Home / Дозвілля / Місячний календар фінансів на липень 2021 року

Місячний календар фінансів на липень 2021 року

Більшість людей не вміють правильно планувати операції з грошима. Доведено, що часто на такі дії впливає нічне світило. Про детальний місячний календар фінансів на липень 2021  року піде мова далі.

Місячний календар фінансів на липень 2021

Місячний календар фінансів на липень 2021  року визначає періоди фаз повного або нового Місяця, його місце розташування в знаках зодіаку, благополучні і погані дні для вчинення дій з фінансами. Такий помічник в грошових справах розповість і підкаже вам, який зараз Місяць, який у нього фаза, коли краще утриматися від покупок, а в які моменти можна і витратитися.

Місячний календар фінансів на липень 2021  року посприяє вам у плануванні своїх грошових операцій, підкаже, як витрачати на це мало часу і зусиль. Разом з ним ви зможете вийти на бажаний дохід, при цьому проводити більше часу з близькими. Будь-який день має енергетичний фон, що визначає ступінь успіху бізнесмена або кожної людини, що бажає провести операції з фінансами.

Місячний календар фінансів на липень 2021 року по дням

1 липня, 2 липня, 3 липня 2021 року. Місяць у знаку Овен (21, 22, 23 місячний день). Місяць у знаку Овен. Не кращі дні для планування великих покупок, імпульсивних придбань – вірогідні збитки. Не плануйте в цей день довгострокове співробітництво, краще роздайте борги, загасіть кредити або комунальні платежі, але не плануйте нічого нового. День більше підходить для завершення старих справ, ніж для нових починань і, тим більше, угод і покупок.

21 місячний день. Дуже добре, якщо ви витратите сьогодні гроші на благі справи. Сьогодні один з тих рідкісних днів, коли матеріальні вкладення, інвестиції або допомога іншим людям можуть приносити користь і обертатися фінансовим благополуччям в майбутньому. Якщо ви давно планували здійснити якісь покупки, зробіть це і не залишитеся в програші.

22 місячний день. День підходить для перекладів, незначних покупок і матеріальної допомоги, однак великі покупки і інвестиції можуть обернутися проти вас і привести до негативних наслідків, тому сьогодні їх краще відкласти. Не варто витрачати великі суми навіть на те, що необхідно – вірогідні неприємності, помилки, про які ви можете пошкодувати в майбутньому. Слід ретельно обміркувати кожен крок і не вірити вмовлянням.

23 місячний день. День підходить для будь-яких справ, що мають відношення до нерухомості, погашення кредитів, заборгованостей або плати комунальних послуг. Не плануйте великі покупки сьогодні – навряд чи вони принесуть користь і будуть вдалими. Фінансові операції цього дня можуть зажадати від вас особливої обережності або часу, так що не варто поспішати.

4 липня, 5 липня 2021 року. Місяць у знаку Телець (24, 25 місячний день). Місяць у знаку Телець. Сприятливий час для інвестицій, поліпшення фінансового становища і покупок, спрямованих на поліпшення будинку, ремонт, облаштування побуту. В цей час варто здійснювати операції з нерухомістю, вирішувати питання, пов’язані зі спадщиною і формуванням свого капіталу і матеріальної стабільності. Але остерігайтесь жадібності – вона може провокувати бідність і злидні в майбутньому.

24 місячний день. Якщо трохи ризикнути в цей день, можна багато чого отримати. День підходить практично для будь-яких фінансових операцій, в тому числі і позик. Великі покупки, інвестиції, розширення власного бізнесу можуть принести приємні несподіванки, навіть якщо ви трохи і ризикуєте. Так що не бійтеся вийти за рамки своїх фінансових можливостей або зробити щось незвичайне.

25 місячний день. Небезпечний день для бізнесу, контрактів або переговорів – сьогодні вірогідні несподіванки, неприємності або збитки, яких ви вже точно не очікуєте. У деяких випадках люди стикаються з неприємностями або розчаруваннями від покупок, особливо великих, так що їх краще не планувати. У цей день варто проявити максимальну обережність і постаратися продумати всі свої дії.

 6 липня, 7 липня, 8 липня 2021 року. Місяць у знаку Близнюки (26, 27, 28 місячний день). Місяць у знаку Близнюки. У такі дні гроші витрачаються дуже швидко, можуть бути спонтанні і необдумані покупки, які в подальшому можуть принести розчарування і переживання. При такому положенні місяця варто здійснювати покупки, спрямовані на розширення кругозору, підписання контрактів і початок торгівлі та комерційної діяльності.

27 місячний день. Сьогодні варто планувати будь-які грошові операції, переклади, угоди, купівлі та продажу. Чим більше ви проявите активності, тим успішніше будуть ваші дії і вчинки. Місячний календар фінансів на липень 2021 радить, що цей день підходить для будь-яких фінансових операцій, що не вимагають особливого ризику. Хоча в деяких випадках варто і ризикнути – це не принесе ніяких неприємностей і може привести до несподіваної вигоди.

28 місячний день. У цей день можна здійснювати багато операцій з нерухомістю і робити, як дрібні, так і великі покупки. Будь-які витрати сьогодні можуть принести користь, в тому числі і незаплановану. Сміливо купуйте те, на що довго відкладали гроші, допомагайте іншим і робіть покупки, які планували вже давно, але не могли собі дозволити раніше.

9 липня. 10 липня 2021 року. Місяць у знаку Рак (29, 1 місячний день). Місяць у знаку Рак. У такі дні особливо вдалими будуть покупки і продажу, пов’язані з будинком і побутом. Придбання, зберігання антикваріату, старовинних речей може принести особливу користь і радість. У такі дні варто надавати матеріальну допомогу близьким людям, особливо дітям, зміцнювати родинні зв’язки або просити близьких людей про матеріальну підтримку і допомогу. Вдалим буде і придбання нерухомості.

29 місячний день. Вкрай несприятливий день у всіх відносинах. Будь-які покупки і рішення, прийняті сьогодні, можуть обернутися для вас великими неприємостями, великими втратами. У цей день багато ризикують втратити гроші через шахрайство, обман і злодійство. Тому рекомендується проявити пильність, навіть якщо ви довіряєте собі і іншим людям, особливо в громадських місцях і на просторах інтернету.

1 місячний день Не найкращий день для покупок, позик, витрат і будь-яких маніпуляцій з грошовими коштами. Сьогодні це може обернутися проти вас, тому постарайтеся не планувати жодних заходів, угод, справ. Не варто й давати гроші в борг, інакше ви ризикуєте дуже багато втратити. Щоб не зазнавати збитків, постарайтеся не вживати ніяких дій.

11 липня, 12 липня 2021 року. Місяць у знаку Лев (2, 3  місячний день). Місяць у знаку Лев. Дні, коли варто розширювати свій кругозір і купувати дорогі, статусні речі, предмети розкоші або різні процедури для поліпшення зовнішності. У такі дні багатьох людей тягне витратити більше запланованого, однак зірки радять здійснювати тільки ті покупки, які сподобалися особисто вам або які ви планували вже давно. Здійснювати операції і підписувати папери, смітити великими сумами грошей в такі дні не рекомендується.

2 місячний день. Уникайте спонтанних покупок – цілком ймовірно, що вони не будуть коштувати ваших зусиль. В цілому, день підходить для різних грошових операцій, підтримування матеріальної стабільності або придбання дорогих речей, але зірки рекомендують уникати спонтанних витрат і постаратися заплатити всі борги, щоб уникнути проблем в майбутньому.

3 місячний день. Не варто зайвий раз відкривати гаманець в цей день і, тим більше, займати комусь гроші або брати в борг. Цей день може принести невдачі у фінансовій діяльності і доставити чимало розчарувань і неприємностей. Варто остерігатися будь-яких недостатньо обміркованих покупок, проявити практичність, розважливість і трохи почекати – не варто витрачати гроші без особливої необхідності.

13 липня, 14 липня, 15 липня 2021 року. Місяць у знаку Діва (4, 5, 6 місячний день). Місяць у знаку Діва. Вдалий день для переговорів, угод, платежів, погашення кредитів, позик, матеріальної допомоги близьким людям. У цей день варто планувати покупки, які стосуються роботи, кар’єри, поліпшення фінансового становища в майбутньому, одягу на декілька сезонів, добротного та якісного взуття. Будь-які заплановані покупки виявляться корисними.

4 місячний день. Якщо ви давно відкладали гроші на якісь покупки і придбання, то постарайтеся їх використовувати по максимуму. Сьогодні варто купити щось дійсно варте уваги – витрати, спрямовані на поліпшення свого добробуту принесуть вам користь за умови, що ви будете досить активні і не станете пасувати перед новими можливостями.

5 місячний день. Вкрай невдалий день в усіх відношеннях, особливо у фінансовому. Сьогодні ви ризикуєте дуже багато втратити, так що постарайтеся без особливої необхідності не ризикувати, уникати переказів, спонтанних покупок, угод, і багато чого іншого. Місячний календар фінансів на липень 2021  радить, що цей день обіцяє в собі потенційні збитки, тому не варто нічого змінювати і ризикувати – будь-які заходи цього дня обіцяють збитки.

6 місячний день. Вдалий день для різних вкладень, покупок, особливо великих і запланованих, проте не варто нікому давати гроші в борг або брати кредити – операції найкраще проводити тільки зі своїми грошовими заощадженнями і не більше. Якщо на велику покупку не вистачає, відмовтеся від позик – це допоможе вам впоратися з практично будь-якими труднощами і неприємностями самостійно.

16 липня, 17 липня 2021 року. Місяць у знаку Терези (7 місячний день). Місяць у знаку Терези. У такі дні вдалими будуть переговори, витрати, спрямовані на естетичне задоволення, поліпшення зовнішності, благоустрій будинку, побуту, покупки кімнатних рослин, домашніх тварин і товарів для дітей, однак великі комерційні угоди краще перенести на інший час, як і рішення правових і юридичних питань. Вдалими будуть витрати, спрямовані на задоволення.

7 місячний день. Вдалий день для покупок, але не для фінансових операцій, особливо мають відношення до будь-якого ризику. Нові справи, в тому числі і пов’язані з бізнесом, сьогодні можуть виявитися не тільки занадто ризикованими, але і досить небезпечними. Щоб впоратися з ними, постарайтеся робити тільки заплановані дрібні покупки і не планувати угод з нерухомістю і ризиком.

18 липня. 19 липня 2021 року. Місяць у знаку Скорпіон (8, 9 місячний день). Місяць у знаку Скорпіон. У ці дні підвищується критичність до своїх дій і до того, що відбувається навколо, загострюється інтуїція. Такі дні підходять для угод, ризикованих вчинків і можуть привести до несподіваного успіху, якщо ви прислухаєтеся до своєї інтуїції, проте в цей час можуть загострюватися ймовірності обману, шахрайства, фінансових втрат і крадіжок.

8 місячний день. Проявіть уважність до деталей і не прогадаєте. День зажадає від вас підвищеної обережності, хоча особливо великих неприємностей вам не обіцяє. Щоб впоратися з усіма труднощами цього дня, постарайтеся не поспішати з покупками і не давайте нікому збивати себе з пантелику – чужа думка може спровокувати неприємності або призвести до збитків.

9 місячний день. Негативний день у всіх відносинах, в тому числі і в фінансовому. Будь-які покупки, як дрібні, так і великі, скоєні сьогодні, можуть викликати сильне розчарування або привести до неприємностей і збитків. У цей день краще взагалі нічого не робити, інакше ви ризикуєте втратити дуже багато. Для угод цей день може виявитися вкрай небезпечним і тільки сувора необхідність виправдовує покупки, зроблені сьогодні, як і угоди.

20 липня. 21 липня 2021 року. Місяць у знаку Стрілець (10, 11 місячний день). Місяць у знаку Стрілець. У такі дні вдалими будуть різні переговори, покупки, спрямовані на спорт, хобі, матеріальна допомога для друзів і дітей. Не варто робити ризиковані вчинки або порушувати закони – вірогідні штрафи і неприємності. У такі дні краще не позичати великі суми грошей і не витрачати їх на спонтанні та непродумані покупки – вірогідні збитки і жалі.

10 місячний день. Сприятливий день для здійснення покупок, спрямованих на благоустрій будинку, побуту, поліпшення подальшого фінансового добробуту. Сміливо робіть покупки для свого статусу, беріть кредити і займайте у знайомих – будь-які дії, зроблені в цей день, обіцяють бути для вас корисними і дуже потрібними, і принести вам прибуток і користь.

11 місячний день. Вкрай несприятливий день для будь-яких покупок, угод, операцій з грошима, нерухомістю, підписанням контрактів, ризиків, вкладень і багато чого іншого. Будь-які рішення, прийняті сьогодні, можуть обернутися для вас величезними розчаруваннями, переживаннями і неприємностями. Не варто брати в оборот великі суми грошей, брати кредити або здійснювати будь-які операції з великими сумами.

22 липня, 23 липня 2021 року. Місяць у знаку Козеріг (12, 13 місячний день). Місяць у знаку Козеріг. Сприятливий день для підписання контрактів, угод, фінансових операцій, великих придбань і інвестування. Вдалим буде рішення паперових фінансових питань, консультації фахівців або звернення в офіційні інстанції. Не варто тільки ризикувати в такі дні – вірогідні збитки і затримки платежів і фінансові труднощі.

13 місячний день. Сприятливий день для вирішення будь-яких фінансових питань, які не потребують швидкої реакції або поспіху. Будь-які спонтанні покупки, здійснені в цей день, як і непродумані слова, дії можуть обернутися збитками. Щоб з уникнути, не вірте обіцянкам і постарайтеся в цей день уникати незапланованих покупок, особливо великих.

24 липня 2021 року. Повна Місяць у знаку Водолій (14 місячний день). Місяць у знаку Водолій. У ці дні вдалими будуть покупки, які стосуються навчання, відвідування клубів, розваг, зустрічей з друзями. Сприятливі покупки, які стосуються творчості, розширення власного кругозору і особистого простору, а от фінансові питання, відвідування юриста в такі дні краще не планувати, як і звернення до начальства.

14 місячний день. Сьогодні варто здійснювати будь-які операції з грошима, в тому числі і досить ризиковані. Будь-які покупки, особливо великі, будуть дуже вдалими в цей день. Сміливо плануйте подорож, купуйте квитки, допомагайте своїм близьким – будь-які дії принесуть користь і принесуть вам багато приємного і несподіваного, в тому числі і сприятимуть вашому матеріальному благополуччю.

15 місячний день. Вкрай несприятливий день для покупок, кредитів, перекладів і будь-яких грошових операцій. Сьогодні багато зіткнуться з несподіваними труднощами і проблемами, про які й не підозрювали раніше. Якщо ви давно планували покупки, відкладіть їх і не займайте нікому грошей – вірогідні несподівані збитки, неприємності і навіть злодійство.

26 липня 2021 року. Місяць у знаку Риби (16 місячний день). Місяць у знаку Риби. Ці дні підходять для творчої діяльності, навчання, інвестування в красу. Вірогідне зростання доходів, якщо ви будете достатньо часу приділяти своїй діяльності і роботі. В цей дні варто допомагати оточуючим, займатися благодійністю, а ось комерційні угоди, вирішенню юридичних питань перенесіть на інший час.

16 місячний день. Проявіть уважність з перекладами і інвестуванням – вірогідні помилки і несподіванки. Великі покупки можна здійснювати в цей день тільки за особливої необхідності. Бажано купувати те, що далі буде сприяти ваійї фінансовій стабільності і появі грошей в майбутньому.

27 липня, 28 липня 2021 року. Місяць у знаку Риби (17, 18 місячний день). Місяць у знаку Риби. Ці дні підходять для творчої діяльності, навчання, інвестування в красу. Вірогідне зростання доходів, якщо ви будете достатньо часу приділяти своїй діяльності і роботі. В цей день варто допомагати оточуючим, займатися благодійністю, а ось комерційні угоди, вирішення юридичних питань перенесіть на інший час.

17 місячний день. Невдалий день для «легких» угод і швидкого вирішення фінансових питань – це обіцяє чимало підводних каменів і неприємностей, яких ви вже точно не очікували. І, хоча, день підходить для підписання контрактів, ділової активності, ви будете задоволені тим, що робите спочатку. Остерігайтеся великого і невиправданого ризику, постарайтеся не брати кредити і не займати багато грошей без особливої потреби.

18 місячний день. Один з найнебезпечніших і несприятливий днів для покупок, як великих, так і дрібних. У цей день краще продумати свої плани, не вплутуватися ні в які авантюри і проявити обережність з комерційними угодами – це допоможе уникнути ризику. Не варто розширювати бізнес, брати кредити або позичати комусь великі суми – це загрожує неприємностями або несподіваними збитками.

29 липня, 30 липня 2021 року. Місяць у знаку Овен (19, 20 місячний день). Місяць у знаку Овен. Не кращі дні для планування великих покупок, імпульсивних придбань – вірогідні збитки. Не плануйте в цей день довгострокове співробітництво, краще роздайте борги, загасіть кредити або комунальні платежі, але не плануйте нічого нового. День більше підходить для завершення старих справ, ніж для нових починань і, тим більше, угод і покупок.

19 місячний день. Остерігайтеся операцій з великими сумами, підписання документів і паперів – сьогодні підвищується ймовірність обману, хитрості і підступності з боку інших людей. Навіть звичні дії можуть таїти в собі небезпеку або обернутися несподіваними неприємностями і проблемами, так що не плануйте на цей день ніяких великих покупок і угод – вони можуть виявитися провальними.

20 місячний день. Чудовий день у всіх відносинах, особливо в фінансовому. У цей день варто здійснювати будь-які активні дії, брати участь в добродійності, допомагати іншим або покращувати власний фінансовий стан. Можна позичати гроші, здійснювати комерційні угоди, проявляти активність і дозволяти собі все, що раніше ви не могли собі дозволити. Покупки будуть вдалими як практичні, так і спонтанні, заради задоволення.

31 липня 2021 року. Третя чверть в знаку Телець (21 місячний день). Місяць у знаку Телець. Сприятливий час для інвестицій, поліпшення фінансового становища і покупок, спрямованих на поліпшення будинку, ремонту, облаштування побуту. В цей час варто здійснювати операції з нерухомістю, вирішувати питання, пов’язані зі спадщиною і формуванням свого капіталу і матеріальної стабільності. Але остерегайтеь жадібності – вона може провокувати бідність і злидні в майбутньому.

21 місячний день. Дуже добре, якщо ви витратите сьогодні гроші на благі справи. Сьогодні один з тих рідкісних днів, коли матеріальні вкладення, інвестиції або допомога іншим людям можуть приносити користь і обертатися фінансовим благополуччям в майбутньому. Якщо ви давно планували здійснити якісь покупки, зробіть це і не залишитеся в програші.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *