Home / Твоя краса / Догляд за руками / Парафінотерапія для рук в домашніх умовах

Парафінотерапія для рук в домашніх умовах

Тонка і ніжна шкіра жіночих рук найбільш вразлива. Миючі засоби, погодні умови, часті контакти з жорсткою водою наносять шкоду і старять руки. Тим більше що в шкірі кистей рук дуже мало підшкірного жиру. У долоньках він відсутній зовсім. Потрібно постійно дбати про їх живлення і зволоження.

Чудовою помічницею і лікарем стане парафінотерапія рук – активна процедура, здатна при вмілому застосуванні зберегти на довгі роки підтягнутість і свіжість шкіри.

Механізм впливу теплого парафіну на шкіру дуже простий. Він піднімає температуру шкіри на 1-2 градуси. Але навіть цього невеликого показника вистачає для позитивного результату.

Що потрібно для парафінотерапії для рук  в домашніх умовах

Щоб зробити парафінову процедуру вдома, будуть потрібні деякі засоби та предмети:

    Ванночка, куди будуть занурюватися руки;
Косметичний парафін, який буде потрібно розтопити перед процедурою;
Косметичні компоненти – скраб, очищаючий лосьйон, крем для рук;
Пара целофанових пакетів;
Теплі рукавички.

Поки парафін на водяній бані переходить з твердого стану в рідкий, готуємося до отримання задоволення. Миємо руки, очищаємо їх скрабом. Підсушивши шкіру рушником, наносимо крем.

Рідкий парафін наливаємо в посудину з високими бортами і занурюємо туди кисті рук. Обов’язково перевірте, щоб парафін не був занадто гарячим.

Тримаємо руки в парафіні секунд 8-10, виймаємо, тримаємо на повітрі теж секунд 8-10, опускаємо у ванночку. Повторюємо маніпуляцію до 7 разів.

Кисті покриються товстим парафіновим панциром. Зверху на нього надягаємо целофанові пакети, а поверх них рукавички. Сидимо, відчуваючи приємне тепло в ручках, хвилин 25-30. Потім знімаємо і очищаємо кисті від парафіну.

Як проводити парафінотерапію для рук показано на відео


Check Also

Місячний календар манікюру на листопад 2018 року

Будь-яка жінка хоче виглядати гарною і доглянутою. А доглянуту жінку неможливо уявити без доглянутих рук. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.