Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Модні зачіски на перше вересня 2019 року для дівчаток та хлопчиків

Модні зачіски на перше вересня 2019 року для дівчаток та хлопчиків

Незалежно від того, як юна леді ставиться до школи і до початку нових занять, вона дуже ретельно готується до першого вересня. Сучасним дітям і молоді не відмовиш в креативності, про що яскраво свідчать і модні зачіски на перше вересня 2019   для дівчаток. Їм і буде присвячено наступне оповідання.

Модні зачіски на перше вересня 2019.  Основні види зачісок

Модні зачіски на перше вересня 2019 року для дівчаток та хлопчиків

Неодмінно бажаючи вразити і однокласників, і вчителів, і навіть батьків. Тому якась частина літніх канікул буде витрачена нею разом з мамою на пошуки способу, який передбачає святковий одяг і, звичайно ж, зачіску.

Перерахувати всі можливі стрижки та інші маніпуляції з волоссям на самий урочистий день навчального року, напевно, не вдасться. Можна назвати тільки основні напрямки. А якщо врахувати, що довжина волосся буває різною, кількість варіантів відразу ж збільшиться в рази.

Адже те, що можна зробити, наприклад, на середні волосся, нелогічно буде повторювати, якщо у дівчинки – «коса нижче пояса». Тут наводяться основні напрямки, в яких мами можуть творити й експериментувати, нічим себе не обмежуючи.

Отже, основними видами зачісок можуть бути укладання:

з бантиками;

з косами різноманітного плетіння;

вінки;

пучки;

хвости.

А якщо врахувати, що більшість з них виконується зі стрічками і бантами, то перш ніж «вирушати на пошуки», краще визначитися, в якому напрямку їх робити, інакше не дивно в перукарському мистецтві і заблукати.

І все ж, незважаючи на величезне розмаїття, до бантів першого вересня відносяться по-особливому. І неважливо, для кого будуть придумувати зачіски, – для старшокласниць або дівчаток, які вперше переступлять шкільний поріг.

Бантики були і залишаться справжнім першовересневим символом! Букет квітів, шкільна форма і два хвостика з величезними пухнастими бантами – це класичний образ учениці всіх часів. Сьогодні, правда, до нього вдаються, скоріше, першокласники.

Але старші дівчатка часто прикрашають себе подібним чином, щоб дотримати якийсь ритуал і відчути себе по-особливому. Деякі навіть примудряються ефектно прикріпити бантики на каре, настільки велике їхнє бажання з’явитися на лінійці з цим аксесуаром. Тому банти ще довго не перестануть бути модними. Це як джинси, чорний колір і кеди, які майже завжди популярні.

Бант з волосся

Дівчата 5-8 класів вже виросли з бантів, то можна створити його не з стрічок, а з власного волосся. Для цього зібрати волосся в кінський хвіст, а його кінчики не випускати повністю. Утворену петлю поділити на дві частини.

Це і стануть дві половини майбутнього банта. Кінчик відправити назад і закріпити шпилькою. Бант може бути зосереджений як в центрі, так і на одній стороні голови.

Коси і плетіння

Тепер варто звернути увагу на інший першовересневий «штамп» – на косички. Два пучка волосся з вплетеними в них стрічками – це традиція. Але, дивлячись на різноманітні плетіння, серед яких зустрічаються і дуже мудровані, не можна сказати, що цей вид зачіски відноситься до категорії нескладних.

Сьогодні до фаворитів в області косичок відносяться плетіння:

французьке;

риб’ячий хвіст (або колосок);

водоспад.

Якщо потрібна неймовірно романтична, жіночна, зачаровуюча зачіска на довге волосся на 1 вересня, і юна леді хоче неодмінно з плетінням, перевагу слід віддати косі-водоспаду. Вона перетворить кожну дівчину на справжню казкову принцесу, незалежно від віку. Виконується водоспад поетапно.

Можна плести тільки з одного боку, а можна розділити волосся на проділ і рухатися одночасно з обох, а в фіналі з’єднати два водоспади в центрі шпилькою або гумкою. Це плетіння виглядає краще, якщо у дівчинки волосся середні або довгі. А ось ступінь хвилястості значення не має. До цієї зачіски ідеально підійде і романтична сукня.

Французькі коси для дівчат, а також першокласниць стоять на другому місці за популярністю після водоспадів. Особливий шарм цьому плетіння надає деяка недбалість, навіть розпатланість, яку мами роблять спеціально, як якийсь художній штрих.

Робиться французька косичка нескладно. Тут головне – увага і акуратність. Спочатку в центрі верхівки виділяється невелика прядка і виконується плетіння звичайної коси.

Після кількох кроків починається симетричне додавання прядок то з одного, то з іншого боку, які вплітаються в основну косичку. Через кілька сантиметрів знову плететься звичайна коса, а через пару-трійку ланок – знову додавання прядок «з боку».

Коли оригінальна косичка буде готова, її кінець закріплюється гумкою (краще прозорою), а потім з обох сторін акуратно витягуються пасма для створення ефекту розтріпаності. Щоб французька зачіска довго протрималася, можна застосувати лак з максимальною силою фіксацією.

Якщо у дівчинки середнє  або довге волосся і потрібно незвичайна зачіска на 1 вересня для 1 класу, можна вибрати косичку з плетінням «риб’ячий хвіст». По-іншому її називають «колосок». Причому товщина волосся не має значення: «колосок» створить ілюзію обсягу.

Плести його швидко і просто. Волосся розділяється на дві частини по проділу, ці дві половинки – ще на більш тонкі пасма. Далі їх просто потрібно почати переплітати між собою. Варіантів прикраси безліч: стрічки, бантики. Сама ж коса може перебувати з боку або традиційно по центру.

Зачіска «вінок»

Якщо все-таки зачіску з бантами в цей святковий день робити не хочеться, прекрасною альтернативою стане композиція, яка не тільки виглядає, як вінок, а й так називається. Її універсальність в тому, що можна зробити з волосся будь-якої довжини.

Плететься вінок досить просто, головне, зрозуміти принцип. Хід виконання такий:

робиться проділ на боці;

зліва направо по всій голові вкругову робляться невеликі за обсягом хвостики, які прихоплюють гумками (хвостики в скроневій області робляться вище, а в потиличній опускаються, щоб вийшла форма вінка);

з кожного хвостика робиться кільце і кріпиться до голови за допомогою невидимки, кінець якого обов’язково повинен мати букет (тряпочних, паперовий, пластиковий, будь-який);

з кожним хвостиком повторюється те ж саме.

В результаті голову дійсно охопить справжній квітковий вінок. Тут можуть бути різні варіанти. Наприклад, петельки з квітами можна розташувати по обидва боки. А потиличні пасма зібрати в невеликий хвостик, кінці якого можна завити. У будь-якому випадку, це зачіска, яку можна зробити і старшокласниці, і веселій першокласниці.

Пучок, обв’язаний стрічками

Говорячи про пучки, всі уявляють що-небудь нудне в стилі суворої старої вчительки. Але все можна зробити абсолютно по-іншому, якщо підключити уяву і майстерність. Наприклад, додати стрічки і запастися кільцем-бубликом з будь-якого м’якого, об’ємного матеріалу. Модні зачіски на перше вересня 2019  відмінно підходять для тонкого волосся. З нею можна піти і в 1 клас, і, звичайно, в старшу школу.

Робиться це так:

волосся розчісується, на потилиці виділяється тонка прядка, до якої прив’язуються шість досить широких стрічок з атласу;

все інше волосся (разом з прядкою) збираються в пучок, спрямований вгору так, щоб стрічки зникли всередині нього;

пучок протягується через кільце-бублик;

пасма розподіляються поверх кільця, формується щось на зразок «бочки», вкритої стрічками;

основа пучка прихоплюється гумкою;

якщо залишилися пасма і стрічки, їх заплітають і закручують навколо пучка.

Різноманітні варіанти цього прочісування можна подивитися на фото нижче, а хід його виконання – на відео.

Святковий хвіст

Хвіст, всупереч стереотипам, може бути не тільки кінським. Це досить поширена повсякденна зачіска для кожної школярки або студентки. Але хвіст може бути святковим, якщо проявити трохи креативу.

До речі, розглядаючи модні зачіски на перше вересня 2019  на коротке волосся, можна побачити варіант веселих завзятих хвостиків. Збираються декілька прядок в хаотичному порядку по всій голові і фіксуються або різнокольоровими стрічками, або різнокольоровими резинками. І швидко, і святково, і нарядно!

Повертаючись до хвоста на довге волосся, варто відзначити, що робиться він неодмінно високим. Вільно спадаючі пасма завиваються на плойці в розкішні локони. Варіантів прикраси може бути маса: блискітки, квіткові підвіски, вплетені в пасма, стрічки. Для підтримки хвоста «в формі» можна використовувати невидимки і лак з сильною фіксацією.

Незвичайний пучок

В кінці можна повернутися до пучків і подивитися, наскільки модні і красиві зачіски можуть вийти, якщо трохи поекспериментувати з різними аксесуарами і перукарськими пристосуваннями – плойками і щипцями. З ними будь-який пучок зі звичайного перетвориться в стильний і ефектний.

Всі прекрасно знають, якою притягальною силою володіють кучері. І якщо волосся пряме, не варто впадати у відчай. Достатньо накрутити локони плойкою або за допомогою бігудей. Після цього готові кучеряві пасма збираються в високий хвіст на потилиці.

Причому стягувати його туго абсолютно не потрібно, нехай пучок буде вільним і «недбалим». Самі локони при цьому можна трохи «розтріпати» пальцями. Далі береться ще одна гумка і вільно висячі пасма збираються в пучок, для фіксації якого можна використовувати шпильки.

А щоб виглядати мило і випромінювати якийсь загадковий шарм, на рівні обличчя варто випустити пару локонів. Ця досить легка зачіска (в сенсі виконання) є яскравим прикладом того, як звичайні буденні маніпуляції можуть перетворитися на справжній шик, гідний подіуму або сцени. І звичайно ж, лінійки Першого вересня!

Вивернутий хвіст

І хоча зачіска цього виду тімені виділити рівні прядки волосся. Створити з них французьку коси, залучаючи до процесу дуже проста, вона дуже красиво виглядає на волоссі. Поділити волосся на 2 секції проділом. З двох сторін від вільні волосся, як зверху, так і знизу.

Коли ви досягли вуха, то варто виконати плетіння звичайної коси. Створити низький хвіст і вивернути його через отвір трохи вище гумки. Декорувати укладання можна шпилькою або стрічкою.

Плетіння сердечком

Плетіння покроково. Обробити шевелюру пінкою або мусом, ретельно розчесати. Поділити пасма на 2 секції. Кожну з них поділити на 2 частини і отримати два тугих джгутика. Кінчики повинні бути туго зв’язані, щоб отримані елементи не розкрутилися. Укласти їх на потилиці у вигляді серця, скріпивши його шпильками. Кінчики всі заховати всередину зачіски. Можна біля серця попустити стрічку.

Павутинка

Ця зачіска для дитини відмінно виглядає на волоссі короткої довжини. Також її можна застосовувати для густої  і рідкісної шевелюри. Покрокова інструкція створення. Виділити пасма в області верхівки, відокремивши проділом горизонтального напрямку. В результаті повинні вийти 3 рівні частини.

Волосся зв’язати ззаду, щоб вони не заважали під час роботи. Для фіксування використовувати силіконові резинки. Кожен хвіст поділити навпіл. Сусідні локони з’єднати між собою. Нові утворені хвостики знову розділити на 2 частини і з’єднати сусідні пасма. Вільні волосся завити плойкою або утюжком.

На відео красиві і легкі зачіски на 1 вересня:

На відео легкі модні зачіски на 1  вересня 21019 року своїми руками:

Модні зачіски на перше вересня 2019 року – хлопчикові першокласнику

Красиві варіанти зачісок можна підібрати і для хлопчика першокласника. Якщо у вашого сина волосся не дуже короткі, можна використовувати гелі і лаки для укладання. Для сучасних дітей, це вже звичні засоби для створення свого іміджу.

Хлопчики у віці 8-12 років вже досить самостійні і можуть брати участь у створенні свого образу. Запропонуйте своєму синові переглянути підібрані нашим порталом варіанти стрижок, і ви разом зможете визначитися, яку модну стрижку зробити на 1 вересня 2019 року.

У підлітковий період хлопчики не сприймають критику, особливо якщо це стосується їх зовнішнього вигляду, а будь-які заперечення викликають бурю негативних висловлювань і емоцій.

У цей період майже доросле чадо намагається всіляко самовиразитися, виділитися з сірої маси і підкреслити всю красу своєї бунтарської натури, тому часто експериментують зі стилем і стрижками. Пропонуємо переглянути добірку модних стрижок на 1 вересня, серед яких ваш бунтар зможе знайти для себе ідеальний варіант.


Check Also

Ефективний догляд за шкірою навесні. Поради спеціалістів

Зміни у вазі і погодні умови негативно позначаються на стані шкіри тіла. Вирішуємо насущні проблеми …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *