Home / Маски для обличчя / Парафінові маски для обличчя: рецепти приготування

Парафінові маски для обличчя: рецепти приготування

Чудова дія парафінової маски на шкіру обличчя,здійснюється  тому, що шар парафін створює і зберігає конкретну температуру, яка сприяє очищенню шкіри. Розсмоктуються дрібні ущільнення, пори розширюються, пропадають вугри, сальні пробки стають м’якими. Парафінова маска підвищує тонус м’язів, покращує кровообіг і значно збільшує пружність шкіри. Незамінними вважаються домашні парафінові маски для обличчя для млявої і сухої шкіри. Вони розгладжують зморшки, прибирають набряклість і одутлість, здатні підтягнути подвійне підборіддя і обвислу шкіру щік, змінюють овал обличчя і рятують від вугрів.

Підвищити дію парафінових масок для обличчя можна поєднанням різних натуральних речовин – рослинні і ефірні масла, бджолиний віск.

Рецепти парафінових масок для обличчя:

Наприклад, при надмірно сухій, обвітреній, при лущенні шкіри, рекомендований такий рецепт:

Розплавте косметичний парафін в двох посудинах. Зробити це можна на водяній бані (покласти парафін в невелику ємність, яку слід поставити в іншу каструлю більшої величини з киплячою водою) або із застосуванням спеціальної ванночки для розтоплення парафіну.

В одну ємність покласти приблизно 1 ст. ложку твердого парафіну – ця частина піде для першого шару маски, цю ж частина будемо змішувати з додатковими інгредієнтами. У другій ємності знадобитися більша кількість парафіну (до п’яти ст. ложок) – він буде використаний для інших шарів парафінової маски.

У процесі плавлення додати до першої частини парафіну бджолиний віск (1 чайна ложка) і масло рослинне (кукурудзяна, оливкова, авокадо, персикове або абрикосове – одну ст. ложку).

При повному расплавленні всіх компонентів, маска вважається готовою. Накласти теплу рідку масу рівномірно тонким шаром на обличчя (попередньо масу остудіть протягом декількох секунд, щоб не обпекти шкіру). До нанесення шкіру слід обов’язково очистити і змастити зволожуючим або живильним кремом (крем можна замінити доданим в маску рослинним маслом). Зверху покладіть серветку з марлі, на яку покроково покладіть ще чотири-п’ять шарів рідкого парафіну.

Вичікуючи 20 хвилин, намагайтеся не розмовляти, і не виражати емоцій, оскільки парафінова маска, при застиганні, виробляє стягуючу дію.

З плином часу марлю взяти за краї, і обережно зняти з обличчя із застиглим парафіном. Залишки маски акуратно видалити який-небудь плоскою лопаткою або пальцями. Після всього вмивайтеся теплою водою, і змастіть шкіру зволожуючим кремом.

Використанням парафінової маски для обличчя слід обмежитися до одного разу на тиждень.

Швидше за все для нанесення такої маски знадобиться помічник.

Поліпшити стан в’янучої шкіри з віковими та мімічними зморшками допоможе аналогічна маска з парафіну, описана вище, але бджолиний віск і рослинне масло слід замінити додаванням до першої частини парафіну однієї чайної ложки твердого масла какао (можна використовувати масло ши або кокоса) і двох-трьох крапель ефірного лимонного, апельсинового або масла троянди.

Так, при обезводненній, грубій, сухій, в’янучій з ділянками лущення шкіри чудово додавати до парафіну мед або ланолін (1 чайна ложка).

Наприклад, добре поєднуються такі суміші, як твердий косметичний парафін (1 ст. ложка), мед (1 ч. ложка) і рослинне масло (1 ст. ложка).

Як інший варіант можна використовувати одну ст. ложку парафіну, одну чайну ложку ланоліну, і одну ст. ложку соку вичавленого із збереженого в холодильнику (не менше двох тижнів) листя алое.


Check Also

Перепелині яйця – користь, шкода, норма вживання

Перепелині яйця  вживали ще в Стародавньому Єгипті – згадки були знайдені археологами в папірусах єгиптян. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *