Home / Дозвілля / Привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці в прозі

Привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці в прозі

Неперехідне велике православне свято, що відзначається православною церквою – Покрова Пресвятої Богородиці. В традиції православ’я свято відзначається 14 жовтня. Пропонуємо до вашої уваги найгарніші привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці  в прозі, але спочатку трохи історії.

Привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці. Історія свята

Привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці в прозі

 

Було це в Х столітті, в далекій від Русі країні Візантії. Полчища наших предків, слов’ян-язичників, підійшли до столиці православної Візантійської імперії – Царьграду. Жителі міста зібралися в храмі, присвяченому Пресвятій Богородиці, і просили Пречисту Діву про захист.

Довгою і старанною була їхня молитва. Серед народу був блаженний Андрій і його учень Єпіфаній. Була глибока ніч. Несподівано вони побачили в повітрі Богородицю. Свята Діва стояла в сяйві сонячного світла, в оточенні безлічі святих.

Вона молилася до Сина свого Ісуса Христа про спасіння міста. Потім Богородиця зняла зі своєї голови покривало і простягнула його над людьми. Вона немов вкрила, захистила їх Своїм покровом від бід і стала невидимою.

І місто дивом було врятоване, а ворог відступив. А тепер саме на Русі пам’ятають цю подію з тих далеких часів і так люблять свято Покрова Пресвятої Богородиці. По всій землі споруджені храми на честь Покрови Божої Матері, де православний народ молиться разом зі своєю Заступницею.

У цей день на Русі православні християни з особливою радістю відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці. З гарячими молитвами і вірою звертаються вони до Богородиці, просячи у Небесної Заступниці допомоги і захисту в бідах і напастях.

Які добрі обличчя ми зустрічаємо на вулиці в цей день! З яким теплом вітаємо один одного! З яким трепетом говоримо про те, що небеса нас люблять і захищають!

Привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці в прозі

Величне свято – Покрови Пресвятої Богородиці викликає добрий трепет в душі кожного з нас. Сьогодні ми ставимо свічки в церкві для того, щоб наші близькі були укриті від будь-яких мирських лих. Я хочу побажати в цей свято багато світла і доброго ставлення до людей. Щоб Богородиця не забула ваш будинок і зберігала вашу сім’ю. Щоб вас не торкнулося зло, і щастя освітлювало ваш шлях.

***

Сьогоднішнє християнське свято виникло не випадково. У цей день матінка Богородиця покрила всіх своїм легким покривалом, хто читав молитви, і захистила людей від лютих ворогів. Тому ми з легким серцем йдемо до церкви і відчуваємо добро Богородиці над нашими головами. В цей день я бажаю вашому дому захисту від будь-яких ворогів, щоб ваш будинок  обходило зло і обходило його стороною.

***

Вітаю зі святом, Покровом Пресвятої Богородиці. Сьогодні ми збираємо в своїх серцях все найдобріше, але я бажаю вам, щоб це добро не залишало вас в будь-який інший день. Щоб ми завжди пам’ятали про те, що потрібно зберегти ці частинки добра до кінця нашого земного життя і заслужити царство небесне. Щоб ми пам’ятали про те, що нам потрібно бути добрішими до інших. Зі святом!

***

У цей світлий день я хочу висловити слова привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці  . Я хочу побажати вам, щоб ваша сім’я завжди була захищена від бід і напастей. Щоб ваш будинок охороняли небеса і ваші дні були світлими і добрими. Щоб душевний трепет, який ви відчуваєте в церкві, ніколи не згас, і ви завжди пам’ятали про Господа. Вітаю зі святом!

***

Сьогодні Покрова Пресвятої Богородиці. Сьогодні я хочу сказати, що ваш будинок захищає небо, що ваші свічки, поставлені за здравіє, обов’язково будуть почуті. Але пам’ятайте, що небеса і церква чекають вас і пам’ятають про нас кожен день. У будь-який день наші душі повинні тягнутися до Господа. У будь-який день ми повинні бажати добра і захисту для наших близьких. І сьогодні ми бажаємо вам не забувати про це. Вітаємо!

***

Сьогодні чудовий день. Сьогодні християни йдуть до церкви, щоб порадіти великому святу – Дню Покрови Пресвятої Богородиці. Ми ставимо свічки за здоров’я та захист наших близьких. Ми пам’ятаємо про Бога в цей день, про те, що матінка Богородиця нас не забуває і дає нам захист. Ми щиро молимося, відчуваючи душевне тепло, і я хочу сказати, що таким повинен бути кожен наш день.

***

Сьогодні в це святе і велике свято я хочу побажати вам всього самого доброго, світлого і прекрасного. Щоб всі ваші дні були такими ж теплими і завжди освітлювали вашу душу. Щоб злі люди ніколи не зустрілися на вашому життєвому відрізку, і щоб ваш будинок вкривала Божа благодать і світло Пресвятої Богородиці. З Покровом вас і найкращими побажаннями.

***

Я поспішаю привітати вас з чудовим і світлим святом Покрови Пресвятої Богородиці. Я хочу побажати вам світла в житті, добра, захисту від будь-яких неприємностей і печалей. Щоб ваше життя було легким, як у нас легко на серці сьогодні. Щоб добро в вашій душі горіло так само яскраво, як церковні свічки і ваша сьогоднішня щедрість до знедолених супроводжувала вас щодня.

***

Сьогодні у християн величне свято – Покрова нашої Пресвятої Богородиці. В цей великий день ми бажаємо вашому дому добра, і щоб матінка Богородиця вкрила вас своїм покривалом від всіх бід, ворогів та смутку. Щоб всі ваші дні були такими ж світлими і ошатними, як сьогоднішнє свято, і щоб свічки добра ніколи не згасали на вашому життєвому шляху

***

Свято Покрова Пресвятої Богородиці знаменує явлення Богоматері до народу, яке відбулося в 910 році в Константинополі, у Влахернськый церквы. Тоді Константинополю загрожувала загибель і руйнування від військових дій, але Богоматір захищала від ворогів людей, що моляться в храмі, і просила Господа прийняти їх молитви.

Так нехай же в цей день Господь Бог почує всі наші молитви і бажання, а Пресвята Богородиця пошле на нас свій захист, вкриє «покровом» – надійним і сильним – від бід, чвар, смутку і печалей!

Свято, в яке можна звернутися з молитвою до святої Марії. Свято, в яке божественна сила підбадьорює і захищає людей. Це день, коли Матір Божа дасть людям притулок, і птахи весь день молитви співають. Обдарує вона ваш будинок теплом, світлом правди, і вірою в майбутнє.

Постав сьогодні свічки за мир, і спокій, і буде доля твоя щастям сповнена. І від ворогів що знову і знову хочуть майстерно нашкодити, молитва про Святий Покров їх зможе лише зупинити.

***

Сьогодні, в Покрову Пресвятої Богородиці, в душі кожної людини прокидається все світле і радісне, що закладено в ньому з самого початку і у що свято вірила Діва Марія. Незважаючи на ті страждання, які їй довелося перенести, вона залишилася доброю і життєлюбною людиною.

Тому в цей важливе для всіх християн свято, я від щирого серця хочу тобі побажати ніколи не втрачати віру в Бога і в те, що будь-яка, навіть найскладніша проблема обов’язково знайде своє рішення. А зло буде неодмінно переможено і покарано. Нехай в твоєму житті будуть тільки світлі смуги, а промінь надії і світла веде тебе незмінно вперед.

***

У це чудове свято, що нагадує нам про те, що Пресвята Богородиця береже і дбає про нас, я хочу тобі побажати, щоб ти завжди перебувала під її заступництвом і захистом, щоб ніколи не опускала рук і впевнено йшла назустріч своїй мрії, щоб тоєї душі не торкалися слова і вчинки недругів, а нагорода за терпіння і любов перевершувала будь-які очікування.

Впевнена, що ті сюрпризи, які піднесе тобі життя будуть тільки приємними і щасливими, а всі отримані уроки підуть тільки на користь. Нехай всі мрії, загадані в Покрову Пресвятої Богородиці, виконуються, а здоров’я тільки міцніє.

***

Сьогодні всі віруючі відзначають Покрову Пресвятої Богородиці. Приймай найщиріші привітання на унікальне свято, яке  сприяє вірі в краще і світле майбутнє, появі внутрішньої гармонії. Хочу побажати тобі щастя і впевненості в тому, що будь-які привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці обов’язково виявляться реалізованими в реальності.

Знаю і вірю в те, що ти обов’язково знайдеш в собі сили для успішного просування в правильно обраному напрямку. Нехай кожен день приносить тобі яскраві емоції і натхнення, дозволяє відкривати найкращі межі своєї долі і вірити в прекрасні можливості.

Я щиро вірю і знаю, що Покрова Пресвятої Богородиці стане для тебе святом, яке дозволить знайти додаткові душові сили для успішного просування в обраному напрямку і досягнення поставлених завдань. Проведи день найкращим чином, намагаючись розкрити унікальні грані навколишнього світу. Зі святом!

***

Ось і настало важливе свято для всіх віруючих людей, Покрова Пресвятої Богородиці. Хочу сьогодні привітати тебе з настільки чудовим днем, що дозволяє розкривати тільки найпозитивніші межі і вірити в те, що Богородиця неодмінно буде захищати від усіляких життєвих проблем і перешкод. Знаю і щиро вірю в те, що у тебе життя обов’язково буде складатися тільки найкращим чином.

Моя дорога людина, я хочу повірити в те, що Богородиця дозволить тобі не тільки розкривати яскраві грані буття і проявляти закладений потенціал, а й посприяє появі віри в те, що все життя буде складатися тільки так, як ти цього бажаєш і буде ставати все краще.

Нехай тобі Богородиця подарує довголіття і ідеальне здоров’я, щоб вдалося зрозуміти, наскільки яскравими гранями володіє такий важливий подарунок, як життя. Приймай тільки найщиріші вітання з наступаючим святом!

***

У настільки світлий день, як сьогоднішній, хочу висловити щирі привітання на День Покрови Пресвятої Богородиці. Нехай свято принесе тільки найкращі емоції і дозволить повірити в те, що майбутнє буде розкривати тільки найпозитивніші межі.

Хочу побажати тобі віри в успішне і стрімке просування до поставлених цілей. Бажаю тобі захисту Божої Матері від всіляких життєвих перешкод і можливості повірити в те, що всі події будуть світлими і гідними.

Нехай в душі буде відчуватися внутрішня гармонія, а страждань ніколи не буде. Бажаю тобі можливості переконатися в тому, що будь-які мрії можуть бути почутими. Нехай у тебе все завжди складається тільки найкращим чином, а життєвий шлях буде складатися тільки так, як це заплановано спочатку.

Приймай найщиріші вітання з Покровою Пресвятої Богородиці, адже настільки унікальне свято повинно надихати насправді і сприяти справжньому щастю.

***

В сьогоднішній день, настільки унікальне і цінне свято, хочеться привітати з Покровою Пресвятої Богородиці. Нехай особлива атмосфера, яка неодмінно буде відчуватися сьогодні, зможе надихати на нові подвиги і дозволить повірити в те, що все буде складатися тільки найкращим чином. ММоя дорога людина, ти можеш знайти справжнє щастя і повірити в те, що будь-які мрії будуть втілені в реальності.

Нехай тебе охороняють Господь і Богородиця, Ісус Христос від всіляких життєвих перешкод. Використовуй численні можливості для успішного просування вперед і можливості повірити в те, що будь-які поставлені завдання можуть бути досягнутими в мінімальні терміни.

Пам’ятай, будь ласка, про те, що життя дозволяє задовольнятися справжнім щастям тільки, якщо вдається цінувати найпростіші речі. Я вірю в те, що ти обов’язково зрозумієш, в чому полягає щастя. Приймай найщиріші вітання з релігійним святом!

***

Ось і настало особливе релігійне свято, Покрова Пресвятої Богородиці. Як же хочеться привітати тебе з таким цінним днем і побажати тільки найкращих подій, глибокої віри в щасливе майбутнє і можливості досягати будь-яких поставлених завдань.

Нехай кожен день приносить тобі численні можливості для розвитку в обраному напрямку і дозволяє повірити в те, що будь-які бажані межі навколишнього світу неодмінно будуть розкриватися тільки з найкращого боку.

Бажаю тобі натхнення і можливості успішно прагнути до поставлених цілей і вірити в те, що Богородиця неодмінно дасть найкращий захист від всіляких перешкод і життєвих негараздів.

Бажаю тобі завжди вірити тільки в найкращі події і бути впевненим в тому, що все обов’язково складеться так, як задумано. Приймай найщиріші привітання з наступаючим релігійним святом і, звичайно, сподівайся тільки на краще.


Check Also

Місячний календар краси на квітень 2021 року по дням

Місячний календар краси на квітень 2021 року враховує фази небесного супутника щодо розташування інших зірок …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *