Home / Твоя краса / Жіночі груди / Обвислі груди – що робити?

Обвислі груди – що робити?

Пружні і високі груди – це прекрасний дар природи, що викликає заздрість у жінок і жадання чоловіків. Але, трапляється, що з плином часу ця жіноча краса непомітно втрачає свій неповторний силует і обвисає, що може бути викликано рядом об’єктивних причин, таких, як: пологи, грудне вигодовування, різкий набір ваги і вік. Обвислі груди, що втратили «бойовий запал», звичайно, пригнічує і якщо ви ще не готові до радикальної підтяжки чарівних півкуль за допомогою скальпеля пластичного хірурга, спробуйте скористатися порадами та рекомендаціями.

Обвислі груди - що робитиОбвислі груди: причини

Для цього існує кілька причин, найпопулярніші з яких: пологи, годування і гормональні зміни, викликані віком. Які ж причини призводять до такої проблеми, як обвислі груди?

   У період лактації, коли інтенсивно прибуває молоко і молочні залози під цією вагою відтягуються вниз. Результатом процесу годування стають обвислими груди.

   Якщо жінка швидко втрачає вагу, це негативно позначається на стані молочних залоз, як відомо, при втраті ваги тіла на 1 кг – бюст худне приблизно на 20 г

   Вікові зміни ведуть до втрати еластичності і пружності, що безпосередньо пов’язано з ослабленням грудних м’язів.

Обвислі груди: після пологів і годування

Більшість жінок дотримуються думки, що після пологів або годування дитини, результатом благої справи стають обвислими груди?

Всі знають, що під час вагітності багато жінок набирають додаткові кілограми, молочні залози вагітної стають налитими і збільшуються в розмірах, м’язи грудей не завжди можуть витримати таке навантаження і слабшають. Вагітність не так загострює проблему, а от пологи і годування малюка її посилюють: шкіра розтягується, втрачає еластичність, на ній з’являються розтяжки.

Запам’ятайте: додатковий набір ваги після пологів не повинен перевищувати (плюс, мінус) 10 кг, все інше відкладеться на вашій талії, стегнах і грудях. Чим менше жінка набере зайвих кілограмів, тим краще вона збереже свої груди у відмінному стані.

Обвислі груди: що провокує після пологів та грудного годування:

   невірне годування дитини;

   неправильне зціджування молока;

   недостатнє прикладання дитини до грудей;

   різке відлучення дитини від грудного вигодовування;

   перетяжка грудних залоз.

Хочемо попередити, якщо слідувати перерахованим вище правилам, груди не зазнають великих змін, втратять свої обриси, тільки той бюст, який до вагітності мав 4 або 5 розмір. Щоб до мінімуму зменшити можливість його відвисання, можна носити бюстгальтер, що підтримує груди.

Ця проблема турбує дівчат з великим розміром молочних залоз, задовго до пологів і годування дитини, тому ясно, що годування грудьми ніяк не впливає на форму і розмір грудей, якщо правильно стежити за профілактикою бюста.

Постараємося розвіяти стереотип про те, що грудне вигодовування сприяє обвисанню молочних залоз, крім того, почуття і емоції, пережиті мамами під час цього процесу, ні з чим незрівнянні.

Жінки, що годували дитину грудним молоком, менш схильні до ризику захворювання на рак молочної залози.

Обвислі груди при коливанні ваги

Представниці слабкої статі з їх невгамовною спрагою досягнення еталонних розмірів 90х60х90, постійно сидять на всіляких дієтах. Різке схуднення стає найдієвішим і ефективним методом перетворити свою красиву груди у «вуха спанієля». Після схуднення, шкіра молочних залоз стоншується і стає в’ялою, на ній з’являються ненависні розтяжки. А потім вага швидко повертається. Якщо організм постійно відчуває «такі гойдалки», груди втрачає свою привабливість, форму і об’єм, навіть у молодих дівчат.

Робіть висновки, худнути потрібно з розумом, проконсультувавшись з лікарем-дієтологом, який запропонує вам збалансовану дієту, що включає потрібні мікроелементи, білки, вуглеводи і вітаміни. Схуднення не повинно негативно позначатися на вашому здоров’ї і зовнішності.

Обвислі груди: вікові зміни

На тлі гормональних змін в організмі жінки, особливо під час менопаузи, поступово атрофуються грудні залози, у зв’язку з цим втрачається еластичність і прекрасна форма грудей.

З плином часу, волокна еластину і колагену, що утримують шкіру молочних залоз від відвисання, втрачають об’єм і силу, внаслідок чого, шкіра втрачає

Обвислі груди: чи можна підтягнути?

У більшості жінок склалася стійка думка, що молочні залози можна підтягнути тільки за допомогою пластичної операції і ніяк більше.

Найсексуальніша частина вашого тіла обвисла і втратила об’єм, не впадайте в паніку, а постарайтеся вирішити цю проблему самотужки.

Як підтягнути обвислі груди, не вдаючись до радикальних методів? Це легко зробити за допомогою фізичних вправ, контрастного душу, масажу, носіння коригуючого білизни, все це допомагає позбутися такої проблеми, як обвислі груди.

Обвислі груди: вправи

Зазвичай однією з причин відвисання грудей може стати ослаблений тонус м’язів грудей.

За допомогою фізичних вправ можна відновити пружність м’язів і зорово створити видимість підтяжки молочних залоз.

Постійно виконуючи певний комплекс вправ, ви зовсім скоро побачите позитивний результат вашої спортивної активності.

Обвислі груди: контрастний душ

Звичайна вода з – під крана відмінно допомагає відновити первинну форму молочних залоз, що втратила свою форму після пологів і годування, особливо помірно холодна, підсилює кровотік.

Дуже хороший ефект надає застосування контрастного душу. Щоб досягти позитивних результатів, його слід приймати з періодичністю від 2 до 3 разів протягом доби, при цьому обов’язково чергувати теплу воду і холодну. Легкими масажними руху за годинниковою стрілкою масажуйте по черговості обидві молочні залози, що сприяє відновленню еластичності шкіри і позбавить від появи нових розтяжок.

Обвислі груди: масаж

Масаж, дуже ефективний спосіб підняття грудей і додання їй гарного зовнішнього вигляду.

Масаж можна виконувати самостійно. Не виходячи з дому. Якщо ви хочете збільшити його ефект, після масажу скористайтеся спеціальними косметичними лініями для підвищення пружності та еластичності шкіри.

Обвислі груди: коригуючий бюстгальтер

Неправильно підібраний бюстгальтер, який може бути тісний або навпаки вільний може викликати обвислі груди. Основне призначення цієї деталі інтимного гардероба жінки, у підтримці бюста, особливо знизу. Він повинен бути зроблений з бавовняної тканини з широкими лямками.

Його постійне носіння позбавить від провисання грудей і виникнення розтяжок після пологів і годування майбутнього малюка.

Як підняти обвислі груди?

Кожна жінка, незалежно від віку стикається з тривіальним питанням: «Як підняти обвислі груди?» після пологів і подальшого годування.

Відомі сьогодні методи підняти обвислі груди умовно поділяються на два види:

   не потребують хірургічного втручання;

   інвазивні.

Жінки, які не бажають чекати милостей від природи або займатися спортом, звертаються до інвазивного або хірургічного методу усунення назрілої проблеми, а саме до пластичного хірурга, який пропонує їм мастопексію. Суть цієї операції у видаленні зайвого шматка розтягнутого після пологів і годування шкіри молочних залоз.

 Мастопексия протипоказана жінкам, які планують в найкоротший час, вагітність, пологи, а потім годування. Два ці фактори теж викликають опущення, тому операцію потрібно перенести до закінчення годування дитини.

 Запам’ятайте: доглядати за грудьми потрібно регулярно, починаючи з ранньої юності, постійно стежте за своєю вагою, не допускайте різкого схуднення, і ваші груди ще довго буде радувати вас своїм зовнішнім виглядом.


Check Also

Вправи для підтяжки грудей – дієві

Вправи для підтяжки грудей  допомагають знайти гарні груди правильної форми, а це мрія будь-якої жінки. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *