Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на серпень 2019 року

Місячний календар стрижок на серпень 2019 року

Хочете, щоб в серпні 2019 року нова зачіска була до лиця, а життєві негаразди закінчилися? Для цього необхідно вибирати сприятливі дні для стрижки і дотримуватися кількох простих рекомендацій. Наприклад, Відвідування салону по різних днях тижня надає різну дію. Тому, пропонуємо місячний календар стрижок на серпень 2019  року.

Місячний календар стрижок на серпень 2019 року по дням тижня

Місячний календар стрижок на серпень 2019 року

Понеділок – підрівнявши кінці або пофарбувавши волосся, ви позбудетеся від більшої частини проблем. У вівторок заряд енергії і рішучості діяти.

Середа допоможе урізноманітнити життя. Очікують цікаві зустрічі, подорожі, можливо, дізнаєтеся секрет.

Четвер – збільшить вашу популярність, успішність.

У п’ятницю добре змінювати імідж, якщо ви незадоволені своїм зовнішнім виглядом.

Стрижка в суботу сприяє оздоровленню волосся і звільнення від кармічних боргів.

Неділя – залучите біди. Але якщо в житті переслідують невдачі, спробуйте ризикнути, доля може змилуватися над вами.

Пам’ятайте, визначаючи сприятливі дні для стрижки дні, в першу чергу потрібно врахувати активний знак зодіаку, після місячний день, фазу місяця, і нарешті день тижня.

Місячний календар стрижок на серпень 2019 року. Сприятливі для стрижок дні

3 серпня – місяць в Діві, зростаючий. Вирішили змінити зачіску, пофарбувати волосся? Ви залишитеся задоволені результатом і зарядитесь позитивом на довгий час.

5 серпня – місяць в Терезах, зростаючий. Сьогодні дуже сприятливий момент для відвідування перукарні. Після стрижки, фарбування опинитеся в любимчиках у фортуни до кінця місяця.

12 серпня – місяць в Козерозі, зростаючий. Якщо мрієте про довгі локони, підрівняйте кінчики в перукарні. І ви здивуєтеся швидкості, з якою волосся почнуть рости. А фарбування або нова зачіска виявиться вдалою і дозволить зайняти посаду, про яку ви давно мріяли.

13 серпня – місяць в Козерозі, зростаючий. Зіткнулися з нерозв’язною проблемою? Відвідайте сьогодні салон краси, і ви знайдете просте і оригінальне рішення складного питання. А волосся оздоровляться і придбають блиск під впливом майстра.

22 серпня 2019 року – місяць у Тельці, спадний. Хоча волосся почнуть рости повільніше, вони стануть більш слухняними, а стрижка посприяє зміцненню коренів. Крім того, похід в перукарню зміцнить здоров’я, і продовжить життя.

До інших сприятливих діб місяці відносяться такі числа: 2, 6, 8, 15, 21, 28, 31.

14, 19, 28 серпня є хорошими днями для стрижки волосся. Але так як на них приходиться відповідно Медовий, Яблучний Спас, і Успіння Пресвятої Богородиці проводити стрижку і інші маніпуляції з волоссям не рекомендується.

Місячний календар стрижок на серпень 2019 року. Несприятливі дні для стрижки

Місячний календар стрижок на серпень 2019  року пропонує традиційно як позитивні, так і негативні доби. Але не варто зайвий раз хвилюватися. Справа в тому, що цей час дуже відрізняється один від одного по енергетиці. І з настанням несприятливих днів для стрижок необхідно тільки підібрати більш підходяще заняття. Тоді вас чекає успіх.

1 серпня – Новий місяць у Леві. Стрижка протипоказана.

9 серпня – місяць в Стрільці, спадний. Якщо запланували на сьогодні фарбувати волосся, або робити нову зачіску скасуйте відвідування перукарні. Результат засмутить і розчарує, а здоров’я почне різко погіршуватися.

16 серпня 2019 року – місяць в знаку Риби, спадний. Підрівнявши кінці, ви ускладните собі особисте життя. Проблеми і непорозуміння будуть виникати практично нізвідки. Крім того, погіршитися самопочуття, і різко підвищиться ризик захворіти.

18 серпня – місяць в знаку Риби, спадний. Стрижка сьогодні принесе біди, розчарування, втрати. Крім того, цей день збігся з Горіховим Спасом, тому відвідувати перукарню вкрай небажано.

Крім перерахованих вище, до небажаних для стрижки днів серпня 2019 року відносяться: 1, 14, 19, 26, 28, числа.

Пам’ятайте місячний календар стрижок на серпень 2019  року має рекомендаційний характер. Приймаючи важливі рішення більш розумно орієнтуватися на факти.

Місячний календар стрижок на серпень 2019 року детально по дням

1 серпня, Місяць у Леві, 30 і 1 місячний день, починається в 04.23. Як відомо, в Молодик не стрижуться, щоб не урізати тривалість життя. Для фарбування варто вибрати натуральні засоби, які допоможуть налагодити контакт з оточуючими людьми. На хімічну. завивку не записуватися, так як кучерики не протримаються довго.

2 серпня, Місяць у Леві, 2 місячний день, починається в 05.51. На благо свого здоров’я, а також щоб заманити до себе удачу, варто підстригтися. До того ж, волосся стане густішим після підстригання кінців. Фарбуватися краще натуральними. барвниками, щоб водилися гроші. Можна проводити експерименти зі стрижкою і фарбуванням. Але робити завивку хімічними  препаратами не потрібно.

3 серпня, Місяць в Діві, 3 місячний день, починається в 07.22. Дуже добре пройдуть всі процедури – стрижка забезпечить вас матеріальними благами, фарбування природними засобами допоможе на роботі, а завивка довго не буде розкручуватися. Доглядаючі процедури не відкладайте на інший день.

4 серпня, Місяць в Діві, 4 місячний день, починається о 08.52. Стрижка виступить на заваді в здійсненні планів і довгострокових намірів. Фарбування і тонування пройдуть як по маслу і принесуть сталість в заробітках і в роботі, добре зафарбувати сиві волоски.

Багато хорошого принесуть оздоровчі процедури. 5 серпня, Місяць у Терезах, 5 місячний день, починається в 10.21. Стрижка після 10.21 год. перетворить вас в енергійну людину – вона не тільки підніме настрій, але і виступить музою для творчих успіхів.

Натуральна фарба світлих тонів допоможе в пошуку потрібних ділових контактів. Однак крутий поворот в колірній гамі і довжині волосся робити не слід – результат не сподобається.

6 серпня, Місяць у Терезах, 6 місячний день, починається в 11.46. Прикмета на день – стрижка до грошей і міцного здоров’я, але волосся не будуть ідеально гладкими, можуть трохи підкручуватися. Змінювати чи оновлювати колір не потрібно, щоб зберегти спокій і лад у сімейних відносинах. Слушна нагода для SPA-процедур.

7 серпня, Місяць в Скорпіоні, 7 місячний день, починається в 13.09. Не можна сказати категоричне «ні» стрижці – йти на цю процедуру можна, проте вона може мати негативний вплив на відносини з чоловіками. Фарбувати волосся не потрібно, щоб не конфліктувати з близькими і колегами.

8 серпня, Місяць в Скорпіоні, 8 місячний день, починається о 14.30. Укорочення довжини (навіть незначне) може привести до непорозуміння з чоловіками. Якщо вас це не лякає, то можете вирушати в перукарню.

Особливо порадіють власники тонкого волосся, так як після стрижки шевелюра стане більш густою. Після фарбування проявиться чуттєвість, але кардинально змінювати колір можна і завивати волосся теж не потрібно.

9 серпня, Місяць у Стрільці, 9 місячний день, починається о 15.47. Прикрощі обійдуть стороною, якщо не стригтися сьогодні. Фарбування теж не потрібно робити, тому що після нього буде помітна неповага до вас з боку оточуючих, і колір не порадує.

На довгостроковість завивки теж розраховувати не доведеться. 10 серпня, Місяць у Стрільці, 10 місячний день, починається в 16.58. Найгірше, що очікує після всіх перукарських послуг, це непослух і сплутування волосся – ви не зможете їх тримати в порядку і зберігати потрібну форму стрижки.

11 серпня, Місяць у Козерозі, 11 місячний день, починається в 18.01. Фізичне та емоційне здоров’я може похитнутися після підстригання кінчиків. Період прихильний до фарбування і тонування, а також до фарбування сивого волосся і завивки хімічними препаратами. А якщо взяти натуральні барвники, то можна розраховувати на заступництво начальника.

12 серпня, Місяць у Козерозі, 12 місячний день, починається в 18.53. Місячний календар на серпень 2019 року радить, що для любителів ображатися буде корисною сьогоднішня стрижка, так як вона позбавить від цієї поганої звички і руйнування душевних переживань.

До того ж, для волосся теж буде вигідною зустріч з ножицями – вони стануть сильними і будуть випромінювати здоров’я. У бізнесі і робочих моментів матиме позитивний вплив фарбування рослинними. засобами.

13 серпня, Місяць у Козерозі, 13 місячний день, починається в 19.33. Любителям залучати матеріальні блага за допомогою стрижки виявиться корисним цей день. А якщо ще й пофарбуватися сьогодні, то приплив фінансового добробуту незаперечно буде закріплений. Вдалий час для зафарбовування сивини. Дамам у пошуках другої половинки порада зробити яскраву і цікаву зачіску.

14 серпня, Місяць у Водолії, 14 місячний день, починається в 20.04. Кому потрібне міцне здоров’я, той обов’язково піде на підстригання кінців волосся. Також стрижка допоможе діловим леді в рішенні фінансових питань. Причому краще вибрати незвичайну форму стрижки. На фарбування Місяць не дає добро.

15 серпня, Місяць у Водолії, 15 місячний день, починається о 20.28. Схильність до зневіри може проявитися після відвідування перукарні і підстригання волосся. Фарбування схвалюється, можна доглянути для себе незвично-яскравий колір, а якщо потрібні успіхи і досягнення, то варто змінити колір зовсім небагато. Зачіску краще зробити просту з проділом – вона допоможе зробити переоцінку життєвих цінностей.

16 серпня, Місяць в Рибах, 16 місячний день, починається в 20.48. Здоров’ям краще не ризикувати і не стригтися в цей день. Фарбування і завивка теж не похвалиться успішним результатом і навіть зіпсують волосся – ці маніпуляції варто відкласти. SPA-процедури будуть дуже корисні для слабого волосся.

17 серпня, Місяць в Рибах, 17 місячний день, починається в 21.04. Волосся не втішаться – після стрижки їм судилося бути слабкими і нещасними. Завивка і фарбування зроблять той же ефект на шевелюру. Так що сьогодні йдуть в перукарню тільки володарки неживого волосся, і то не за стрижкою, а за їх зміцненням всіма доступними способами.

18 серпня, Місяць в Рибах, 18 місячний день, починається в 21.18. Підстрригання відкладаємо. Після впливу хімічних препаратів волосся виявляться не в радості, тому фарби і засоби для завивки поки не дістаємо. Підлікувати волосся варто тим, у кого вони слабкі і ламкі.

19 серпня, Місяць в Овні, 19 місячний день, починається о 21.32. Стрижка не сподобається волоссю, так як після підстригання кінців їх зовнішній вигляд зіпсується і навіть може початися випадання. Якщо потрібно пофарбуватися, то згадайте, який колір був в найвдаліший відрізок життя, і візьміть саме цей відтінок. Не забудьте про маски, сьогодні вони принесуть велику користь.

20 серпня, Місяць в Овні, 20 місячний день, починається о 21.45. Ніхто не хоче хворіти, ось чому на сьогодні не записуються в перукарню на стрижку. Для фарбування прекрасний день – якщо потрібні зв’язки для вирішення ділових питань, то варто подивитися в бік натуральних барвників. Обов’язково зробіть маски і масаж голови.

21 серпня, Місяць у Тельці, 21 місячний день, починається о 22.00. Після стрижки волосся віддячить своїм зовнішнім виглядом і лоском, а у їх господинь з’явиться наснага і піднесений настрій. І щоб не зіпсувати позитив, на фарбування краще не йти. Маски зробіть обов’язково, хоч в салоні, хоч удома.

 22 серпня, Місяць у Тельці, 22 місячний день, починається о 22.18. Забезпечити здоров’я свого організму і шевелюрі можна за допомогою сьогоднішньої стрижки. Потрібні контакти самі підтягнуться до вас після фарбування в світлий тон. Приділіть час для живильних масок і легких обполіскувань, які виявляться корисними не тільки в салонних, але і в домашніх умовах.

23 серпня, Місяць у Тельці, 23 місячний день, починається о 22.40. Енергійної і більш здорової можна стати після сьогоднішнього укорочення довжини, головне – не сильно обрізати коси. А щоб жити в достатку, варто розглянути фарбування в природний колір. Обов’язково залиште хоч трохи часу у вашому розпорядку дня для того, щоб зробити корисні маски.

24 серпня, Місяць у Близнюках, 24 місячний день, починається о 23.09. Негаразди пристануть як липучка, якщо обрізати волосся в цей день. Фарбу потрібно вибрати натуральну і попросити когось із ближнього оточення допомогти вам – таке фарбування гарантує гарний настрій. Завивку можна робити. 25 серпня, Місяць у Близнюках, 25 місячний день, починається о 23.48.

Енергія буде бити через край після стрижки, але після неї волоски можуть почати плутатися. Варто присвятити час фарбуванню – темний колір допоможе знайти роботу або поліпшити свої позиції на існуючому робочому місці. Завивку можна робити.

26 серпня, Місяць у Раку, 25 місячний день, почався 25 серпня. Істерики і сльози можуть з’явитися після підстригання кінців волосся. Фарбьування теж не обіцяє нічого хорошого – низка подій може привести до конфліктів. На що слід сьогодні витратити час, так це на доглядаючі процедури.

27 серпня, Місяць у Раку, 26 місячний день, починається в 00.42. Піти на стрижку рівнозначно зробити собі гірше, а саме своєму емоційному і фізичному здоров’ю. У фарбуванні придивіться до природних відтінків натуральних барвників – ця фарбування дозволить отримати позитивний результат після наміченої важливої зустрічі. Відведіть хоча б 15 хвилин на маски.

28 серпня, Місяць у Леві, 27 місячний день, починається в 01.52. Чарівність і успішність стануть вірними супутниками після стрижки і підвищать вашу значимість в суспільстві. На фарбування і тонування немає заборони. Якщо вибрати протилежний колір, то таким чином притягнуться гроші. Химічну завивку робити не потрібно – вона не порадує.

 29 серпня, Місяць у Леві, 28 місячний день, починається в 03.16. Місячний календар на серпень 2019 року радить, що категорична заборона на стрижки: обрізати волосся – означає зробити життя коротшим. Якщо зовсім небагато змінити колір, то можна розраховувати на покращення свого соціального статусу. Завивка не завдасть радості. На день заплануйте найпростішу зачіску, щоб залучити позитивну енергію.

30 серпня, Місяць в Діві, 29 і 1 місячний день, починається в 04.47. До 13.30 стригтися можна, а потім не потрібно цього робити, так як починається Молодик. Для фарбування теж невідповідний момент – гроші підуть.

31 серпня, Місяць в Діві, 2 місячний день, починається в 06.20. Останній день літа ознаменувався сприятливим періодом для всіх перукарських послуг. Довжина відросте швидко, а форма збережеться надовго. Можна розраховувати на прихід грошей після використання природних барвників. Дуже добре робити маски та інші доглядаючі процедури. Завивка теж пройде успішно.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.