Головна » Твоя краса » Догляд за руками » Парафінотерапія для рук в домашніх умовах

Парафінотерапія для рук в домашніх умовах

Тонка і ніжна шкіра жіночих рук найбільш вразлива. Миючі засоби, погодні умови, часті контакти з жорсткою водою наносять шкоду і старять руки. Тим більше що в шкірі кистей рук дуже мало підшкірного жиру. У долоньках він відсутній зовсім. Потрібно постійно дбати про їх живлення і зволоження.

Чудовою помічницею і лікарем стане парафінотерапія рук – активна процедура, здатна при вмілому застосуванні зберегти на довгі роки підтягнутість і свіжість шкіри.

Механізм впливу теплого парафіну на шкіру дуже простий. Він піднімає температуру шкіри на 1-2 градуси. Але навіть цього невеликого показника вистачає для позитивного результату.

Що потрібно для парафінотерапії для рук  в домашніх умовах

Щоб зробити парафінову процедуру вдома, будуть потрібні деякі засоби та предмети:

    Ванночка, куди будуть занурюватися руки;
Косметичний парафін, який буде потрібно розтопити перед процедурою;
Косметичні компоненти – скраб, очищаючий лосьйон, крем для рук;
Пара целофанових пакетів;
Теплі рукавички.

Поки парафін на водяній бані переходить з твердого стану в рідкий, готуємося до отримання задоволення. Миємо руки, очищаємо їх скрабом. Підсушивши шкіру рушником, наносимо крем.

Рідкий парафін наливаємо в посудину з високими бортами і занурюємо туди кисті рук. Обов’язково перевірте, щоб парафін не був занадто гарячим.

Тримаємо руки в парафіні секунд 8-10, виймаємо, тримаємо на повітрі теж секунд 8-10, опускаємо у ванночку. Повторюємо маніпуляцію до 7 разів.

Кисті покриються товстим парафіновим панциром. Зверху на нього надягаємо целофанові пакети, а поверх них рукавички. Сидимо, відчуваючи приємне тепло в ручках, хвилин 25-30. Потім знімаємо і очищаємо кисті від парафіну.

Як проводити парафінотерапію для рук показано на відео

Check Also

Місячний календар краси на квітень 2018 року

Місячний календар краси на квітень 2018 року

Зима за плечима, попереду – літо, тому треба привести себе в форму – перейти на …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *