Home / Дозвілля / Місячний календар на серпень 2019 року детально по дням

Місячний календар на серпень 2019 року детально по дням

Місяць і Земля нерозривно пов’язані і впливають один на одного. Це було помічено ще в давнину, а зараз набуло наукове підтвердження. Тепер, використовуючи місячний календар на серпень 2019 року, ви зможете спланувати свій час так, щоб в справах завжди супроводжувала удача.

Місячний календар на серпень 2019 року

Місячний календар на серпень 2019 року детально по дням

На визначення сприятливої доби насамперед впливає активний знак зодіаку, потім фаза Місяця, місячний день і день тижня. Але спробуйте трохи поекспериментувати, спостерігаючи, коли ваші дії призведуть до успіху, а коли виникнуть проблеми. Тоді ви зможете скласти індивідуальний календар вдалих діб.

Фази місяця на серпень 2019 року

При переході через граничні стани вплив Місяця посилюється.

1 серпня – Молодик, чільний знак – Лев. Дана доба дуже несприятлива. У цей місячний день відмовтеся від активних дій. Тримайте емоції під контролем і не дозволяйте оточуючим знижувати вашу самооцінку.

7 серпня – Місяць в Скорпіоні, I чверть. Сьогодні можна підписувати документи, розбиратися з виниклими складнощами. Але рішення повинні бути ретельно продуманими.

15 серпня – Повний місяць у Водолії. Присвятіть час мистецтву. Однак майте на увазі, що в цей місячний день, крім відвідувань виставок і музеїв, можна зайнятися юридичними питаннями.

23 серпня 2019 – Місяць у Тельці, III чверть. Завдяки загострилася вмінню передчувати прибуток, ви зможете виявити збиткові домовленості, завершити їх.

Місячний календар на серпень 2019 року. Сприятливі місячні дні в серпні

За традицією астрологи поділяють місячний календар на серпень 2019 року  на хороші і погані доби. Але ця класифікація умовна. Ситуація пояснюється тим, що енергетика днів істотно відрізняється. У більшості випадків можна знайти заняття, яке в невдалі доби принесе успіх.

2 серпня – Місяць в Овні, зростаючий. Сьогодні сприятливо займатися торгівлею, розпродаючи надлишки. Можна йти на ризик, інтуїція, що загострилася допоможе прийняти правильне рішення.

6 серпня – Місяць у Терезах, зростаючий. Якщо є проблеми зі здоров’ям, сьогодні лікар зможе поставити найбільш точний діагноз. Зроблені покупки будуть вдалими, а поїздки і розпочаті справи принесуть вигоду.

14 серпня – Місяць у Терезах, зростаючий. Ув’язнені союзи (в тому числі і шлюбні) будуть відрізнятися довговічністю. Добре купувати речі для дому, влаштовувати свято, говорити компліменти. Але за церковним календарем сьогодні Медовий Спас, тому починати нову справу і працювати не рекомендується.

16 серпня 2019 – Місяць в Скорпіоні, зростаючий. У цей місячний день підвищується ймовірність знайти загублену річ, вирішити давню проблему. Завдяки впливу знака зодіаку можна робити астрологічні прогнози – результат буде правдивим.

21-22 серпня – Місяць у Козерозі, зростаючий. Гарний час, щоб звернутися до начальника, відкрити свою справу, зайнятися політикою.

23 серпня – Місяць у Тельці, III чверть. Проведений в цей місячний день аналіз бюджету допоможе об’єктивно оцінити фінансовий стан і виявити джерела додаткових доходів.

28 серпня – Місяць у Леві, спадний: Успіння Пресвятої Богородиці.

29 серпня – Місяць у Леві, спадний. Підійшовши творчо до завдання, в цей місячний день створите щось кардинально нове. Вдала буде вечірка з танцями на честь близького друга.

31 серпня – Місяць в Рибах, зростаючий. Займіться активною роботою. Насолоджуйтесь улюбленим заняттям, приділіть увагу своїм близьким, якщо знадобиться підтримка, не бійтеся звернутися до них.

У поточному місяці є ще сприятливі місячні дні, це 5 і 9 числа, хоча їх дія не настільки яскраво виражена.

Дія 19, 28, 29 днів серпня 2019 сприятлива, але на цей час припадають церковні свята: Яблучний Спас, Успіння Пресвятої Богородиці, Горіховий Спас. А, значить, працювати, шити, прибирати не рекомендується.

Місячний календар на серпень 2019 року. Сатанинські дні

У місячному місяці існують доби, коли вплив темних сил максимально зростає, а людина проявляє самі низинні якості характеру. До них відносяться:

9 – велика ймовірність бути обманутим або повірити мріям;

15 – з’явиться почуття знесилення, можливо прояв одержимості;

23 – присутній дух злоби, жадібності;

29 – сьогодні вас будуть спокушати або залякувати.

Місячний календар на серпень 2019 року по дням

Місячний календар на серпень 2019 року дозволить оптимальним чином розподілити запаси енергії і навчитися їх вчасно поповнювати. Найзручніше розташовувати інформацією у вигляді місячного календаря на кожен день місяця.

1 серпня (29, 30, 1 місячний день). Новий Місяць у Леві. День проходить під знаком певної неуважності. Для того, щоб бути сьогодні продуктивним, потрібно зібратися з думками і працювати за наміченим планом, не відволікаючись на дрібниці.

2 серпня (1-2 місячний день). Зростаючий Місяць у Леві. Сьогодні потрібно бути гранично уважним щоб не потрапити в неприємну ситуацію. Якщо звертати увагу на нюанси, то робота буде набагато ефективнішою.

3 серпня (2-3 місячний день). Місяць у Діві. Ця місячна доба подарує неймовірне загострення розумових здібностей і інтуїції. Необхідно з розумом витратити такий день і зробити якомога більше важливих справ. Потрібно обдумати подальші дії і зважити всі переваги того чи іншого рішення.

4 серпня (3-4 місячний день). Місяць у Діві. Духовне очищення дозволить внести сприятливі зміни в усі сфери життя. Для цього достатньо помедитувати на самоті або відвідати заняття з йоги. Після такого можна легко знайти вихід з будь-якого становища і вирішити наболілі питання.

5 серпня (4-5 місячний день). Місяць у Терезах. День корисний для нових знайомств і спілкування. Самотність сьогодні не вітається. Слід уважно прислухатися до того, що говорять оточуючі і вбирати інформацію. Деякі з порад стануть дуже корисними.

6 серпня (за 5-6 місячний день). Місяць у Терезах. Сьогодні можна розібратися в своєму внутрішньому світі і попрацювати над емоційним фоном. Увечері краще розслабитися в компанії близьких друзів.

7 серпня (6-7 місячний день). Місяць у Скорпіоні. Сьогодні краще покладатися лише на себе. Допомога ззовні швидше за все принесе лише шкоду. Також не варто займатися чужими проблемами, а присвятити день турботі про себе і відпочинку.

8 серпня (7-8 місячний день). Місяць у Скорпіоні. День покаже, що не завжди можна сліпо розраховувати на везіння. Необхідно самостійно вибудовувати хід подій і активно впливати на повороти долі.

9 серпня (8-9 місячний день). Місяць у Стрільці. День ознаменують пристойні грошові надходження і початок справи зі стабільним доходом. Сьогодні можна відкладати гроші, які згодом стануть надзвичайно корисними.

10 серпня (9-10 місячний день). Місяць у Стрільці. Сьогодні один з тих днів, коли занепад сил відчувається особливо гостро. Не варто піддаватися стресу і навантажувати себе ще більше. Краще сьогодні весело провести час і відпочити.

11 серпня (10-11 місячний день). Місяць у Козерозі. День небезпечний тим, що можна потрапити під вплив чар протилежної статі. Слід контролювати ситуацію і не втрачати пильності.

12 серпня (11-12 місячний день). Місяць у Козерозі. Сьогодні потрібно проявити рішучість і натиск. Розпочата таким чином справа принесе успіх. Енергетика дня допоможе реалізувати всі поставлені завдання.

13 серпня (12-13 місячний день). Місяць у Козерозі. День буде багатим на події і неймовірно продуктивний. Сьогодні слід повести за собою натовп і довести всім свою правоту.

14 серпня (13-14 місячний день). Місяць у Водолії. Сьогодні хтось із оточуючих захоче навантажити вас своїми проблемами. Не варто погоджуватися на це. Абсолютно неважливо, наскільки близька цю людина.

15 серпня (14-15 місячний день). Повна Місяць у Водолії. Ця місячна доба дозволить увібрати максимальний обсяг інформації. Найкраще це відбувається після духовного очищення. Натренована пам’ять дозволить сконцентруватися на головному і отримати від навчання максимум користі.

16 серпня (15-16 місячний день). Місяць в Рибах. Місячний календар на серпень 2019 року  рекомендує, що пора зайнятися власним поліпшенням. Неважливо будуть це внутрішні зміни на краще або зовнішні. На користь піде зміна іміджу або читання книг – результат буде однаково гарний.

17 серпня (16-17 місячний день). Місяць в Рибах. День підходить для вдосконалення свого тіла. Можна відвідати спортзал, групові тренування або скласти план з розвитку своєї мускулатури на кілька місяців вперед. У будь-якому випадку день потрібно провести активно.

18 серпня (17-18 місячний день). Місяць в Рибах. Щоб вирішити завдання цього дня, потрібно використовувати нестандартне мислення. Це дозволить повернути до себе набагато більше людей, ніж зазвичай. День сприяє дорогій покупці.

19 серпня (18-19 місячний день). Місяць в Овні. Сьогодні не можна проявляти довірливість. Гранична увага в будь-якому з питань допоможе уникнути неприємностей. Краще не йти на поводу у тих, що оточують і керуватися лише своєю думкою.

20 серпня (19-20 місячний день). Місяць в Овні. У цей день не варто особливо напружуватися. Все, що потрібно, прийде саме. Сьогодні особливо ефективними будуть дієти і заняття спортом.

21 серпня (20-21 місячний день). Місяць у Тельці. Сьогоднішні успіхи викличуть заздрість оточуючих. Тому радістю від перемог не варто ділитися публічно. Досить скромно відсвяткувати подію в колі сім’ї.

22 августа (21-22 місячний день). Місяць у Тельці. День можна охарактеризувати важкою негативною енергетикою. Він аж ніяк не підходить для спонтанних необдуманих вчинків. Будь-який різкий рух може призвести до фінансових втрат. Серед знайомих можуть виявитися недоброзичливці.

23 серпня (22-23 місячний день). Місяць у Тельці. Сьогоднішній день просто вирує енергією. Можна сміливо кидатися в авантюри і починати найскладніші проекти. Навіть штучно створені перешкоди не зможуть перешкодити на шляху до успіху.

24 серпня (23-24 місячний день). Місяць в Близнюках. Ця місячна доба має у своєму розпорядженні до повного усамітнення. Прекрасний день для розслаблення і відпочинку. Можливо навіть дозволити ліні взяти вгору і провести день інертно.

25 серпня (24-25 місячний день). Місяць в Близнюках. Для того, щоб забезпечити себе силами на майбутнє цей день потрібно провести в спокої. Не варто звертати увагу на тих, хто буде дорікати в бездіяльності. Результат економії енергії буде вартий того.

26 серпня (25 місячний день). Місяць у Раку. Щоб зробити день успішним, необхідно позбутися відчуття, що все навколо діє проти вас. Насправді удача не відвернулася, її просто потрібно заслужити позитивом і бадьорістю духу.

27 серпня (25-26 місячний день). Місяць у Раку. Навколишні схильні сьогодні визнавати ваші заслуги і робити компліменти. У цей день це не є порожніми словами, а стане потужним стимулом для подальшого зростання.

28 серпня (26-27 місячний день). Місяць у Леві. Якщо здається, що навколо одні проблеми і неприємності, то найімовірніше потрібно переглянути своє світосприйняття. Таке ставлення дозволить сьогодні впоратися з тим, що відбувається і вийти з ситуації переможцем.

29 серпня (27-28 місячний день). Місяць у Леві. День підходить для відпочинку і розслаблення. Якщо потрібно працювати, то вибирати слід безклопітного заняття. Важливо сьогодні зайнятися самоочищенням. Тому спілкування з оточуючими потрібно звести до мінімуму.

30 серпня (28, 29-1 місячний день). Нова Місяць в Діві. Сьогодні немає сил на серйозні справи і вчинки. Тому не варто насилувати себе, змушуючи вирішувати непосильні завдання. Досить зануритися в нескладні побутові клопоти або зовсім провести час, відпочиваючи від метушні.

31 серпня (1-2 місячний день). Місяць у Діві. День вирує агресивною енергетикою. Тому не варто сваритися з людьми і провокувати скандали. Зустрічей з неприємними людьми також потрібно уникати. Події цього дня можуть вкрай негативно вплинути на подальше життя.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *