Home / Діти / Новорічний конверт шаблон. Підбірка

Новорічний конверт шаблон. Підбірка

Конвертик – це всього лише оболоночка або упаковочка для вкладання різненьких предметиків або папірчиків. В основному ми звикли думати про конвертики, як про “упаковочки” для листів або документиків. Але бувають також конвертики з щільненьких тканинок або ковдр для новонароджених діточок. Далі ознайомимось з цікавою підбіркою, як робити новорічний конверт шаблон.

Найпростішенький малесенький новорічний конверт шаблон

Візьміть звичайнісінький біленький аркуш паперу, розмір його підбирайте самі, найголовніше, щоб він був квадратненької формочки.

Починаємо робити конвертик з паперу своїми ручками:

акуратненько складіть паперовий листочок навпіл, проте вигин робити не потрібненько, тільки не дуже чіткенько відзначаєте його;

тепер візьміться за нижній край листочка і зігніть його до зазначеної серединки;

у вас вийде згин і його потрібненько ще разочок зігнути до середненької лінії, яку ви зазначили в самому початку;

після цього загніть куточки і з обох сторіночок зробіть вертикальненькі згини;

верхні куточки у конвертика повинні бути більшими, ніж нижненькі і далі потрібненько загнути верхненькі кути;

отриманий трикутничок загинаємо горизонтальненько і закрийте конвертичок.

Звичайно, це не орігамі конвертик з паперу, у цих паперовеньких виробів техніка виготовлення набагато складніша, а ми отримали найзвичайнісінький простенький паперовий конвертичок. Для прикрасочки можете приклеїти на нього поштову марочку або вирізану з старенької листівочки картинку по темі.

Новорічний конверт шаблон з використаннячком клею

Цей паперовенький виріб ідеальненько підійде для листів або вітальненьких листівочок з нагоди різненьких свят.

Вам буде потрібненько приготувати:

простенький олівчик і лінієчку;

клей для паперу та ножнички;

аркушик паперу формату А4.

Будемо робити конвертик з паперу А4. Покладіть листочок перед собою горизонтальненько на столі. Тепер за допомогою лінієчки з олівчиком потрібненько відзначити спершу від лівенького кутика знизу 72 мм, а далі відзначаєте від правенького кутика зверху теж 72 мм, і ці відстані відзначте невеличкими крапочками.

Проведіть необхідненькі лінії. З використанням лінієчки проводьте простеньким олівчиком від зазначеної нижньої крапочки пряменьку лінію до центру верхнього лівенького кута. Від верхньої зазначеної крапочки потрібненько накреслити пряменьку лінію до центру нижненького правенького кутика.

Візьміть ножнички. Акуратненько відрізаєте по зазначеним лініях краї паперу з обох сторіночок. У вас вийде фігурка, що нагадує ромбик або паралелограмчик, вона і буде основою конвертика з паперу А4;

Візьміть вашу паперовеньку детальку. Тепер її потрібненько на столі розмістити такеньким чином, щоб два куточка були знизу і зверху і акуратненько загніть два бічних кутика до центру паперової детальки так, щоб вони стикалися, але один одного не перекрили. Інакше у вас вийде кривенький конвертик. Лінії на згині куточків гарнесенько загладжуємо.

Виконуємо наступненькі дії. Тепер потрібненько нижній кутичок детальки зігнути до центрику таким чином, щоб він трішечки накривав два бічненьких і нижній згин теж акуратненько загладжуємо. У вас вийде готовенький виріб.

Завершальненький етап. Залишається взяти клей і трішечки намазати ним краєчки нижненького зігнутого куточка приблизненько на 6-8 мм, і далі його приклеюєте до двох зігнутеньких куточків.

Новорічний конверт шаблон «Новорічний олень»

Вчимося робити забавний новорічний конверт шаблон  у вигляді оленя для вручення листівочки.

У низці новорічненьких свят вам може стати в нагоді такий кумедний конвертик. У нього можна вкласти листівочку або грошовий презент. Схема проста – створення конверта не займе багато часу (15-20 хвилиночок).

Підготуйте:

кольоровенький папір;

лінієчку;

олівчик;

ножнички;

клей.

Подивіться на схемку і перенесіть її на папір.

З паперу виріжте схемочку по контуру. Зігніть в місцях пунктирних ліній.

Склейте по залишеному невеликому припуску.

З паперу інших кольорів виріжте оленю роги, оченятка і носик.

Приклейте все це на конвертик. Намалюйте оленю зіниці.

Новорічний конверт шаблон з фетру

М’якенький і ніжний матерчатий конвертик, прикрашений декоративними ялиночками, стане чудовим «обрамленням» для грошового подарунка, його також можна піднести в якості чохла для новенького телефону або плеєра. Щоб зробити таку річ, приготуйте наступні матеріали:

кілька шматків кольорового фетру;

клубок товстої вовняної нитки для в’язання;

циганську голочку;

маленькі ґудзики;

клей;

простий олівчик;

лінієчку;

шпильки;

гострі ножиці.

За допомогою лінієчки і олівчика накресліть необхідні для подарунка кордони виробу так, щоб на припуск залишалося по одному сантиметру з кожної сторіночки. Візьміть ножиці і відріжте заготівлю. Покладіть на неї те, що збираєтеся дарувати, загорніть край і зафіксуйте його шпильками. Потім відріжте верхню частиночку, так, щоб залишалося достатньо матеріалу для кришечки.

Візьміть ниточку, яка буде за кольором контрастувати з фетром, зшийте краї і обробіть кришечку за допомогою П-подібних стібків. На зеленому фетрі намалюйте одну або кілька схематичних ялиночок, а потім виріжте їх і наклейте на ваш подаруночок з зовнішньої сторіночки. На верхівку кожної ялиночки пришити симпатичний гудзичок. Те ж треба зробити з зовнішньої сторонки конвертика. На куточку кришечки виробу закріпіть красиву товстеньку ниточку або стрічечку, так, щоб її можна було зав’язувати навколо гудзичка. М’який конвертик з декоративними прикрасами для грошей або цифрової техніки готовий.

Новорічний конверт шаблон для грошей

Далі розглянемо, як зробити новорічний конверт шаблон  для грошей своїми ручками, в який можна покласти свій подаруночок. Людина, яка отримала такий конвертичок, буде дуже приємненько, хоч і вважається, що дарувати грошенята – не дуже оригінальненько.

Для його створення нам знадобляться:

картончик коричневенького кольору;

скраппапір з новорічненьким принтом;

червоні напівбусінки;

декор;

товстий двосторонній скотчик;

клейовий пістолетик;

олівчик;

лінієчка;

ножнички;

фігурні ножиці.

Для початочку зробимо креслення для новорічненького конвертика. Креслимо прямокутнички зазначених розмірів і в зазначеній черговості. Куточки бічних сторіночок зрізаємо навскіс.

Тепер потрібненько провести лінії біга, щоб картончик згинався не деформуючись. Ці лінії можна зробити за допомогою лінієчки, олівчика і тупої сторіночки ножиць. Потрібненько тільки провести ножничками по всій довжині лінії вдавлюючи.

Краї бічних сторіночок зрізаємо фігурними ножицями.

Конвертик буде закриватися за допомогою чохлика, який також вирізаємо з картончику з зазначеними розмірами. Теж проводимо лінії біга.

Згинаємо заготовочку для новорічненького конвертика для грошенят і скріплюємо обидва кінці, наклеюючи один на інший.

Підбираємо скраппапір в коричневеньких тонах. Заклеюємо папірчиком дві бічненькі кришечки конвертика, а саме їх лицьову сторону за допомогою клейового пістолетика.

За допомогою клейового пістолетика заклюємо скраппапір на ту сторону чохла, на якій знаходиться стик. Додатково можна вирізати слова з паперу, наклеїти їх на товстенький двосторонній скотчик. Тоді вийде ефект об’ємненької листівочки.

Для декорчика можна підібрати різненькі скрапкольори, спеції. Якщо є декорчик на дротику, то дріт можна закрутити за допомогою зубочисточки. Тоді композиція на листівочці буде більш оригінальненькою.

Надягаємо чохол, розташовуючи його з одного краю. Нижню частиночку новорічненького конвертика для грошей декоруємо напівбусинкамиза допомогою пістолетика і пінцетика.

Кріпимо композицію для декорчику.

Правильненько підібравши колірну гамму, ви зможете зробити дуже гарнесенький новорічний конверт шаблон  для грошей своїми ручками, навіть якщо у вас немає досвіду зі створення подібненьких виробів. Не дивлячись, що грошенята вважаються банальненьким подаруночком, енна сума, презентована в такому конвертичку, буде дуже оригінальненьким знаком уваги.

Новорічний конверт шаблон із стрічки  для грошей

Найпоширеніше застосування конвертиків, звичайно, для грошового підношення, наприклад, на весілля. Це найлегший спосіб виготовлення конвертика, займає 3 хвилиночки на сам конверт, ну і трохи більше – на його зовнішню прикрасу, за бажанням, з квітів, блискіток, страз. А тепер конкретніше про те, як робити конвертик з паперу для грошенят.

Беремо грошову купюру і аркуш паперу А4, бажано пастельних кольорів, щільний. Кладемо купюру посередині листа, відзначаємо кордони купюри олівцем і потім по цій межі згинаємо верхню і нижню частини листа. Вийде три рівних прямокутничка і невеликий ще захлест. Тепер закріплюємо на верхній і нижній частинці листа стрічечки довжиною не менше 12 см.

Фіксувати стрічечки можна за допомогою двостороннього скотча, клею, степлера або ниточки з голкою. Бічні краї конверта з’єднати двостороннім скотчем. Потім покласти потрібну суму в конверт і зав’язати щільно стрічкою.

Це найпростіші схеми того, як робити конвертики з паперу швидко і оригінально. Освоївши їх, при бажанні можна придумувати свої способи виготовлення унікальних упаковок для подарунків.

Новорічний конверт шаблон орігамі ялиночка

Орігамі з японської перекладається як папір, це древнє китайське мистецтво складання фігурочок з паперу, яким раніше володіли лише представники вищих каст. Принцип орігамі – з квадратненького аркушу паперу складати різні форми, не використовуючи ніякі скріплюючі пристосування. Для виготовлення особливо складних фігур, папір просочували клейкою основою.

Спочатку зберемо прикрасу для конвертика. Плоска орігамі-ялиночка може бути зібрана з будь-якенької кількості модулів. Ми зупинилися на варіанті з чотирьох елементів.

Збираємо модуль. Згинаємо квадратик по діагоналях «горами» і «долиною» по горизонталі. Розгортаємо лист.

Укладаємо квадрат по створеним лініям в подвійний трикутничок.

Бічні кути зовнішнього шару паперу зводимо до центру.

Збираємо необхідну кількість ярусів для ялиночки.

Для конвертика потрібен прямокутний лист.

 Підгинаємо бічні смуги.

Згинаємо лівенький край на одну чверть від загальної довжини.

Розгортаємо, намічаємо згини по схемі.

Знову згинаємо лівеньку сторону, на цей раз підвертаючи внутрішні кути під бічну смугу.

Закриваємо ліву сторону.

Згинаємо праву сторону конвертика. Підгинаємо куточки закриваючої частинки.

Вдягаємо правеньку частину до лівенької кишені.

Наклеюємо орігамі-ялиночку на конвертик.

Як зробити подарунковий новорічний конверт шаблон

Вподобаний візеруночок або барвисту картиночку роздруковуємо на аркуші паперу. Розмір картиночки залежить від того, якої величини конвертик вам потрібен. Можна створити конвертик з 20 см картинки.

Для наступного кроку необхідно вирізати малюночок, скласти його і виконати чотири дірочки дироколом.

Тепер беремо 2 атласні стрічечки шириною 0,5 см і довжиною по 1 метру і протягуємо їх в дірочки.

Конвертик готовий, тепер можна покласти туди подаруночок і зав’язати бантик зі стрічечок. Вийшов шикарний подарунковий конвертик.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *