Home / Дієти / Новорічний сніговик своїми руками. Підбірка

Новорічний сніговик своїми руками. Підбірка

Сніговичок – один із символиків новорічних свят. Сніжною зимою сніговики всіх розмірів і форм з’являються майже в кожному дворі. У святковому оздобленні ялинки сніговикам також знайдеться місце. Пропонуємо підбірку декількох простих ідей як створюється новорічний сніговик своїми руками.

Новорічний сніговик своїми руками з шкарпеточок

Для багатьох це може здатися дивненьким, але створення сніговичка зі звичайнісіньких шкарпеточок дійсненько можливе. Далі дізнаємось, як зшити сніговиичка з шкарпеточок. Вам знадобляться такі інструменти та матеріальчики:

Фломастери;

Шкарпеточки біленького кольору;

Ножнички;

Ниточки та голочки;

Ввата;

Шматочки кольоровенької тканиночки;

Намистиночки.

Багато хто може злякатися, дивлячись на такеньку кількість необхідненьких матеріальчиків, але тут все набагато простішніше, ніж може здатися. В шкарпеточку  засуньте більше вати, а далі затягніть його ниточкою так, щоб вийшла кругленька форма. Далі дістаньте біленькі ниточки і обмотайте декілька рівнів сніговичка, зазвичай два, бажано робити рівненькі частиночки. Далі скористайтеся кольоровенькою тканинкою, можна взяти кольоровенькі шкарпеточки. Так само набийте їх ваткою і зробіть головний убірчик, а далі пришийте його до голови іграшечки.

За допомогою фломастерів намалюйте оченята, носик і ротик. Намистиночки вам знадобляться для створення оченят, візьміть дві чорненькі намистиночки і приклейте їх до намальованих оченят. Також можна приклеїти намистиночки на місце носика, але іншенького кольору і розміру. Ниточки муліне підійдуть для вишивання ротика, зрозуміло, потрібні ниточки червоненького кольору.  Зробіть невеликий шарф сніговичка, а потім подивіться, що у вас получилось.

Сніговичка можна подарувати друзям, повісити на ялиночку, або прикрасити свій робоченький стіл. Зробіть кілька невеличких корочок з подаруночками і поставте сніговичка поруч з ними, це створить позитивненьку і святковеньку обстановочку у вашій кімнатці.

Новорічний сніговик своїми руками з сюрпризом

Цей новорічний сніговик своїми руками створюється з заготовочки, склеєної в формочці конусика. Секретик: якщо сніговичка підняти, то під ним можна знайти захованенькими сюрпризики (про які не забудьте подбати!).

Вирізаємо з альбомного паперу одну третиночку кола з діаметриком 15 см.

Малюємо оченята і ротик.

Звертаємо і склеюємо циліндрик з прямокутничка кольоровенького паперу розмірчиком 4 × 9 см.

Вирізаємо кільце для капелюшка діаметриком 7 см.

Обводимо на ньому основочку циліндрика і вирізаємо отвірчик.

Вирізаємо рукавичкита смужечку шириною 1-1,5 см для шарфика.

Вирізаємо смужки чорненького гофрованенького паперу розмірчиком 5 × 10 см.

Скручуємо з них джгутички для ручок.

Вирізаємо заготовочку для носика-морквиночки.

Далі у нас починається збірочка. Склеюємо конусик-тулуб.

Приклеюємо шарфик.

Проробляємо отвори і вставляємо ручечки.

Приклеюємо до ручок рукавички, а рукавички – до тулуба.

Приклеюємо носик.

Одягаємо капелюшок.

Паперовий новорічний сніговик своїми руками

Варіант, як зробити сніговичка з паперу, досить скромний, але все ж цікавий.

Для виготовлення знадобиться папір, бажано щільний. Для вироба можна використовувати тільки білий, проте в даній інструкції надається можливість спробувати різнобарвне оформлення. З паперу нарізаються довгі смужечки, ширина залежить від того, яка потрібна товщина сніговичка. У середньому рекомендується не менше 2-3 см. Якщо товщина буде меншою, склеювання двох основних частин вийде неміцним.

Білі смужечки скручуються в 2 рулони – один – побільший, один – поменший. Важливо, починаючи з першого витка, необхідно щільно накручувати папір в кільце. Чим краще це зроблено, тим міцнішим буде сніговичок. Кожна наступна смужечка приклеюється до кінця попередньої. Остання завершує рулон склеюванням з поверхнею кільця. Рекомендована різниця в діаметрах кілець 2-4 см.

Два рулони щільно склеюються між собою округлими поверхнями. Необхідно дочекатися повного висихання.

Наступний рулон – для шапки. Його пропонується скрутити з різнокольоровеньких шарів, щоб головний убір став смугастим. Використовувати можна необмежену кількість кольорів. Рекомендована товщина одного шару – не менше 5-6 витків.

Середина рулону пальцем видавлюється назовні, утворюючи форму шапки. Вузька частина нового «конуса» повинна бути плоскою.

1-2 смужечки одного кольору часто надрізають з однієї сторіночки  по всій своїй довжині, приблизно на третину їх ширини з кроком по 0,5 см. З них скручується ще один маленький рулон, а «зубці» розсуваються в різні сторіночки, утворюючи пухнастий бубон.

Бубон плоскою поверхнею приклеюється до вузької частини конуса-шапки.

Шапка готова, її необхідно приклеїти до малої «кульки» сніговичка.

Останні штрихи – маленькі чорні оченята з намистиночок, куточків або чорних кульок паперу і червоненький носик. Його можна виготовити з малесенького рулончика в напівплоский.

Новорічний сніговик своїми руками з ниточок

За інструкцією, як зробити сніговичка з ниточок, виходить легкий повітряний виріб, прекрасно підходить як в прикрасу, так і в подарунок.

Для даного виробу знадобляться 5 повітряних кульок (колір не має значення), клей ПВА, велика голочка і міцні товсті ниточки, підійдуть вовняні, капронові, мішковина. Найкраще використовувати біленькі ниточки, під колір снігу.

Ниточка просовується в голочку, пляшечка з клеєм проколюється ними. Ниточка буде проходити крізь клей в бульбашці, змочуючи в ньому по всій поверхні.

Надуваються кульки. Дві з них повинні бути найбільшими з усіх – приблизно однакового об’єму. Від пропорційного об’єму  залежить розмір виробу, його не слід робити занадто великим – вийде нетривким, так як ниточна конструкція втратить жорсткість і почне ламатися. Ще одна кулька – трохи менша, і дві – найменші.

На кульки намотуються проклеєні ниточки, вкриваючи всю поверхню. Щільно не потрібно, буде досить, якщо відстань між витками 1-2 см.

Кулі з ниточками повинні просохнути, далі потрібно проколоти кожну, лопнути, і акуратненько витягнути за кінчик.

Кульки з ниточок склеюються в такій послідовності: дві найбільших – знизу, одну, трохи меншу – голова, дві маленьких – ручки з двох сторіночок середнього клубка.

Оформлення: до голови приклеюються частини обличчя (оченята, рот, носик, можна фарбою підрум’янити щічки), мітла в одну руку, і завершальний штрих – маленький шарфик.

Ялинковий новорічний сніговик своїми руками

Чудове святкове прикрашання, в створенні якого можна задіяти  діточок.

Що вам знадобиться:

дріт;

маса для ліплення, що затверділа;

кусачки;

старенька дитяча шкарпетка (з неї ми зробимо капелюшок);

пряжа;

ниточка для вишивання;

чорненькі намистиночки для оченят;

помаранчева намистиночка для носика;

невеличкі шпильки з плоскенькою головкою;

невеличкий пензличок;

клей;

чорненький або помаранчевий маркер.

Зробіть три кульки з маси для ліплення, що затверділа. Відріжте шматочок дроту і складіть його в вигляді літерочки «Г», далі протягніть її через центрик кожненької кульки. Поверніть дріт в петельку, використовуючи кусачки.

Тепер потрібненько зробити капелюшок: відріжте верхню частину шкарпеточки і прошийте місце зрізику так, щоб шовчики опинилися всерединці. Кінчик капелюшка обмотайте ниточкою контрастненького кольору.

Зробіть сніговичку обличчя, використовуючи намистиночки, фарбу і маленькі цвяшки.

Потім приробіть йому ручки.

Новорічний сніговик своїми руками з пластикових стаканчиків

Пластикові стаканчики – один з найдоступнішеньких матеріальчиків для виробів, з якеньких вийде чудовенький величезненький новорічний сніговик своїми руками. Всерединочку такенького сніговичка можна укласти електричненьку світлодіодну гірляндочку і смішненький сніговичок буде підсвічуватися вечорами. А може він стане чарівненьким товаришем для вашої дитиночки?

Необхідні матеріальчики:

пластикові білі стаканчики 3 упаковочки по 100 штук;

степлерчик;

клей;

декоративненькі матеріальчики для створення і ялинкова гірляндочка.

Щоб зробити такого сніговичка потрібненько створити дві більшенькі кулі з пластикових білих стаканчиків. Починаємо «катати» кулькиз нижненького ряду – викладаємо 25 біленьких стаканчиків по кільцю і скріплюємо стаканчики один з одним степлерчиком. Другий рядочок укладаємо між стаканчиками першенького ряду. Стаканчики повинні трішки йти всерединочку кулі, щоб виходила півсферка. Ідеальна куля – нестійка, тому потрібно прагнути до півсфери.

На другий ряд вам знадобиться 25 пластикових стаканчиків. Укладаємо наступненькі рядочки. Для нижньої кулі потрібненько укласти 7 рядочків стаканчиків. З кожним рядочком ставати стаканчиків буде все менше, тому що вони конусоподібненькі і ваша саморобочка буде приймати формочку кулі. Заготівля повинна залишитися відкритенькою, ми будемо на неї встановлювати наступненький шар. Щоб зробити голову сніговичка з пластикових стаканчиків потрібно буде 18 штучок.

Голова більш малесенького розміру. Викладаємо їх також по колу поки не вийде готовенька голова. Якщо зверху не вдалося закінчити кулю, то можна буде надіти йому на голову капелюшок або ковпачок і такеньким чином прикрити отвір. Встановіть маленьку кулю на велику, перевірте наскільки стійкенька такенька саморобочка і скріпляйте разом.

Прикрасьте голову – створіть оченята з тканинки або пластилінчику, носик – конус з кольоровенького паперу помаранчевого кольору, повісьте на шию мішуру, а всерединку покладіть ялинкову гірляндочку для підсвітки. Якщо сніговичок з пластикових стаканчиків буде зроблененький з 3 куль, то вийде дуже нестійким.

Новорічний сніговик своїми руками. Костюмчик сніговичка

Щоб пошити дійсно реалістичненький і якісний костюмчик, потрібно використовувати біленький фліс, це дуже м’якенька і приємненька тканина. Зшити вам потрібно наступненькі речі: кофтинку, штанці, шарфик, рукавички, черевички і шапочку у вигляді відерця.

Вишивати штанці можна за класичною викрійкою, але тут важливенький об’єм, тому що нижненька частинка сніговичка найбільшенька, тому потрібненько збільшити викрійку. Коли дошиєте штанці, обов’язковенько стягніть гумочкою поясок і низ обох штанинок. Зрозуміло, кофтинка вишивається точно так, але потрібненько враховувати розмір дитинки. Основна вимога – створення кофтинки в формочці трапеції, тому збільште довжину кофтини і трішки розширте низ.

Можна вчинити так само, як зі штанцями і стягнути низ гумочкою, але це необов’язковенько. Набагато практичніше використання дротику знизу для того, щоб формочка кофтинки не змінювалася. Довжину рукавчиків робіть зручною, щоб вони не були занадтенько коротенькими або довгенькими.

Обов’язковенько розширюйте рукавчики, далі доведеться зібрати їх в гумочку. Місце для застібочки не грає важливенької ролі, також залежить від вашеньких уподобаньок. Якщо бажаєте прикрасити груди сніговичка гудзичками, використовуйте флісик з тим же кольориком, який буде використаний для рукавичок, шарфика і шапочки відерця.

Вишивати шапочку потрібненько з іншенького кольору, краще червоненькі і помаранчевенькі відтіночки. Форма повинна бути прямокутненької формочки, враховуйте висоту шапочки в залежності від росту дитиночки. Але не забувайте, що висота шапочки залежить і від відвороту, тому доведеться зробити її достатньо довгенькою. Далі потрібно перетворити прямокутничок в циліндрик, це буде базою для створення формочки відерця.

Зробити дно можна з флізелінчику, просто виріжте одне кільце з даненького матеріальчику відповідненького розміру. Розрахувати розмірчик можна наступненьким чином – з діаметра кільця відніміть діаметр шапочки, а потім добавте від 2 до 4 міліметриків. Далі наклейте коло з флісика та пришийте до шапочки відерця фліс. Щоб створити ручку відерця, пришийте тонесеньку смужечку флісу на шапочку. Можна скористатися гудзичками для маскування місць, в яких відбувається стик. Таким же чином можна маскувати стики на кофточці.

А зараз візьміть смужечку флісу з шириною 10 сантиметриків і зробіть гарненький шарфик. Можете прикрасити шарфик новорічними квіточками. Для створення рукавичок скористайтеся звичайненькими рукавичками, які є у дитинки. Так само використовуйте флісик, колір повинен бути таким же, як у шарфика і шапочки. За бажаннячком можна зробити відворотики на рукавичках, але це залежить від вашеньких смачків.

Для створення морквинки підійде звичайненький поролончик, виріжте потрібненький шматочок і обмотайте помаранчевеньким флісиком, далі пришийте гумочку. Зробити взуття для сніговичка дуже складненько, тому можна зробити простіше – придбайте біленькі мокасинчики і прикрасьте їх флісиком або ватою.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *