Home / Дозвілля / Місячний календар городника на червень 2020 року

Місячний календар городника на червень 2020 року

Місячний календар городника на червень 2020  року – найкращий помічник у щоденних справах. Також він може підказати найкоротший шлях до успіху для кожного зі знаків зодіаку в червні, доповнивши поради астрологів списком найсприятливіших і небезпечних днів місяця.

Місячний календар городника на червень 2020. Характеристика для кожнолго знаку зодіаку

Місячний календар городника на червень 2020 року

У червні очікуються два затемнення 5 і 21 числа, так що ці два дні можна апріорі вважати негативними і небезпечними для всіх Знаків Зодіаку. В іншому ж поведінка Місяця буде цілком звичайною і передбачуваною.

Овен. Для Овнів цей місяць буде часом великих таємниць і непростих загадок. Знайти відповіді на хвилюючі їх питання найпростіше на зростаючому Місяці в своєму Знаку Зодіаку, але в червні Місяць в Овні рости не буде. Відмінною заміною послужить зростання у Леві – 24 і 25 числа. Небезпечними днями, крім затемнень, можна назвати ще 3 і 4 число.

Телець. У Тельців є шанс завершити свої справи в червні раніше, ніж зазвичай. У цьому їм допоможе творча енергія зірок і Місяця 7 і 8 числа. Цей місяць варто використовувати як час для нових починань та планування справ на майбутнє.

Близнюки. У місячному календарі для Близнюків буде цілих шість максимально сприятливих днів в червні: 1, 2, 28 і 29 число – зростаючий Місяць у Терезах; 12 і 13 червня – дні убування в Рибах. У затемнення і суміжні з ними дні Близнюкам краще не ризикувати, не конфліктувати з оточуючими.

Рак. Крім затемнень, для Раків найнебезпечнішими датами в червні можна вважати дні Місяця в Діві 26 і 27 числа. У ці дні можна зустріти багато невдач на своєму шляху. Найбільш вдалими і яскравими днями можна вважати спадання Місяця в Водних Знаках: 12 і 13 червня в Рибах. В цілому місяць обіцяє бути неспокійним і динамічним.

Лев. У Левів в червні починається період емоційного і творчого розквіту, а найяскравішими днями можна буде вважати зростаючий Місяць у Терезах 1, 2, 28 і 29 червня. Найнесприятливіші дні червня, в які очікується спад позитивної енергії – дні убування Місяця у Водолії 9, 10 і 11 числа.

Діва. Діви добре будуть себе почувати в дні перебування Місяця в земних Знаках: 7, 8, 17, 18, 26, 27 червня. Це будуть ідеальні дні для роботи, пошуку мотивації і домашніх справ. Яскраво виражених негативних днів не очікується.

Терези. Терезам буде найбільш комфортно на зростаючому Місяці в своєму Знаку Зодіаку. Місяць в такому положенні допоможе знайти Терезам нові прагнення в життя і вирішити найнагальніші проблеми максимально швидко. Йдеться про 1, 2, 28 і 29 червня. У затемнення потрібно бути обережнішими з прийняттям важливих рішень.

Скорпіон. У червні астрологи радять Скорпіонам частіше прислухатися до своєї інтуїції і менше звертати увагу на поради оточуючих. Найсильнішим шосте відчуття буде в дні перебування Місяця в їх Знаку: 3, 4 і 30 червня. Ці дні можна вважати самими позитивними.

Стрілець. У цьому місяці Стрільцям буде везти в фінансових справах. У любові краще поки не переходити до активних дій. Найкращі дні для покупок і роботи: 7 і 8 червня на спадний Місяць в Козерозі. Стихія Землі допоможе Стрільцям в підвищенні продуктивності.

Козеріг. Якщо вірити місячному календарю, то у Козерогів весь початковий період зростаючого Місяця буде досить позитивним. Йдеться про дні з 1 по 4 число. Удача посміхнеться їм у всіх сферах життя. Буде більше сил і енергії. Приблизно те ж саме очікується 28 і 29 червня на Місяць в Терезах.

Водолій. З 1 по 4 число Водоліїв чекає період великого енергетичного сплеску. Зростаючий Місяць допоможе їм вибратися за межі зони комфорту. Що стосується двох затемнень 5 і 21 числа, то ці дні краще присвятити відпочинку, так як для Водоліїв вони будуть небезпечнішими, ніж для інших Знаків.

Риби. Найнебезпечніші дні місяця: 5, 6, 21 і 22 число. Найбільший успіх в справах Риб чекає 12 і 13 червня – у дні перебування Місяця в їх Знаку. В любовній сфері людям даного Знака пощастить більше всього 1 і 2 червня – на зростаючий Місяць в Терезах. 17 і 18 числа, поки Місяць у Тельці, можна зайнятися домашніми справами.

Місячний календар городника на червень 2020

Місячна енергетика здатна як допомогти, так і нашкодити рослинам, тому так важливо враховувати фази Місяця під час поливу, посіву, пересадки та інших садово-городніх робіт. Завдяки рекомендаціям астрологів кожен зможе виростити відмінний урожай.

Сприятливі дні: вдалими будуть дні з 1 по 4 червня. У цей час зростання Місяця дозволить паросткам швидко набратися сил, а позитивний вплив Терезів і Скорпіона дасть стимул до швидкого розвитку. Ці дні вдалі як для нових посівів, так і для догляду за наявними посадками. 17 і 18 червня, під час спадного Місяця в Тельці, можна сміливо висаджувати бульбові – овочі і багаторічні квіти швидко приживуться і утворюють міцну кореневу систему.

Несприятливі дні: Місяць у Близнюках в фазі спаду 19 і 20 червня сповільнить процес зростання, тому посадка овочевих культур небажана. Місячний календар городника на червень 2020  радить, що ці дні будуть також небезпечні для роботи з рослинами через імовірність нашкодити корінню і стеблам. Краще обмежитися помірним поливом у вечірній час і зайнятися іншими справами на ділянці.

Посівний місячний календар городника на червень 2020  року підкаже найкращі дні для висадки розсади у відкритий грунт і сприятливі дні для пікіровок, підживлення, щеплень.

У червні найсприятливіші дні для посіву насіння, посадки і пересадки розсади, припадають на 5 і 21 червня. 5-го числа буде повний місяць (о 22:12 за київським часом), а 21-го – молодик (о 09:41 за київським часом). Однак не рекомендується садити насіння рослин за день до настання несприятливої дати і один день після. В даному випадку 4-6 червня і 20-22 червня.

Садівникам і городникам слід пам’ятати, що посівні календарі носять рекомендаційний, а не дозвільний характер, тому при необхідності (наприклад, якщо погода не дозволяє) їх можна ігнорувати.

Овочеві та зелені культури, які розвиваються над поверхнею грунту рекомендується садити, розмножувати, прополювати і підживлювати в фазі зростаючого Місяця:

Кавуни, гарбузові культури (огірки, кабачки, гарбуз), солодкі і гіркі перці, томати (помідори) садіть, підживлюйте під корінь з 1 по 3 червня і з 25 числа до кінця місяця. У ці дні Місяць буде рости. З урахуванням того, що вся розсада висаджується в першій декаді червня, то часу на роздуми до кінця червня у городника не залишається;

Зелені, цибуля-порей, шніт-цибуля і ріпчасту цибулю на перо садіть і підживлюйте з 1 по 2 червня, а також з 27 по 30 червня.

Бобові культури з 1 по 3 червня і з 25 по 28 червня.

Плодові та ягідні культури (яблуня, груша, слива, вишня, смородина, ожина, агрус) садіть, живцями та прищеплюйте з 1-го по 2-е і з 25 по 30 червня.

Коренеплідні і бульбові овочі, що розвиваються в грунті, рекомендується садити в фазі спадного Місяця. В цей же час рекомендується формувати рослини, прополювати бур’яни, обрізати вуса і розбивати газон:

Картоплю, редис, моркву, коренеплідну селеру – з 9 по 14-15 червня;

Ріпчасту цибулю на ріпку – з 9-10 по 14-15 червня;

Буряк всіх видів – з 09 по 14 червня.

Місячний календар городника на червень 2020 року по дням детально

1 (з 00:00 понеділок-2 (до 20:07 вівторка) червня. Місяць у Терезах (Дні Квітки, стихія повітря, Місяць спадний). Нейтральний знак.

Терези – це нейтральний знак, майже ніяка робота в саду не є в ці дні ні особливо сприятливою, ні навпаки. Період підходить для посіву зелених культур, капусти брокколі, капусти цвітної, гороху, квасолі спаржевої. Можна садити корені-і бульбоплідні, квіткові, плодово-ягідні та інші культури.

Місяць в знаках Повітря сприятливий для прибирання, благоустрою, прикраси будинку, дачі, ділянки. Гарний час для заготівлі квіток лікарських рослин. На зростаючому Місяці не рекомендуються будь-які маніпуляції з листям і кронами дерев (обрізка, стрижка). Полив і домашні заготовки небажані.

2 (З20: 07 середа) -4 (до 21:18 у четвер) червня. Місяць в Скорпіоні (Дні Листя, стихія вода, Місяць спадний). Родючий і вологий знак.

У Дні Листя на зростаючий Місяць сприятливо сіяти листові овочі, пряні і зелені культури, кабачки і патисони, ранні сорти капусти білокачанної, брокколі і цвітну капусту, квасолю спаржеву, горох. Кращі дні для посадки декоративно-листяних дерев і чагарників, суниці садової (полуниці), винограду, жимолості, агрусу, малини, смородини.

Рекомендується виконання наступних робіт: внесення мінеральних добрив, пересадка і ділення кімнатних рослин, полив, заготівля листя лікарських рослин. Скошена трава має хорошу якість і швидко відростає. Небажані: обрізка, проріджування сходів, пасинкування, проведення заходів по боротьбі з шкідниками, домашні заготовки та консервування.

4 (з 21:18 у четвер) -5 (до 22:12 п’ятниці) червня Місяць у Стрільці (Дні Плоду, стихія вогонь, Місяць висхідний – вузловий пункт). Малородючий знак.

5 червня (22:12 п’ятниця) – повний Місяць.

Добу до повного місяця посів, посадка і пересадка будь-яких культур не рекомендуються! У повний Місяць сприятливі роботи: проріджування сходів, прополка, боротьба з бур’янами та шкідниками, розпушування, підгортання, мульчування. Кращий час для збору лікарських рослин. Трава, скошена в повний Місяць, відростає повільно, довго зберігаючи декоративний вигляд.

5 (з 22:12 п’ятниці) -6 (до 23:45 суботи) червня. Місяць у Стрільці (Дні Плоду, стихія вогонь, Місяць висхідний – вузловий пункт). Малородючий знак.

Добу після повного місяця не варто нічого сіяти і садити! Діють рекомендації попереднього періоду.

6 (з 23:45 суботи) -9 (до 4:55 вівторка) червня. Місяць у Козерозі (Дні Кореня, стихія земля, Місяць висхідний). Помірно родючий знак.

Місячний календар городника на червень 2020  рекомендує посів і посадку овочів в землю. Посійте коренеплоди (моркву, редиску всесезонних сортів, ріпу, редьку, і ін.). Хороші дні для посадки саджанців ягідних культур, винограду, суниці садової (полуниці), декоративних дерев і чагарників із закритою кореневою системою. Ефективні заходи по боротьбі з бур’янами і шкідниками, що живуть в землі. Період сприятливий для внесення органічних добрив, живцювання, розкорчування пнів.

9 (з 4:55 середи) -11 (до 13:33 у четвер) червня. Місяць у Водолії (Дні Квітки, стихія повітря, Місяць висхідний). Неродючий знак.

Посів, посадка і пересадка будь-яких культур не рекомендується (дають найнижчий урожай). Полив у Водолії може привести до загнивання коренів, при підживленні легко спалити рослини. На спадний Місяць період сприятливий для розпушування, підгортання, прополки, проріджування сходів, для обрізки вусів у суниці садової (полуниці), видалення зайвих пагонів і квітів.

Можна займатися прищипкою, пасинкуванням, вибраковуванням хворих рослин. Ефективні заходи по використанню гербіцидів проти бур’янів, можна проводити обробку рослин від хвороб і шкідників (при необхідності). Сприятливий період для прибирання, благоустрою, прикраси ділянки, дачі.

11 (з 13:33 у четвер) -14 (до 1:04 в неділю) червня. Місяць у Рибах (Дні Листя, стихія вода, Місяць висхідний). Родючий і вологий знак.

Ідеальний період для посіву зелених культур (салату, шпинату, кропу, цибулі на перо) і інших листових овочів, посадки суниці садової (полуниці), малини, смородини, декоративних дерев і чагарників, пересадки кімнатних рослин. На спадний Місяць також можна посіяти коренеплоди (всесезонні сорти редиски, редьку чорну). Рекомендується полив і внесення добрив.

Місячний календар городника на червень 2020  рекомендує, що небажано проводити обробки від шкідників і хвороб, займатися прополкою і проводити обробки гербіцидами (від бур’янів). Обрізка плодових дерев і чагарників не рекомендується. У Дні Листя (на спадний Місяць) рекомендується підстригати декоративні дерева і чагарники. Гарний час для заготівлі листя лікарських рослин. Сприятливо косити газони і галявини.

14 (з 1:04 у неділю) -16 (до 13:37 вівторка) червня. Місяць в Овні (Дні Плоду, стихія вогонь, Місяць висхідний). Неродючий знак.

Не варто нічого сіяти і садити! Полив тільки в разі потреби. Сприятливий період для боротьби з шкідниками, прополки, проріджування, підгортання, розпушування, обрізки плодових дерев і ягідних кущів, видалення вусів у суниці садової, пасинкування. Формуюча обрізка декоративних рослин є небажаною (для цього краще підходять Дні Листа на спадний Місяць). Займіться розкорчуванням старих і хворих дерев і чагарників, прибиранням сміття в саду і городі.

16 (з 13:37 середи) -19 (до 1:01 п’ятниці) червня Місяць у Тельці (Дні Кореня, стихія земля, Місяць висхідний). Родючий знак.

Посійте коренеплоди (редис всесезонних сортів, ріпу, редьку), зелені культури, посадіть декоративні дерева і чагарники з закритою кореневою системою. Кращі дні для посадки і пересадки кімнатних рослин, живцювання.

Рекомендується проведення підживлення органічними добривами, розпушування (але не в зоні коренів), прищіпка, боротьба з шкідниками, що живуть в землі. При необхідності проведіть полив кімнатних рослин. Небажане розпушування грунту в зоні коренів, прополка, пересадка кімнатних рослин.

19 (з 1:01 п’ятниці) -21 (до 10:03 у неділю) червня. Місяць у Близнюках (Дні Квітки, стихія повітря, Місяць спадний – вузловий пункт). Безплідний і сухий знак.

Несприятливий період для посадочних робіт, урожай виявиться мінімальним. Період підходить тільки для посадки суниці садової (полуниці), винограду, витких і ампельних рослин. Полив небажаний.

Рекомендується знищення бур’янів і шкідників, видалення хворих і засохлих гілок, пагонів, рослин, вирізка дикої порослі, прищіпка, пасинкування, проріджування сходів. Скошена трава відростає повільно. Місяць в знаках Повітря сприятливий для прибирання, благоустрою, прикраси будинку, дачі, ділянки.

21 (з 10:03 у неділю) -21 (до 9:41 у неділю) червня. Місяць у Раку (Дні Листя, стихія вода, Місяць спадний). Родючий і вологий знак. 21 червня (9:41 неділя) – молодик.

Доба до молодика безплідний час – не варто нічого сіяти і садити! Сприятливий час для боротьби з шкідниками, видалення дикої порослі, пошкоджених і хворих рослин.

21 (з 9:41 у неділю) -23 (до 16:34 вівторка) червня Місяць у Раку (Дні Листя, стихія вода, Місяць спадний). Родючий і вологий знак.

Добу після молодика діють рекомендації попереднього періоду. 22 червня з 9:41 настає сприятливий період для посіву та посадки всіх культур. Особливо вдаються овочі, що дають надземний урожай: зеленню, різні види капусти.

Ідеальний час для посадки суниці садової (полуниці), винограду, ягідних і декоративних чагарників, посадки і пересадки кімнатних квітів, заготовки листя лікарських рослин. Рослини в цей час добре засвоюють воду, рекомендується проведення поливу та підживлення рослин мінеральними добривами. Скошена трава має хорошу якість і швидко відростає. Небажано застосування засобів захисту рослин, проріджування сходів.

23 (з 16:34 середи) -25 (до 21:06 у четвер) червня. Місяць у Леві (Дні Плоду, стихія вогонь, Місяць спадний). Безплідний і сухий знак.

Небажані дні для посіву та посадки будь-яких культур, рослини в цьому знаку відчувають стрес. Місячний календар городника на червень 2020  не рекомендує: внесення будь-яких добрив, обрізку, пасинкування, полив (Лев – сухий знак, рослини погано засвоюють воду, але припустимо). Неприпустимо заорювати гній, перегній, торф, буде багато бур’янів. Займіться розкорчуванням старих або хворих дерев і чагарників.

25 (з 21:06 у четвер) -28 (до 00:18 неділі) червня. Місяць у Діві (Дні Кореня, стихія земля, Місяць спадний). Кращий знак для посадки і пересадки рослин.

Сприятливий період для посіву зелених культур, посадки декоративних дерев і чагарників, суниці садової (полуниці), винограду. Кращий час для посадки, пересадки і поділу балконних і кімнатних квітів, поливання та підживлення мінеральними добривами.

У Діві на зростаючий Місяць  сприятливо сіяти газонну траву (швидко відросте і буде густою), сприятливо працювати з землею (рихлити, полоти, підгортати). Не рекомендується займатися обрізанням дерев і чагарників, пасинкуванням, прищипкою. При необхідності можна поливати рослини. Домашні заготовки небажані (все швидко запліснявіє), виключення заморозка овочів і фруктів.

28 (з 00:18 у неділю) -30 (до 2:49 у вівтор) червня. Місяць у Терезах (Дні Квітки, стихія повітря, Місяць спадний). Нейтральний знак.

Можна посадити суницю садову, а також декоративно-квітучі рослини (із закритою кореневою системою), посіяти зелені культури. Сприятливий знак для посадки квітів (в т.ч. кімнатних) і квітучих лікарських трав. Сприятливі роботи: проріджування сходів, прополка, боротьба з бур’янами та шкідниками, розпушування, підгортання, мульчування.

Місяць в знаках Повітря сприятливий для прибирання, благоустрою, прикраси будинку, дачі, ділянки. Найкращий час для заготівлі квіток лікарських рослин. На зростаючий Місяць не рекомендуються будь-які маніпуляції з листям і кронами дерев (обрізка, стрижка). Полив і домашні заготовки небажані.

30 (з 2:49 середи) -30 (до 23:59 у вівторок) червня. Місяць в Скорпіоні (Дні Листя, стихія вода, Місяць спадний). Родючий і вологий знак.

Період сприятливий для проведення повторних посівів зеленних культур. Кращі дні для посадки суниці садової (полуниці), жимолості, агрусу, малини, смородини з закритою кореневою системою.

Рекомендується виконання наступних робіт: внесення мінеральних добрив, пересадка і поділ кімнатних рослин, полив, заготівля листя лікарських рослин. Скошена трава має хорошу якість і швидко відростає. Небажані: обрізка, проріджування сходів, пасинкування, проведення заходів по боротьбі з шкідниками, домашні заготовки та консервування.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *