Home / Діти / Новорічні костюми своїми руками

Новорічні костюми своїми руками

Згідно зі східним календарем наступний 2018 рік пройде під заступництвом Жовтої Земляної Собаки. Вважається, що тварина-символ року здатна приносити удачу і благополуччя в будинок. Тому хорошим знаком буде зустріч Нового року в кольорах, характерних для забарвлення собаки, або в карнавальному костюмі чотириногого друга людини. Останній варіант особливо актуальний для дітей – новорічні костюми своїми руками  відмінно підійдуть  для святкового ранку в дитячому саду або початковій школі. До того ж це досить універсальне новорічне вбрання, як для дівчинки, так і для хлопчика.

Новорічні костюми своїми руками

 

Якщо хочете, щоб ваша дитина була в образі головного символу 2018 року, то обов’язково придивіться до наших наступних покрокових майстер-класів з фото і відео. З них ви дізнаєтеся, як зробити маску собачки на голову з паперу, картону та тканини по схемам. Також далі представлені і поетапні уроки, як зшити маску і костюм собаки своїми руками за викрійками. Всі майстер-класи прості у виконанні і освоїти їх зможе будь-яка доросла людина.

Проста маска собаки з паперу на голову

Оригінально доповнити костюм собаки дитини до святкування Нового 2018 року допоможе акуратна і красива маска. Її можна зробити, використовуючи шаблони або ж виготовити за такою простою і зрозумілою схемою. Покроковий опис роботи допоможе легко впоратися з поставленим завданням і дізнатися, як своїми руками можна створити прикольну маску собаки на голову для дитини з простого паперу і картону.

Відео-інструкція по майстер-класу для виготовлення паперової маски собаки для дитини

Якщо ви не впевнені, що зможете освоїти пошив цілого костюма своїми руками для дитини, то пропонуємо спочатку зробити просту маску собаки з паперу на голову. Детальніше про те, як зробити просту маску собаки з паперу на голову своїми руками для дитини представлено нижче.

Необхідні матеріали:

шаблон

папір

ножиці

клей

гумка

скотч

Насамперед роздруковуємо на щільному папері шаблон маски. Якщо такої можливості немає, то можна постаратися перенести малюнок вручну.

Акуратно вирізаємо всі деталі маски.

Переходимо до складання. Спочатку промазуємо клеєм дві сторони маски зверху посередині. Потім склеюємо бічні частини.

Тепер трохи згинаємо вушка біля основи.

І приклеюємо вушка до основи маски.

З боків внутрішньої частини маски приклеюємо за допомогою скотча гумку. Готово!

Відео-інструкція по майстер-класу для виготовлення паперової маски собаки для дитини

Карнавальна маска собаки з паперу та картону для дитини на голову

Наступний варіант саморобної карнавальної маски собаки можна робити разом з дитиною. В основі маски звичайний папір і щільне картонне коло, яке можна замінити великою тарілкою з картону. Всі подробиці виготовлення карнавальної маски собаки на голову своїми руками з паперу та картону для дитини в покроковому майстер-класі нижче.

Необхідні матеріали:

папір

картон

клей

маркер

гумка

фарби

На колі з картону або тарілці малюємо два великих ока.

Аркуш паперу складаємо навпіл по вертикалі і знизу робимо невеликий надріз у вигляді півкола.

Розправляємо лист і дві його частини без вирізаної заготовки загортаємо всередину по типу конуса. Змащуємо вільні краї клеєм і тримаємо, поки він не схопиться.

Вирізану заготовку також загинаємо всередину, формуючи носик собачки.

Тепер на бічних частинах мордочки робимо невеликі надрізи і змащуємо їх клеєм. Прикріплюємо цю частину до основної заготівлі з картону.

Щоб маска вийшла об’ємною, рвемо ще один аркуш паперу на невеликі шматочки. Кожен шматочок в хаотичному порядку приклеюємо до маски, імітуючи шерсть.

З наступного аркуша паперу вирізаємо заготовки для вух.

Кожну заготовку загинаємо до половини і довжини, формуючи природну форму собачих вух. Приклеюємо вуха до маски.

Вирізаємо очі. З червоного паперу робимо язик і приклеюємо його до нижньої частини мордочки. Розфарбовуємо маску коричневими фарбами і даємо висохнути. Потім закріплюємо ззаду гумкою.

Дитяча маска вушка собаки з тканини

Шаблони викрійки для дитячої маски вушок собаки своїми руками з тканини знайдете в наступному покроковому уроці. Цей варіант досить простий у виконанні, але його бажано доповнити ще й гримом або костюмом для повноти образу. Така дитяча маска з вушками собачки з тканини, а саме фетру, підійде і для хлопчика, і для дівчинки.

Необхідні матеріали:

папір

олівець

дріт

фетр двох кольорів

ножиці

клей

кусачки

На папері малюємо простим олівцем два довгастих вушка – одне побільше і одне поменше. Вирізаємо шаблони і переносимо їх на фетр. Нам потрібно вирізати 2 великих і 2 маленьких вушка.

Кожне вушко буде складатися з однієї маленької і однієї великої заготовки. З дроту робимо заготовку за розміром маленького вушка.

Акуратно за допомогою клейового пістолета закріплюємо дріт на фетровій заготівлі.

За допомогою клею з’єднуємо дві фетрові заготовки між собою так, щоб дріт виявився всередині вушка і трохи виходив за край.

Потім робимо обідок з дроту. Його довжина повинна відповідати половині об’єму голови дитини.

Загинаємо краї дроту на вушках.

Приєднуємо до утворенго загину обідок і добре фіксуємо за допомогою клею.

Злегка загинаємо вушка всередину, імітуючи природну форму собачих вух. Готово!

Оригінальна маска собаки з паперу на голову для дитини

Вивчивши наступний майстер-клас, можна виготовити таку маску, яка не тільки доповнить готовий карнавальний костюм, але і може використовуватися як окремий аксесуар. Наприклад, батьки можуть переодягнути дитину в наряд світло-коричневого кольору і тим самим створити найпростіший костюм до свята. Потрібно лише детально вивчити, як зробити оригінальну маску з паперу та картону і приступити до виготовлення аксесуара.

Найпростішим рішенням при підготовці до карнавалу стане виготовлення максимально реалістичної маски собаки. І щоб її зробити, зовсім необов’язково купувати спеціальні набори по самостійній збірці аксесуара. Використовуючи запропоновану нижче інструкцію і шаблони, можна своїми руками зробити незвичайну маску собаки на голову для дитини з паперу або щільного фетру.

Перелік матеріалів для виготовлення:

оксамитова папір (можна замінити фетром);

гумка;

ножиці;

клей.

Намалювати на папері мордочку собаки або роздрукувати готовий шаблон. Перенести деталі маски на оксамитовий папір і вирізати їх.

Склеїти всі деталі маски і прикріпити до неї гумку.

Щоб робота з виготовлення масок не займала багато часу, батьки можуть використовувати вже готові шаблони. Їх слід роздрукувати для заготовки деталей аксесуара, попередньо підібравши оптимальний розмір маски для дитини. Також допускається внесення невеликих корективів в готовий виріб. Наприклад, на масці собаки можна намалювати цятки або виготовити для неї вушка з паперу більш темного, світлого кольору.

Підбір шаблонів

Як пошити костюм собаки своїми руками для дівчинки на Новий рік 2018

Щоб пошити новорічні костюми своїми руками дізнаємось з наступного майстер-класу, де  потрібно мати мінімальні швейні навики. До речі, такий костюм підійде і для хлопчика, особливо якщо зшити його з більш темної тканини. Детальніше про те, як пошити костюм собаки своїми руками дівчинці / хлопчикові на Новий рік 2018 далі.

Необхідні матеріали:

штани

худі з капюшоном

штучне хутро двох кольорів

нитки

шпильки

швейні шпильки

Цей варіант костюма не вимагає складної викрійки, так як в його основі кофточка худі з капюшоном і штанці дитини. Іншими словами, ми будемо не шити з нуля, а обшивати хутром готовий костюм. Для цього складаємо навпіл відріз хутряної тканини і прикладаємо капюшон зверху, обводимо дрібний і вирізаємо.

Те ж саме робимо з кофтою по всій довжині, але вже без капюшона.

Вирізаємо заготовку з хутра і за розмірами штанів.

Для вушок вирізаємо по дві заготовки різного кольору характерної форми.

Хвостик потрібно буде зшивати з декількох шматочків хутряної тканини довгастої форми.

Готові заготовки хутряної тканини прикладаємо до задньої частини кофти і закріплюємо шпильками. Пришиваємо акуратно з виворітного боку нитками.

Вушка пришиваємо до заготівлі для капюшона.

Пришиваємо капюшон і переходимо до зшивання лицьової частини кофти і хутряної тканини. Ззаду пришиваємо хвостик.

На лікті пришиваємо невеликі клапті з білого хутра.

Штанці оформляємо за тією ж схемою. Готово!

Карнавальний костюм собаки з тканини своїми руками для хлопчика

Цей карнавальний костюм собаки з тканини для хлопчика робити з покрокової схеми нижче, набагато простіше попереднього варіанту. Можна сказати, що це приклад швидкого новорічного костюма в останню хвилину. Детальніше про те, як зробити карнавальний костюм далі.

Необхідні матеріали:

кофта з капюшоном

фетр

нитки з голкою

папір і олівець

В основі цього костюма буде кофта з вушками собачки. Щоб завершити образ досить надіти темні штани і прикріпити до них саморобний хвостик. На аркуші паперу малюємо вушка і вирізаємо. Докладаємо шаблон до фетру і робимо заготовки.

Пришиваємо фетрові заготовки вушок до каптура. Краще брати щільний фетр або склеїти між собою кілька заготовок з тонкого матеріалу – тоді вушка будуть стояти.

З фетру контрастного кольору вирізаємо довгу смужку, яка стане основою для нашийника.

З паперу робимо шаблон для блискавки, яка прикрасить наш нашийник. Докладаємо шаблон до фетру і вирізаємо.

Пришиваємо нашийник до горловини кофти. Краї можна оформити липучками, тоді нашийник без зусиль можна буде розщепити під час примірки. Готово!

Як пошити костюм собаки з тканини за викрійками

Щоб пошити новорічні костюми своїми руками з тканини за викрійками для дитини з наступного майстер-класу бажано мати мінімальні швейні навики. Зате готовий карнавальний костюм неможливо буде відрізнити від магазинного наряду! Цей варіант костюма підійде як для хлопчика, так і для дівчинки. Паперова маска і костюм собаки своїми руками будуть досить гармонійно виглядати в образі.

Тому можете сміливо використовувати вищеописані майстер-класи з фото з виготовлення маски собаки на голову з паперу, картону, тканини. Докладну інструкцію для дорослого як зробити, а вірніше, як пошити костюм собаки з тканини за викрійками і шаблонами своїми руками для дитини знайдете у відео нижче.

Новорічні костюми собаки для дітей

Участь в костюмованих конкурсах, виступи в школі і садку напередодні Нового 2018 року не обійдуться без виготовлення костюмів собаки для дівчаток і хлопчиків. І щоб порадувати дитину і подарувати їй чудове  карнавальне вбрання, батькам доведеться виготовити маску або костюм собаки своїми руками. Для створення образу також можна зробити і інші аксесуари. А можна вивчивши запропоновані нижче майстер-класи з фото і відео, обмежитися створенням найпростіших костюмчиків для дітей і дорослих.

Для простоти роботи і не допустити помилок при виготовленні костюмів і аксесуарів рекомендується використовувати добірку викрійки, шаблони і готові схеми.

Якщо часу на підготовку до карнавалу не залишилося, а дитині потрібно виступати в костюмі собаки, відмінним рішенням стане виготовлення простих аксесуарів. З їх допомогою малюк зможе легко перевтілитися в прикольного цуценятко. За допомогою зазначених нижче майстер-класів з відео і фото можна дізнатися, як своїми руками зробити костюм собаки для дитини, і як доповнити його оригінальними аксесуарами.

Матеріали для самостійного виготовлення костюма собаки для дитини

фетр;

обруч;

ножиці;

олівець;

клейовий пістолет.

Підготувати матеріали.

На фетрі намалювати два вушка собаки і вирізати шматочки тканини. За допомогою клейового пістолета прикріпити тканину до обруча.

Доповнити наряд відповідним карнавальним костюмом і намалювати на обличчі дитини носик собаки.

Відео-інструкція по виготовленню своїми руками простого костюма собаки для дитини

Повний костюм собаки для дитини вимагає більшого часу для підготовки і пошиття. Але при цьому він створить гарний образ і буде відмінно поєднуватися з раніше виготовленими аксесуарами. Наступне відео допоможе батькам дізнатися, як зробити карнавальний костюм легко і швидко.

Гарний костюм собаки для хлопчика своїми руками

Зробити прикольний костюм собаки для участі в конкурсах або карнавалі можна і за наступною схемою. Покроковий майстер-клас допоможе батькам акуратно і швидко виготовити оригінальне вбрання при підготовці до Нового 2018 року. Для цього потрібно лише уважно вивчити інструкцію, в якій описано, як зробити найпростіші новорічні костюми своїми руками для хлопчика чи підлітка.

 Наступний відео-урок допоможе батькам дізнатися, як зробити карнавальний костюм і грим собаки для дитини. Запропонована інструкція допоможе без особливих складнощів створити шикарний святковий образ “Далматинець” з використанням простої білої футболки або сорочки.

Милий костюм собаки своїми руками для дівчинки

Щоб виступати на новорічних ранках або ж підготувати наряд до сімейного свята необов’язково використовувати звичні карнавальні костюми собак. Простий і оригінальний образ допоможе створити використання світлих речей, до яких будуть пришивати кружечки з чорної тканини. Таке поєднання кольорів допоможе зі звичного одягу змайструвати костюм далматинця.

При цьому ідея може застосовуватися не тільки для створення дитячих нарядів, але і допоможе виготовити неординарний дорослий наряд. Про те, як зробити своїми руками костюм собаки для дівчинки або дівчини до Нового 2018 році, розповість наступний майстер-клас з фото.

Список матеріалів для пошиття:

біла футболка;

відріз білого фатину;

шматок чорного фетру;

білі колготки;

обруч;

стрічка і кругла підвіска;

нитки і голка;

гумка;

клейовий пістолет.

З чорного фетру вирізати багато кружечків різних розмірів. Пришити кружечки до білої футболки.

Фатин скласти в кілька шарів і прошити, залишивши простір для протягування гумки. Таким чином, виготовити з гратчастої тканини спідничку. Пришити до неї кружечки з фетру.

Приклеїти або пришити кружечки з фетру до колготок. Вирізати з чорного фетру пару вушок і приклеїти тканину до обруча.

Виготовити з стрічки і пришити до  круглої підвіски невеликий нашийник. При носінні його можна буде просто зав’язати на бантик.

За бажанням доповнити образ оригінальним гримом.


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *