Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Паста сульсена – порятунок від лупи

Паста сульсена – порятунок від лупи

Ще наші мами і бабусі користувалися цим чудовим засобом. Більш півстоліття жінок і чоловіків рятувалися від лупи пастою сульсена. Її потрійна дія не тільки чистити від лупи, але і лікувати причину появи неприємних пластівців. І не дає розвинутися іншим грибковим захворюванням, які можуть з’явитися в настільки сприятливому середовищі. Відгуки, яких можна знайти дуже багато, зводяться лише до одного – паста сульсена дуже потужний і дієвий засіб.

Тож недаремно це диво-засіб ще користується попитом. Головне дотримуватися правил користування.

Паста сульсена – що це таке?

Паста сульсена - порятунок від лупиПаста сульсена, це суміш комплексу корисних добавок і структуроутворюючих речовин. В основі засобу лежить компонент, що має високі дерматологічні здібності, під назвою дисульфід селену (SeS2).

Сам по собі селен має жовтий колір, а готова паста помаранчевий колір і запах лугових квітів. Селена – це хімічна сполука, що має унікальні дерматологічні властивості.

Потрійна дія дисульфіду селену відіграє важливу роль для волосся людини. Часто стає неможливим подальша бездіяльність. Потрібно позбавитись від лупи з її причиною – себореєю.

Дисульфід селену за рахунок вмісту в собі сірки і селену зміцнює фолікули і саму структуру волосся. Сірка ущільнює волосся, проникаючи в саму середину. При нестачі сірки волосся ламаються, січуться і стають схожими на солому. Ущільнені волосся добре протистоять навколишньому середовищі, завдяки чому залишаються надовго здоровими і еластичними. Селен підвищує імунітет, і є потужним антиоксидантом.

Паста сульсена крім усього іншого має в собі коричний спирт. Він покращує кровообіг, зміцнює цибулини волосся. Результатом використання цієї речовини буде об’ємне, здорове волосся.

Паста сульсена: як використовувати бабусині ліки?

У продажу є два види пасти. Це паста сульсена 1% і паста Сульсена 2%. Перша йде для профілактики себореї і лишаїв. Її не можна використовувати багато і часто. Паста сульсена намащується на шкіру голови за 15-20 хв. до мийки. Після цього промивається теплою водичкою з шампунем і обробляється маскою або ополіскувачем. Використовувати не частіше двох разів на тиждень, один місяць. Потім потрібно зробити перерву в шість місяців.

Друга паста (2%) призначена безпосередньо для лікування. Курс лікування триває три місяці по два рази на тиждень. Відновлюється лікування, в тому випадку якщо симптоми знову з’явилися.

Паста сульсена: протипоказання чудо ліків

Паста сульсена має протипоказання. Звичайно, це може бути індивідуальна непереносимість. У цьому випадку пасту взагалі не можна використовувати.

Також не можна лікувати волосся цим засобом при вагітності та грудному вигодовуванні. Це може негативно вплинути на дитину, адже паста сульсена не натуральний продукт.

І при попаданні речовини на слизові оболонки очей і носоглотки, можна отримати сильне отруєння або опік.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *