Головна » Дозвілля » Побажання на ніч коханому в прозі

Побажання на ніч коханому в прозі

День підійшов до кінця, давно вже сховалося сонце за горизонтом, замовкли всі птахи. Все навколо готується до сну. Думки закоханих в такий час завжди зайняті одне одним. Так і тягне написати ніжне, ласкаве і приємне побажання на ніч коханому, нагадати про свої почуття, побажати чудових сновидінь.

Побажання на ніч коханому

Побажання на ніч коханому в прозі

Неможливо переоцінити маленькі, на вигляд нешкідливі приємності, які ми можемо зробити рідним і близьким нам людям. Навіть якщо текст буде простим, але щирим, він дасть людині сили на новий день, подарує бажання жити. Іноді досить лише сказати в листі (смс або електронною поштою) слова «На добраніч», не обов’язково римувати щось. І він уже відчує вашу турботу і любов. Можна докласти трохи фантазії і текст стане оригінальним і незабутнім.

Якщо хочете створити насправді незабутнє послання, тоді подумайте, що писати в побажанні. Побажання на ніч коханому в прозі можна зробити різного характеру – і серйозні, і романтичні, і пристрасні, і зворушливі, і смішні, і суворі. Найголовніше в цій справі – не перестаратися, все повинно бути в міру. Можна додати в своє послання ваші спільні спогади. Особливо, якщо ви знайомі вже давно. Але в повідомленні не повинно бути агресії або інших неприємних відчуттів. Найкраще вкласти позитив і гарний настрій на майбутній день. Якщо зовсім зайняті і не має часу придумувати, то можна сказати людині буквально пару слів. Але тих, які означають багато для вас і нього. Якщо у вас є загальна улюблена пісня – замовте її на радіо у вечірній програмі замовлень. Умільці можуть щось створити своїми руками.

Побажання на ніч коханому в прозі і віршах

Коханий мій, дорогий! Знову вечір за вікнами, а я все дивлюся на овал блідого місяця в нічному небі наді мною. Ти навіть не уявляєш, я заздрю йому – він зможе всю ніч милуватися тобою і тим як ти солодко спиш! Я далеко від тебе… Сьогодні нас розділили кілометри і обставини. Але дуже сподіваюся, що цієї тихої зоряної ночі я приснюсь тобі, і хоча б уві сні ми будемо щасливі поруч. Доброї ночі!

***

Доброї ночі, прекрасний мій. Всі мої думки тільки про тебе. Ти не покидаєш моє серце ні на хвилину. Я до смерті люблю і ціную тебе. Приходь до мене у снах. Нехай твої сни будуть такими ж солоденькими, як і ти. Гаряче цілую.

***

Мій коханий, бажаю тобі на добраніч! Твій здоровий і міцний сон ніщо не затьмарить до самого світанку. На вулиці вщухнуть всі шуми і тільки музика небесних сфер наповнить твій благословенний сон. Твоє чудове тіло буде ніжитися на цьому прекрасному ложе і ти побачиш чудові сновидіння. Моя безмежна любов буде оберігати твою солодку дрімоту, відганяючи втому і наповнюючи тебе силою.

***

Мій улюблений, засинай і кольорові сни гортай, ніби абетку в картинках, де кольорові фотознімки. Вибери сторінку ту, де місяць сяє яскраво і за руку із зіркою танцює танець там чудернацький. А інші зірки разом, їм співають живі пісні. Це сон і він як казка. У ньому лише щастя і добро. Спи кошеня дуже солодко, доброї ночі і люблю.

***

На добраніч милий, спасибі за сьогоднішній день, ти мене дуже порадував сьогодні, я найщасливіша, і це все завдяки тобі. Ти дуже хороший чоловік, я рада що зустріла тебе.Ти моя опора, ти той кого я так довго шукала. Дякую що ти є.

***

На добраніч, коханий. Ти в мене найкращий у Всесвіті. Я тебе обожнюю всього і повністю. Я дуже рада, коли ти поруч. Ти чаруєш мене день у день. Будь завжди зі мною. Так присниться тобі щастя.

***

Нехай ця ніч за вікном подарує тобі, коханий, можливість повноцінного відпочинку. Бажаю тобі заснути міцно і солодко, забувши про насущні проблеми і майбутні справи. Головне, що у нас з тобою все добре, і нехай буде так вічно … Завтра настане новий день, який ми зустрінемо, як завжди, з оптимізмом.

***

Давай, я обійму тебе зараз. Поцілую, і попрошу притулитися до мене … Я так хотіла б, щоб ми, нарешті, спали в одному ліжку … Я знаю, але нічого не можу з цим зробити. І вірю, що обов’язково прийде той день, коли це трапиться. А поки, на добраніч, коханий.

***

Коли ніч вкриє своїм зоряним плащем все місто, до тебе прийдуть два ангели. Один з них поцілує тебе ніжно і передасть тобі моє побажання на добраніч. А другий дістане чарівний мішечок і насипле піску тобі в очі. І тоді ти, мій улюблений, заснеш. Ангели вже в дорозі.

***

Я знаю, ти сьогодні дуже втомився на роботі. Знову багато начальник навантажив, і ти знову взяв роботу додому? Але ж ти зовсім скоро підеш спати, правда? Я буду охороняти твій сон, щоб завтра ти був сповнений сил. Доброї ночі, коханий. Ніжно-ніжно тебе цілую.

***

Як багато важить зустріти правильну людину. Такого, щоб читав вірші на ніч, щоб любив і дбав, щоб разом з ним знайти своє щастя. Так ось, я таку людину вже зустріла, це ти, мій коханий. На добраніч, ми побачимося завтрашнім ранком.

***

Спочатку я хотіла написати тобі вірші, але я не вмію римувати слова. Але написати побажання на ніч коханом мені дуже хочеться. Знай, що коли я бачу на небі місяць, я думаю про тебе. Про те, як добре засипати в твоїх обіймах. Спи, мій коханий, солодких снів.

***

Милий, я повинна тобі дещо сказати. Ти не думай, нічого поганого. Пам’ятаєш, я якось говорила, що зовсім скоро трапиться щось дуже важливе? Так ось, воно трапилося. Я не можу заснути, знаючи, що не поцілувала тебе на ніч. На добраніч, я тебе цілую і міцно обіймаю.

***

Коханий, я хочу побажати тобі солодких снів. Нехай тобі насниться наш будинок. Наш перший спільний дім, із зеленою галявиною, з фруктовими деревами і двома діточками. Ти ж цього теж хочеш? Засинай, мій милий, скоро це все у нас буде. Я кохаю тебе.

***

У мене є твоє фото. Ти знав про це? Я зберігаю його в столі, щоб ніхто не побачив мій секрет. Пройде ще трохи часу, і ми розповімо світові про нас. А поки, коли зірки з’являються на небосхилі, я його дістаю, цілую, і засинаю. Засинай і ти, любимий. Солодких снів.

***

Любимий… Нехай в твоєму сні пальці наших рук сплетуться і легко відштовхнувшись від землі ми здіймимося як птиці в небесну блакить … внизу залишиться смарагд лісів і полів, срібло озер і річок, веселка квітів … свіжість вітру нехай м’яко пестить шкіру … і немає кінця нашої легкості …

                     ***

Засинай, любимий, міцно, безтурботно,

І нехай тобі присниться в цю ніч

Як я тебе пещу дуже ніжно.

Наяву я теж, до речі, б не проти.

                      ***

Засинає знову мирно місто,

Ну і ти скоріше, коханий, засинай.

Мені твій відпочинок дуже дорогий,

Що сумую дуже, так і знай.

Розчинюсь в нічних видіннях,

Відблиском Місяця до тебе зайду.

І в ковзних рухах повторю:

Як тебе, рідний мій, я люблю.

***

Любимй, любий мій, на добраніч! Нехай зірки зіграють тобі пісню моєї ніжності, місяць освітить моєю ласкою, а зоряне небо закачає в колисці Всесвіту з моєї любові!

***

Мій милий, мій коханий! Бажаю тобі на добраніч! Перед сном згадай же мене й загадай найпотаємніше бажання. Нехай воно буде обов’язково про кохання, ніжність – і обов’язково збудеться!

***

Нехай любов ліжко розстелить,

Колискову заспіває,

І під зоряний звук капелі

У ніч бажань понесе.

Нехай будуть сни твої чудові

І ніч лише відпочинок принесе,

А ранок красою небесною

У день новий нас перенесе …

***

На добраніч, мій любимий,

Закрий очі і вдалину лети,

І яскравий сон неповторний

Супроводжує нехай в дорозі.

***

Ніч розсипала зі свого кошика мільйони діамантів, щоб прикрасити ними чорноту небес, а я хочу, коханий, щоб ти прикрасив мої сни своєю присутністю. Засинай швидше і приходь. Я чекаю.

                 ***

Приємних мрій тобі, коханий мій, бажаю,

Вогні погасли, зірки світять з висоти.

Затишний сон тебе нехай міцно обійме,

І наяву нехай виконуються мрії.

***

Суєта стихає і рух,

І готові всі до сну навколо.

Несучи шум дня і напруги,

Ніч турбот і справ закінчить коло.

Нехай, коханий, сни вона подарує,

Що приносять відпочинок і спокій,

Позаду сумніви дня залишить.

Спи. Цілую. Зустрічі чекаю з тобою.

                     ***

Милий, хочу запросити тебе на нічне побачення, але щоб ти зміг виспатися, приходь на нього уві сні, там ми зможемо створити собі найромантичніше місце, і поніжитися в ньому до ранку.

                 ***

На добраніч, милий мій.

Навіть уві сні живу тобою!

Спи, відпочивай, сил набирайся,

І вранці знову посміхайся!

***

На добраніч, дорогий!

Нехай тобі насниться море.

Я подумки завжди з тобою,

Адже я люблю тебе до болю!

***

Нехай постіль буде

М’якою хмарою,

Для тебе в цю ніч,

Коханий мій.

Нехай присниться тобі

Чарівний сон,

Милий принц, ти мій,

Зачарований.

***

Хлопчик мій, коханий,

Твій сон я охороняю,

Можеш спати спокійно –

Всіх благ тобі бажаю.

***

На добраніч, мій коханий!

Бажаю сил уві сні набратися!

Ти – мій хороший, наймиліший!

Я не можу не захоплюватися!

***

На добраніч, мій коханий,

Мій найніжніший, дорогий!

Присниться нехай тобі гарний

Піщаний берег золотий.

***

На вулиці темно, в ліжечку ти лежиш …

Може мрієш. А може, солодко спиш …

Бажаю я тобі найпрекрасніших снів!

Ти – сенс життя всього! Тобі дарую любов.

***

Зірок на небі багато-багато,

Від тебе божеволію.

Спи, маля, а мені так погано,

Не заснути мені без тебе.

***

Я твій сон збережу спокійним,

Нехай ніщо тебе не турбує.

Прокидайся вранці задоволений

І нехай ця ніч нам допоможе!

***

Солодких снів, моя любов,

Побажати тобі хочу.

Нехай тобі насниться знов,

Буяння фарб в море почуттів.

Check Also

Гороскоп на листопад 2018 року для всіх знаків зодіаку

Гороскоп на листопад 2018 року для всіх знаків зодіаку

Осінні місяці самі по собі навіюють легкий смуток, ностальгію за минулим теплим дням. Але чи …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *