Home / Дозвілля / Місячний календар на грудень 2020 року детально по дням

Місячний календар на грудень 2020 року детально по дням

Коли на нас чекають важливі рішення, великі покупки, серйозні заходи – хочеться, щоб все пройшло ідеально. У таких випадках величезну роль грає ваша впевненість в собі, вселити яку вам допоможе місячний календар на грудень 2020 року.

Місячний календар на грудень 2020 року

Місячний календар на грудень 2020 року детально по дням

 

Астрологія, звичайно, це сумнівна галузь знань, проте, погодьтеся, коли ми читаємо прогноз на місяць або рік, то це допомагає позитивно мислити і налаштувати себе тільки на хороше. Він складається на підставі місячних циклів, а також за допомогою транзитних позицій Місяця в знаках зодіаку.

Покладаючись на ці відомості, астрологи визначають сприятливі і несприятливі дні на місяць, а також дні, коли очікується повний місяць і молодик. Ви ж, з огляду на ці знання, можете спланувати день або навіть місяць і уникнути багатьох неприємностей.

Місячний календар на грудень 2020 року по дням

1 грудня 2020 року, вівторок. 16-17 місячна доба, спадний Місяць в Близнюках. На перший план виходять розмови і можливість об’єднуватися в групи однодумців за інтересами, але надлишок спілкування негативно відіб’ється на роботі.

Контролюйте розпорядок дня, не дозволяйте порожнім переговорам віднімати Ваш час, ставте конкретні цілі і концентруйте увагу на реальних справах. Символ місячної доби – гроно винограду, а щасливий колір – жовтий і золотий, удачу принесе число 8, переможцем стане людина активна і раціонально мисляча, без ілюзій.

За народною прикметою, хто скаже сьогодні: «Платон і Роман, насипте мені в кишеню», той весь рік з грошима буде.

2 грудня 2020 року, середа. 17-18 місячна доба, спадний Місяць у Раку. Довіртеся своїй інтуїції при вирішенні важливого побутового питання, стежте за знаками долі, віддайте перевагу мирному компромісу, зараз немає сенсу конфліктувати.

Настав час романтики, душевних посиденьок в компанії, роздумів над подіями, що відбуваються в житті. Можливий великий обсяг роботи з паперами і документами, інтенсивне листування розкриє якусь важливу інформацію. Народна мудрість попереджає, що будь-які поїздки в цей день – небезпечні, зберегти міцне здоров’я допоможе відсутність поспіху і здоровий погляд на те, що відбувається.

3 грудня 2020 року, четвер. 18-19 місячна доба, спадний Місяць у Раку. Можливі серйозні проблеми через гроші, тому не варто позичати або брати в борг великі суми, краще обмежтеся тим, що маєте. Символ дня – золотий павук на павутині, удачу принесе цифра «1», а також одяг з переважанням блакитних відтінків.

У колективі можлива боротьба за лідерство, сварки виникають навіть між закоханими, тому для співбесід або влаштування на нову роботу час абсолютно не відповідний. Гармонізувати відносини в родині допоможе генеральне прибирання в будинку, позбавлення від мотлоху, а також очищення аури приміщення за допомогою запалених свічок.

4 грудня 2020 року, п’ятниця. 19-20 місячна доба, спадний Місяць у Раку. Віддайте перевагу рутинній роботі, не квапте події і просто пливіть за течією, з іронією спостерігаючи за тим, що відбувається. Символ дня – муза або птах, що летить, число переможця – 2, а якщо хочете притягнути до себе успіх, додайте в свій образ аксесуари кольору індиго або амулети з срібла.

Добра прикмета в свято введення у храм пресвятої Богородиці потрапити під сніг або дощ, вона символізує підтримку Вищих Сил і благословення згори в скрутну годину. У другій половині дня можливий позаплановий візит гостей, спробуйте їх здивувати і проявити почуття гумору – гарантовано отримаєте заряд бадьорості та оптимізму.

5 грудня 2020 року, субота. 21-22 місячна доба, спадний Місяць у Леві. Поставте справи на паузу, змініть обстановку і сконцентруйте увагу на особистих інтересах. У справах любовних дійте активно і без страху проявляйте ініціативу, так як символ дня – Колісниця або табун коней протегує творчим особистостям з великими амбіціями.

Місячний каендар на грудень 2020 року  радить, що удачу принесуть обереги і талісмани з цирконієм або авантюрином, а також гармонійне поєднання білого і фіолетового відтінків в одязі. Потужна енергетика Місяця сприяє зміцненню або відновленню здоров’я, досить прийняти контрастний душ і попросити Вищі Сили про допомогу.

6 грудня 2020 року, неділя. 20-21 місячна доба, спадний Місяць у Леві. Активний відпочинок допоможе відчути смак до життя і отримати заряд бадьорості та оптимізму на весь наступний трудовий тиждень. У першій половині дня можливі приємні новини від друзів, успішні покупки і несподівані зустрічі.

Супутником удачі в справах стане символ дня – Сонце, що яскраво висвітлює відкриваючі перед Вами перспективи в коханні та бізнесі. Дуже добре починати дієту, позбавлятися від мотлоху або прощатися зі шкідливими звичками – допомога Ангела Хоронителя дозволить досягти відмінний результат.

7 грудня 2020 року, понеділок. 22-23 місячна доба, спадний Місяць в Діві. Один з найщасливіших днів року, що передбачає отримання довгоочікуваних новин і гарного прибутку. Можна сміливо звертатися за допомогою до начальства, починати поїздку, переїзд або відрядження.

Товариськість, ерудиція і ініціативність дадуть Вам вагому перевагу перед конкурентами, дозволять зав’язати вигідні знайомства. Символ дня – слон Ганеша і карти Таро віщують успіх тим, хто буде здійснювати ворожіння онлайн напередодні Нового року, так як енергія Місяця розкриє вам всю правду.

8 грудня 2020 року, вівторок. 23 місячна доба, Третя Чверть, спадний Місяць в Діві. Бережіть гроші і ресурси, відмовтеся від покупок на користь жорсткої економії, інакше ризикуєте заплутатися в боргах: витрати можуть серйозно перевищити доходи. Зберігайте позитив і бадьорість не дивлячись на життєві обставини.

Доведіть усім, що матеріал для вас не першочергово, проявіть свої таланти і тоді Вищі Сили обов’язково дадуть шанс розбагатіти, займаючись при цьому улюбленою справою. У справах любовних намітився прогрес, вимальовується стабільна визначеність, а ось здоров’я вимагає до себе особливої уваги, так як можливе загострення хронічних захворювань.

9 грудня 2020 року, середа. 23-24 місячна доба, спадний Місяць у Терезах. Якщо запланували на цей день щось серйозне, то найкращий час для будь-яких починань випадає на період від 11.00 до 15.00 – можна добитися максимального успіху в справах.

А ось після обіду ситуація кардинально зміниться, тому бажано заручитися підтримкою хороших друзів і сприймати все, що відбувається з гумором. Набратися здоров’я на весь прийдешній рік Бика дубовим віником, яким потрібно добре пропарити себе в лазні чи сауні. За народною прикметою, сильний мороз у цей день віщує сувору затяжну зиму.

10 грудня 2020 року, четвер. 24-25 місячна доба, спадний Місяць у Терезах. Вдалий час для торгівлі, комерції, розширення числа друзів і покупців за рахунок особистої чарівності і раціонального мислення. Якщо отримаєте пропозицію по роботі – обов’язково відповідайте згодою: перспективна угода зробить вас багатим і знаменитим.

Місячний календар на грудень 2020 року  рекомендує в усьому шукати свою вигоду, діяти неспішно, зважувати всі «за» і «проти». У свято ікони Божої Матері «Знамення», не можна шити, в’язати і лагодити що-небудь – можна ненароком «зашити» тепло в будинку або свою удачу в бізнесі.

11 грудня 2020 року, п’ятниця. 25-26 місячна доба, спадний Місяць в Скорпіоні. Завершуйте розпочаті раніше проекти, підводьте підсумки, роздавайте чесно зароблене тим людям, які допомагають вам у справах. Не можна лаятися через дрібниці – сварка позбавить вас популярності, а ось щедрість душі, навпаки, підніме авторитет в колективі. Добрий знак – птах, що  сів на ваше підвіконня, що символізує довгоочікувані звістки і щастя.

Добре ворожити на успіх в торгівлі: киньте жменю монет різного номіналу в сніг або змішайте у вазі з цукерками, а потім – закрийте очі і виберіть першу-ліпшу під руку. Вибрали дрібну – все залишиться, як раніше, а попадеться крупна монетка – чекайте більший прибуток.

12 грудня 2020 року, субота. 26-27 місячна доба, спадний Місяць в Скорпіоні. Найщасливіший день року білого Щура, символізує виконання бажань і завершення довгого етапу важких випробувань. У день п’яти двійок Місяць активує екстрасенсорні здібності навіть у простих людей, збуваються віщі сни, самі собою вирішуються складні питання.

У будинку роблять генеральне прибирання, очищаючи ауру приміщення від мотлоху і сміття заради здоров’я і хороших новин. Бажаєте придбати удачу на весь рік, займіть у когось з друзів або сусідів хліб, яйця, масло, сіль або цукор, з’їжте зі словами: «У вас вибуло, а у мене щоб прибуло. Амінь!» Купіть схожі їстівні продукти і віддайте знайомим в інший день.

13 грудня 2020 року, неділя. 27-28 місячна доба, спадний Місяць у Стрільці. Активний відпочинок гарантує відмінний настрій і перспективні знайомства, яскраві враження і море позитивних емоцій. Можна робити покупки, починати дрібний ремонт або перестановку в будинку, гармонізувати стосунки з коханою, зміцнювати сім’ю.

Все, що відбувається з вами в цю місячну добу відображає істину суть речей, наповнює життя новим змістом. У свято Святого Андрія Первозванного поставте в воду гілочку будь-якого фруктового дерева, якщо до Різдва на ній розпустяться листочки – значить, навесні буде весілля.

14 грудня 2020 року, понеділок. 28-29-1 місячна доба, Молодик в Стрільці (точний час 19.19 за Києвом). Відкладіть на час всі важливі справи, ділові переговори і відповідальні рішення, так як енергетика Молодика закликає до стриманості. Повне затемнення Сонця в знаку Зодіаку Стрілець позбавить нас тонких емоцій і затуманить розум. Необхідно зібрати всю волю в кулак і строго дотримуватися правил безпеки в дорозі, вдома і на роботі.

Зверніть особливу увагу на символи і знаки цього дня – отримаєте відповіді на дуже важливі питання. Сприятливий час для відвідування святих місць і місць Сили, а також для молитов і медитацій. Народна прикмета стверджує, що в цей день народжуються люди з незвичайними здібностями до викладацької роботи.

15 грудня 2020 року, вівторок. 1-2 місячна доба, зростаючий Місяць у Козерозі. Приготуйтеся до сюрпризів в області фінансів, можливий великий виграш або подарунок, конкуренти послаблять свою хватку і у вас з’явиться шанс блиснути талантами. Перед багатьма постане питання вибору нових життєвих пріоритетів, вирішиться якась тривала судова тяжба або з’явиться можливість швидко та легко оформити документи.

Символ дня – ріг достатку, віщує стрімкий потік позитивних новин, гарний настрій і реальну можливість отримати багатство. Найголовніше – вдало «потрапити в струмінь», заручитися підтримкою однодумців – і тоді перемога в будь-якій справі вам гарантована.

16 грудня 2020 року, середа. 2-3 місячна доба, зростаючий Місяць у Козерозі. Активно домагайтеся мети, але не порушуйте правила і тоді Всесвіт благословить Вашу перемогу в справах. Ні з ким не конфліктуйте і не сваріться, в іншому випадку весь наступний рік пройде в порожніх клопотах і скандалах.

Символ дня – леопард перед стрибком, налаштовує на рішучий лад, дає силу і спритність у рішенні складних життєвих питань, допомагає зайняти гідне місце під Сонцем. Місячний календар на грудень 2020 року  радить, що увечері покажіть Місяцю купюру великого номіналу і скажіть змову: «Місяць росте і мої доходи примножуються» і дуже скоро ви отримаєте дуже гарний прибуток і розбагатієте.

17 грудня 2020 року, четвер. 3-4 місячна доба, зростаючий Місяць у Водолії. Сміливо мрійте і будуйте плани на майбутнє – можна запрограмувати себе на успіх в справах на найближчі 10 років, реалізувати найперспективніші проекти. Символ дня – Древо Знань дасть можливість засвоїти великий обсяг інформації без праці або здати на «відмінно» складний іспит.

У відносинах вдома і на роботі демонструйте гарний настрій і артистизм – опинитеся поза конкуренцією і отримаєте перемогу. Бережіть тепло в будинку і душевність у відносинах, зараз добрі слова мають особливий сенс і цінність, не скупіться на теплоту і у відповідь отримаєте любов і розуміння.

18 грудня 2020 року, п’ятниця. 4-5 місячна доба, зростаючий Місяць у Водолії. Прийшов час романтики, душевних розмов і нових знайомств, можна робити великі покупки, подорожувати і змінювати імідж на більш привабливий. Символ дня – Лампада з маслом закликає до щедрості і взаємовиручку.

За народною прикметою, той, хто посватається в цей день, ніколи не буде розлучений. Напередодні свята Святого Миколая вагітним жінкам не варто мити голову, в іншому випадку у дитини буде погана пам’ять. Не варто займатися серйозною роботою – толку буде мало, але обов’язково приділіть увагу дітям – їх енергетика допоможе залікувати душевні рани.

19 грудня 2020 року, субота. 5-6 місячна доба, зростаючий Місяць у Водолії. Дуже добре влаштовувати багаті застілля, примирятися і домовлятися про співпрацю – бізнес почне рости, як на дріжджах. Ловіть свою удачу за хвіст і погоджуйтеся на співпрацю – все складеться дуже добре.

Символ дня – священний віщий птах Івик дарує шанс знайти популярність і багатство за рахунок особистої харизми. Ворожіння на свято Святого Миколая найточніше, можна дізнатися свою долю на цілий рік, якщо вірно розтлумачити сон, що  приснився або побачений знак. Народжені в цей день володіють екстрасенсорними здібностями, мають хорошого Ангела Хоронителя.

20 грудня 2020 року, неділя. 6-7 місячна доба, зростаючий Місяць у Рибах. Відмінний день для спілкування, побачень, романтики, розвитку і отримання добрих звісток здалеку. Символ дня – Роза Вітрів благословляє все подорожі, відрядження і переїзди, які принесуть сприятливі зміни і яскраві враження. Вірте в свою провідну зірку і довіряйте інтуїції, все складеться навіть краще, ніж ви очікували. Покупки приносять гарний настрій, на шляху зустрічаються приємні співрозмовники.

Якщо святкуєте 20 грудня день народження, значить, про вас можна сказати: «на всі руки майстер», в господарстві у вас порядок і стабільність.

21 грудня 2020 року, понеділок. 7-8 місячна доба, зростаючий Місяць у Рибах. Дивіться на речі позитивно і притягните до себе хороші новини і довгоочікувані події. Ідеальний день для спілкування і досягнення взаєморозуміння в спірних питаннях.

Символ дня – птах Фенікс і скриня зі скарбами – віщує відродження колишньої популярності, можливість взяти реванш або отримати блискучі перспективи в бізнесі. Довіртеся своїй інтуїції, але в усьому шукайте свою вигоду і думайте про майбутнє. Народжена в цей зимовий день людина виросте привітною і небагатослівною.

22 грудня 2020 року, вівторок. 8-9 місячна доба, зростаючий Місяць у Овні. Чим активніше проведете цей день, тим краще складеться все те, про що мрієте, спробуйте зробити те, що раніше викликало страх і невпевненість – тепер все вийде.

У День зимового сонцестояння бажано відмовитися від будь-якої роботи по дому, щоб в майбутньому мати тільки позитивні зміни в долі і підтримку Ангела Хоронителя. Беручи важливе рішення, ретельно зважуйте всі «за» і «проти», при необхідності, зверніться за допомогою до друзів і авторитетних покровителів. Сприятливо підписувати договори і вступати в нову посаду.

23 грудня 2020 року, середа. 9-10 місячна доба, зростаючий Місяць у Овні. Енергетика дня в своєму розпорядженні до напруженої роботи на результат, концентрації зусиль великих груп людей, проведення реформ і відновлення справедливості.

Якщо з’явиться можливість – обов’язково зробіть добру справу і допоможіть незнайомцю, відмова загрожує неприємностями, а милосердя буде винагороджено в потрійному обсязі. Символ дня – фонтан або джерело щедро роздає сюрпризи, зустрічі, яскраві події та свята, скористайтеся моментом і насолоджуйтеся тим, що по праву заслужили. Вечір трудового дня присвятіть сім’ї, зустрічам з близькими і далекими родичами, спілкування з однодумцями.

24 грудня 2020 року, четвер. 10-11 місячна доба, зростаючий Місяць у Овні. Місячний календар на грудень 2020 року  радить, що сприятливий час для соціальної активності і початку проектів. Чуйна інтуїція дозволяє легко відрізнити союзників від недоброзичливців.

Напередодні Католицького Різдва можна ворожити на майбутнє, загадувати опівночі бажання, ворожити на чоловіка, проводити ритуали на великі гроші, які реально працюють. Символ дня – корона або вогненна змія – розчищає перед вами шлях до щастя, дарує особистісний ріст і удачу в справах любовних. Вдалий момент для того, щоб підживитися світлою енергією і приємними враженнями, навчитися щиро посміхатися і відчувати відповідь тепло співрозмовників.

25 грудня 2020 року, п’ятниця. 11-12 місячна доба, зростаючий Місяць у Тельці. Найщасливіший день місяця, коли гроші самі йдуть до рук, а всі плани і задуми легко втілюються в життя, даруючи додатковий прибуток. Можна вирушати в дорогу, переїжджати в інше місто або країну, розширювати горизонти своїх знань.

Символ дня – магічна чаша або серце, що віщує романтичні побачення, приємні бесіди і визнання в любові, на які відповідатимуть взаємністю. Якщо на католицьке Різдво піде сніг, значить і в дні зустрічі Нового року Білого металевого Бика буде мороз і святкова хуртовина.

26 грудня 2020 року, субота. 12-13 місячна доба, зростаючий Місяць у Тельці. Починайте готуватися до зустрічі Нового року, настав найкращий день для залучення стабільності в бізнесі і загадування бажань, які швидко здійсняться. Символ дня – рухоме колесо, допоможе вам зробити ту роботу, яка раніше не виходила, дасть нові перспективи і можливості.

У другій половині дня згадайте родичів і друзів, яких давно не бачили і порадуйте їх сюрпризом, натомість отримаєте позитивне рішення по якійсь проблемі і вийдіть переможцем зі складної ситуації.

27 грудня 2020 року, неділя. 13-14 місячна доба, зростаючий Місяць у Близнюках. Активно спілкуйтеся з друзями, обмін думками дозволить вибрати правильний курс і швидше досягти мети. Зараз можна інтуїтивно відчути настрій співрозмовника і дізнатися багато нового про когось зі свого оточення.

Символ дня – труба і вона віщує багато подій, переговорів, спілкувань і дзвінків, які внесуть ясність у ситуацію. Час успіху сьогодні з 9.00 і до 13.00, саме на ці години має сенс запланувати найважливіші справи, так як пізніше енергетика Місяця зміниться на більш ледачу і вальяжну.

28 грудня 2020 року, понеділок. 14-15 місячна доба, зростаючий Місяць у Близнюках. Відмінний момент для зміцнення родинних відносин, здійснення тих задумів, про які ви давно мріяли, а також для веселощів, святкового настрою та подарунків.

Місячний календар на грудень 2020 року рекомендує, що робота відходить на другий план, поступаючись дорогу душевній розмові і довгоочікуваним зустрічам. Але в той же час саме зараз простіше вирішатьсь багато питань, пов’язаних з бізнесом, так як люди налаштовані радо і з задоволенням йдуть на контакт. Вітається ініціативність, ентузіазм і гарний настрій, яке гарантуватиме вам вдалий і швидкий початок Нового року Білого Бика.

29 грудня 2020 року, вівторок. 15-16 місячна доба, зростаючий Місяць у Близнюках. Прийшов час провести минаючий 2020 рік, згадати всі радощі і печалі, який приніс нам непростий високосний рік і попрощатися з ним, щоб вступити в світлу смугу свого життя. Викиньте з дому весь непотріб і речі, що викликають у вас негативні емоції і тоді сприятливі зміни відбудуться швидко.

Зробіть генеральне прибирання, окропіть в будинку всі кути святою водою, а потім тричі обійдіть весь будинок або квартиру із запаленою свічкою в руках, читаючи новорічну змову: «Все погане – з дому геть! Квартиру освячую на добро, на щастя і благополуччя на свою сім’ю направляю. У новий рік – з новим щастям і великим достатком. амінь»

30 грудня 2020 року, середа. 16-17 місячна доба, Повний місяць у Раку (точний час 6.30 за Києвом). Можна вирушати в дорогу, готувати до старту нові проекти, підраховувати отриманий прибуток і підводити підсумки року, що минає білого Щура.

В Повний місяць багатьом насняться віщі сни, а добрий Ангел Хранитель підкаже, як діяти, щоб досягти бажаного. Вам гарантовані яскраві пам’ятні події, святковий настрій, нові знайомства та контакти. Добре продумайте меню новорічного столу і не перевантажуйте свій організм. Міцне здоров’я для великих звершень в Новому році Білого Бика вам ще стане в нагоді.

31 грудня 2020 року, четвер. 17-18 місячна доба, спадний Місяць у Раку. Гармонійний і радісний день, що дарує виконання заповітних бажань, щастя і можливість насолодитися спілкуванням з улюбленими людьми. Відмінний момент для романтики, веселощів в своєму будинку, привітань.

Щоб назавжди позбутися від негативного впливу, високосного року, що минає, потрібно всім купити нові домашні тапочки, а старі або спалити, або викинути. Бажаєте весь Новий 2021 рік купатися в розкоші – накрийте багатий стіл і ні в якому разі не залишайте його порожнім ще як мінімум два дні.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *