Home / Дозвілля / Місячний календар на січень 2021 року детально по дням

Місячний календар на січень 2021 року детально по дням

Місячний календар на січень 2021 року  подає рекомендації, яка діяльність найбільш сприятлива сьогодні в вашій присадибній ділянці або чи варто сьогодні робити стрижку або зачіску. Від того, в якій фазі знаходиться Місяць, залежить багато чого в нашому житті.

Місячний календар на січень 2021 року по дням

Місячний календар на січень 2021 року детально по дням

1 січня 2021, п’ятниця 18 місячний день з 18:22, Місяць у Леві. Відмовтеся від початку важливих справ, небажана колективна праця, так як ризик потрапити в чужі мережі інтриг високий. Рекомендується повернутися до старих проектів, закінчити їх. Несприятливий час для зміни роботи.

Відкладіть ремонт, зміну дизайну інтер’єру. Почекайте з генеральним прибиранням, не заборонено проводити тільки невелику, з якою ви впораєтеся без допомоги членів родини. Негативний період для інвестицій, оформлення кредиту. Не беріть гроші в борг у близьких.

2 січня 2021, субота, 19 місячний день з 19:45, Місяць у Леві. Активні дії на роботі протипоказані. Займіться рутинними питаннями. Уникайте конфліктів в колективі, ризик їх виникнення високий. Немає приводу скасовувати відрядження, але в ділову поїздку вирушайте одні.

Несприятливий період для запуску нових проектів. Вдома не починайте грандіозний ремонт, невелика перестановка і очищення житлового простору від мотлоху вітаються. Гарна ідея – виготовлення елементів декору власноруч. Не заборонено влаштовувати шопінг.

3 січня 2021, неділю, 20 місячний день з 21:10, 19 місячний день, Місяць у Діві з 4:11. Інвестуйте час і сили в рішення поточних проблем. Не поспішайте усунути їх одним махом, перед прийняттям важливих рішень зважуйте всі «за» і «проти». Реалізуйте свої амбіції, будьте ініціативними.

Удача буде на боці тих, хто зважиться на серйозну розмову з начальником, збереться сьогодні змінити роботу. Сприятливий період для відряджень. В будинку рекомендується провести прибирання, зайнятися іншими господарськими справами, але тільки тими, які вас не пригнічують.

4 січня 2021, понеділок, 21 місячний день з 21:10, Місяць в Діві. Відмовтеся від індивідуальної праці на користь колективної. Разом з партнерами ви досягнете більшого, ніж поодинці. Сьогодні не заборонено починати нові проекти, для завершення старих час також сприятливий. Тим, хто відчуває фінансові труднощі, рекомендується звернутися в банк. З великою ймовірністю ви укладете вигідний кредитний договір. Вітаються інвестиції, великі покупки. Купуйте товари, що підвищують комфорт житла.

5 січня 2021, вівторок, 22 місячний день з 22:36 Місяць у Терезах з 8:40. Перегляньте складені раніше плани дій. Настав період перестановки життєвих пріоритетів. Для активних дій день не підходить. Він хороший для самоосвіти, самовдосконалення.

Більше часу проведіть наодинці зі своїми думками. З товаришами по службі і босом контактуйте по мінімуму. Місячний календар на січень 2021  рекомендує в будинку зайнятися прибиранням. Щоб впоратися з очищенням житлового простору швидше, попросіть допомоги у близьких. Відкладіть відрядження, скасуйте подорожі.

6 січня 2021, среда, 23 місячний день з 00:01, Місяць у Терезах. Відмовтеся від оформлення кредиту, шопінгу, інвестицій в ризикову справу.  Не заборонені дрібні грошові операції. Уникайте роботи, що вимагає максимальної концентрації уваги, в іншому випадку не уникнути інтелектуального перенапруження.

В соціальному плані день несприятливий, тому з оточуючими без необхідності не контактуйте. Спірні питання вирішуйте самостійно, не залучаючи до цього процесу колег. В будинку  займіться справами, на які не піде багато сил.

Місяць 4 фаза

7 січня 2021, четвер, 24 місячний день з 1:28, Місяць в Скорпіоні з 11:52. Вітається ризик. Удача виявиться на вашому боці, скористайтеся цим. Беріться за нові справи, запускайте грандіозні проекти. Призначте на сьогодні переговори з потенційними партнерами та інвесторами, зважтеся на серйозну розмову з начальником.

Сил вистачить на завершення ремонту в будинку, на перестановку меблів, інші маніпуляції, спрямовані на поліпшення житлових умов. Успішно пройдуть фінансові транзакції, ймовірність грошових непередбачених втрат зведена до нуля.

8 січня 2021, п’ятниця 25 місячний день з 2:57, Місяць в Скорпіоні. Велика ймовірність того, що ви допустите безліч грубих помилок, тому працювати сьогодні не рекомендується. Займіться здоров’ям, корекцією раціону харчування. Відпочиньте, щоб відновитися фізично і психоемоційному рівні. Скасуйте заплановану на сьогодні подорож, інакше конфліктів не уникнути. Почекати із зустріччю з друзями, рідними, спілкування з ними не занадиться.  В будинку проведіть прибирання, але не генеральне, що забирає багато сил.

9 січня 2021, субота, 26 місячний день з 4:28, Місяць у Стрільці з 14:15. Не лінуйтеся.  В будинку  займіться корисними справами: приготуйте їжу, звільніть житло від мотлоху, відремонтуйте зіпсовані речі, пересадіть  кімнатні квіти. Єдине правило – не стискаючи палицю, щоб не зіткнутися з перевтомою.

На роботі не приступайте до нових справ, ви ризикуєте переоцінити свої можливості, прийняти невірні рішення. Уникайте контакту з босом, несприятливий період для написання заяви про звільнення. Знайдіть час для духовних практик.

10 січня 2021, неділя, 27 місячний день з 5:58, Місяць у Стрільці. Поповніть запаси їжі, купіть корисні в побуті речі. Не забороняється починати нові проекти. Успіхом увінчаються пошуки нових ділових партнерів. Не звалювати на себе всю роботу, розділяйте її з колегами.

Спільними зусиллями ви досягнете багато чого. Сприятливий період для оформлення кредиту, альтернативно позичте гроші у близьких. Тим, чия матеріальна база стабільна, рекомендується роздати борги. Аналізуйте інформацію, що надходить до вас, деякі дані подарують шанс усунути старі проблеми.

11 січня 2021, понеділок, 28 місячний день з 7:24, Місяць у Козерозі з 16:31. Відкладіть складну роботу на  другу половину дня, вранці постарайтеся не навантажувати організм. Завершіть всі розпочаті раніше проекти, призначте зустріч з інвесторами і партнерами. Удача посміхнеться тим, хто сьогодні має намір підписати нові контракти.

Ця місячна доба гарна  для зміни посади, проведення фінансових транзакцій. Знайдіть час для розваг, сходіть в кіно, запишіться на майстер-клас. Вітається перестановка меблів, генеральне прибирання.

12  січня 2021, вівторок, 29 місячний день з 8:36, Місяць у Козерозі. Високий ризик виникнення конфліктів через наростання дратівливості, раптових спалахів агресії. Уникайте контактів з оточуючими, краще провести час в повній самоті. В будинку займіться нескладними господарськими справами, не привертаючи до них родичів. Уникайте шопінгу, інакше ви зіткнетеся з великими грошовими втратами. Заборонено здійснювати фінансові транзакції. Якщо є можливість, залишіться вдома. В іншому випадку зосередьтеся на рутинних завданнях.

Молодик о 8:00

13 січня 2021, середа, 1 місячна доба з 8:00, 2 місячна доба з 9:29, Місяць у Водолії з 19:46. Велика ймовірність сварок з начальником, тому відкладіть серйозну розмову з ним. Не скасовуйте  ділові зустрічі, вони сьогодні закінчаться підписанням вигідних договорів. Не заборонено змінювати роботу.

Контролюйте емоції, не дозволяючи негативним виходити назовні. Будьте щедрі і терпимі по відношенню до оточуючих. Місячний календар на січень 2021  радить, що удача буде на боці тих, хто займеться в цей день торгівлею, продасть чи купить об’єкт нерухомості. Вітаються відрядження, подорожі.

Зростаючий Місяць 1 фаза

14 січня 2021, четвер, 3 місячний день з 10:06 Місяць у Водолії. Приймайте рішення, попередньо зважуючи «за» і «проти», відкладіть важливі проекти, щоб уникнути конфронтації з боку партнерів. Обмежте спілкування з ними і з босом, трудіться в звичному для себе темпі.

Реагуйте на зауваження стримано, почекайте зі зміною роботи. Небажано інвестувати гроші, здійснювати покупку нового житла. Ризик втратити велику суму великий. Не беріться за господарські справи, на завершення їх сил не вистачить. Обмежтеся приготуванням їжі.

15 січня 2021, п’ятниця 4 місячний день з 10:31 Місяць у Водолії. Змістити фокус з власного «я» на оточуючих буде складно, тому рекомендується обмежити себе в спілкуванні з оточуючими. Для нових знайомств, розширення ділових зв’язків день невідповідний.

Вітається робота на землі, проведення генерального прибирання, початок ремонтних робіт. Не заводьте з начальником серйозну розмову, шанси, що ви побудуєте конструктивний діалог, малі. Не звалюйте на свої плечі великий обсяг роботи, займіться рутиними справами.

16 січня 2021, субота, 5 місячний день з 10:49, Місяць в Рибах з 1:18. Не рубайте з плеча. Неприпустима егоїстична поведінка, почніть прислухатися до того, що говорять оточуючі. Мінімізуйте кількість помилок, інвестувавши час і сили в важливі справи, попередньо відсіявши їх від другорядних.

Працюйте з колегами, як одна команда. Уникайте контакту з босом, щоб не посваритися з ним. Заборонено переставляти меблі, починати ремонт. Відкладіть прибирання, займіться плануванням справ. День сприятливий для короткострокових подорожей.

17 січня 2021, неділя, 6 місячний день з 11:03, Місяць в Рибах. Час активних дій. Удача буде на боці тих, хто вирішить почати нові проекти. На роботі спочатку вирішіть дрібні проблеми, а потім перейдіть до масштабних спірних питань. Діючи послідовно, ви підвищуєте шанси на успіх. Займіться пошуком інвесторів, зробіть перший крок на шляху до відкриття власного бізнесу. В будинку займіться прибиранням, попрацюйте на землі. Перестановку і ремонт відкладіть на потім. Не уникайте оточуючих, вас чекають цікаві знайомства.

18 січня 2021, понеділок, 7 місячний день з 11:14, Місяць в Овні з 10:11. Триває сприятливий період для активної роботи. Викласти на всі сто в другій половині дня. Зустріньтеся з партнерами, підпишіть вигідні договори, зміцніть старі ділові зв’язки, обзаведіться новими.

В будинку займіться справами, які не вимагають великих інвестицій сил і часу. Не заборонено оформляти кредити, позичати гроші у близьких. Нейтральний день для шопінгу, але від великих витрат відмовтеся. Небажано виступати перед натовпом, але відвідувати різні заходи можна.

19 січня 2021, вівторок, 8 місячний день з 11:24, Місяць в Овні. Поверніться до проекту, який раніше не вдавалося завершити. Не заборонено починати нові справи. Відмовтеся від індивідуальної праці на користь колективної, попросіть допомоги у рідних.

Не бійтеся консультуватися у начальника, але не заводьте з ним серйозні розмови. Небажано тісно контактувати з партнерами, велика ймовірність того, що вони вас обдурять. Відкладіть генеральне прибирання, розберіть речі, продумайте новий дизайн інтер’єру. Гарний час для інвестицій.

20 січня 2021, середа, 9 місячний день з 11:34, Місяць у Тельці з 21:57. Присвятіть день виконанню рутинних справ, відкладіть реалізацію нових проектів. Не перепрацьовуйте, довести організм до знемоги сьогодні легко. Контактуйте з колегами по мінімуму, інакше гучних скандалів не уникнути.

Несприятливий період для зміни роботи, розширення сфери впливу. Почекайте з ремонтом, замість цього займіться прибиранням, реорганізацією житлового простору з метою підвищення рівня його комфорту. Скасуйте зустріч з друзями і родичами.

21 січня 2021, четвер, 10 місячний день з 11:45, Місяць у Тельці. Не загрожують грошові втрати тим, хто сьогодні проведе фінансові транзакції. Сприятливий період для спілкування з оточуючими, нових знайомств, зміцнення сімейних уз. День однаково добрий для колективної та індивідуальної роботи. В будинку займіться покращенням житлових умов, попросіть допомоги у близьких. Через великий ризик виникнення непередбачених обставин, перешкод, рекомендується почекати з відрядженнями і з подорожами з метою відпочинку.

Зростаюча Місяць 2 фаза

22 січня 2021, п’ятниця 11 місячний день з 11:58, Місяць у Тельці. Місячний календар на січень 2021  радить, що починати ремонтні роботи або кардинально міняти дизайн інтер’єру заборонено. Невелике прибирання не зашкодить, ця робота не відніме багато сил, поліпшить настрій.

Переберіть  непотрібні речі, позбудьтеся від мотлоху. Почекати зі зміною роботи та з пошуками нових партнерів, інвесторів. Присвятіть день плануванню, аналізу, а не активних дій. Не починайте нові проекти, якщо сумніваєтеся в тому, що вони вам під силу. Відмовтеся від прийняття важливих рішень, щоб не наламати дров.

23 січня 2021, субота, 12 місячний день з 12:14, Місяць у Близнюках з 10:41. Не потрібно усамітнюватися, уникати оточуючих, але в спілкуванні будьте виборчими, контактуйте з тими, до кого ви добре ставитеся. День гарний для подорожей, включаючи довгострокові. Заплануйте на сьогодні ділову поїздку. На роботі займіться рутинними справами, відмовившись приступати до важливих проектів. Вітається очищення житлового простору від мотлоху. Непотрібні речі можна передарувати або викинути. Починати ремонт заборонено.

24 січня 2021, неділя, 13 місячний день з 12:36, Місяць у Близнюках. Проявіть щедрість, милосердя, боріться з негативними емоціями. Через ризик не прийти до єдиного вірного рішення рекомендується скасувати ділові зустрічі. Не витрачайте сили на важливі проекти, гарного результату ви не досягнете.

Зупиніться на простих завданнях, які вам вдається виконувати, не перенапружуючись. Період несприятливий для розширення сфери впливу, для серйозної розмови з босом. Домашні справи почекають, відпочиньте, помедитуйте, почитайте улюблену книгу.

25 січня 2021, понеділок, 14 місячний день з 13:07 Місяць у Раку з 21:51. Невідповідний день для початку нових проектів, інвестуйте час і сили в рішення поточних проблем, усунення старих. Скористайтеся шансом виправити помилки, закласти фундамент успішного майбутнього. Заборонено спонтанно витрачати великі суми, оформляти кредит.

Для інвестицій період хороший, як і для проведення фінансових транзакцій. Відкладіть господарські справи, заборонено займатися навіть легким прибиранням. Місячний календар на січень 2021  радить, що небажано заїжджати в новий об’єкт нерухомості.

26 січня 2021, вівторок, 15 місячний день з 13:51, Місяць у Раку. Знайомтеся з цікавими людьми, зміцнюйте зв’язок з друзями, родичами. Ризик виникнення конфліктних ситуацій мінімальний. На роботі хороших результатів реально домогтися, як по ходу колективної, так і по ходу індивідуальної роботи.

Прислухайтеся до колег. Не сидіть на місці, щоб не стати заручником депресії. Сил вистачить для завершення декількох проектів, початку грандіозних ремонтних робіт, проведення генерального прибирання. Не забороняється подорожувати.

27 січня 2021, среда, 16 місячний день з 14:50, Місяць у Раку. Зосередьтеся на рутинних завданнях, відтермінувавши запуск нових проектів. Уникайте перевтоми. По можливості візьміть вихідний, займіться прибиранням в будинку, абстрагуйтеся від негативу. Заборонено влаштовувати розпродажі, брати на себе відповідальність за рекламні компанії, проводити фінансові транзакції. Контактуйте з оточуючими виключно при необхідності, так ви мінімізуєте ризик великих сварок. Через велику ймовірність потрапити в аварію, відкладіть подорож.

Повний місяць о 22:16

28 січня 2021, четвер, 17 місячний день з 16:04 Місяць у Леві з 5:51. Намагайтеся боротися з бажанням одним махом закінчити всі проекти, сил на це не вистачить. Виконуйте просту роботу, з якою ви справляєтеся, не докладаючи багато зусиль. Не поспішайте, трудіться в звичному темпі.

Сприятливий час для серйозної розмови з начальником, з ним ви побудуєте конструктивний діалог, головне уникати теми зміни посади або звільнення. Відмовтеся від генерального прибирання на користь легкого, виготовте предмети декору, щоб освіжити дизайн житлового простору.

Місяць 3 фаза

29 січня 2021, п’ятниця 18 місячний день з 17:26, Місяць у Леві. Час відпочинку, але, якщо з роботи відпроситися не вдалося, не навантажуйте себе складними проектами, трудіться над простими, рутинними. Готуйтеся до того, що не буде ладиться, на моменти невдачі закривайте очі, не дозволяйте агресії наростати всередині.

Слідкуйте за своєю поведінкою, щоб не зриватися на оточуючих. Розслабтеся в компанії друзів або родичів, відмовтеся від перестановки меблів, ремонту та інших домашніх справ, які сьогодні порушать гармонію в оселі.

30 січня 2021, субота, 19 місячний день з 18:53, Місяць в Діві з 11:00. Скасуйте зустріч з близькими, не відвідуйте суспільні заходи, уникайте нових знайомств. Контактуйте з оточуючими по мінімуму, інакше конфліктних ситуацій не уникнути. Не заборонено подорожувати, відправитися можна навіть в знайоме місце, яке сьогодні ви побачите під іншим кутом. Не інвестуйте гроші, не позичайте їх, не оформляйте кредит.  В будинку протипоказано займатися ремонтом, зміною дизайну інтер’єру, генеральним прибиранням.

31 січня 2021, неділя, 20 місячна доба з 20:21, Місяць в Діві. Великий ризик зіткнення з проявом агресії з боку оточуючих. Не намагайтеся захистити себе, відповівши тим же, це зашкодить вашій кармі. Якщо у вас проблеми з самоконтролем, проведіть день в усамітненні. Вітаються поодинокі відрядження і подорожі. Не заборонено проводити фінансові транзакції, оформляти невеликі споживчі кредити, ходити на шопінг. Сприятливий час для рукоділля, декорування житлового простору, перетворення його за рахунок перестановки меблів.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.