Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на жовтень 2017 року

Місячний календар стрижок на жовтень 2017 року

Якщо очі вважають дзеркалом душі, то волосся відображає не тільки наш внутрішній світ і настрій, але і можуть багато що сказати про здоров’я людини, місячний календар стрижок на жовтень 2017 року  рекомендує доглядати, стригти і фарбувати волосся відповідно до небесних і мудрих світил. В результаті, ви залишитеся задоволені своєю зачіскою – раз, а, по-друге, не нашкодите своєму здоров’ю і навіть залучите в життя успіх. Локони будуть блискучими, міцними і слухняними.

Місячний календар стрижок на жовтень 2017 року: сприятливі та несприятливі дні для фарбування волосся і завивки

Якщо Місяць росте, то в цей період можна без сумнівів відправлятися в перукарню. Маніпуляції і процедури з волоссям пройдуть «на відмінно». Адже, волосся наповняться позитивною енергією і стануть ще більш привабливим. Місяць в жовтні починає рости з 1 по 4 і з 20 по 31 число, а Молодик – 19. 5 жовтня в цьому місяці буде Повний місяць.

Якщо в цей період ви будете доглядати за локонами, то вони наповнюваться силою і позитивною енергією. З 6 по 18 жовтня Місяць йде на спад, тому слід робити стрижку і використовувати різні маски для зміцнення ламкого і тонкого волосся. Коріння пасом будуть зміцнюватися від коренів і менше сіктися на кінчиках.

Вдалі дні для стрижки

Місячний календар стрижок на жовтень 2017 року  радить підстригти волосся в дні, коли Місяць знаходиться у знаках – Діва, Близнюки, Тілець і Козеріг:

– Місяць у Близнюках: 9 і 10 жовтня;

– Місяць у Тільці: 7 і 8 число;

– Місяць в Діві: 16 і 17 жовтня;

– Місяць у Козерозі: 25, 26 і 27 число

Для того, щоб коріння волосся були сильними, потрібно підстригти їх 13, 14 і 15 жовтня, коли Місяць знаходиться в знаку зодіаку Лев. Локони придбають «живий» блиск, стануть набагато густішими і об’ємнішими. Якщо є бажання притягти в своє життя позитив, успіх в справах, гідних людей і міцне здоров’я, потрібно зробити стрижку в наступні сприятливі дні:

– 2, 22, 31 жовтня: отримаєте гроші;

– 3 жовтня: вирішите складне фінансове питання, зросте інтуїція і здоров’я стане міцнішим;

– 7 жовтня: вас чекає успіх у всьому, за що ви візьметеся, а життя стане яскравішим і цікавішим;

– 10, 15 жовтня: притягатимете позитив і врівноважити душевний стан;

– 11 жовтня: позбудетеся від хвороб і зміцните імунітет;

– 12 жовтня: здоров’я та авторитет будуть на вищому рівні;

– 18 жовтня: станете чарівною і привабливою;

місячний календар стрижок на жовтень 2017 року  радить зробити стрижку 21 числа, щоб стати молодшою, як внутрішньо, так і фізично;

– 24 жовтня: творчі особистості доб’ються своєї мети;

– 25 жовтня: вилікуєтесь від захворювання;

– 26 жовтня: інтуїція виросте

Мудрі поради. Щоб покращити структуру локонів і надовго забути про посічені кінчики, вам потрібно 2 рази на добу розчісуватися дерев’яним гребінцем. Приплив крові до коріння посилиться, значить, волосся стане набагато сильнішим і більш слухняним.

Несприятливі дні жовтня для стрижки за місячним календарем 2017 року

5 жовтня спостерігається Повний місяць, коли не варто навіть підрівнювати волосся. Інакше, ви нашкодите своїм локонам і, в результаті, вони стануть ламкими, тонкими і посіченими. До речі, до всього цього додадуться неприємності зі здоров’ям. Місячний календар стрижок на жовтень 2017 року  не рекомендує ходити в салон в наступні дні:

– 4 жовтня: можливий депресивний стан;

– 5, 9, 29 жовтня: здоров’я зміцниться, а настрій покращиться;

– 13 і 14 жовтня: посваритеся з родичами і колегами;

– 16 і 17 жовтня: нашкодите емоційному стану;

– 23 жовтня: нова стрижка вас розчарує

З 6 по 18 жовтня Місяць йде на спад, тому ніякі стрижки і підрівнювання волосся не плануйте. В іншому випадку, ви можете раптово і серйозно захворіти, а також погіршити стан волосся. Адже, коли ми стрижемо локони, то втрачаємо свою «рідну» і, часом, позитивну енергію.

Робимо завивку в жовтні за місячним календарем 2017 року

Всім відомо, що будь-які хімічні препарати погано впливають на волосся. Не виняток у цьому випадку і завивка, після якої локони стають більш вразливими і слабкими. Але, якщо враховувати рекомендації місячного календаря стрижки на жовтень 2017 року і вибрати сприятливі дні для «хімії», то можна зберегти структуру волосся і повернути їм колишню привабливість.

Тугі і красиві кучері виходять в дні, коли Місяць знаходиться в знаку Діви. Хоча б, ви завдасте локонам мінімальний збиток, зберігши їх блискучими і здоровими. У жовтні Місяць перебуває в Діві 16 і 17 числа, тому можете сміливо йти в перукарню і порадувати себе кучерями. Якщо у вас густе і «примхливе» волосся, то завивку слід планувати з 13 по 15 жовтня. Місяць «гостює» у Леві, тому локони вийдуть міцними і природними. Якщо  ваше волосся від природи рідке, ламке і хвилясте, то в «левовий» період не варто робити «хімію». Інакше, вас розчарує зроблена зачіска.

Отже, уникайте робити завивку в наступні дні жовтня:

– Місяць у Водолії: 1 і 28 жовтня;

– Місяць у Раку: 11 і 12 числа;

– Місяць в Скорпіоні: 20, 21, 22 жовтня

Якщо Місяць гостює в знаках зодіаку – Рак, Водолій і Скорпіон, то після «хімії» волосся випробують справжній «стрес». Місячний календар стрижок на жовтень 2017 року  попереджає, що кучерява шевелюра вас засмутить.

Місячний календар стрижок на жовтень 2017 року  – фарбування волосся

Коли Місяць росте, то можна планувати фарбування волосся і тонування. Не обов’язково для цього йти до перукаря, тому що можна виконати дану процедуру в домашніх умовах. Сприятливі дні для фарбування: 1, 2, 3, 4, 20 і 31 жовтня. В результаті фарбування відтінок на локонах протримається довго, тому що вийде соковитим і близьким до натурального.

Якщо хочете наповнитися позитивною енергією, то здійснюйте фарбування волосся в наступні дні жовтня:

– 2, 31 число: отримаєте фінансовийй прибуток;

– 4 число: ви станете успішною, якщо добавите волоссю легкий відтінок;

– 5 число: щоб втекти від проблем і недругів, фарбуйте локони в темний відтінок;

– 7 число: світлі і руді тони допоможуть налагодити відносини з колегами та рідними людьми;

– 8 число: вас чекає щастя і удача, якщо ви додасте волоссю той відтінок, який вам подобається і йде;

– 9 число: з’явитися діловитість і впевненість;

місячний календар стрижок на жовтень 2017 року  радить освітлити волосся 11 жовтня, щоб залучити в своє життя потрібних і приємних людей;

– 12 число: фінансова удача з вами, якщо додасте волоссю натуральний відтінок;

– 15 число: знайдете престижну роботу і станете ініціативнішою в бізнесі, якщо виберете темні відтінки;

– 18 число: міцне здоров’я і фінансовий прибуток;

– 22 число: настрій покращиться і з’явиться завзятість у роботі;

– 24 число: станете діловою, активною і заповзятливою;

– 28 число: щоб позбутися від негативу, вибирайте для фарбування натуральні тони

3 жовтня спостерігаються 13 місячна доба, коли не варто кардинально змінювати колір волосся. Інакше, відтінок вийде неяскравим, неприродним і мало протримається на волоссі.

Фарбуйте локони 10, 16, 20 і 25 жовтня, щоб притягнути до себе сприятливу енергію, фінансовий прибуток, душевний комфорт і уникнути сварок з людьми.

Місячний календар стрижок на жовтень 2017 року по дням

У жовтні повністю вступає в свої законні права осінь. Небо плаче холодними дощами, листя падають з дерев – природа готується до змін. Давайте і ми внесемо в своє життя якісь зміни. Але налаштовуватися будемо тільки на хороші, адже холод на вулиці не повинен нести холод в душу і серце. Почнемо зміни на краще з нової зачіски! А для цього звернемося до місячного  календаря – які дати для подібних змін він назве найбільш підходящими?

1 жовтня – за місячним календарем перший день нового місяця – одинадцятий за рахунком. Він чудово підійде для стрижки та фарбування волосся. Між іншим, крім гарного настрою, нова стрижка подарує успіх в бізнес-підприємствах. Увечері починається 12-й місячний день – день, котрий сприяє тільки зміні кольору волосся.

2 жовтня – 12 і 13 місячні дні. До 17 годин можете фарбуватися, після 17-ти – навпаки, фарбувати волосся не треба, а підстригти можна.

3 жовтня – це 13-й місячний день. Відмінний час для стрижки протягом всього дня! Не пропустіть можливість залучити удачу.

4 жовтня – це 14-й місячний день. Сьогодні для всіх, хто вирішив змінити зачіску, хороша новина: змінюючи довжину волосся, ви залучаєте гроші.

5 жовтня – небезпечний час! Астрологи кажуть, що  цей день – сатанинський – не рекомендується стригти волосся. Якщо ж ви вирішили тільки пофарбувати їх, можете ризикнути. Але звертайтеся тільки до перевіреного, дуже досвідченого перукаря.

6 жовтня – період 16-го місячного дня. Сьогодні хороший результат дасть фарбування.

7 жовтня – 17-й місячний день. Нарешті прийшов час, коли можна відвідати салон краси та перукарню без найменших побоювань. Ваша стрижка буде просто чудовою! Будь-які, найнесподіваніші зміни зовнішності виявляться вдалими.

8 жовтня – в вісімнадцятий місячний день вам найкраще буде обмежитися невеликим удосконаленням зачіски. Наприклад, підрівняйте кінчики.

9 жовтня – період 19-го місячного дня хороший для фарбування. Але і тут радикальних змін не варто влаштовувати: досить освіжити колір волосся, змінити його на 1-2 тони. Час різкої зміни іміджу ще не настав.

10 жовтня – до 20-го місячного дня плануйте запис на прийом до майстра, тому що в цей день ви за допомогою нової стрижки легко позбудетеся від депресії і підвищите свій життєвий тонус.

11 жовтня – двадцять перша місячна доба. Фарбуйте волосся в будь-який вподобаний колір. Змінюйте довжину. Робіть асиметричні зачіски – словом, експериментуйте. Зірки нині прихильні.

12 жовтня – знову відмінний час для стрижки та фарбування (до речі, йде 22 місячна доба). Тільки складних зачісок сьогодні не потрібно робити.

13 жовтня – Земля потрапляє під владу сатанинського дня, інакше кажучи, починаються 23-а місячна доба. Остерігайтеся різких змін у всьому: вони загрожують погіршенням здоров’я, психологічними проблемами, нестійкістю настрою. Звичайно, стрижку краще відкласти.

14 жовтня – 24-й місячний день. Сміливо робіть стрижку, тому що таким чином ви привернете позитивну енергію.

15 жовтня – на 25 місячний день не плануйте ніяких дій з шевелюрою, крім обов’язкового ранкового причісування.

16 жовтня – 26 місячний день вважається абсолютно невідповідним для стрижки. Зате фарбування чудово позначиться на зовнішньому вигляді волосся.

17 жовтня – місячний календар стрижок на жовтень 2017 року  радить, що  протягом всього 27-го місячного дня можна сміливо експериментувати. Хто хоче чудову стрижку? Відправляйтеся до знайомого майстра. Кому пора кардинально змінити колір волосся? Сьогодні – ваш день, записуйтеся на сеанс.

18 жовтня – 28 місячний день не підходить для стрижки і фарбування. Зачекайте трохи.

19 жовтня – сьогодні послідовно змінюють один одного 29 місячний день і початок нового циклу – перший місячний день. Не експериментуйте з волоссям. Тому що сприятливий час для стрижки прийде тільки після 10 години вечора.

20 жовтня – 2-й місячний день. Стрижіть волосся, фарбуйте. Все у ваших руках!

21 жовтня – йде третій місячний день. Якщо ви зробите стрижку в цей день, то до вас цілком може неждано-негадано прийти справжнє багатство.

22 жовтня – 4-й місячний день. Не будете стригти волосся, щоб не спровокувати погіршення самопочуття. Замість цього краще попросіть майстра пофарбувати ваше волосся. Фарбування буде вдалим. До вас прийде успіх в справах.

23 жовтня – п’ятий місячний день обіцяє вдалу стрижку. Ви станете набагато спокійнішою. Життєві бурі обійдуть вас стороною.

24 жовтня – період шостого місячного дня добре підходить для того, щоб спробувати зробити нову стрижку. Ви відчуєте надзвичайний прилив енергії. Всі переживання пройдуть.

25 жовтня – 6 і 7 місячні дні. Можна сміливо стригтися, а також фарбуватися. Чудовий результат гарантований.

26 жовтня – 7-8 місячні дні. Астрологи розкривають секрет: якщо ви вирішили в цей день змінити зачіску, будьте готові до підвищеної (і вельми прихильної) уваги з боку осіб протилежної статі.

27 жовтня – 8-й і 9-й місячні доби. Сьогодні не варто проводити ніяких експериментів із зачіскою.

28 жовтня – це 9-й місячний день. Викиди негативної енергії йдуть з усіх боків. Не записуйтеся поки в перукарню.

29 жовтня – 10-11 місячні дні. Цей період підходить для відвідування перукарні, особливо якщо ви вирішили пофарбувати волосся.

30 жовтня – час з 11 по 12 місячні дні. У першій половині дня можна і стригтися, і фарбуватися. У другій половині – тільки фарбуватися.

31 жовтня – 12-13 місячні дні. Стрижку зробити можна. Якщо ж ви збиралися освіжити колір волосся, то почекайте до більш сприятливого моменту.

Жовтневий місячний календар досить багатий на сприятливі для експериментів із зачісками дати. Якщо ви хочете діяти у згоді з зірками, то відкрийте  місячний календар стрижок на жовтень 2017 року, як тільки приймете рішення змінити  колір волосся або підстригти їх – хоча б тільки підстригати кінчики. Астрологи запевняють, що існує певна залежність долі від того, в який день були зроблені спроби змінити зачіску. Можливо, ви вірите їх словами, а може вважаєте це все вигадкою.

У будь-якому випадку буде не зайвим ознайомитися з переліком сприятливих і небажаних дат. Не будемо спокушати долю – вчинимо відповідно до рекомендацій знавців зоряного неба! Звичайно, місячний календар не гарантує 100% чудового результату, навіть якщо ви будете строго дотримуватися всіх  його рекомендацій.

Але як додатковий порадник він дуже хороший, особливо якщо у вас є сумніви, в який саме день йти до перукаря. Тепер, коли ви вивчили місячний календар стрижок на жовтень 2017 року, можна сміливо відправлятися в салон і не чекати ніяких сюрпризів. Головне – щоб майстер був хороший.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *