Ваших стін. Бажаємо Вам здоров’я, терпіння, творчого натхнення в роботі, сімейного благополуччя, нехай Ваші підопічні завжди дають Вам можливість випробувати почуття гордості за їхні успіхи.

Привітання на випускний 2019 року у дитячому садку  від дітей батькам, вихователям і обслуговуючому персоналу

Красиві привітання на випускний 2019 року  від дітей персоналу у дитячому садку можна передати як у віршах, так і в прозі. Продекламувати їх з виразом і вголос доречно на заключному ранку, коли в ігровій кімнаті або актовій залі зберуться всі діти, батьки і персонал.

У цей момент хлопцям і дівчатам випаде унікальна нагода щиро, натхненно і від усього серця подякувати всім співробітникам садка, завідуючій, вихователям і нянечкам за величезну любов, всеосяжну увагу і турботу, щиро й безкорисливо подаровані дітям протягом багатьох років.

Саме ці почуття допомогли персоналу постійно підтримувати в дитячому садку теплу, приємну і затишну атмосферу, забезпечуючи дітям можливість комфортно отримувати елементарні знання, розвиватися творчо, займатися прикладними мистецтвами і весело грати в улюблені колективні ігри.

***

Сьогодні ви випускаєте нас в життя. Ми хочемо висловити Вам величезну подяку за всю працю. За любов до нас, за те, що носили нас на руках, за те, що витирали сльози, за копітку підготовку до свят і за цікаві всілякі заняття. І хочемо Вам побажати щастя, душевних сил і міцного здоров’я.

***

Дорогі, любі наші співробітники дитячого саду. Ми хочемо від щирого серця подякувати вам, за вашу працю і за те, що ви з такою чуйністю і любов’ю дбали про нас багато років. Ви прищепили нам стільки корисних навичок, ви терпляче і трепетно ставилися до нас. Переживали за наші дрібні неприємності і невдачі і пишалися нашими досягненнями та успіхами. Прийміть наше щире дякую! Нехай ваше добро буде завжди гідно винагороджено, щастя і радості вам у житті.

Привітання на випускний 2019 року від першого вчителя

Криасиві привітання на випускний 2019 року  випускникам від першого вчителя – це найкращий, приємний і радісний подарунок, який педагог може піднести своїм дорослішим учням.

Протягом 4 років з моменту першого приходу в школу і до сьогоднішнього дня діти і наставник були разом і працювали як одна дружна команда, націлена на єдиний результат. І ось тепер прийшла пора подякувати одне одному  за все, що було, і впевненою ходою піти далі на зустріч новим випробуванням і яскравим зустрічам.

***

Але момент прощання завжди пов’язаний з легкою журливістю і від цього нікуди не дітися. Учитель радіє за своїх рідних хлопчиків і дівчаток, пишається ними, як власними дітьми. Дуже щиро сподівається, що вони і далі будуть такими ж добрими, старанними і уважними.

Успішно впораються зі шкільною програмою, вступлять  до престижного ВНЗ, знайдуть хорошу роботу за фахом і зроблять цей світ трішки кращим і світлішим. Адже саме такі прагнення дітям прищеплювали в початковій школі.

Дорогі діти! Я з гордість дивлюся на те, як ви закінчуєте 4-ий клас. Вітаю з випускним вечором! Для вас це тільки самий початок навчання, але всі ви показали, що готові і далі працює. Сьогодні важливий день, адже скоро я побачу вас вже зовсім іншими.

За ці роки ви не тільки отримали необхідні знання, а й знайшли вірних друзів і товаришів. Бажаю вам, щоб час, проведений разом, запам’ятався вам надовго, а дружба пройшла всі негаразди і перешкоди.

***

Дорогі діти, ви пройшли початковий етап шкільного життя і успішно подолали перші перешкоди, зробили перші відкриття, домоглися перших перемог. Сьогодні ваш маленький випускний. Ви закінчили четвертий клас, тепер починається більш доросле життя і перед вами стоять серйозніші цілі. Нехай ваш подальший шлях буде веселим і бравим, благополучним і нескладним. Бажаю вам вірних знань, міцної дружби, різнобічних інтересів і відмінного навчання.

Прекрасні привітання на випускний 2019 року від батьків на останній дзвоник

Натхненні і прекрасні привітання на випускний 2019 року  випускникам від батьків на останній дзвоник більше схожі на напуття. Батьки  щиро радіють, що їхні діти успішно закінчили школу, засвоїли велику кількість різнопланових знань і отримали значну кількість корисних навичок. Тепер їх вихід на справжнє доросле життя, повне випробувань і спокус, пройде безболісно і принесе багато нових зустрічей, цікавих знайомств і незвичайних подій.

Одні поступлять  до ВНЗ, отримають престижну освіту і стануть впливовими людьми, змінять долі країн і народу. Інші знайдуть себе в мистецтві і спорті, треті виберуть більш прозаїчні професії і будуть приносити посильну користь людям в мегаполісах, районних центрах та віддалених селах.

***

Все це – прекрасні шляхи, що ведуть до щастя, визнання і благополуччя. Головне тільки не втратити таких якостей, як розуміння  і співчуття. Саме вони, а не гроші, влада і положення в суспільстві, роблять людину щирою і справжньою.

Випускники, дорогі діти, сьогодні для вас настав цей особливий і хвилюючий момент прощання зі школою і вступ у доросле життя! Нехай життєвий шторм не злякає вас, а тільки загартує в вас рішучість і стійкість! Нехай нажитий, за ці роки в школі, життєвий досвід направляє вашу долю, а знання підкріплюють ваш успіх! Нехай ваше серце завжди буде відкрито для любові і дружби! Вітаю!

***

Вітаю з випускним! Ось і залишилися 11 років школи за плечима. Тепер тебе чекає інше життя, в якому є місце для самостійних рішень, розумних вчинків і впевнених прагнень. Бажаю високо літати і постійно опинятися на вершинах чергових успіхів і досягнень. Бажаю ніколи не пошкодувати про зроблений вибір і постійно продовжувати йти до заповітної мрії.


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *