Home / Дозвілля / Побажання на ніч коханому в прозі

Побажання на ніч коханому в прозі

День підійшов до кінця, давно вже сховалося сонце за горизонтом, замовкли всі птахи. Все навколо готується до сну. Думки закоханих в такий час завжди зайняті одне одним. Так і тягне написати ніжне, ласкаве і приємне побажання на ніч коханому, нагадати про свої почуття, побажати чудових сновидінь.

Побажання на ніч коханому

Побажання на ніч коханому в прозі

Неможливо переоцінити маленькі, на вигляд нешкідливі приємності, які ми можемо зробити рідним і близьким нам людям. Навіть якщо текст буде простим, але щирим, він дасть людині сили на новий день, подарує бажання жити. Іноді досить лише сказати в листі (смс або електронною поштою) слова «На добраніч», не обов’язково римувати щось. І він уже відчує вашу турботу і любов. Можна докласти трохи фантазії і текст стане оригінальним і незабутнім.

Якщо хочете створити насправді незабутнє послання, тоді подумайте, що писати в побажанні. Побажання на ніч коханому в прозі можна зробити різного характеру – і серйозні, і романтичні, і пристрасні, і зворушливі, і смішні, і суворі. Найголовніше в цій справі – не перестаратися, все повинно бути в міру. Можна додати в своє послання ваші спільні спогади. Особливо, якщо ви знайомі вже давно. Але в повідомленні не повинно бути агресії або інших неприємних відчуттів. Найкраще вкласти позитив і гарний настрій на майбутній день. Якщо зовсім зайняті і не має часу придумувати, то можна сказати людині буквально пару слів. Але тих, які означають багато для вас і нього. Якщо у вас є загальна улюблена пісня – замовте її на радіо у вечірній програмі замовлень. Умільці можуть щось створити своїми руками.

Побажання на ніч коханому в прозі і віршах

Коханий мій, дорогий! Знову вечір за вікнами, а я все дивлюся на овал блідого місяця в нічному небі наді мною. Ти навіть не уявляєш, я заздрю йому – він зможе всю ніч милуватися тобою і тим як ти солодко спиш! Я далеко від тебе… Сьогодні нас розділили кілометри і обставини. Але дуже сподіваюся, що цієї тихої зоряної ночі я приснюсь тобі, і хоча б уві сні ми будемо щасливі поруч. Доброї ночі!

***

Доброї ночі, прекрасний мій. Всі мої думки тільки про тебе. Ти не покидаєш моє серце ні на хвилину. Я до смерті люблю і ціную тебе. Приходь до мене у снах. Нехай твої сни будуть такими ж солоденькими, як і ти. Гаряче цілую.

***

Мій коханий, бажаю тобі на добраніч! Твій здоровий і міцний сон ніщо не затьмарить до самого світанку. На вулиці вщухнуть всі шуми і тільки музика небесних сфер наповнить твій благословенний сон. Твоє чудове тіло буде ніжитися на цьому прекрасному ложе і ти побачиш чудові сновидіння. Моя безмежна любов буде оберігати твою солодку дрімоту, відганяючи втому і наповнюючи тебе силою.

***

Мій улюблений, засинай і кольорові сни гортай, ніби абетку в картинках, де кольорові фотознімки. Вибери сторінку ту, де місяць сяє яскраво і за руку із зіркою танцює танець там чудернацький. А інші зірки разом, їм співають живі пісні. Це сон і він як казка. У ньому лише щастя і добро. Спи кошеня дуже солодко, доброї ночі і люблю.

***

На добраніч милий, спасибі за сьогоднішній день, ти мене дуже порадував сьогодні, я найщасливіша, і це все завдяки тобі. Ти дуже хороший чоловік, я рада що зустріла тебе.Ти моя опора, ти той кого я так довго шукала. Дякую що ти є.

***

На добраніч, коханий. Ти в мене найкращий у Всесвіті. Я тебе обожнюю всього і повністю. Я дуже рада, коли ти поруч. Ти чаруєш мене день у день. Будь завжди зі мною. Так присниться тобі щастя.

***

Нехай ця ніч за вікном подарує тобі, коханий, можливість повноцінного відпочинку. Бажаю тобі заснути міцно і солодко, забувши про насущні проблеми і майбутні справи. Головне, що у нас з тобою все добре, і нехай буде так вічно … Завтра настане новий день, який ми зустрінемо, як завжди, з оптимізмом.

***

Давай, я обійму тебе зараз. Поцілую, і попрошу притулитися до мене … Я так хотіла б, щоб ми, нарешті, спали в одному ліжку … Я знаю, але нічого не можу з цим зробити. І вірю, що обов’язково прийде той день, коли це трапиться. А поки, на добраніч, коханий.

***

Коли ніч вкриє своїм зоряним плащем все місто, до тебе прийдуть два ангели. Один з них поцілує тебе ніжно і передасть тобі моє побажання на добраніч. А другий дістане чарівний мішечок і насипле піску тобі в очі. І тоді ти, мій улюблений, заснеш. Ангели вже в дорозі.

***

Я знаю, ти сьогодні дуже втомився на роботі. Знову багато начальник навантажив, і ти знову взяв роботу додому? Але ж ти зовсім скоро підеш спати, правда? Я буду охороняти твій сон, щоб завтра ти був сповнений сил. Доброї ночі, коханий. Ніжно-ніжно тебе цілую.

***

Як багато важить зустріти правильну людину. Такого, щоб читав вірші на ніч, щоб любив і дбав, щоб разом з ним знайти своє щастя. Так ось, я таку людину вже зустріла, це ти, мій коханий. На добраніч, ми побачимося завтрашнім ранком.

***

Спочатку я хотіла написати тобі вірші, але я не вмію римувати слова. Але написати побажання на ніч коханом мені дуже хочеться. Знай, що коли я бачу на небі місяць, я думаю про тебе. Про те, як добре засипати в твоїх обіймах. Спи, мій коханий, солодких снів.

***

Милий, я повинна тобі дещо сказати. Ти не думай, нічого поганого. Пам’ятаєш, я якось говорила, що зовсім скоро трапиться щось дуже важливе? Так ось, воно трапилося. Я не можу заснути, знаючи, що не поцілувала тебе на ніч. На добраніч, я тебе цілую і міцно обіймаю.

***

Коханий, я хочу побажати тобі солодких снів. Нехай тобі насниться наш будинок. Наш перший спільний дім, із зеленою галявиною, з фруктовими деревами і двома діточками. Ти ж цього теж хочеш? Засинай, мій милий, скоро це все у нас буде. Я кохаю тебе.

***

У мене є твоє фото. Ти знав про це? Я зберігаю його в столі, щоб ніхто не побачив мій секрет. Пройде ще трохи часу, і ми розповімо світові про нас. А поки, коли зірки з’являються на небосхилі, я його дістаю, цілую, і засинаю. Засинай і ти, любимий. Солодких снів.

***

Любимий… Нехай в твоєму сні пальці наших рук сплетуться і легко відштовхнувшись від землі ми здіймимося як птиці в небесну блакить … внизу залишиться смарагд лісів і полів, срібло озер і річок, веселка квітів … свіжість вітру нехай м’яко пестить шкіру … і немає кінця нашої легкості …

                     ***

Засинай, любимий, міцно, безтурботно,

І нехай тобі присниться в цю ніч

Як я тебе пещу дуже ніжно.

Наяву я теж, до речі, б не проти.

                      ***

Засинає знову мирно місто,

Ну і ти скоріше, коханий, засинай.

Мені твій відпочинок дуже дорогий,

Що сумую дуже, так і знай.

Розчинюсь в нічних видіннях,

Відблиском Місяця до тебе зайду.

І в ковзних рухах повторю:

Як тебе, рідний мій, я люблю.

***

Любимй, любий мій, на добраніч! Нехай зірки зіграють тобі пісню моєї ніжності, місяць освітить моєю ласкою, а зоряне небо закачає в колисці Всесвіту з моєї любові!

***

Мій милий, мій коханий! Бажаю тобі на добраніч! Перед сном згадай же мене й загадай найпотаємніше бажання. Нехай воно буде обов’язково про кохання, ніжність – і обов’язково збудеться!

***

Нехай любов ліжко розстелить,

Колискову заспіває,

І під зоряний звук капелі

У ніч бажань понесе.

Нехай будуть сни твої чудові

І ніч лише відпочинок принесе,

А ранок красою небесною

У день новий нас перенесе …

***

На добраніч, мій любимий,

Закрий очі і вдалину лети,

І яскравий сон неповторний

Супроводжує нехай в дорозі.

***

Ніч розсипала зі свого кошика мільйони діамантів, щоб прикрасити ними чорноту небес, а я хочу, коханий, щоб ти прикрасив мої сни своєю присутністю. Засинай швидше і приходь. Я чекаю.

                 ***

Приємних мрій тобі, коханий мій, бажаю,

Вогні погасли, зірки світять з висоти.

Затишний сон тебе нехай міцно обійме,

І наяву нехай виконуються мрії.

***

Суєта стихає і рух,

І готові всі до сну навколо.

Несучи шум дня і напруги,

Ніч турбот і справ закінчить коло.

Нехай, коханий, сни вона подарує,

Що приносять відпочинок і спокій,

Позаду сумніви дня залишить.

Спи. Цілую. Зустрічі чекаю з тобою.

                     ***

Милий, хочу запросити тебе на нічне побачення, але щоб ти зміг виспатися, приходь на нього уві сні, там ми зможемо створити собі найромантичніше місце, і поніжитися в ньому до ранку.

                 ***

На добраніч, милий мій.

Навіть уві сні живу тобою!

Спи, відпочивай, сил набирайся,

І вранці знову посміхайся!

***

На добраніч, дорогий!

Нехай тобі насниться море.

Я подумки завжди з тобою,

Адже я люблю тебе до болю!

***

Нехай постіль буде

М’якою хмарою,

Для тебе в цю ніч,

Коханий мій.

Нехай присниться тобі

Чарівний сон,

Милий принц, ти мій,

Зачарований.

***

Хлопчик мій, коханий,

Твій сон я охороняю,

Можеш спати спокійно –

Всіх благ тобі бажаю.

***

На добраніч, мій коханий!

Бажаю сил уві сні набратися!

Ти – мій хороший, наймиліший!

Я не можу не захоплюватися!

***

На добраніч, мій коханий,

Мій найніжніший, дорогий!

Присниться нехай тобі гарний

Піщаний берег золотий.

***

На вулиці темно, в ліжечку ти лежиш …

Може мрієш. А може, солодко спиш …

Бажаю я тобі найпрекрасніших снів!

Ти – сенс життя всього! Тобі дарую любов.

***

Зірок на небі багато-багато,

Від тебе божеволію.

Спи, маля, а мені так погано,

Не заснути мені без тебе.

***

Я твій сон збережу спокійним,

Нехай ніщо тебе не турбує.

Прокидайся вранці задоволений

І нехай ця ніч нам допоможе!

***

Солодких снів, моя любов,

Побажати тобі хочу.

Нехай тобі насниться знов,

Буяння фарб в море почуттів.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *