Home / Дозвілля / Місячний календар на липень 2019 року детально по дням

Місячний календар на липень 2019 року детально по дням

Місяць має фази, оскільки він обертається навколо Землі, що призводить до того, що частина, яку ми бачимо, висвітлюється, змінюється. Про місячний календар на липень 2019 року  поговоримо далі.

Місячний календар на липень 2019 року

Місячний календар на липень 2019 року детально по дням

Місяць займає 27,3 дня щоб встати на орбіту Землі, але фаза від нового до нового Місяця становить 29,5 днів. Місяць проводить додаткові 2,2 дня, «наздоганяючи», тому що Земля подорожує близько 45 мільйонів миль навколо Сонця в той час, коли вона завершує одну орбіту навколо Землі.

На новій фазі він знаходиться так близько до Сонця в небі, що жодна зі сторін, що стоять перед Землею, не світиться. Іншими словами, Місяць знаходиться між Землею і Сонцем. У першому кварталі освітлюється Місяць найвище в небі на заході. При повному Місяці планета знаходиться за Землею в космосі щодо Сонця.

У міру того як Сонце встановлюється, він піднімається зі стороною, яка звернена до Землі, повністю схильною до сонячного світла. Повний Місяць, який найбільш близький до осіннього рівнодення, зазвичай згадується як «Урожайний», оскільки його яскрава присутність в нічному небі дозволяє фермерам працювати довше в осінню ніч, пожинаючи плоди своїх весняних і літніх праць. Фактично, кожний повний Місяць року має свою назву, більшість з яких пов’язана з погодою або сільським господарством.

Оскільки час між двома повними Місяцями не зовсім однаковий цілому місяцю, приблизно кожні три роки протягом одного календарного місяця є два повні Місяці. За останні кілька десятиліть другий повний Місяць став називатися «блакитний». Найостанніший раз був у липні 2015 року. В середньому за кожні 33 місяці доводиться можна один раз спостерігати це явище.

Блакитний Місяць рідкісний, тому що планета заповнюється кожні 29 з половиною днів, тому час має  бути таким, щоб з’єднати два в календарний місяць. Час має бути дійсно точним, щоб відповідати двом синім Місяцям протягом одного року. Це може статися тільки по обидва боки лютого, чий 28-денний інтервал досить короткий. Однак термін «блакитний Місяць» не завжди використовувався таким чином.

Хоча точне походження фрази залишається незрозумілим, насправді воно належить до рідкісного синього забарвлення, викликаного пиловими частинками. Місяць завжди показує нам одну і ту ж сторону, тому що гравітація Землі завадила швидкості обертання планети. Вона стільки ж часу обертається один раз навколо своєї осі, скільки потрібно для завершення однієї орбіти Землі (близько 27.3 земних днів). Іншими словами,

Місяць достатньо обертається кожен день, щоб компенсувати кут, на який він відхиляється на своїй орбіті навколо Землі. Гравітаційні сили між Землею і Місяцем виснажують енергію. Ми бачимо ефект в океанських припливах. Точно так же гравітація Землі створює видиму опуклість – 60-футовий прилив.

Одні і ті ж сторони Землі і Місяця можуть зустрітися один з одним, як ніби танцюють рука об руку, хоча Сонце швидше знищить Землю і Місяць, перш ніж це станеться. Немає ніякої реальної формули для визначення видимості молодого Місяця. Це залежить від кількох факторів: кута екліптики (шлях Місяця по небу) по відношенню до горизонту, ясності неба (наскільки пил і забруднення покривають його), і навіть гостроти зору спостерігача.

Молодий Місяць стає видимим неозброєним оком набагато раніше, коли екліптика перпендикулярна горизонту, а планета спливає прямо в небі. У цих випадках можна побачити її всього лише через 24 години після появи, хоча кожну годину після цього значно збільшує шанси її знайти.

Коли екліптика знаходиться під низьким кутом до горизонту, Місяць рухається майже паралельно йому, коли він піднімається, то не стає видимим, приинаймні, до 36 годин.

Запис для самого раннього передбачуваного спостереження за молодим півмісяцем Місяця становить близько 19 годин, хоча більшість експертів підозріло ставляться до будь-яких заяв про час менш ніж 24 години. Молодик в липні настане 2 числа, вже 9 можна спостерігати вступ планети в 1-ю чверть, а 17 настає повний місяць. В 3-ю чверть планета увійде 25 числа.

Місячний календар на липень 2019 року детально

Представляємо місячний календар на липень 2019 року, підготовлений на кожен день. Тут ви знайдете потрібну інформацію: який сьогодні місячний день, поточна фаза і положення Місяця.

Складанням перших місячних календарів займалися шамани племен майя та ацтеків, жерці Стародавнього Єгипту. По суті, місячний календар на липень 2019 року  багато в чому заснований на напрацюваннях астрологів і астрономів тих часів. Використовуючи його, ви зможете більш грамотно планувати свої справи і захистите себе від усіляких негараздів.

1 липня 2019 року, календар на понеділок. 30 місячний день, спадний Місяць у Раку ♋. Проблеми з травленням можуть доставити вам занепокоєння. Відмовтеся від перекусів на бігу і від фастфуду.

2 липня 2019 року, календар на вівторок. 1 місячний день, Молодик, зростаючий Місяць у Раку ♋. Питання, що стосуються любові і романтики, сьогодні вирішаться вдало. Ви виявите, що любов приходить до вас тоді, коли ви найменше цього очікуєте.

3 липня 2019 року, календар на середу. 2 місячний день, Місяць у Леві ♌. Від великих покупок зараз краще відмовитися. Також почекайте і з далекими поїздками.

4 липня 2019 року, календар на четвер. 3 місячний день, Місяць у Леві ♌. У вашому житті настає період духовного зростання і переоцінки внутрішніх цінностей. Вам пора звернути погляд на свій багатий внутрішній світ!

5 липня 2019 року, календар на п’ятницю. 4 місячний день, Місяць у Леві ♌. Частіше виходьте з дому, приймайте запрошення на побачення, знайомтеся. Тим, хто вже одружився, доведеться вирішувати питання, пов’язані з освітою дітей.

6 липня 2019 року, календар на суботу. 5 місячний день, Місяць в Діві ♍ Проведіть час нестандартно: поновіть інтер’єр в будинку, спробуйте скласти вірш або написати картину.

7 липня 2019 року, календар на неділю. 6 місячний день, Місяць в Діві ♍. Не поспішайте переводити на новий рівень відносини, що недавно розпочалися. Зв’язувати себе узами шлюбу лише тому, що вам здається, що час йде, – це не кращий варіант.

8 липня 2019 року, календар на понеділок. 7 місячний день, Місяць в Терезах ♎. Перестаньте стукати в закриті двері. Місячний календар на липень 2019 року рекомендує, що Ваша активність зараз може бути сприйнята як нав’язливе поведінку. 9 липня 2019 року, календар на вівторок. 8 місячний день, Місяць на в Терезах ♎ Будь-яка поїздка яка подарує море позитивних емоцій, так що пакуйте валізи і вирушайте в дорогу.

10 липня 2019 року, календар на середу. 9 місячний день, зростаючий Місяць у Скорпіоні ♏. Сьогоднішній день буде благополучним у всьому, крім сфери здоров’я. У гіпертоніків можливе підвищення тиску і погане самопочуття. Внаслідок цього є ризик серцевих нападів.

11 липня 2019 року, календар на четвер. 10 місячний день, Місяць в Скорпіоні ♏. День більше підходить не для суєти і спілкування, а для творення і роздумів про глобальні проблеми.

12 липня 2019 року, календар на п’ятницю. 11 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці ♐. Не виключені приємні новини, пов’язані з успіхом близької людини.

13 липня 2019 року, календар на суботу. 12 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці ♐. Плани і думки, які прийдуть вам в голову, не принесуть бажаного результату.

14 липня 2019 року, календар на неділю. 13 місячний день, зростаючий Місяць у Стрільці ♐.  Місячний календар на липень 2019 року  попереджає – стережіться скандалу! Не варто гарячкувати і відповідати на хамство хамством.

15 липня 2019 року, календар на понеділок. 14 місячний день, Місяць в Козерозі ♑. Зараз ви можете вивести любовні відносини на новий рівень, зробити їх більш довірливими. Проводьте разом якомога більше часу.

16 липня 2019 року, календар на вівторок. 15 місячний день, Місяць в Козерозі ♑. У цей день є ризик серцево-судинних захворювань, особливо якщо ви схильні до підвищеного тиску.

17 липня 2019 року, календар на середу. 16 місячний день, повний Місяць у Водолії ♒.  Настає сприятливий час для грандіозних звершень, але не забувайте про відпочинок. Вихідні проведіть у колі сім’ї, поїдьте на дачу або сходіть погуляти в парк.

18 липня 2019 року, календар на четвер. 17 місячний день, спадний Місяць у Водолії ♒. Коли світ стає ворожим і «земля йде з-під ніг», не соромтеся на час відійти від справ. Нічого страшного не станеться, якщо ви витратите якийсь час на самоаналіз і на відновлення сил.

19 липня 2019 року, календар на п’ятницю. 18 місячний день, спадний Місяць в Рибах ♓. Фортуна дасть вам шанс збільшити свій капітал. Постарайтеся його не упустити.

20 липня 2019 року, календар на суботу. 19 місячний день, спадний Місяць в Рибах ♓. Можна включатися в довгострокові проекти, проводити ревізії фінансових справ.

21 липня 2019 року, календар на неділю. 20 місячний день, спадний Місяць в Рибах ♓. До будь-яких справ, за які ви вирішили взятися, потрібно максимально серйозний підхід.

22 липня 2019 року, календар на понеділок. 21 місячний день, спадний Місяць в Овні ♈. Всі ваші думки і плани будуть відрізнятися надзвичайною глибиною і яскравістю.

23 липня 2019 року, календар на вівторок. 22 місячний день, спадний Місяць в Овні ♈. Ви давно думаєте про зміну свого сімейного статусу і про розрив відносин. Сьогоднішній день сприятливий для відвертих розмов з партнером і для пошуку спільного рішення з непростої ситуації.

24 липня 2019 року, календар на середу. 23 місячний день, спадний Місяць у Тельці ♉. Вас можуть забезпечити неправдивою інформацією і навіть навмисно обдурити. Розраховуйте тільки на власні знання і досвід.

25 липня 2019 року, календар на четвер. 24 місячний день, спадний Місяць у Тельці ♉. Ви без особливих труднощів і зусиль впораєтеся з будь-якими професійними справами.

26 липня 2019 року, календар на п’ятницю. 25 місячний день, спадний Місяць в Близнюках ♊. Самотні жінки цього знака в другу половину дня отримають запрошення на побачення.

27 липня 2019 року, календар на суботу. 26 місячний день, спадний Місяць в Близнюках ♊. Не сумнівайтеся в щирості свого обранця, не влаштовуйте перевірки, не звинувачуйте його в лицемірстві.

28 липня 2019 року, календар на неділю. 27 місячний день, спадний Місяць в Близнюках ♊. Ймовірно, вас чекає приємна романтична зустріч або несподівана радісна звістка.

29 липня 2019 року, календар на понеділок. 28 місячний день, спадний Місяць у Раку ♋. Ви можете познайомитися з людьми, які відіграють важливу роль у вашому подальшому житті.

30 липня 2019 року, календар на вівторок. 29 місячний день, спадний Місяць у Раку ♋. Постарайтеся стримувати занадто бурхливі прояви почуттів і не намагайтеся розслабитися за допомогою сумнівних засобів (алкоголь і т.п.).

31 липня 2019 року, календар на середу. 30 місячний день, Молодик, зростаючий Місяць у Леві ♌. День в цілому обіцяє бути успішним і допоможе вам вирішити багато різних проблем, як на роботі, так і в особистому житті.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *