Home / Дозвілля / Привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці в прозі

Привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці в прозі

Неперехідне велике православне свято, що відзначається православною церквою – Покрова Пресвятої Богородиці. В традиції православ’я свято відзначається 14 жовтня. Пропонуємо до вашої уваги найгарніші привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці  в прозі, але спочатку трохи історії.

Привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці. Історія свята

Привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці в прозі

 

Було це в Х столітті, в далекій від Русі країні Візантії. Полчища наших предків, слов’ян-язичників, підійшли до столиці православної Візантійської імперії – Царьграду. Жителі міста зібралися в храмі, присвяченому Пресвятій Богородиці, і просили Пречисту Діву про захист.

Довгою і старанною була їхня молитва. Серед народу був блаженний Андрій і його учень Єпіфаній. Була глибока ніч. Несподівано вони побачили в повітрі Богородицю. Свята Діва стояла в сяйві сонячного світла, в оточенні безлічі святих.

Вона молилася до Сина свого Ісуса Христа про спасіння міста. Потім Богородиця зняла зі своєї голови покривало і простягнула його над людьми. Вона немов вкрила, захистила їх Своїм покровом від бід і стала невидимою.

І місто дивом було врятоване, а ворог відступив. А тепер саме на Русі пам’ятають цю подію з тих далеких часів і так люблять свято Покрова Пресвятої Богородиці. По всій землі споруджені храми на честь Покрови Божої Матері, де православний народ молиться разом зі своєю Заступницею.

У цей день на Русі православні християни з особливою радістю відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. З гарячими молитвами і вірою звертаються вони до Богородиці, просячи у Небесної Заступниці допомоги і захисту в бідах і напастях.

Які добрі обличчя ми зустрічаємо на вулиці в цей день! З яким теплом вітаємо один одного! З яким трепетом говоримо про те, що небеса нас люблять і захищають!

Привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці в прозі

Величне свято – Покрови Пресвятої Богородиці викликає добрий трепет в душі кожного з нас. Сьогодні ми ставимо свічки в церкві для того, щоб наші близькі були укриті від будь-яких мирських лих. Я хочу побажати в цей свято багато світла і доброго ставлення до людей. Щоб Богородиця не забула ваш будинок і зберігала вашу сім’ю. Щоб вас не торкнулося зло, і щастя освітлювало ваш шлях.

***

Сьогоднішнє християнське свято виникло не випадково. У цей день матінка Богородиця покрила всіх своїм легким покривалом, хто читав молитви, і захистила людей від лютих ворогів. Тому ми з легким серцем йдемо до церкви і відчуваємо добро Богородиці над нашими головами. В цей день я бажаю вашому дому захисту від будь-яких ворогів, щоб ваш будинок  обходило зло і обходило його стороною.

***

Вітаю зі святом, Покровом Пресвятої Богородиці. Сьогодні ми збираємо в своїх серцях все найдобріше, але я бажаю вам, щоб це добро не залишало вас в будь-який інший день. Щоб ми завжди пам’ятали про те, що потрібно зберегти ці частинки добра до кінця нашого земного життя і заслужити царство небесне. Щоб ми пам’ятали про те, що нам потрібно бути добрішими до інших. Зі святом!

***

У цей світлий день я хочу висловити слова привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці  . Я хочу побажати вам, щоб ваша сім’я завжди була захищена від бід і напастей. Щоб ваш будинок охороняли небеса і ваші дні були світлими і добрими. Щоб душевний трепет, який ви відчуваєте в церкві, ніколи не згас, і ви завжди пам’ятали про Господа. Вітаю зі святом!

***

Сьогодні Покрова Пресвятої Богородиці. Сьогодні я хочу сказати, що ваш будинок захищає небо, що ваші свічки, поставлені за здравіє, обов’язково будуть почуті. Але пам’ятайте, що небеса і церква чекають вас і пам’ятають про нас кожен день. У будь-який день наші душі повинні тягнутися до Господа. У будь-який день ми повинні бажати добра і захисту для наших близьких. І сьогодні ми бажаємо вам не забувати про це. Вітаємо!

***

Сьогодні чудовий день. Сьогодні християни йдуть до церкви, щоб порадіти великому святу – Дню Покрови Пресвятої Богородиці. Ми ставимо свічки за здоров’я та захист наших близьких. Ми пам’ятаємо про Бога в цей день, про те, що матінка Богородиця нас не забуває і дає нам захист. Ми щиро молимося, відчуваючи душевне тепло, і я хочу сказати, що таким повинен бути кожен наш день.

***

Сьогодні в це святе і велике свято я хочу побажати вам всього самого доброго, світлого і прекрасного. Щоб всі ваші дні були такими ж теплими і завжди освітлювали вашу душу. Щоб злі люди ніколи не зустрілися на вашому життєвому відрізку, і щоб ваш будинок вкривала Божа благодать і світло Пресвятої Богородиці. З Покровом вас і найкращими побажаннями.

***

Я поспішаю привітати вас з чудовим і світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці. Я хочу побажати вам світла в житті, добра, захисту від будь-яких неприємностей і печалей. Щоб ваше життя було легким, як у нас легко на серці сьогодні. Щоб добро в вашій душі горіло так само яскраво, як церковні свічки і ваша сьогоднішня щедрість до знедолених супроводжувала вас щодня.

***

Сьогодні у християн величне свято – Покрова нашої Пресвятої Богородиці. В цей великий день ми бажаємо вашому дому добра, і щоб матінка Богородиця вкрила вас своїм покривалом від всіх бід, ворогів та смутку. Щоб всі ваші дні були такими ж світлими і ошатними, як сьогоднішнє свято, і щоб свічки добра ніколи не згасали на вашому життєвому шляху

***

Свято Покрова Пресвятої Богородиці знаменує явлення Богоматері до народу, яке відбулося в 910 році в Константинополі, у Влахернськый церквы. Тоді Константинополю загрожувала загибель і руйнування від військових дій, але Богоматір захищала від ворогів людей, що моляться в храмі, і просила Господа прийняти їх молитви.

Так нехай же в цей день Господь Бог почує всі наші молитви і бажання, а Пресвята Богородиця пошле на нас свій захист, вкриє «покровом» – надійним і сильним – від бід, чвар, смутку і печалей!

Свято, в яке можна звернутися з молитвою до святої Марії. Свято, в яке божественна сила підбадьорює і захищає людей. Це день, коли Матір Божа дасть людям притулок, і птахи весь день молитви співають. Обдарує вона ваш будинок теплом, світлом правди, і вірою в майбутнє.

Постав сьогодні свічки за мир, і спокій, і буде доля твоя щастям сповнена. І від ворогів що знову і знову хочуть майстерно нашкодити, молитва про Святий Покров їх зможе лише зупинити.

***

Сьогодні, в Покрову Пресвятої Богородиці, в душі кожної людини прокидається все світле і радісне, що закладено в ньому з самого початку і у що свято вірила Діва Марія. Незважаючи на ті страждання, які їй довелося перенести, вона залишилася доброю і життєлюбною людиною.

Тому в цей важливе для всіх християн свято, я від щирого серця хочу тобі побажати ніколи не втрачати віру в Бога і в те, що будь-яка, навіть найскладніша проблема обов’язково знайде своє рішення. А зло буде неодмінно переможено і покарано. Нехай в твоєму житті будуть тільки світлі смуги, а промінь надії і світла веде тебе незмінно вперед.

***

У це чудове свято, що нагадує нам про те, що Пресвята Богородиця береже і дбає про нас, я хочу тобі побажати, щоб ти завжди перебувала під її заступництвом і захистом, щоб ніколи не опускала рук і впевнено йшла назустріч своїй мрії, щоб тоєї душі не торкалися слова і вчинки недругів, а нагорода за терпіння і любов перевершувала будь-які очікування.

Впевнена, що ті сюрпризи, які піднесе тобі життя будуть тільки приємними і щасливими, а всі отримані уроки підуть тільки на користь. Нехай всі мрії, загадані в Покрову Пресвятої Богородиці, виконуються, а здоров’я тільки міцніє.

***

Сьогодні всі віруючі відзначають Покрову Пресвятої Богородиці. Приймай найщиріші привітання на унікальне свято, яке  сприяє вірі в краще і світле майбутнє, появі внутрішньої гармонії. Хочу побажати тобі щастя і впевненості в тому, що будь-які привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці обов’язково виявляться реалізованими в реальності.

Знаю і вірю в те, що ти обов’язково знайдеш в собі сили для успішного просування в правильно обраному напрямку. Нехай кожен день приносить тобі яскраві емоції і натхнення, дозволяє відкривати найкращі межі своєї долі і вірити в прекрасні можливості.

Я щиро вірю і знаю, що Покрова Пресвятої Богородиці стане для тебе святом, яке дозволить знайти додаткові душові сили для успішного просування в обраному напрямку і досягнення поставлених завдань. Проведи день найкращим чином, намагаючись розкрити унікальні грані навколишнього світу. Зі святом!

***

Ось і настало важливе свято для всіх віруючих людей, Покрова Пресвятої Богородиці. Хочу сьогодні привітати тебе з настільки чудовим днем, що дозволяє розкривати тільки найпозитивніші межі і вірити в те, що Богородиця неодмінно буде захищати від усіляких життєвих проблем і перешкод. Знаю і щиро вірю в те, що у тебе життя обов’язково буде складатися тільки найкращим чином.

Моя дорога людина, я хочу повірити в те, що Богородиця дозволить тобі не тільки розкривати яскраві грані буття і проявляти закладений потенціал, а й посприяє появі віри в те, що все життя буде складатися тільки так, як ти цього бажаєш і буде ставати все краще.

Нехай тобі Богородиця подарує довголіття і ідеальне здоров’я, щоб вдалося зрозуміти, наскільки яскравими гранями володіє такий важливий подарунок, як життя. Приймай тільки найщиріші вітання з наступаючим святом!

***

У настільки світлий день, як сьогоднішній, хочу висловити щирі привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці. Нехай свято принесе тільки найкращі емоції і дозволить повірити в те, що майбутнє буде розкривати тільки найпозитивніші межі.

Хочу побажати тобі віри в успішне і стрімке просування до поставлених цілей. Бажаю тобі захисту Божої Матері від всіляких життєвих перешкод і можливості повірити в те, що всі події будуть світлими і гідними.

Нехай в душі буде відчуватися внутрішня гармонія, а страждань ніколи не буде. Бажаю тобі можливості переконатися в тому, що будь-які мрії можуть бути почутими. Нехай у тебе все завжди складається тільки найкращим чином, а життєвий шлях буде складатися тільки так, як це заплановано спочатку.

Приймай найщиріші вітання з Покровою Пресвятої Богородиці, адже настільки унікальне свято повинно надихати насправді і сприяти справжньому щастю.

***

В сьогоднішній день, настільки унікальне і цінне свято, хочеться привітати з Покровою Пресвятої Богородиці. Нехай особлива атмосфера, яка неодмінно буде відчуватися сьогодні, зможе надихати на нові подвиги і дозволить повірити в те, що все буде складатися тільки найкращим чином. ММоя дорога людина, ти можеш знайти справжнє щастя і повірити в те, що будь-які мрії будуть втілені в реальності.

Нехай тебе охороняють Господь і Богородиця, Ісус Христос від всіляких життєвих перешкод. Використовуй численні можливості для успішного просування вперед і можливості повірити в те, що будь-які поставлені завдання можуть бути досягнутими в мінімальні терміни.

Пам’ятай, будь ласка, про те, що життя дозволяє задовольнятися справжнім щастям тільки, якщо вдається цінувати найпростіші речі. Я вірю в те, що ти обов’язково зрозумієш, в чому полягає щастя. Приймай найщиріші вітання з релігійним святом!

***

Ось і настало особливе релігійне свято, Покрова Пресвятої Богородиці. Як же хочеться привітати тебе з таким цінним днем і побажати тільки найкращих подій, глибокої віри в щасливе майбутнє і можливості досягати будь-яких поставлених завдань.

Нехай кожен день приносить тобі численні можливості для розвитку в обраному напрямку і дозволяє повірити в те, що будь-які бажані межі навколишнього світу неодмінно будуть розкриватися тільки з найкращого боку.

Бажаю тобі натхнення і можливості успішно прагнути до поставлених цілей і вірити в те, що Богородиця неодмінно дасть найкращий захист від всіляких перешкод і життєвих негараздів.

Бажаю тобі завжди вірити тільки в найкращі події і бути впевненим в тому, що все обов’язково складеться так, як задумано. Приймай найщиріші привітання з наступаючим релігійним святом і, звичайно, сподівайся тільки на краще.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *