Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Новий імідж кожного дня: як використовувати відтінковий шампунь вдома

Новий імідж кожного дня: як використовувати відтінковий шампунь вдома

Відтінковий шампунь – засіб для швидкого тонування волосся. Він нездатний кардинально змінити колір локонів, але може зробити його більш насиченим і багатогранним.

 Які відтінкові шампуні бувають?

 Шампунь з відтіночним ефектом відноситься до класу тонуючих засобів короткострокової дії. За рахунок вмісту пігментів прямого впливу стійкість такого фарбування мінімальна. За великим рахунком, відтінкові шампуні більше підходять не для кардинальної зміни кольору, а для підтримки і посилення вже наявного, або додання вихідного тону близького за гамою відтінку.

 У широкому доступі трапляються такі види відтінкових шампунів і бальзамів:

    для світлого волосся

   для темного волосся

   для сивого волосся

 Відтінковий шампунь для світлих і знебарвлених локонів містить фіолетовий пігмент, який допомагає позбавитися від жовтизни і надає більш холодний відтінок. Миючі засоби, що містять сині мікрогранули, також призначені для підтримки світлого підтону та посилення холодних відтінків. Їх можна використовувати і русявим. Аналогічно тоніки з синьо-фіолетовим пігментом працюють і на попелястому кольорі.

Для підтримки сяючого блонда в домашніх умовах, перукарі рекомендують регулярно використовувати шампуні або бальзами з позначкою анти-жовтий. Якщо цього не робити, то солі важких металів, хлор та інші сторонні домішки будуть надавати локонам жовтувато-сірий колір, який псує вихідний результат освітлення.

 Сиве волосся повністю позбавлене пігменту, а тому часто набуває брудно-жовтий відтінок, вбираючи домішки з проточної води. Шампуні для тонування сивого волосся містять багато лугу, які активно очищають волосяний стрижень, і пігмент для його заповнення. Різниця між зовнішнім виглядом сивого волосся до і після миття таким засобом суттєва – сивина набуває благородний платиновий колір.

 Відтінкові засоби для темних локонів мають ширшу палітру починаючи від чорних і шоколадних і закінчуючи рудими і мідними тонами. Тому брюнетки і шатенки можуть експериментувати з кольором волосся хоч кожного дня, враховуючи мінімальний ризик зіпсувати свій натуральний відтінок.

 Відтінковий шампунь: використання вдома

 Перш ніж приступити до покрокової інструкції відзначимо, що кращі відтінкові шампуні – це засоби, призначені для салонного використання. Саме професійні шампуні містять фарбувальні пігменти і рівномірно тонують.

Увага! Перед використанням обов’язково розбавляйте засіб водою, а не лийте на голову прямо з флакона. В іншому випадку ви ризикуєте отримати нерівномірне фарбування.

 Етапи проведення процедури:

    Вимийте волосся своїм звичайним шампунем. Проведіть намилювання двічі. Просушіть пасма рушником.

   Змішайте в окремому посуді шампунь з водою у співвідношенні 1: 2.

   Нанесіть розбавлений відтінковий засіб на волосся і вспіньте.

   Потім використовуйте звичайний або відтінковий бальзам.

Висушіть волосся і насолоджуйтеся своїм новим відтінком!


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *