Home / Твоя краса / Нігті / Новорічний манікюр на короткі нігті

Новорічний манікюр на короткі нігті

На сьогоднішній день в індустрії моди нігтьова естетика займає якщо не перше місце, то вже друге точно! Величезний вибір матеріалу, дизайни на будь-який смак, види і способи моделювання нігтів вдосконалюються практично кожного дня! Майстри досягають рівнів чемпіонів нігтьової естетики! Кожен прагне бути кращим!

Жінки вже настільки звикли до красивого манікюру, що здається, він існував завжди! Але ні, всі ми знаємо, що ще не так давно ми мучилися з ацетоновими лаками, які дуже довго сохли, кривилися, трималися на нігтях максимум два дні, та й вигляд нігтів з ними не привертав уваги. А зараз ми маємо гелеві лаки, які швидко сохнуть, прекрасно вирівнюють нігті, виблискують і радують око не менше двох тижнів.

Але що робити, якщо форма нігтів проблемна, на всіх пальцях різна, та й довжина ніяк не відростає? І це проблема більшості жінок. Природно можна змоделювати прекрасну форму нігтів за допомогою гелю або акрилу, але з тих чи інших причин жінка цього зробити не може або просто не хоче. На допомогу прийде гель-лак і правильно підібраний дизайн! Саме на таких коротких і різних по довжині нігтях зробимо новорічний манікюр.

На коротких нігтях красиво виглядають яскраві відтінки – червоний, чорний і всі темні кольори. Якщо робити на таких нігтях малюнок, то обов’язково потрібно підбирати такий, який візуально витягне ніготь в довжину, а не навпаки – розширить. Поглянемо на приклад новорічного манікюру на коротких нігтях, враховуючи всі існуючі нюанси.

Новорічний манікюр на короткі нігті – фото майстер клас:

Починаємо зі стандартної процедури підготовки нігтя до гель-лакового покриття.

Надаємо нігтям форму. Робимо легку чистку нігтьової пластини і бічних валиків, для цього нам знадобляться такі препарати: кутикул ремувер, нашкірники, пилка, баф підготовчий, дегідратор, бонд червоний і білий гель-лак, біла гель-фарба, база, топ, кисть для промальовування і ДОТС .

Новорічний манікюр на короткі нігті1

Ось так виглядають нігтики після такої обробки

Новорічний манікюр на короткі нігті2

Наносимо базове покриття, полімеризуючись в лампі

Новорічний манікюр на короткі нігті3

На двох рукахзробимо трохи різні дизайни, але вони перегукуються між собою практично в дзеркальному відображенні. На лівій руці покриваємо нігтики червоним відтінком, середній – білим

Новорічний манікюр на короткі нігті4

На правій руці білим виділяємо безіменний, і відразу перекриваємо «місячним» покриттям

Новорічний манікюр на короткі нігті5

Те ж саме зробимо на лівій руці

На середньому пальці лівої руки довжина нігтя трохи менша відносно інших нігтиків, тому, намадюємо витягнутий ромб, який візуально трохи подовжив ніготь

Новорічний манікюр на короткі нігті 6

На правій руці довжина нігтів однакова, з цього можна робити будь-який малюнок, починаємо з прямої лінії

Новорічний манікюр на короткі нігті 7

Далі по центру робимо кут

Новорічний манікюр на короткі нігті 8

Додаємо лінії

Новорічний манікюр на короткі нігті 9

Якщо залишається пробіл на нігті – доводимо малюнок до бічних валиків. На правій руці по обидві сторони ромба додаємо витягнуті Х подібні фігурки, на мізинці за допомогою дотса ставимо горохи

Новорічний манікюр на короткі нігті 10

На нігті великого пальця робимо лінію

Новорічний манікюр на короткі нігті11

Ліва рука готова, візуально довжина здається однакова, і виглядає ось так

Новорічний манікюр на короткі нігті 12

На правій руці робимо малюнок у дзеркальному відображенні: на нігті мізинця – лінію, великого пальця – горохи, на безіменному також додамо горохи по лінії росту нігтя

Новорічний манікюр на короткі нігті13

Вийшов такий яскравий і веселий дизайн в стилі зимового светру. Який трохи нагадує Санту, шкарпеточку на каміні, зимовий плед на санях з якогось мультфільму, загалом, навіює святковий настрій Нового Року!


Check Also

Ефективний догляд за шкірою навесні. Поради спеціалістів

Зміни у вазі і погодні умови негативно позначаються на стані шкіри тіла. Вирішуємо насущні проблеми …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *