Home / Твоя краса / Нігті / Місячний календар манікюру на липень 2019 року

Місячний календар манікюру на липень 2019 року

Догляд за собою важливий в житті сучасної людини. Кожна жінка прагне підтримувати в порядку обличчя, тіло, волосся. Що стосується манікюру і педикюру, то ці процедури мають першорядне значення, підкреслюючи те, що людина стежить за собою. Про місячний календар манікюру на липень 2019 року  поговоримо далі.

Місячний календар манікюру на липень 2019 року зі сприятливими місячними днями

Місячний календар манікюру на липень 2019 року

У чому практична допомога місячного календаря краси на липень 2019 року запитаєте ви, перш за все в тому, що його рекомендації на рахунок сприятливих днів і тих, коли не можна займатися своєю зовнішністю – будь-якими стрижками, фарбуванням, пілінгом і іншими, якимись іншими змінами своєї зовнішності – вкрай корисні і важливі.

Саме він підкаже модницям і модникам, всім хто стежить за своїм здоров’ям і красою – в які місячні і сприятливі дні ми отримаємо позитивний заряд енергії, знімемо з себе стрес і відштовхнемо невдачі, а по яким несприятливим навпаки, притягнемо до себе невдачу, заряд негативної енергетики, одним словом створимо собі непотрібні проблеми, в тому числі і для власного здоров’я і в цілому самопочуття.

Місячні дні краси на липень 2019 року

Що ми маємо на увазі під фразою місячний календар манікюру на липень 2019 року, що мається на увазі зокрема, а то, що це про що ми говорили вище і більш – стрижка волосся і нігтів. Фарбування та хімічна завивка, манікюр і педикюр, догляд за тілом, шкірою і обличчям (чистка), ногами і руками,. Пілінг, депіляція і дієти, проведення пластичних операцій, лікування грибка і бородавок, проведення масажу. Багато іншого, що пов’язане зі здоров’ям і наведенням «порядку» на своєму тілі, організмі в цілому і зокрема.

Місячний календар манікюру на липень 2019 року по днях тижня

Як і в місячному календарі, в якому є сприятливі і несприятливі дні для маніпуляцій з нігтями, стрижкою, манікюром і педикюром, так і в зоряній астрології є свої переваги по днях тижня. Далі ми дізнаємося, в який з днів тижня сприятливо або навпаки, не рекомендується займатися нігтями і чому, адже як відомо – кожному дню протегує одна з планет.

Робити манікюр у понеділок 2019 року

Створення манікюру і педикюру, стрижка в понеділок – в перший день тижня ви може разом з нігтями позбутися поганих спогадів, зняти з себе тугу і печаль, а ще стрижка нігтів в понеділок посприяє профілактиці урологічних та гінекологічних захворювань, деяких інших. Також можна робити в цей день дизайн нігтів, манікюр та педикюр.

Робити манікюр у вівторок 2019 року

Створення манікюру і педикюру, стрижка у вівторок – другий день тижня захистить вас від неприємностей, якщо ви в цей день підстрижете нігті. Також стрижка нігтів, як і створення манікюру з педикюром, сприятлива у вівторок в боротьбі з деякими недугами, наприклад – позбавить від болю в голові і виконає профілактику кровоносних захворювань.

Робити манікюр у середу 2019 року

Створення манікюру і педикюру, стрижка в середу – третій день тижня, разом з нігтями, які ви підстрижете, або виконайте манікюр з педикюром, піде і плутанина з вашої голови, настане ясність в думках. Допоможе стрижка нігтів в середу і підвищенням імунітету, заспокоїть нервову систему, підвищить працездатність, додасть упевненість в своїх силах.

Робити манікюр у четвер 2019 року

Створення манікюру і педикюру, стрижка в четвер – четвертий день тижня принесе з собою, якщо ви зважитеся стригти нігті, багато чого корисного, наприклад можна позбутися від невпевненості і сумнівів, отримати заряд позитивної енергетики. Також стрижка нігтів, створення дизайну, манікюру та педикюру у четвер – благотворно позначиться на роботі вашої печінки.

Робити манікюр у п’ятницю 2019 року

Створення манікюру і педикюру, стрижка в п’ятницю – зазвичай в п’ятий день тижня не рекомендується стригти нігті, робити манікюр або педикюр, через більш повільний обмін речовин і можливості настання занепаду сил, але в більшій мірі це відноситься до чоловіків, а ось жінки після стрижки нігтів стануть більш привабливими, а їхня фігура витонченішою.

Робити манікюр в суботу 2019 року

Створення манікюру і педикюру, стрижка в суботу – шостий день тижня сприятливий для позбавлення всього непотрібного, в тому числі стрижка нігтів дуже підходить для суботи. У цей день ми підвищимо свій імунітет, зміцнимо здоров’я, а ще отримаємо позитивний заряд енергії, також нам легше буде спілкуватися один з одним, як і знайомитися з протилежною статтю.

Робити манікюр у неділю 2019 року

Створення манікюру і педикюру, стрижка в неділю – в завершальний тиждень день не рекомендується стригти нігті, створювати манікюр чи педикюр, це може негативно позначитися не тільки на нашому здоров’ї і самопочутті, але і завдати матеріальної шкоди, «вдарити» по нашому фінансовому добробуту . Відпочивайте в неділю, це день для заповнення сил і енергії, манікюр і педикюр також перенесіть на інший час.

Місячний календар манікюру на липень 2019 року по дням

Якщо ви хочете, щоб нігті були завжди здоровими і красивими, то доглядайте за ними тільки в сприятливі дні. Місячний календар манікюру на липень 2019 року по днях допоможе вам дізнатися, коли звернутися в манікюрний салон найкраще, щоб поліпшити не тільки свій зовнішній вигляд, але і привернути хороші події в життя.

1 липня – сприятлива дата для маніпуляцій з нігтями на руках і ногах. Ослаблена нігтьова пластина стане міцнішою, а ламкість і розшарування підуть.

2 липня – день слід присвятити педикюру, балуючи свої ніжки в поживних і розслаблюючих ванночках. Використовуйте шавлію, ромашку або кору дуба, а також морську сіль, щоб привести в порядок шкіру ступень.

3 липня – свіженький манікюр сприятиме покращенню взаєморозуміння з колегами по роботі, партнерами і підлеглими. Хорошим вибором стануть кольорові лаки у вигляді теплих і яскравих відтінків, як, наприклад, червоний, теракотовий, помаранчевий, кораловий. Краще відмовитися від холодних і темних кольорів, щоб не впасти в депресію.

4 липня – ручки скажуть дякую, якщо побалувати їх масажем і парафінотерапією. Подбайте в цей день про свою шкіру. Манікюр та педикюр наситять вас бракуючою енергією, тому ви будете почувати себе в прекрасному настрої. Колір лаку слід вибирати на власний розсуд.

5 липня – небажана дата для маніпуляцій з нігтями. Нічого позитивного ви не отримаєте від манікюру, а навпаки, накличете можливі труднощі з фінансами. Припустимо освіжити колір лаку, але не підстригати нігті. Перенесіть відвідування салону краси на інший день.

6 липня – нейтральний день для догляду за нігтями. Ви можете сміливо робити манікюр і педикюр, але не чекайте від процедури будь-якого сприятливого впливу на життя. Будьте впевнені, що поганого теж нічого не трапиться.

7 липня – чудовий вибір для відновлювальних процедур. На особливу увагу заслуговує кутикула. Прекрасним вибором стане поєднання європейського та японського манікюру.

8 липня – місячний календар манікюру на липень 2019 року  рекомендує, що в цю дату допустима лише невелика корекція нігтів, наприклад, легке обточування. Однозначно відмовтеся від кардинальної зміни форми і обрізання кутикули. Стерти старий лак і нанести нове покриття – розумне рішення.

9 липня – займіться зміцненням нігтьової пластини. Якщо ви давно планували відновлюючі маски з вітамінами А і Е, то прийшов час зробити це. Не забудьте про процедури, які працюють на зміцнення нігтів.

10 липня – слід остерігатися порізів і ран, тому краще перенести виконання манікюру на більш сприятливу дату.

11 липня – вдалий час для здійснення будь-якого виду манікюру. Дата є нейтральною, тому можна сміливо бронювати місце з салоні краси. Як лак підійдуть будь-які кольори, але краще виключити з переліку зелений, фіолетовий і темно-синій.

12 липня – несприятлива дата для манікюру, тому що нігті відкриті для вбирання негативної енергії. Особливо не варто займатися обрізанням і підпилюванням пластини.

13 липня – запишіться в салон, так як професійний догляд за нігтями астрологи настійно рекомендують. Розгляньте відбілювання нігтів, яке сприятливо вплине на ваш манікюр.

14 липня – чудовий вибір не тільки для манікюру, але особливо для педикюру. Займіться шліфуванням стоп, яке можна легко зробити в домашніх умовах. Ваші п’яти будуть м’якими як шкіра немовляти.

15 липня – день чудовий для експериментів з нейл-артом. Вибирайте сміливі і навіть кричущі забарвлення. Літо благоволить такому дизайну.

16 липня – заплануйте похід в манікюрний салон, так як сьогодні нейтральний день. Догляд за руками буде проведений на найвищому рівні, але не чекайте від процедури енергетичного забезпечення.

17 липня – свіжий і привабливий манікюр може сприятливо вплинути на відносини з протилежною статтю. Зафарбуйте нігті в пристрасні кольори, наприклад, червоний, кораловий або бордовий. Будьте готові до нових приємних емоцій з партнером.

18 липня – час для гарячого манікюру. Для здійснення процедури підійде тепле масло або крем, які покращать циркуляцію крові і омолодять шкіру рук.

19 липня – хороший день для манікюру, а саме для укорочення нігтів. Стрижка дозволить позбутися від ряду проблем, відкриваючи нові можливості і залишаючи в минулому старі негаразди.

20 липня – не тільки цікавою, але й корисною процедурою буде пілінг рук і ніг за допомогою риб. У цей день втручання природи в догляд за кистями і стопами найбільш доречний.

21 липня – Місяць благоволить манікюру і педикюру, але варто дотримуватися помірності. Не потрібно робити всілякі процедури за один день, щоб не отримати зворотний ефект.

22 липня – манікюр і педикюр бажано здійснювати тільки в професійному салоні. Самостійні маніпуляції можуть спровокувати серйозну травму кінцівки.

23 липня – місячна енергія вказує на те, що варто зробити новий манікюр і педикюр, який допоможе вам покращити взаємини з близькими людьми, а також завести нові знайомства.

24 липня – в цей день краще повністю захистити контакт нігтів з будь-якими хімічними засобами. Дане судження стосується як манікюру, так і побутових миючих речовин.

25 липня – відповідний день для того, щоб спробувати новий дизайн на нігтях. Вибирайте яскравий нейл-арт, тим більше літо дозволяє бути по максимуму яскравою.

26 липня – місячний календар манікюру на липень 2019 року  радить, що це відмінний день для відновлення пошкоджених нігтів. Для цієї процедури ви можете використовувати шовк, який згладить всі тріщини і допоможе виростити нігті потрібної довжини.

27 липня – займіться покращенням шкіри рук. Для цих цілей можна вибрати парафінотерапію, шоколадне обгортання і поживну ванночку з травами і морською сіллю. Ефект не забариться.

28 липня – перенесіть манікюр і педикюр на інший день, тому що процедури можуть викликати несподівані алергічні реакції, несприятливо впливаючи на самопочуття.

29 липня – віддайте перевагу простенькому натуральному манікюру. Не слід чекати від процедури по догляду якогось надзвичайного ефекту. Достатньо злегка поліпшити зовнішній вигляд без кричущого декору.

30 липня – манікюр слід виключити, так як обрізання і підпилювання нігтьової пластини можуть зробити вас занадто дратівливою, провокуючи сварки з оточуючими людьми. Сьогодні краще сходити на загальний масаж тіла.

31 липня – хороший день для педикюру, але не для манікюру. Особливу увагу приділіть масуванню стоп, яке сприятливо подіє на самопочуття.


Check Also

Манікюр на День Валентина 2021 року. Поради спеціалістів

Популярність і актуальність свята всіх закоханих або Дня святого Валентина, який відзначається у всьому світі …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *