Home / Дозвілля / Місячний календар на липень 2020 року детально по дням

Місячний календар на липень 2020 року детально по дням

Місячний календар на липень 2020 року  містить у інформацію про Місяць і його вплив на людину по днях місяця. У ньому ви знайдете рекомендації щодо ведення справ, робіт по дому, фінансових операцій.

Місячний календар на липень 2020 року по дням

Місячний календар на липень 2020 року детально по дням

Календар зорієнтує, коли краще заводити нові знайомства, з’ясовувати стосунки, організовувати поїздку. Він допоможе грамотно побудувати свої плани на будь-який день місяця.

Місячний календар на липень 2020 року  підкаже, коли молодик, повний місяць, зростаючий і спадний Місяць.

1 липня, 11 місячний день з 16:53, Місяць в Скорпіоні. Період підвищення енергетичного потенціалу. Сьогодні важливо контролювати емоції, щоб вони не взяли гору над людиною, що призведе до негативних наслідків.

Гарний час для завершення розпочатих раніше справ, переїзду на нове місце проживання, короткострокової і довгострокової подорожі. Ми рекомендуємо захистити організм від хвороб, небажаний старт нових програм по боротьбі з наявними проблемами зі здоров’ям. Заборонено займатися проектами в незнайомій сфері.

2 липня, 12 місячний день з 18:21, Місяць у Стрільці з 4:21. Раціон харчування змініть, урізноманітнивши його продуктами рослинного походження. Рекомендується налагодити питний режим. Великою силою будуть володіти придбані або виготовлені сьогодні талісмани.

Небажано зосереджуватися на негативних емоціях, збирати образи. Недоброзичливців потрібно пробачити, проявивши милосердя. Сприятливо на стані організму позначаться очисні процедури, негативно – інтенсивні кардіонавантаження.

3 липня, 13 місячний день з 19:43, Місяць у Стрільці. Почніть змінювати спосіб життя з перегляду раціону харчування. Користь сьогодні принесуть фізичні вправи, застосування поживних масок, вживання трав’яних чаїв.

Вітається видалення доброякісних шкірних новоутворень. Уникайте суєти, контролюйте негативні емоції, щоб вас не вважали агресивними. Немає причин скасовувати ділові поїздки, подорожі з метою відпочити, паломництва до святих місць. Сприятливо закінчиться розпочате сьогодні будівництво.

4 липня, 14 місячний день з 20:54, Місяць у Козерозі з 7:48. Для поліпшення самопочуття очистіть кишечник, займіться помірними тренуваннями. Користь принесе комерційна діяльність, вигідними виявляться ділові поїздки.

Повного розслаблення вийде досягти під час прослуховування улюбленої музики. З перепадами настрою боріться медитативними практиками. Не рекомендується починати важливі справи через великий ризик, що вони не увінчаються успіхом. На роботі перед прийняттям будь-якого рішення зважуйте всі «за» і «проти».

Повний місяць 5 липня 2020 о 7:44.

5 липня, 15 місячний день з 21:49, Місяць у Козерозі. Проаналізуйте сновидіння цього дня. Тренуйте силу волі, намагаючись встояти перед спокусами, яких сьогодні буде багато. Велика ймовірність загострення почуття справедливості, бажання захищати слабких.

Згладжуйте гострі кути в спілкуванні з оточуючими. З раціону харчування виключіть продукти, що впливають на роботу шлунково-кишкового тракту. Відкладіть на більш сприятливий період подорожі, перенесіть зустріч з родичами, друзями.

Місяць (3 фаза) з 6 по 12 липня 2020.

6 липня, 16 місячний день з 22:28, Місяць у Водолії з 13:09. Сумбурний день, який краще присвятити відпочинку, так як активні дії хорошого результату не принесуть. Вітаються піші прогулянки, спілкування з природою.

Рекомендується знайти час для відвідування лазні або сауни, для проведення кровоочисних процедур. Задоволення принесе спілкування з друзями. Період сприятливий для укладення мирової угоди з недоброзичливцями, для прощення кривдників. Відмовтеся від грибів, бобів, зернових, а також м’яса. Не практикуйте магію.

7 липня, 17 місячний день з 22:56 Місяць у Водолії. Авантюризм сьогодні не зашкодить, але не стискаючи палицю. Хороший день для проведення урочистих церемоній, реалізації творчих проектів. Ефективними виявляться прийняті в цей день очищаючі і сечогінні засоби.

Місячний календар на липень 2020 року   радить, що можливі часті перепади настрою. Контролюйте негативні емоції, щоб не сваритися на порожньому місці з рідними. Найкраще відмовтеся від споживання спиртного, не давайте нікому гучних обіцянок, не позичайте гроші, почекайте з новими починаннями.

8 липня, 18 місячний день з 23:16, Місяць в Рибах з 21:13. Займіться здоров’ям, покращіть роботу шлунково-кишкового тракту перевіреними засобами. Запишіться на масаж, сходіть в сауну або лазню.

Відкоректуйте раціон харчування, урізноманітнивши його такими продуктами, як горіхи, рослинне масло. На роботі сконцентруйтеся на аналізі даних, обробці інформації, що надходить. Продуктивними виявляться духовні практики, спрямовані на боротьбу з почуттям заздрості, безпричинної злості. Заборонено вживати алкоголь.

9 липня, 19 місячний день з 23:32, Місяць в Рибах. Поліпшити самопочуття можна за рахунок відвідування лазні, вживання більшої кількості овочів і фруктів. Хороший результат дадуть і процедури по очищенню кишечника.

Більш незалежними стануть люди, які сьогодні почнуть боротися з ілюзіями, чинити опір тим, хто намагається нав’язати їм свою думку. Тим, хто збирається виїхати на природу, рекомендується використовувати засоби захисту від комах. Щоб не стати жертвою шахраїв, не контактуйте тісно з малознайомими людьми.

10 липня, 20 місячний день з 23:45 Місяць у Рибах. Гарні плоди принесуть практики, спрямовані на поліпшення самооцінки. Рекомендується також зайнятися медитацією, сісти на дієту або, якщо дозволяє здоров’я, поголодувати добу.

На роботі можна приймати важливі рішення, але попередньо зважуйте всі «за» і «проти». Щоб не захворіти, не переохолоджуйтеся. Небажано відвідувати екстрасенсів, займатися справами у сфері, в якій ви не є фахівцем. Слідкуйте за своєю поведінкою, не проявляйте надмірну буркотливість і гординю.

11 липня, 21 місячний день з 23:56 Місяць в Овні з 8:06. Удача посміхнеться мандрівникам, включаючи тих, хто вирушає в дорогу по робочих справах. Негативні наслідки чекають тих, хто сьогодні буде лінуватися, уникати спілкування з оточуючими.

Проведіть день максимально активно, сил вистачить на завершення старих проектів, запуск нових. Беріть на себе відповідальність за важливі ділові питання. Згадайте про дані раніше обіцянки, виконайте їх. Гладко пройде перехід на нове місце роботи, вступ на нову посаду.

12 липня, 21 місячний день з 00:00, Місяць в Овні. На добу відмовтеся від м’ясних страв, спробувавши харчуватися, як вегетаріанці. Плідною виявиться самоосвіта, процес навчання молодших родичів. Хороший день для організації святкових урочистостей.

Внутрішньої гармонії доб’ються мандрівники, люди, які знайдуть час для спілкування з природою. Віруючим рекомендується вирішитися на паломництво до святих місць. Творчим людям бажано поки залишити свої проекти.

Місяць (4 фаза) з 13 по 19 липня 2020.

13 липня, 22 місячний день з 00:07, Місяць у Тельці з 20:34. Відмінна ідея – голодування. Якщо відмовитися на добу від їжі здоров’я не дозволяє, відкоригуйте раціон харчування, урізноманітнивши його молочними продуктами. Сприятливий час для примирення з тими, з ким ви багато конфліктували.

Прощайте кривдників і просіть пробачення самі. На роботі не відступайте від початих проектів. Для досягнення поставлених перед собою цілей потрібен один останній ривок. Відмовтеся від ризику там, де він недоречний. Уникайте місць великого скупчення людей.

14 липня, 23 місячний день з 00:19, Місяць у Тельці. Високий ризик пограбувань, терактів. Не відвідуйте людних місць, якщо в цьому немає необхідності. В будинку займіться прибиранням, перестановкою меблів.

Для подорожей і ділових поїздок ця  місячна доба нейтральна. Перегляньте меню на день, виключіть з нього м’ясні страви, замініть їх молочними продуктами. Імунітет ослаблений, тому знайдіть час для його зміцнення. Вітаються вправи та інші заходи, спрямовані на поліпшення стану опорно-рухового апарату.

15 липня, 24 місячний день з 00:32, Місяць у Тельці. Обмежувати себе в їжі немає необхідності, але переїдати не можна. Місячний календар на липень 2020 року  радить, що небажаний прийом лікарських препаратів, що не були призначені лікарем.

Продуктивною буде робота з приготування домашніх засобів народної медицини. Самопочуття покращиться після силових навантажень помірної інтенсивності. Доброю ідеєю буде відвідування лазні з сухою парою. Немає причин для відмови від подорожей. Поїздка виявиться вдалою, принесе позитивні емоції. Період гарний для самоосвіти.

16 липня, 25 місячний день з 00:48, Місяць у Близнюках з 8:19. Уважно ставтеся до прикмет дня, знаків, які посилає Всесвіт. Для активних дій день не підходить, тому його краще присвятити плануванню.

Небажані модифікації тіла, вживання алкоголю. Не приймайте ліки, не проконсультувавшись попередньо з лікарем. Женіть геть похмурі думки, боріться з негативним мисленням, інакше ви станете заручником апатії і депресії. Пийте більше трав’яних чаїв.

17 липня, 26 місячний день з 1:10, Місяць у Близнюках.  Легкі фізичні навантаження не зашкодять, а від інтенсивних тренувань краще відмовитися. Сприятливим буде ефект від відвідування лазні або сауни, кабінету масажиста. Хороший результат дадуть косметичні процедури.

Пасивний відпочинок протипоказаний. У спілкуванні будьте виборчими, контактуючи тільки з приємними для себе людьми. Не найкращий період для шопінгу, так як з великою ймовірністю ви витратите гроші на непотрібні речі. Дієвими виявляться магічні захисні практики.

18 липня 2020 року, субота, 27 місячний день з 1:39, Місяць у Раку з 17:24.

Не спіть довше, ніж потрібно організму, в іншому випадку день видасться малопродуктивним. Відкладіть на потім нові починання, святкові заходи. Виключіть з раціону цитрусові і алкогольні напої. Добре на самопочутті відіб’ється голодування.

Внутрішня рівновага прийде до тих, хто знайде час для спілкування з природою, релаксації під улюблені музичні композиції. Не переохолоджуйтеся і не приймайте без крайньої необхідності ліки.

19 липня, 28 місячний день з 2:20, Місяць у Раку. Вітаються процедури, що поліпшують стан органів зору, шкірних покривів. Сприятливий період для роботи на присадибній ділянці, для покупки об’єкту нерухомості, переїзду на нове місце проживання.

Не відмовляйте в допомозі тим, хто у вас її просить. Виключіть з раціону м’ясо, замініть його фруктами. Пийте більше свіжих соків. Ділові поїздки в цей день опиняться продуктивними, подорожі з метою відновлення фізичних сил не заборонені.

Молодик 20 липня 2020 о 20:32.

20 липня, 29 місячний день з 03: 19,1 місячний день з 20:33, Місяць у Леві з 23:16. Вітаються медитації, які передбачають роботу з енергетикою вогню. Високий ризик безпричинної злості, дратівливості. Негативні емоції контролюйте.

Знайдіть час для відвідування лазні, запишіться на масаж, вдома можна прийняти сольову ванну. Вдома бажано навести порядок, позбувшись від непотрібних речей, пилу, бруду. Вечір присвятіть плануванню, визначіться з цілями, яких ви хочете досягти в новому місячному циклі. Протипоказаний алкоголь.

Зростаючий Місяць (1 фаза) з 21 по 27 липня 2020.

21 липня, 2 місячний день з 4:29, Місяць у Леві. Запишіться до стоматолога, відвідайте сауну або лазню. Для поліпшення самопочуття також хороші помірні фізичні навантаження. Фільтруйте інформацію, що надходить в цей день, виділяйте головне і другорядне.

Контролюйте негативні емоції, щоб не спровокувати конфліктні ситуації. Небажано влаштовувати голодування. Обмежувати себе в їжі не варто, але і переїдати не можна. Бізнесменам рекомендується зайнятися пошуком джерел фінансування для нових проектів.

22 липня, 3 місячний день з 5:51, Місяць у Леві. Ефективними виявляться профілактичні процедури, які дозволяють знизити ризик розвитку хвороб серцево-судинної системи. Подбати рекомендується і про органи слуху, суглоби.

Місячний календар на липень 2020 року  радить, що сприятливий період для відвідування салону краси, для духовних практик. Велика ймовірність нервового перенапруження, тому уникайте стресових ситуацій. Удача посміхнеться тим, хто на сьогодні запланував відрядження або подорож з метою відпочинку, розширення кругозору.

23 липня, 4 місячний день з 7:19, Місяць в Діві. Замість активних дій займіться плануванням, аналізом минулого і сьогодення. Відвідування перукарні вітається, роботою майстра ви залишитеся задоволені.

Віруючим бажано сходити в храм або провести день в молитвах. Атеїсти можуть зайнятися медитацією. Позитивні емоції принесуть спілкування з родичами. Уникайте усамітнення, проведіть час з близькими. Відмовтеся від обрізки посаджених рослин, викорчовування старих, від яких потрібно звільнити присадибну ділянку.

24 липня, 5 місячний день з 8:48, Місяць в Діві. Вітається прийняття сонячних ванн. Бажана корекція в плані харчування. Меню потрібно урізноманітнити фруктами, молочною продукцією, медом.

Не час починати нові проекти, особливо ті, які були погано продумані. День підходить для боротьби з чужим негативним впливом, для добрих справ, прояву альтруїзму. Фізичні навантаження обмежте. Краще обійтися легкими вправами, спрямованими на розробку сухожиль. Вдало закінчиться розпочатий сьогодні ремонт.

25 липня, 6 місячний день з 10:16, Місяць у Терезах 4:54. Натхнення прийде до творчих особистостей. З великою ймовірністю письменники створять свій перший шедевр. Вітаються омолоджуючі процедури. Стан шкірних покривів можна поліпшити за рахунок поживних масок і контрастних компресів.

Ефективною виявиться дихальна гімнастика. Утримуйтеся від справ, які порушують звичний ритм життя. Відмовтеся від подорожей, ділових поїздок. Вони не принесуть нічого крім стресу. Проявляйте терпимість до оточуючих.

26 липня, 7 місячний день з 11:43, Місяць у Терезах. Неприпустима брехня, навіть на благо. Не витрачайте час на порожню балаканину. Призначте на цей день зустрічі з потенційними партнерами, займіться пошуком необхідної для кар’єрного зростання інформації.

Перенесіть на потім візит до стоматолога. Виключіть з раціону харчування м’ясні страви і яйця. Задоволення принесе хобі, тому знайдіть для нього вільну хвилинку. Сприятливий період для поїздок, в тому числі і тривалих, далеких. Творчих людей відвідає муза.

27 липня, 8 місячний день з 13:11, Місяць в Скорпіоні з 7:12. Запам’ятовувати нову інформацію буде легко, тому день рекомендується присвятити самоосвіті, самовдосконаленню. Відмовтеся від важкої фізичної праці на користь інтелектуальноїї, яка виявиться продуктивною.

Зняти стрес можна прийняттям розслаблюючої ванни. На самопочутті добре позначаться очищаючі процедури. Перенесіть переговори з партнерами, з якими ви не можете знайти спільну мову. Уникайте людних місць.

Зростаючий Місяць (2 фаза) з 28 по 31 липня 2020.

28 липня, 9 місячний день з 14:38 Місяць у Скорпіоні. Пора відпустити минуле, перестати збирати образи. Полегшення відчують ті, хто пробачить недоброзичливців за скоєне ними зло. Особливою силою будуть володіти вимовлені в цей день слова, тому від лихослів’я відмовтеся.

Боріться з негативною психологічною програмою. Знайдіть час для зустрічі з друзями і родичами. Вітається генеральне прибирання будинку. Начальникам бажано надати підтримку тим підлеглим, які її потребують.

29 липня 10 місячний день з 16:05, Місяць у Стрільці з 10:25. Протипоказано голодування. Харчуйтеся правильно, пийте більше рідини. Вдало завершиться розпочате сьогодні будівництво. Сприятливий період для зміцнення сімейних зв’язків, організації святкових заходів. Не найкращий час для зміни роботи.

Ефективними виявляться профілактичні процедури, застосування засобів, що зміцнюють імунітет. Для зниження ризику виникнення конфліктів, контролюйте емоції. Не скасовуйте плани відправитися в подорож.

30 липня, 11 місячний день з 17:28, Місяць у Стрільці. Для боротьби зі стресом використовуйте медитативні практики. Віруючим бажано провести день в молитві. Позитивні емоції принесуть спілкування з тваринами.

На роботі займіться рутинними справами, не проявляйте ініціативу, не лізьте на рожен. Не залишайте розпочаті раніше проекти. Контролюйте негативні емоції і уникайте великих фізичних навантажень. Відмовтеся від спекулятивної діяльності. У побуті будьте обережні, щоб не отримати травму. Для подорожей період сприятливий.

31 липня, 12 місячний день з 18:42, Місяць у Козерозі з 14:58. Уникайте відвідування місць великого скупчення людей. Відчуйте їх для аналізу минулого, для медитацій, боротьби з недоліками. Обмежте себе в їжі, почніть пити більше рідини, в тому числі соки.

Знайдіть час для проведення маніпуляцій, що поліпшують роботу дихальної системи, серцевого м’яза. Від інтенсивних тренувань відмовтеся, вітаються тільки легкі фізичні вправи. На роботі не поспішайте закінчити розпочаті справи, навіть якщо вас підганяють.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.