Home / Дозвілля / Місячний календар фінансів на квітень 2021 року

Місячний календар фінансів на квітень 2021 року

Як би ми не ставилися до подібної інформації, дуже часто саме поради грошового календаря виявляються корисними в різних життєвих ситуаціях. Пропонуємо місячний календар фінансів на квітень 2021 року, який порадить коли краще давати гроші в борг, коли проводити будь-які операції з валютою.

Місячний календар фінансів на квітень 2021 року

Місячний календар фінансів на квітень 2021 року

Також місячний календар порадить як збільшити свої доходи, оформлення банківських кредитів, оформлення банківських вкладів, місячний день, календар місячних днів. Коли краще повертати борги, збільшити грошові потоки, для грошового достатку, складання карти бажань, складання сімейного бюджету Сподіваємося, що він зможе принести користь всім, хто слідує різним рекомендаціям і прогнозами щодо фінансів.

Місячний календар фінансів на квітень 2021  року необхідний всім, хто хоче притягувати до себе доходи і страждає від фінансових проблем. Місяць завжди був помічником людині, про його магічні властивості знали ще стародавні жерці і астрологи.

Буває, що люди роблять все для того, щоб досягти добробуту, але всі спроби розбагатіти виявляються марними; гроші йдуть, як ніби в чорну діру. Вирішити цю проблему допоможе місячний календар. Завдяки виконанню потрібних дій в потрібні фази місяця можна налагодити фінансовий потік і зробити його потужним.

Що таке місячний календар фінансів на квітень 2021 року і як ним користуватися

Місячний календар фінансів на квітень 2021  сприятливих днів для грошових операцій простий, але ефективний у використанні.

Місячні фази на квітень 2021 року

Молодик – 12 квітня о 05 годині 30 хвилин.

Повний місяць – 27 квітня о 06 годині 31 хвилини.

Зростаючий Місяць з 13 по 26 квітня 2021.

Спадаючий Місяць з 1 по 11 і з 28 по 30 квітня 2021.

Календар є комплексним інструментом, який враховує різноманітні фактори впливу з боку Місяця:

Його фази;

Точний час сходу і заходу;

Знаходження в тих чи інших знаках Зодіаку;

Вплив місяця на гроші

Місяць, як давно відомо, здатний найрадикальнішим чином впливати на людей і на їх вчинки. Не є в даному випадку винятком і грошові операції. Наше нічне світило може наділяти весь день, а іноді і кілька днів самою різною енергетикою – від вкрай сприятливою до вкрай неблагополучною.

В негативні дні Місяцем закриваються фінансові канали, практично всі спроби якось вплинути на фінансову ситуацію призводять до невдач. Вірно і зворотне: якщо Місяць сприяє фінансам – можна розраховувати на прибуткові події.

Давно відомо, що, коли місяць знаходиться в різних фазах, він наділяє людину різною енергією. Місяць може повідомляти людині негативну або позитивну енергію, тому всі дні в календарі поділяються на сприятливі (вдалі для фінансів) і несприятливі (невдалі для угод). У погані дні місяць закриває потік фінансової енергії, блокуючи надходження грошей. В хороші дні, навпаки, відкривається потужний енергетичний потік; якщо виконувати важливі угоди в цей день, велика ймовірність притягти велику суму. Статистика стверджує, що багато успішних бізнесменів багато років користуються таким календарем.

Давати в борг: 26 березня.

Не давати в борг: 4 березня.

Брати в борг: 18 березня.

Не брати в борг: 4, 9, 17 березня.

Віддавати борги: 7, 11, 14, 22 березня.

Не віддавати борги: 4 березня.

Перераховувати гроші: 13 березня.

Купувати гаманець: 7 березня.

Купувати подарунки: 7, 15 березня.

Фази місяця і їх вплив на сприятливі дні

Зростаючий і спадаючий місяць може повідомляти конкретного дня позитивну або негативну енергію. Це позначається як на  загальному фізичному і психічному самопочутті людини, так і на стані фінансових потоків. У якісь дні фінансовий потік стає потужнішим, а в якісь, навпаки, практично вичерпується. Тому перед тим, як планувати важливі угоди, рекомендується прислухатися до порад астрологів.

Місячний календар фінансів на квітень 2021. Сприятливі дні для грошей

Цей календар стане незамінним помічником бізнесменам, а також звичайним людям, які хочуть стабілізувати фінансовий потік, щоб не відчувати потреби в грошових коштах.

Вибрати сприятливий день для грошей нескладно. Слід просто знайти потрібний день місяця і подивитися, хороший він чи поганий. Якщо він поганий, ми радимо встановити найближчий до нього хороший. Виконання будь-яких операцій з грошима в такі дні гарантовано принесе прибуток.

При цьому для залучення грошових потоків не знадобляться ніякі додаткові талісмани або обереги. Сприятливий грошовий день – це час, коли можна сміливо відкривати рахунок в банку, перераховувати велику суму в рахунок покупки нерухомості або автомобіля, а також інвестувати в цінні папери, купувати або продавати акції, цінні папери, криптовалюту.

Грошовий місячний календар сприятливих днів підкаже, в які дні краще всього проводити грошові операції і транзакції з такими видами фінансів, як:

паперові гроші;

електронні гроші;

криптовалюта;

інші види матеріальних активів, наприклад, акції та цінні папери.

Сприятливі дні – 6,7,28 квітня

Місячний календар фінансів на квітень 2021. Несприятливі дні

Несприятливий день в місячному календарі – це час, коли можна запросто позбутися грошей, навіть якщо це невелика сума. У такі дні взагалі не варто робити покупок, навіть дрібних, а також категорично забороняється грати в лотерею або в азартні ігри; можна програти все, що є. У такі дні грошовий потік вичерпується, стає дуже тонким, майже непомітним, і його можна легко перекрити негативною енергією. Добре, що таких днів у календарі відносно небагато.

Місячний календар фінансів на квітень 2021 року. Вплив знака Зодіаку на сприятливі дні

Знаки зодіаку можуть додатково посилювати сприятливі дні, і цією властивістю потрібно обов’язково користуватися. У календарі міститься інформація про проходження місяцем зодіакального кола, та цю інформацію треба обов’язково враховувати при виконанні фінансових операцій.

Якщо користувач календаря народився під знаком Рака, рекомендується звернути особливу увагу на ті сприятливі дні, коли Місяць знаходиться в Раку; в цей час удвічі збільшується ймовірність виграшу або заробітку великої суми. Деякі знаки володіють негативною енергетикою і підсилюють несприятливий вплив на фінанси поганих днів місячного календаря.

Місячний календар фінансів на квітень 2021 року по дням

Сьогодні найкраще навести порядок і чистоту в будинку. Сприятлива пора для операцій з нерухомістю. Ідеальний час для спілкування з друзями, пора вибратися з дому і як слід відпочити. Це вдалий день місяця для одноденних поїздок і невеликих подорожей.

1 квітня. Місяць (3 фаза). Сьогодні найкраще навести порядок і чистоту в будинку. Сприятлива пора для операцій з нерухомістю. Ідеальний час для спілкування з друзями, пора вибратися з дому і як слід відпочити. Це вдалий день місяця для одноденних поїздок і невеликих подорожей.

2 квітня. Сприятливий період щоб покінчити зі звичкою не доводити почате до кінця. Це гарний час для ремонту, зміни старих меблів і втілення незвичайних ідей, які ви давно виношували в голові. Хороший день для грошових операцій. День сприятливий для романтичних зустрічей і знайомств.

3 квітня Сб

22 місячний день. Місяць (3 фаза). За нові справи краще не братися. Несприятливий час для спілкування і подорожей. Краще сьогодні спокійно відпочивати або зайнятися домашніми клопотами. Не варто в цей день укладати шлюб або ходити на побачення.

4 квітня. Місяць (3 чверть). Настав час переключити увагу з інших людей на себе. Проведіть інвентаризацію того, що у вас є і що вам необхідно виконати, щоб отримати бажане. Сьогодні не варто ризикувати і проводити будь-які великі фінансові операції. День не підходить для спілкування і побачень. Сплануйте самостійну подорож.

5 квітня.  Місяць (4 фаза). Ви можете скористатися головним поворотним моментом, який настане на вашому шляху, але вам потрібно бути попереду всіх інших. Це ситуація, коли вам обов’язково потрібно бути в потрібному місці в потрібний час. Скажіть «так» на стільки можливостей, скільки дозволяє ваш графік, але будьте обережні, щоб не надто напружуватися. Сьогоднішній день порадує любителів здійснювати покупки. Очікуються приємні сюрпризи в особистому житті. Не підходяща пора для подорожей.

6 квітня. Місяць (4 фаза).  Немає сумнівів, що у вас буде вся енергія, необхідна для виконання роботи сьогодні, так що не хвилюйтеся. Використовуйте свою енергію, щоб направляти вас – нехай вона диктує, що вам робити. Сьогодні можна зайнятися прибиранням будинку. Не бажано здійснювати великі покупки, переводити гроші. Скоротіть в цей день спілкування до мінімуму, щоб уникнути будь-яких непорозумінь. Несприятливий день для тривалих поїздок.

7 квітня. Місяць (4 фаза). Коли ви відчуваєте себе фізично енергійним, вам слід постаратися подбати про більш активні справи. Коли ваша енергія згасне, переходьте до більш рутинних речей, таких як оплата рахунків, дослідження або читання. Це час, коли ви повинні слухати себе як фізично, так і емоційно. День може бути небезпечним, заплануйте поїздки на інший час. Це не підходящий день для спілкування і побачень.

8 квітня. Місяць (4 фаза). У вас може бути сильна потреба бути корисним для суспільства, і ви шукаєте виправдання в зовнішньому світі. Сором’язливість може супроводжуватися обуренням від того факту, що інші ігнорують вас. Не шукайте схвалення ззовні, це не допоможе вам позбутися від сумнівів і шкідливо для вас. Ви повинні довіряти своїм внутрішнім цінностям. Час одкровень і простого душевного спілкування з близькими. Сприятливий період для відпочинку і подорожей. Сьогодні як раз той день коли можна ризикнути провести будь-яку грошову операцію.

9 квітня. Місяць (4 фаза). Внутрішній голос сьогодні буде звучати голосніше, ніж будь-коли. Послухайте, що він говорить, і спробуйте деякі свіжі пропозиції. Виходьте за межі своєї зони комфорту. Енергія сприятиме укладанню успішних фінансових операцій. Сьогодні можна відправитися в одноденну поїздку. Зробіть подарунок своїм коханим, проведіть незабутній вечір поруч зі своєю половинкою.

10 квітня. Місяць (4 фаза). Не найкращий час для рішучих кроків. Важливо присвятити цей день собі і досягти спокою і гармонії. Сьогодні відмінна можливість зробити свій дім чистим, акуратним і затишним. Невідповідний день для нових знайомств і спілкування. Якщо з’явиться шанс відправитися в поїздку, краще відмовитися.

11 квітня. Місяць (4 фаза). У цей період місячного календаря саме час зібрати воєдино все, що ви запланували щоб, нарешті, реалізувати свою стратегію на практиці. Залишайтеся зосередженими, не бійтеся змінюватися, і все вийде. Місячний календар фінансів на квітень 2021  радить, що цей день найкраще підходить для домашніх справ. Проведіть день на самоті, вам це піде на користь.

12 квітня. Молодик. Прекрасний час на виконання домашньої роботи. Навчіться тримати дистанцію з людьми, щоб уникнути конфліктів. Несприятливий період для великих покупок і вкладень. Для зміцнення сімейних відносин найкращим рішенням буде відправитися в подорож.

13 квітня. Зростаючий Місяць (1 фаза). День спонтанних рішень. Займіться активним спортом або рушайте в подорож. Будьте стримані в спілкуванні, щоб уникнути конфліктів. Гарний час для справ по дому. Вирішення фінансових питань може стати для вас успішним.

14 квітня. Зростаючий Місяць (1 фаза). Розплануйте всі важливі справи, зустрічі та поїздки на більш вдалий час. День не підходить для ведення домашніх справ. Не вдалий період для фінансових операцій і угод. Постарайтеся уникати з’ясування відносин, суперечок і дискусій.

15 квітня. Зростаючий Місяць (1 фаза). Займайтеся тим, що ви дійсно любите, для цього день сприятливий. Проведіть його наодинці з собою і своїми думками або ж за роботою по дому. Влаштуйте романтичне побачення з коханою людиною.

16 квітня. Зростаючий Місяць (1 фаза). Зараз ваш авторитет серед колег надзвичайно високий – ви сильно впливаєте на інших, і немає нічого поганого в тому, щоб використовувати його, щоб полегшити собі шлях або створити більш сильне почуття гармонії серед усіх. Ви є лідером групи незалежно від того, визнаний цей факт офіційно чи ні. Домашню роботу краще відкласти. Цей день не сприятливий для вирішення фінансових питань. Але відповідний час щоб провести вечір в романтичній обстановці з коханою людиною.

17 квітня. Зростаючий Місяць (1 фаза). Цей день може стати прекрасною основою для нової ідеї або починання, тому постарайтеся скористатися цим! Впровадження ваших нових ідей в роботу є важливим і корисним завданням в будь-який день, але сьогодні це особливо важливо, враховуючи позитивну енергію навколо вас. Слушна нагода щоб відправитися в поїздку з близькими або друзями.

18 квітня. Зростаючий Місяць (1 фаза). Сприятливий день щоб зайнятися рутиною. Провести час з коханим або зустрінеться зі старими знайомими. Сприятливий час для відряджень або подорожей. Незавершені проекти можуть змусити вас вирішувати проблеми швидше.

19 квітня. Зростаючий Місяць (1 фаза). У вашому житті відбуваються справжні зміни, на які ви давно сподівалися. Це може бути те, про що ви навіть не говорили, тому що боїтеся, що цього ніколи не станеться. Будьте готові, тому що ви збираєтеся отримати те, що ви хотіли – і ви отримаєте справжній сплеск емоцій.

20 квітня. Зростаючий Місяць (1 чверть). Несприятливий час для починань. Сьогодні варто побути з самим собою наодинці, очистити свій розум від негативних, нав’язливих думок. У цей день не варто брати гроші в борг і витрачатися на необдумані покупки. Невдалий день для подорожей з галасливою компанією, тільки в колі сім’ї.

21 квітня.Зростаючий Місяць (2 фаза). Сприятливий день для починань. У цей день варто зайнятися генеральним прибиранням і викинути непотріб. Влаштуйте шопінг. Відмінний час щоб провести романтичний вечір з коханою людиною. Приємним проведенням часу стане зустріч з друзями.

22 квітня. Зростаючий Місяць (2 фаза). Місячний календар фінансів на квітень 2021 радить, що сприятливий день щоб позбутися від старих справ. Прибирання будинку не відніме занадто багато часу. Слушна нагода для ділових поїздок і подорожей пов’язаних з бізнесом.

23 квітня. Зростаючий Місяць (2 фаза). Подумайте сьогодні про свої почуття і діліться ними з іншими. Ви можете бути більш говірким і говорити легко в ці дні. Гармонія мислення і почуттів важлива. У цей день краще всього зберігати холодну голову. Роботу по дому і покупки заплануйте на інший день.

24 квітня. Зростаючий Місяць (2 фаза). Ви повинні навчитися приймати зміни як частину свого життя. Не найкращий час прибирання в будинку, подорожей і відряджень. Спілкування весь день з коханою людиною допоможе вивести ваші відносини на новий рівень. Побалуйте себе, відвідайте сьогодні салон краси.

25 квітня. Зростаючий Місяць (2 фаза). Сприятливий час для вирішення нагальних ділових питань. День підходить для проведення часу з сім’єю, знайомств з людьми, побачень. Це найбільш вдалий час для подорожей. Сприятливий день для грошових операцій. Буде корисно зайнятися прибиранням будинку.

26 квітня. Повний місяць. Сьогодні не варто починати нові справи. Це не найкращий час для ведення важливих переговорів. Постарайтеся в цей день максимум обмежити себе від спілкування з людьми, займіться краще домашніми справами. Не рекомендується відправлятися в подорож і ділові поїздки.

27 квітня. Спадаючий Місяць (3 фаза). Починати нові серйозні справи як і раніше не треба. Кращий час для цієї душевної рівноваги. Несприятливий час для фінансових вкладень і інших грошових операцій. Влаштуйте романтичне побачення або призначте довгоочікувану дружню зустріч. Прекрасний день для подорожей і екскурсій з друзями і близькими.

28 квітня. Спадаючий Місяць (3 фаза). Всі серйозні справи краще відкласти на більш вдалий час. Набагато краще завершувати те, що ви почали раніше. Вас чекає захоплююча подорож. Відповідний день для великого застілля або затишного і романтичного побачення. Ідеальний час щоб зустрітися з друзями і зробити покупки.

29 квітня. Спадаючий Місяць (3 фаза). Сьогодні не варто брати на себе серйозні зобов’язання. Розподіліть рутинні справи так, щоб вони забирали у вас якомога менше цінного часу. На сьогодні краще не призначати побачення з коханою людиною. Відмінний час для відпочинку.

30 квітня. Спадаючий Місяць (3 фаза). Несприятлива пора для нових починань. Краще витратити час на відпочинок, переосмислення життєвих планів, можна відправитися в невелику подорож. Почніть робити прибирання будинку, позбудьтеся не тільки від матеріальних непотрібних речей і дурних думок. Сприятливий день для медитації. Сьогодні можна зайнятися своїм здоров’ям.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *