Home / Твоя краса / Нігті / Новорічний дизайн нігтів з сніжком

Новорічний дизайн нігтів з сніжком

Для кожної жінки наступ зими ознаменується не тільки необхідністю оновлення гардероба, але і новими процедурами по догляду за шкірою, волоссям і нігтями.

В холодну пору року, нігтям слід приділити особливу увагу, адже, в кінцевому рахунку, від їх стану залежить весь вигляд в цілому – ні дизайнерський одяг, ні модна стрижка не роблять жінку привабливою, якщо у неї недоглянуті руки і нігті. Для збереження краси та зміцнення нігтів рекомендується на вулиці захищати руки за допомогою теплих рукавиць, а всю домашню роботу виконувати виключно в гумових рукавичках. Взимку потрібно якомога частіше балувати руки і нігті спеціальними доглядаючими масками і маслами, доброю звичкою має стати використання основи під лак і закріплювача.

Зимовий манікюр має відмінності від літнього варіанту. Знову актуальними стають пастельні, білі і сріблясті тони – це навіяно іскристим інеєм, танцюючими в повітрі сніжинками і писаними візерунками на вікнах.

Ідея новорічного нейл-арту: «Зимовий ранок»

Новорічний дизайн нігтів можна виконати у вигляді акуратного френча, прикрашеного сніжинками, гліттером, паєтками або стразами, що перетворить нігті на справжній витвір мистецтва, забезпечивши їх власниці безліч зацікавлених поглядів.

Поєднання чорного і білого найкраще буде обіграно за допомогою зимового манікюру в стилі «кольоровий френч» – від звичайного його відрізняє те, що виділяється край нігтя виділяється не білим кольором, а будь-яким іншим (вельми вдалі і поєднання чорного і сірого відтінків). Взагалі, всі відтінки сірого кольору – це прекрасний вибір для зимового манікюру. Вони можуть служити основою для нанесення малюнка або використовуватися для градієнтного манікюру з переходом кольору.

Інструкція

Що знадобиться:

База
Чорний перманентний маркер
Покриття для нігтів з білим гліттером

Манікюр зробити простіше простого, навіть новачок впорається з таким дизайном.

– Вільний край нігтя і ялинка намальовані чорним перманентним маркером. Таким маркером можна малювати на будь-яких поверхнях, його можна купити в магазині з канцелярськими товарами. Ялинку малюєте у вигляді зигзагоподібної лінії. Маркер можна замінити чорним лаком або чорною акриловою фарбою.

– Ефект снігу створюється за допомогою прозорого лаку з білим глітером, це лак фірми Colorama «Flash».

Білий гліттер, змішати з прозорим лаком і отримаємо лак своїми руками

На весь новорічний дизайн нігтів у вас піде буквально 10 хвилин.

Новорічний дизайн нігтів з сніжком 1  Новорічний дизайн нігтів з сніжком 2

Зимовий манікюр слід робити з використанням глибоких насичених тонів лаку – оскільки в цей час року ми носимо переважно темний одяг, яскраві нігті привнесуть в образ нотку пожвавлення. Сніговики, різдвяні олені, психоделічні смужки можуть бути зображені як на світлому, так і на червоному тлі, саме його чудово відтінять сріблясті сніжинки.

Синій тон є найбільш підходящим для справжнього живопису – пасторальні зображення всипаного снігом будиночка в оточенні припорошених інеєм ялинок, перетворить нігті на справжню картину, особливо, якщо малюнки на нігтях будуть варіюватися. Безсумнівно, такий нестандартний зимовий манікюр зажадає наявності дійсно якісних лаків та інструментів, а також великої кількості часу для втілення його в життя, однак вироблений ефект знадллишком виправдають всі тимчасові і матеріальні витрати.

Новий варіант класичного зимового френча – поєднання прозорого лаку з анімалістичні принтом в холодних тонах.

Зимовий манікюр – це безмежний простір для польоту фантазії, а вибір відтінків, малюнків і прикрас обмежений тільки бажаннями і потребами його власниці.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *