Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на грудень 2016

Місячний календар стрижок на грудень 2016

Місяць грудень змушує дівчат ховати свої шикарні волоссячка під громіздкими шапками, шалями і шарфами – тому цей період не дуже вдалий для волосся. Оскільки в цей період волоссячка відчувають недостатню кількість повітря, під тепленьким покровом вони починають перегріватися. Прислухаючись до рекомендацій, які пропонує місячний календар стрижок на грудень 2016, і під час новорічних свят ви приємно здивуєте оточуючих своїм зовнішнім виглядом.

Місячний календар стрижок на грудень 2016 – несприятливі дні для проведення маніпуляцій з волоссячком

misjachnuj-kalendar-struzhok-na-grydenj-2016

В останньому місяці 2016 року буде трохи несприятливих днів для проведення стрижки та інших маніпуляцій з волоссячком. Ножиць перукаря бажано остерігатися в середині грудня місяця (з 14 по 16 число). Почекати з виконанням нової стрижечки в перших числах місяця потрібно Ракам.

Саме в грудні місяці наше волосся потребуватимуть особливої уваги. Тому в цей період всю свою увагу постарайтеся приділити своєму волоссячку, приготуйте для них живильні масочки або цілющі відвари з лікарських трав. І ваше волоссячко відгукнеться на таку турботу своїм натуральним блиском, здоров’ям і доглянутим зовнішнім виглядом.

Місячний календар стрижок на грудень 2016. Корисні рекомендації

Вам відомо про те, що про ламінування знали ще в стародавні часи. Звичайно, наші предки для покриття кожної волосинки не використовували спеціального захисного шару, які зараз використовують сучасні косметологи і трихологи. Але, не дивлячись на це, ще наші прабабусі вміли зробити своє волоссячко красивим і здоровим. Вони витягували кістковий мозок з яловичих трубчастих кісток.

Витягнутий кістковий мозок перетворювали в маслянисту рідину за допомогою водяної бані. Після чого його змішували з медичним спиртом. Приготованим складом намащували волоссячко і на всю ніч укутували їх поліетиленом, а потім рушничком. Складність даної процедури полягає в тому, що жирний наліт дуже складно змивається з волоссячка. Але після цієї процедури волоссячка наших прабабусь виглядали як після сучасної процедури ламінування, яка виконується в наш час.

Позитивний ефект, отриманий від такої корисної масочки, яка була зроблена в першій половині грудня місяця, збережеться протягом залишених днів до кінця місяця. Весь наступний місяць ваші волосся будуть виглядати найкрасивішими, шовковистими і здоровими.

Так як грудень місяць є не тільки першим місяцем зимового періоду, а й до найдовгоочікуваніших літніх відпусток ще цілих шість місяців. Тому всупереч сильних холодів на вулиці і вірусних застуд, бути найсексуальнішими, стильними і виразними.

Ви можете кардинально змінити свій звичний імідж і зробіть собі нове укладання. Не забувайте про те, що саме воно в створенні нового образу стильної і щасливої жінки відіграє дуже важливу роль. Пам’ятайте, що бути красивою завжди буде модно.

Напередодні Нового 2017 року будьте найчарівнішими, а місячний календар стрижок на грудень 2016  допоможе вам в цьому.

Місячний календар стрижок на грудень 2016 – сприятливі дні

Місячний календар стрижок на грудень 2016  року  підкаже, коли краще відвідати перукарню. Не кожен знає про те, що від фаз супутника нашої планети залежить настрій і здоров’ячка кожної людини. А за допомогою місячного календарика можна точно визначити відповідні і невідповідні дні для проведення процедур, пов’язаних з доглядом за шевелюрою. Завдяки чому можна уникнути різних проблем і залучити удачу і любов в своє життя.

Прислухаючись до корисних рекомендацій місячного календаря в перший місяць зимового періоду, і на Новий рік 2017, ви будете виглядати просто шикарно. Крім того, ви збережете здоров’ячко і привабливість свого волоссячка. У грудні оздоровчого і зміцнюючого ефекту ви досягнете, якщо будете звіряти з місячним календариком походи в салони краси.

Циклічна зміна всіх фаз супутника Землі відбудеться в зазначеній послідовності:

8 грудня – 3-тя чверть;

22 грудня – 4-я чверть;

14 грудня – повний місяць;

24 грудня – молодик.

З метою надання локонам життєвої сили, стрижку слід здійснювати в період зростаючого місяця. Локони почнуть рости швидкими темпами, а також наповняться енергією. Якщо дотримуватися певних правил, то до настання новорічної ночі можна домогтися ідеального стану волосся. Крім підходящої стрижки, не потрібно забувати і про поживні процедури, які можливо проводити в домашніх умовах.

Кращими днями для створення нової стрижечки є період з 1 по 12 грудня 2016 року. Волосся знайдуть здоровий зовнішній вигляд, а створена форма здатна зберегтися до свята.

Якщо волосся довге, то зміну їх довжини бажано проводити після 17 числа. Таким чином волосся знайдуть здоровий зовнішність, і до святкових днів повністю будуть підготовлені.

Ви страждаєте від випадіння волосся? Тоді перукаря бажано відвідувати в період спадного Місяця, але пам’ятайте про те, що пасма, стрижені в цей період, почнуть відростати не так швидко як би вам цього хотілося. Відправляйтеся в найближчий салон краси виключно в сприятливі дні за місячним календарем стрижечок на грудень 2016 року.

Місячний календар стрижок на грудень 2016 по днях

Перше грудня. Розташування місяця ніякого впливу на стан волосся не робить Це найбільш підходящий період для зміни свого іміджу, тому сміливо вирушайте до перукаря. Навіть якщо ви придумали собі якусь нову зачіску, довіртеся рукам професійного майстра і у вас обов’язково все вийде. Якщо є необхідність в зміні зачіски, то можна її робити. Для такої процедури сприятливий момент.

Друге грудня. Саме 2 грудня можна не тільки підстригати свої локони, але і проводити фарбування в різні відтінки. Зробивши собі нове укладання, ви зміцните своє здоров’ячко і залучите любов в своє життя.

Третє грудня. Не дуже вдалий час для зміни свого іміджу. Цього числа можна приділити більше часу догляду за своїм волоссячком, приготуйте для них живильну масочку або від випадіння волоссячка. Може бути втрачена велика сума грошових коштів. Для фарбування волосся невідповідний день, волосся втратять блиск і життєву силу.

Четверте грудня. Відправляйтеся до майстра з укладання, але тільки якщо просто хочете трохи підрівняти свої кінчики. Не варто проводити будь-яких експериментів зі своєю зовнішністю. Не рекомендується сьогодні випробувати на своїх пасмах новий фарбувальний склад. Фарбування волосся бажано здійснювати в світленькі і руді тони, таким чином вийде нормалізувати відносини між людьми. Відмінний період для створення зачісочки. З її допомогою можна буде зарядитися позитивними емоціями і настроєм.

П’яте груднє. Сьогодні поганий день, тому волосся краще не чіпати. Якщо ж зробите собі модне укладання, то у вашому житті можуть виникнути деякі проблеми зі здоров’ячком.

Стрижка, зроблена в даний день, зможе сприяти продовженню життя. Для залучення уваги до власної зовнішності, фарбувати локони необхідно в світлі відтінки.

Шосте грудня. Місячний календар стрижок на грудень 2016  року  не рекомендує виконувати асиметричну стрижечку. Якщо плануєте зробити собі таке укладання як у голлівудської знаменитості, то у вас напевно повинно вийти, те, що ви задумали. Фарбування волосся проводиться лише в природні відтінки.

Сьоме грудня. Для візиту в модний салон цей день буде нейтральним. Але перш за все, потрібно заздалегідь визначитися з тим чином, який ви хотіли б мати. Для благополуччя в різних сферах життя сьогодні корисно розчісувати свої локони.Стрижечка вийде невдалою, фарбування також не принесе задоволення.

Восьме грудня. Якщо запланували кардинальні зміни в своїй зовнішності, тоді з упевненістю записуйтеся на сьогодні до майстра по зачісках. Стрес краще не знімати за допомогою нової зачіски. Краще відшукати інші більш підходящі способи для того, щоб розслабитися.Зроблена стрижечка здатна викликати збільшення добробуту. Фарбування волосся також пройде вдало, колір для фарбування можна підбирати будь-який.

Дев’яте грудня. Можуть виникнути, недорозуміння з боку близьких людей, якщо ви оголите свої кучері сьогодні. Дуже ризиковано виконувати на своєму волоссячку геометричні стрижки з наявністю різких ліній.День підходить для підстригання кінчиків волосся. Фарбування волоссячка пройде без очікуваного результату, тому його краще не проводити.

Десяте грудня. Це цілком вдалий час для виконання модних укладань або фарбування кучерів. Процедури, пов’язані з фарбуванням волосся, можуть привести до підвищення по кар’єрних сходах, а також до довіри з боку оточуючих. Ви знайдете стабільність і заведете корисних знайомих.Стрижечку робити не рекомендується.

11 грудня. Хороший день для зміни зовнішності. Стрижечка, зроблена в даний період, зможе вплинути на придбання власності, крім того можливі зміни в кар’єрі.Для фарбування цей день також є сприятливим, колір волоссячка вийде бажаним, локони придбають шикарний вид.Не змінюйте відтінок своїх локонів сьогодні, оскільки вважається, що молодик може зіпсувати волоссячко і їх, потім буде дуже складно відновити.

12 грудня. Відвідування до перукаря необхідно відкласти на деякий час. Стрижечка може викликати ослаблення імунітету, тим самим з’явиться можливість розвитку різних захворювань.Фарбування також краще відкласти, інакше це може викликати негативний вплив на організм. Вас чекає поповнення в зарплаті або великий виграш в лотерею.

13 грудня. Для зміни зачіски відповідний день. Нова стрижечка здатна принести удачу, також вплине на стан здоров’ячка. Новий колір волоссячка припаде до душі, допоможе змінити особисте життя.

Місячний календар стрижок на грудень 2016  року говорить, що цей період не підходить для зміни кольору локонів або хімічної завивки.

14 грудня. День вважається невдалим для візиту до майстра. Процедури, які пов’язані зі стрижечкою або зміною кольору волоссячка, зможуть нашкодити здоров’ячку. Ідеальний час для завивки локонів. Дуже стильною вийти укладання, виконане в стилі ретро.

15 грудня. Оптимальний день для зміни іміджу. В результаті стрижка вийде вдалою, волосся зможуть стати гарними і здоровими. Для фарбування найкраще підбирати натуральні барвники, це вплине на зміцнення імунітету.

Не забудьте записатися на укладання сьогодні, особливо, якщо на роботі планується запальна вечірка.

16 грудня. День відмінно підходить для зміни способу. Волосся почнуть прискорено зростати, а нова стрижка зможе допомогти придбати нові знайомства і урізноманітнити життя новими враженнями. При фарбуванні волосся в золотаві тони, в майбутньому можна буде отримати грошову винагороду. Ідіть в салон краси, не відкладаючи на завтра, або запишіться на інший відповідний день для укладання.

17 грудня. День вважається невдалим для зміни способу. Від стрижечки та фарбування доведеться відмовитися. Якщо є необхідність змінити зовнішність, то рекомендується зробити легке укладання. Не довіряйте своє волоссячко майстру по зачіскам в цей день. Зробіть масляне обгортання для своїх кучерів в домашніх умовах, а після цього промийте волосся трав’яними відварами.

18 грудня. Стрижка в цей період викличе ламкість і випадання волоссячка. Фарбування також проводити не рекомендується. Якщо ви плануєте організувати вечірку сьогодні і не знаєте, яку краще зачіску зробити, тоді зробіть укладання в стилі голлівудських знаменитостей – просто ретельно зачешіть волосся наверх і зробіть з них стильний тугий хвіст.

19 грудня. Остригати волосся в даний день забороняється. Стрижечка зможе вплинути на долю надалі. Для фарбування слід підбирати фарби природних тонів. Тільки в цьому випадки вдасться домогтися успіху.

 Якщо зробите стрижку цього числа, то можете накликати на себе неприємності на роботі. Можна вирівняти волосся за допомогою спеціального утюжка.

20 грудня. День ідеально підходить для зміни способу. Зроблена стрижка сприяє зміцненню здоров’я всього організму, а також додасть силу і красу волоссю. Зовнішня привабливість значно покращиться. Для фарбування день категорично не підходить. Не можна використовувати ні фарбу, ні тонік. Можна зробити масочку для зміцнення своїх локонів, а після закінчення процедури змийте хорошим шампунем.

21 грудня. Стрижечка, зроблена в даний період, зможе вплинути на тривалість життя, сприяє його продовженню. Для того, щоб хоч трохи поліпшити своє матеріальне становище і привнести позитивні зміни в своє життя, запишіться на стрижку до 13.00.Фарбування волосся допускається лише в темні тони і з використанням натуральної фарби.

22 грудня. Для зміни довжини волоссячка краще всього підібрати інший день. В іншому випадки з’являться проблеми зі здоров’ячком, або очні захворювання.Слід відмовитися від ідеї кардинальної зміни свого способу. Можна зробити колорування на своєму волоссячку. Для фарбування день відмінно підходить. Можна використовувати будь-яку фарбу і відтінок.

23 грудня. Стрижечка, зроблена в даний момент, зможе сприяти появі яскравих фарб в житті. День вважається відмінним для зміни способу. Фарбування волосся допустимо в темні відтіночки, це допоможе знайти спокій і комфорт в життя. Як говорить місячний календар стрижок на грудень 2016  року ця сприятливий день для зміни кольору своєї шевелюри і виконання укладань. Після поновлення свого образу ви відчуєте, як почне налагоджуватися ваше життя.

24 грудня. Зміни з волоссячком можуть прискорити їх зростання, однак вони стануть неслухняними. Щоб пофарбувати волоссячко, даний період вважається відмінним. Здоров’ячко зміцниться, а життя заграє яскравими фарбами.

Запишіться до майстра з укладання, але тільки після 15.00.

25 грудня. День вважається хорошим для зміни іміджу. Стрижка здатна принести удачу в справах і кар’єрний ріст.

Фарбування волосся не бажане. Почніть доглядати за своєю шевелюрою за допомогою трав’яних відварчиків і натуральних бальзамів. Зробіть собі гарну зачіску з плетінням кіс.

26 грудня. Волоссячко, підстрижене в даний час, сприятиме поліпшенню життя в цілому. Момент є ідеальним.

Фарбувати волоссячко не рекомендується, інакше можна зіпсувати відносини між людьми.Краще не йти в перукарню до 12.00 сьогодні, дочекайтеся полудня і вирушайте до свого перукаря. Повністю випрямляти волосся не бажано, оскільки така зачіска протримається лише кілька годин.

27 грудня. День є відмінним для візиту до перукаря. Завдяки стрижці локони будуть швидко зростати, зміцняться, перестануть сіктися. Крім того, зможуть протистояти несприятливим факторам зовнішнього середовища.

З метою залучення додаткового доходу можна пофарбувати волосся натуральною фарбою.Для косметичного догляду за своїми локонами не найкращий період. Волоссячка після миття голови бажано висушувати природним чином без застосування фена. Заплануйте зустріч з друзями на сьогодні.

28 грудня. Даний період вважається відмінним для візиту до майстра. Зачіска, зроблена в даний момент збережеться тривалий час, а привабливість волосся покращиться. Для фарбування бажано використовувати засоби відтінкових тоніків.Якщо ви до цих пір перебуваєте в пошуку своєї коханої людини, і він настільки затягнувся, що ви встигли втомитися, тоді обов’язково запишіться в салон краси сьогодні. Зовсім скоро все зміниться у вашому житті і тільки в кращу сторону.

29 грудня. Період для зміни зовнішнього вигляду вважається несприятливим. Зміна довжини волосся зможе викликати появу різних захворювань.Фарбування волосся робити категорично заборонено. Можуть з’явитися негативні наслідки, пов’язані з ослабленням імунітету організму, а також психічних хвороб.

Постарайтеся підібрати для себе таку зачіску, яка більше вам підходить. Не потрібно орієнтуватися на укладання, які ви побачили в глянцевому журналі.

30 грудня. Процедури, проведені з волоссям, поліпшать їх зовнішній вигляд. Локони стануть гарними, придбають пишність і шовковистість. Для фарбування можна використовувати натуральні барвники. Таким чином можна домогтися успіху. Місячний календар стрижок на грудень 2016  року рекомендує зайнятися доглядом за своїми локонами, використовуючи для цього настої з лікарських трав і натуральні бальзами.

31 грудня. У цей період достатньо злегка підрівняти волосся. Фарбування бажано проводити тільки за допомогою професіоналів, і лише в перевірений колір. Щоб уникнути руйнування свого волосся, на деякий час відмовтеся від виконання хімічної завивки.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *