Home / Дозвілля / Місячний календар на листопад 2020 року детально по дням

Місячний календар на листопад 2020 року детально по дням

Для тих, хто будує плани в різних життєвих сферах, спираючись на місячні фази, відмінним помічником в їх складанні стане місячний календар на листопад 2020 року.

Місячний календар на листопад 2020 року

Місячний календар на листопад 2020 року детально по дням

Пропонуємо прочитати про сприятливі, нейтральні і несприятливі дати останнього осіннього місяця, а також дізнатися, як впливають фази Місяця в листопаді на успішність справ.

Місячний календар на листопад 2020 року  включає сприятливі, нейтральні і не дуже вдалі дні, які обов’язково присутні в кожному місяці року. Вони визначаються взаємодією Місяця і Сонця. Коли Сонце і Місяць в листопаді створюють аспект в 60° -120°, для людей наступають сприятливі дні.

Несприятливі дні в листопаді припадають на період, коли між Місяцем і Сонцем створюється посилена взаємодія, яка породжує енергетичні бурі.

Коли в листопаді повний місяць, молодик і в які дати Місяць буде рости і зменшуватися? Ось фази Місяця на листопад цього року: 1-7 листопада – Місяць убуває; 8 листопада – 3 чверть; 9-14 листопада – Місяць убуває; 15 листопада – молодик; 16-21 листопада – Місяць росте; 22 листопада – 1 чверть; 23-29 листопада – Місяць росте; 30 листопада – повний місяць.

Мінімальний вплив астрологічних сил людина відчуває на молодик. У міру зростання Місяця енергетичний потік збільшується (зростаючий Місяць в листопаді проявить себе з 16 числа) і досягає максимуму до моменту повного місяця. Потім входить в силу спадний Місяць (в листопаді цього року він настане 1 числа), енергетичний посил поступово знижується до мінімальних показників. До молодика він стане незначним і почне зростати з перших днів зростання Місяця. Місячний календар на листопад 2020 року  також визначає сприятливі для діяльності людини дні і періоди, коли люди відчують складності в тих чи інших сферах діяльності.

Слід пам’ятати, що найбільший вплив на стан людей і протягом їх справ надає зодіакальний знак і номер порядкового дня місяця за місячним календарем, а потім вже фази Місяця. Листопад, наприклад, включає сприятливий день перед повним місяцем (29 листопада). Тому при визначенні сприятливих і несприятливих днів астрологи беруть до уваги кілька найбільш впливових астрологічних чинників.

Ось як розподіляє дати місячний календар (листопад 2020): сприятливі дні в листопаді – 21, 23, 25-29; нейтральні дні в листопаді – 1-3, 5, 7, 9-20, 24; несприятливі дні в листопаді – 4, 6, 8, 22, 30. Найбільш сприятливими днями для людини в цьому місяці місячний календар 2020 визначає 21, 23, 28 числа. Найуспішніша дата листопада – 28.11.2020. У нейтральні дні астрологи радять звернути увагу на період 13-15 листопада.

Молодик в листопаді (складний відповідальний день з особливим енергетичним посилом) припадає на 15 число, а 13-го і 14-го працездатність людей знизиться, тому що життєві сили будуть практично виснажені. І хоча ці дні вважаються нейтральними, на людей можуть чекати неприємні події, погіршення стану здоров’я та інші неприємні сюрпризи.

Максимально небезпечними і напруженими днями в листопаді місячний календар на 2020 рік визначає 6, 8 і 22-е.

Місячний календар на листопад 2020 року. Вплив на сфери життя

Щоб скласти максимально продуктивний план дій на найближче майбутнє, з’ясуємо, як положення Місяця впливає на ті чи інші сфери життя людини в цей листопад.

Першого числа останнього місяця цієї осені Місяць буде знаходитися в спадній фазі, яка триває до 14 числа включно. Це час витрачання накопичених раніше сил, завершення поточних справ і підбиття підсумків в професійному та особистому житті.

У повсякденному вирі подій в період спадного Місяця людині простіше зосередитися на маленьких радощах і малозначних події. Це гарний час для:

позбавлення відносин, що віджили своє;

ліквідації непродуктивних підприємств;

погашення боргів;

поліпшення стану здоров’я;

відмови від шкідливих звичок.

У період спадного Місяця людина здатна тверезо проаналізувати промахи і помилки, перейняти досвід, вдосконалити себе. В особистих стосунках важливо піклуватися про близьких, обдаровувати їх увагою і душевним теплом.

Молодик в листопаді настане 15.11.2020. У момент зародження нового місячного циклу небесне тіло відправить людям потужний енергетичний заряд, який здатний повністю змінити звичний плин життя і повернути його в кращу сторону. Це час формування планів, візуалізації очікуваних результатів, вибору напрямку майбутнього розвитку в самих різних сферах.

У той же час молодик пробуджує в людях нервозність, тривогу, занепокоєння. Часто саме в цей період загострюються депресивні стани, психічні захворювання. У дні молодика знижується швидкість реакцій, людині складніше вирішити поставлені завдання, займатися інтелектуальною діяльністю. У дні молодика важливо зберігати спокій, уникати стресових ситуацій, нераціональних дій, оскільки ймовірність помилок в будь-яких сферах життя вкрай висока.

У цьому місяці фаза зростання Місяця розпочнеться 16 листопада. У будь-якій сфері життя людей значно підвищується активність. Людина відчуває себе сильною і здатною до реалізації найскладніших завдань. Зростаючй Місяць (листопад 2020) сприяє:

інтелектуальній діяльності;

вироблення навичок і корисних звичок;

встановлення нових знайомств;

зміцненню зв’язків;

переходу на новий рівень в особистих відносинах;

будь-яким починанням в самих різних сферах.

Пам’ятайте, що в період зростання Місяця можна вести пасивний спосіб життя, тому що потужний енергетичний заряд при бездіяльності робить людину неврівноваженою, емоційно сприйнятливою, а творча енергія перетворюється в руйнівний ураган.

Цього місяця люди побачать останній повний місяць цього року, який буде супроводжуватися напівтіньовим затемненням. Коли повний місяць в листопаді вступить в свої права (30.11.2020), важливо залишатися спокійним і врівноваженим, не з’ясовувати стосунків і не йти на конфлікт в особистому та професійному житті, так як почуття вирують і виходять з-під контролю. Люди стають дратівливими, апатичними і схильними до частих змін настрою, невиправданої агресії.

Повний місяць – напружений час, своєрідний пік. Все живе максимально наповнене енергією, яка при грамотному використанні здатна принести успіх, досягнення і багатство. Але емоційна сприйнятливість людини істотно загострюється, що заважає прийняттю правильних рішень і веденню важливих справ.

Фінансові операції заборонені, проте можна планувати бюджет і займатися поточними справами. Як показує  місячний календар на листопад 2020 року , цей місяць подарує людям можливість реалізувати свій потенціал в період зростання енергії.

Орієнтуйтеся на представлену інформацію, щоб вибрати кращі дні для реалізації планів.

Місячний календар на листопад 2020 року по дням

1 листопада. Неділя. 17 місячний день. Спадний Місяць (3 фаза). Всі серйозні справи краще відкласти на більш вдалий час. Набагато краще завершувати те, що ви почали раніше. Вас чекає захоплююча подорож. Відповідний день для великого застілля або затишного і романтичного побачення. Ідеальний час щоб зустрітися з друзями і зробити покупки.

2 листопада. Понеділок. 18 місячний день. Спадний Місяць (3 фаза). Сьогодні не варто брати на себе серйозні зобов’язання. Розподіліть рутинні справи так, щоб вони забирали у вас якомога менше цінного часу. На сьогодні краще не призначати побачення з коханою людиною. Відмінний час для відпочинку.

3 листопада. Вівторок. 19 місячний день. Спадний Місяць (3 фаза). Несприятлива пора для нових починань. Краще витратити час на відпочинок, переосмислення життєвих планів, можна відправитися в невелику подорож. Почніть робити прибирання будинку, позбудьтеся не тільки від матеріальних непотрібних речей і дурних думок. Сприятливий день для медитації. Сьогодні можна зайнятися своїм здоров’ям.

4 листопада. Середа. 20 місячний день. Спадний Місяць (3 фаза). Сьогодні найкраще навести порядок і чистоту в будинку. Сприятлива пора для операцій з нерухомістю. Ідеальний час для спілкування з друзями, пора вибратися з дому і як слід відпочити. Це вдалий день місяця для одноденних поїздок і невеликих подорожей.

5 листопада. Четвер. 21 місячний день. Спадний Місяць (3 фаза). Сприятливий період щоб покінчити зі звичкою не доводити почате до кінця. Це гарний час для ремонту, зміни старих меблів і втілення незвичайних ідей, які ви давно виношували в голові. Хороший день для грошових операцій. День сприятливий для романтичних зустрічей і знайомств.

6 листопада. П’ятниця. 22 місячний день. Спадний Місяць (3 фаза). За нові справи краще не братися. Несприятливий час для спілкування і подорожей. Краще сьогодні спокійно відпочивати або зайнятися домашніми клопотами. Не варто в цей день укладати шлюб або ходити на побачення.

7 листопада. Субота. 23 місячний день. Спадний Місяць (3 чверть). Настав час переключити увагу з інших людей на себе. Проведіть інвентаризацію того, що у вас є і що вам необхідно виконати, щоб отримати бажане. Сьогодні не варто ризикувати і проводити будь-які великі фінансові операції. День не підходить для спілкування і побачень. Сплануйте самостійну подорож.

8 листопада. Неділя. 24 місячний день. Спадний Місяць (4 фаза). Ви можете скористатися головним поворотним моментом, який настане на вашому шляху, але вам потрібно бути попереду всіх інших. Це ситуація, коли вам обов’язково потрібно бути в потрібному місці в потрібний час. Скажіть «так» на стільки можливостям, скільки вашгому графіку, але будьте обережні, щоб не надто напружуватися. Сьогоднішній день порадує любителів здійснювати покупки. Очікуються приємні сюрпризи в особистому житті. Не підходяща пора для подорожей.

9 листопада. Понеділок. 25 місячний день. Спадний Місяць (4 фаза). Немає сумнівів, що у вас буде вся енергія, необхідна для виконання роботи сьогодні, так що не хвилюйтеся. Використовуйте свою енергію, щоб направляти вас – нехай вона диктує, що вам робити. Сьогодні можна зайнятися прибиранням будинку. Не бажано здійснювати великі покупки, переводити гроші. Скоротіть в цей день спілкування до мінімуму, щоб уникнути будь-яких непорозумінь. Місячний календар на листопад 2020 року  радить, що несприятливий день для тривалих поїздок.

10 листопада Вівторок. 26 місячний день. Спадний Місяць (4 фаза). Коли ви відчуваєте себе фізично енергійним, вам слід постаратися подбати про більш активні справи. Коли ваша енергія згасне, переходьте до більш рутиннихм речей, таких як оплата рахунків, дослідження або читання. Це час, коли ви повинні слухати себе як фізично, так і емоційно. День може бути небезпечним, заплануйте поїздки на інший час. Це не підходящий день для спілкування і побачень.

11 листопада Середа. 7 місячний день. Спадний Місяць (4 фаза). У вас може бути сильна потреба бути корисним для суспільства, і ви шукаєте виправдання в зовнішньому світі. Сором’язливість може супроводжуватися обуренням від того факту, що інші ігнорують вас.

Не шукайте схвалення ззовні, це не допоможе вам позбутися від сумнівів і шкідливо для вас. Ви повинні довіряти своїм внутрішнім цінностям. Час одкровень і простого душевного спілкування з близькими. Сприятливий період для відпочинку і подорожей. Сьогодні як раз той день коли можна ризикнути провести будь-яку грошову операцію.

12 листопада.  Четвер. 28 місячний день. Спадний Місяць (4 фаза). Внутрішній голос сьогодні буде звучати голосніше, ніж будь-коли. Послухайте, що він говорить, і спробуйте деякі свіжі пропозиції. Виходьте за межі своєї зони комфорту. Енергія сприятиме укладанню успішних фінансових операцій. Сьогодні можна відправиться в одноденну поїздку. Зробіть подарунок своїм коханим, проведіть незабутній вечір поруч зі своєю половинкою.

13 листопада. П’ятниця. 29 місячний день. Місяць (4 фаза). Не найкращий час для рішучих кроків. Важливо присвятити цей день собі і досягти спокою і гармонії. Сьогодні відмінна можливість зробити свій дім чистим, акуратним і затишним. Невідповідний день для нових знайомств і спілкування. Якщо з’явиться шанс відправитися в поїздку, краще відмовитися.

ісячний календар на 13 листопада 2020 року

14 листопада. Субота. 30 місячний день. Місяць (4 фаза). У цей період місячного календаря саме час зібрати воєдино все, що ви запланували щоб, нарешті, реалізувати свою стратегію на практиці. Залишайтеся зосередженими, не бійтеся змінюватися, і все вийде. Цей день найкраще підходить для домашніх справ. Проведіть день на самоті, вам це піде на користь.

15 листопада. Неділя. 1 місячний день. Молодик. Прекрасний час на виконання домашньої роботи. Навчіться тримати дистанцію з людьми, щоб уникнути конфліктів. Несприятливий період для великих покупок і вкладень. Для зміцнення сімейних відносин найкращим рішенням буде відправитися в подорож.

16 листопада. Понеділок. 2 місячний день. Зростаючий Місяць (1 фаза). День спонтанних рішень. Займіться активним спортом або рушайте в подорож. Будьте стримані в спілкуванні, щоб уникнути конфліктів. Місячний календар на листопад 2020 року  рекомендує, що гарний час для справ по дому. Вирішення фінансових питань може стати для вас успішним.

17 листопада. Вівторок. 3 місячний день. ЗростаючийМісяць (1 фаза). Розплануйте всі важливі справи, зустрічі та поїздки на більш вдалий час. День не підходить для ведення домашніх справ. Не вдалий період для фінансових операцій і угод. Постарайтеся уникати з’ясування відносин, суперечок і дискусій.

18 листопада Середа. 4 місячний день. Зростаючий Місяць (1 фаза). Займайтеся тим, що ви дійсно любите, для цього день сприятливий. Проведіть його наодинці з собою і своїми думками або ж за роботою по дому. Влаштуйте романтичне побачення з коханою людиною.

19 листопада. Четвер. 5 місячний день. Зростаючий Місяць (1 фаза). Зараз ваш авторитет серед колег надзвичайно високий – ви сильно впливаєте на інших, і немає нічого поганого в тому, щоб використовувати його, щоб полегшити собі шлях або створити більш сильне почуття гармонії серед усіх. Ви є лідером групи незалежно від того, визнаний цей факт офіційно чи ні. Домашню роботу краще відкласти. Цей день не сприятливий для вирішення фінансових питань. Але відповідний час щоб провести вечір в романтичній обстановці з коханою людиною.

20 листопада П’ятниця. 6 місячний день. Зростаючий Місяць (1 фаза). Цей день може стати прекрасною основою для нової ідеї або починання, тому постарайтеся скористатися цим! Впровадження ваших нових ідей в роботу є важливим і корисним завданням в будь-який день, але сьогодні це особливо важливо, враховуючи позитивну енергію навколо вас. Слушна нагода що б відправитися в поїздку з близькими або друзями.

21 листопада. Субота. 7 місячний день. Зростаючий Місяць (1 фаза). Сприятливий день щоб зайнятися рутиною. Провести час в коханим або зустрітися зі старими знайомими. Сприятливий час для відряджень або подорожей. Незавершені проекти можуть змусити вас вирішувати проблеми швидше.

22 листопада.  Неділя. 8 місячний день. Зростаючий Місяць (1 фаза). У вашому житті відбуваються справжні зміни, на які ви давно сподівалися. Це може бути те, про що ви навіть не говорили, тому що боїтеся, що цього ніколи не станеться. Будьте готові, тому що ви збираєтеся отримати те, що ви хотіли – і ви отримаєте справжній сплеск емоцій.

23 листопада. Понеділок. 9 місячний день. Зростаючий Місяць (1 чверть). Несприятливий час для починань. Сьогодні варто побути з самим собою наодинці, очистити свій розум від негативних, нав’язливих думок. У цей день не варто брати гроші в борг і витрачатися на необдумані покупки. Невдалий день для подорожей з галасливою компанією, тільки в колі сім’ї.

24 листопада. Вівторок. 10 місячний день. Зростаючий Місяць (2 фаза). Сприятливий день для починань. У цей день варто зайнятися генеральним прибиранням і викинути непотріб. Влаштуйте шопінг. Відмінний час щоб провести романтичний вечір з коханою людиною. Приємним проведенням часу стане зустріч з друзями.

25 листопада. Середа. 11 місячний день. Зростаючий Місяць (2 фаза). Сприятливий день щоб позбутися від старих справ. Прибирання будинку не відніме занадто багато часу. Слушна нагода для ділових поїздок і подорожей пов’язаних з бізнесом.

26 листопада. Четвер. 12 місячний день. Зростаючий Місяць (2 фаза). Подумайте сьогодні про свої почуття і діліться ними з іншими. Ви можете бути більш говірким і говорити легко в ці дні. Гармонія мислення і почуттів важлива. У цей день краще всього зберігати холодну голову. Роботу по дому і покупки заплануйте на інший день.

27 листопада. П’ятниця. 13 місячний день. Зростаючий Місяць (2 фаза). Ви повинні навчитися приймати зміни як частину свого життя. Не найкращий час для прибирання в будинку, подорожей і відряджень. Спілкування весь день з коханою людиною допоможе вивести ваші відносини на новий рівень. Побалуйте себе, відвідайте сьогодні салон краси.

28 листопада.  Субота. 14 місячний день. Зростаюча Місяць (2 фаза). Місячний календар на листопад 2020 року  радить, що сприятливий час для вирішення нагальних ділових питань. День підходить для проведення часу з сім’єю, знайомств з людьми, побачень. Це найбільш вдалий час для подорожей. Сприятливий день для грошових операцій. Буде корисно зайнятися прибиранням будинку.

29 листопада. Неділя. 15 місячний день. Повний місяць. Сьогодні не варто починати нові справи. Це не найкращий час для ведення важливих переговорів. Постарайтеся в цей день максимум обмежити себе від спілкування з людьми, займіться краще домашніми справами. Не рекомендується відправлятися в подорож і ділові поїздки.

30 листопада. Понеділок. 16 місячний день. Спадний Місяць (3 фаза). Починати нові серйозні справи як і раніше не треба. Кращий час для цієї душевної рівноваги. Несприятливий час для фінансових вкладень і інших грошових операцій. Влаштуйте романтичне побачення або призначте довгоочікувану дружню зустріч. Прекрасний день для подорожей і екскурсій з друзями і близькими.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *