Home / Здоров'я / Омолодження водою

Омолодження водою

Магічна сила води доведена наукою. Виявляється, ця рідина може не тільки виліковувати, а й сприяти омолодженню всього організму, в тому числі і шкіри. Головне при цьому – знати правила її застосування.

Омолодження водою: принцип дії

Омолодження водою

Зневоднення – одна з причин швидкого старіння організму, зокрема шкіра стає пересушеною і матовою, так як вона піддається активному впливу навколишнього середовища і схильна до втрати вологи. Достатня кількість води сприяє “насиченню” клітин тіла і шкіри вологою, посиленню кровообігу, швидкому руху поживних речовин в організмі.

Для оздоровлення всього організму, в тому числі шкіри обличчя, корисно пити вранці чисту холодну, в ідеалі джерельну воду. В цей час краще не їсти, оскільки ворсинки на стінках шлунка, які відповідають за всмоктування з їжі корисних речовин, здатні ще й виводити токсини, але при цьому потрібно випити тільки чисту воду.

Кип’ячена вода для очищення й омолодження не підходить, оскільки вона не засвоюється організмом. Краще вживати сиру очищену воду.

Сира вода з-під крана також набагато менш корисна, оскільки містить дейтерій, сприяючий обваженню ядра, а значить, недостатньо добре засвоюється клітинами.

Дистильована вода не містить шкідливих речовин, але вона позбавлена і багатьох корисних компонентів, тому, всмоктуючись, вона приєднує до себе мінерали, викликаючи їх дефіцит в організмі.

Найкраще підходить тала вода, яка за своєю структурою найбільш близька до протоплазми – особливому компоненту клітин. Основний ефект талої води – вона виводить шлаки і токсини з організму, запускаючи таким чином природний процес його очищення. Талу воду можна навчитися готувати в домашніх умовах.

Основну масу води випивають в першій половині дня, так як нирки і кишечник найкраще працюють саме в ці години. Випита вода ввечері зазвичай призводить до появи набряків на обличчі, особливої користі в цей час вона не принесе.

Щоб сприяти омолодженню водою всього організму, недостатньо тільки вживати чисту воду, важливо ще й нормалізувати харчування і частіше бувати на свіжому повітрі, тоді обмін речовин значно прискорюється і відбувається більш швидке оновлення клітин.

Омолодження водою: рецепти краси

Талу воду для омолодження готують так: наливають рідину в склянку, ставлять в морозильник, коли вся вода замерзне, виймають і чекають, поки вода на три чверті розтане. Отриману рідину випивають, а нерозтанутий лід, в якому повинні залишатися всі забруднення, викидають. Після прийняття талої води чекають 40-60 хвилин, і тільки тоді приступають до сніданку. Кількість талої води, яку потрібно випивати за 1 раз, може бути різною. Це залежить від маси тіла людини і наявності у нього будь-яких проблем зі здоров’ям. В середньому на 1 кг ваги випивають 5 г води. При наявності захворювань або з метою швидшого процесу омолодження порції збільшують.

Щоб зробити акцент на омолодження обличчя, просту воду збагачують додатковими компонентами. Один з рецептів – в очищену воду для пиття добавляють сухе листя кропиви, амаранту або червоної лободи, попередньо перемоловши їх в кавомолці.

Додавання в воду срібла додатково сприяє очищенню організму від токсинів, а значить, швидкому оновленню клітин. Досить на кілька хвилин опустити прокалену на вогні срібну монету в воду, потім вийняти її, а саму воду випити натщесерце. Повторюють цю процедуру протягом тижня.

Сніданок повинен відбутися через деякий час після випитої склянки води. Якщо відчуття голоду сильне, можна випити чисту воду з лимоном і медом.


Check Also

В чому зустрічати новий 2021 рік. Поради стилістів

Символом 2021 року є Бик, який принесе нам процвітання і стабільність. Щоб задобрити його, потрібно …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *