Головна » Твоя краса » Догляд за волоссям » Прості зачіски на середнє волосся своїми руками

Прості зачіски на середнє волосся своїми руками

Сьогодні дуже актуальні прості зачіски на середнє волосся, своїми руками виконати їх дуже легко. З такою довжиною не важко експериментувати, ви завжди можете підібрати підходящу укладку волосся для будь-якого заходу. Головне, запастися терпінням, особливо, якщо ви вперше робите щось складніше звичного хвостика.

 Зачіски на середнє волосся: коса з двох джгутів

 Чудове акуратне укладання, яке ви можете легко зробити самостійно. Це незвичайна косичка, так що ваш зовнішній вигляд буде просто приголомшливим.

 Розчешіть добре волосся і зберіть його в хвостик на потилиці. За бажанням, виконайте на маківці начісування. Поділіть ваш хвостик на дві половини, кожну скрутіть в щільний джгут. Потім переплетіть два джгута між собою до самого кінця. Перетягніть кінчик красивою гумкою. Збризніть косу лаком, для кращої фіксації, при необхідності, підпрате її руками.

Прості зачіски на середні волосся своїми руками 1

Прості зачіски на середні волосся своїми руками 2

 Зачіски на середнє волосся: пучок з коси

 Модна зачіска на грецький манер. Злегка недбале укладання з коси, зібраної ззаду шпильками, зробить ваш образ неповторним.

 Спочатку ви повинні cплести косу, починаючи від верхівки. Прядки захоплюйте широкі, так зачіска придбає потрібний об’єм. Потім зберіть волосся в районі шиї і перетягніть хвостик резинкою.

 Підкрутіть кінці плойкою, щоб вони були добре завиті. Підніміть прядки вгору, використовуйте шпильки для їх утримання. У вас має вийти пучок з завитками.

Прості зачіски на середні волосся своїми руками 3

Check Also

Місячний календар стрижок на вересень 2017 року

Місяць впливає на все живе. Від його переміщень багато в чому залежить самопочуття, настрій і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *