Home / Дозвілля / Місячний календар фінансів на березень 2021 року

Місячний календар фінансів на березень 2021 року

Часто багато людей не розуміють, коли варто здійснювати великі покупки, а в які дні краще від них утриматися. На такі події нерідко впливає наш супутник. Місячний календар фінансів на березень 2021  року показує періоди нового, повного або четвертого Місяця, розташування супутника в знаках зодіаку. Вдалі і не зовсім благополучні місячні дні, коли можна вирішувати питання щодо фінансів. Такий помічник буде інформувати вас, який зараз Місяць, який період підходить для окремих операцій.

Місячний календар фінансів на березень 2021 року. Місячні фази в березні

Місячний календар фінансів на березень 2021 року

Такий засіб може допомогти кожній людині ретельно планувати свої дії з фінансами, при цьому не витрачаючи на це багато часу і сил. Це дозволить витратити час на більш важливі справи. Місячний календар фінансів на березень 2021 року допоможе визначити найбільш вдалі і несприятливі періоди для здійснення фінансових операцій.

За місячним календарем на березень 2021 року циклічна зміна фаз Місяця в наступній послідовності.

Молодик – 13 березня о 13 годині 21 хвилину.

Повний місяць – 28 березня о 21 годині 48 хвилин.

Зростаючий Місяць  з 14 по 27 березня 2021.

Місяць з 1 по 12 і 28 по 31 березня 2021.

Місячне затемнення – немає.

Сонячне затемнення – немає.

Металевий білий бик – покровитель 2021 року. Він вітає чесну працю і старанне накопичення капіталу. Успіх в грошових справах буде супроводжувати працьовитих і цілеспрямованих людей.

У березні 2021 року очікуються сприятливі і несприятливі дні для здійснення фінансових операцій. Детальна інформація викладена нижче.

Вдалий перод – 3, 7, 9, 10, 11, 14, 16, 22, 25, 26, 27

Невдалий період – 1, 2, 4, 6, 8, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 24, 28, 30, 31

Нейтральний – 5, 17, 18, 23, 29

Використовуючи інформацію, що пропонує місячний календар фінансів на березень 2021 можна легко розпланувати графік справ і фінансові операції:

здійснювати транзакції;

оформляти кредити і позичати кошти;

відправлятися на шопінг;

купувати і продавати житло;

інвестувати і оформляти вклади.

Сприятливі дні

Положення Місяця може впливати тільки на певні сектори фінансової сфери. В результаті позитивний ефект буде досягнутий, якщо виконувати в цей день тільки рекомендовані дії. Сприятливі дні для грошових операцій в березні 2021 року детально розписані.

3. 03. Найвдаліший день для здійснення покупок, проведення переговорів з партнерами, інвестування в перевірені проекти.

7, 26. 03. Вдалий день для добре обдуманих рішень. Угоди і вкладення коштів окуплять себе вже в найближчі терміни.

9, 10, 25. 03.  Хороші дні для перевірки успішності. Велика ймовірність виграти в лотерею, отримати гроші в високоприбуткових інвестпроектах.

11, 22, 03. Найбільш вдалі дні для покупок в березні 2021 року. Зірки дозволяють брати і давати в борг, торгувати на біржі.

14. 03. Дата буде успішною тільки для запланованих покупок. Зайві витрати не рекомендуються.

16.03. Хороший день для отримання і дачі в борг, покупок і інвестицій.

27.03.  Гарний час для великих і дрібних покупок. Інвестування в перспективні проекти дасть дохід вище запланованого.

Несприятливі дні

Положення небесних тіл може чинити негативний вплив на фінансовий сектор. Детальний опис допомагає зрозуміти, чого слід побоюватися в цей період.

1, 30. 03. Сумніви в собі не дадуть прийняти правильне рішення. Фінансові операції з високою ймовірністю будуть збитковими.

2, 6.03. Невдалий час для ризику. Слід уникати торгів на біржі і інвестування в неперевірені проекти.

4, 24.03. Високий ризик припуститися помилки при здійсненні транзакцій.

8, 12.03. Небажано проводити операції з великими сумами. Зірки рекомендують відмовитися від великих і дрібних покупок. Дозволено купувати лише необхідні повсякденні речі.

13, 15, 28.03. Найнесприятливіші дні для будь-яких фінансових операцій. По можливості слід виключити всі дії з грошима.

19, 21.03. Поганий день для покупок. Придбані речі будуть коштувати дорожче звичайного, а прослужать значно менше.

20.03. День зовсім не підходить для інвестування і вкладення навіть у перспективні проекти.

31.03. Невдалий час, щоб позичати і вкладати гроші. Великі транзакції слід перенести на більш сприятливий час.

Місячний календар фінансів на березень 2021 року по днях місяця

1 березня 2021. Приймати рішення щодо того, як розпорядитися грошима, сьогодні буде складно. Через сумніви ви можете зробити помилку, що призведе до великих фінансових втрат. З цієї причини не рекомендується проводити великі транзакції. Найменші грошові потоки будуть збитковими.

2 березня 2021. Обходьте стороною ризиковані угоди, небажано грати на біржі. Несприятливий період для великих вкладень. Не носіть з собою великі суми грошей, щоб мінімізувати ризик пограбування. Припустимо оформлення мікро-кредиту, заплановані дрібні витрати.

3 березня 2021. Гарний час для здійснення відкладених покупок, для переговорів з партнерами, які здатні надати вам матеріальну підтримку. Не заборонені інвестиції, але вкладати кошти варто в перспективні проекти. Небажані великі витрати.

4 березня 2021. Настрій сьогодні залишає бажати кращого, тому важливі фінансові транзакції відкладіть, щоб мінімізувати ризик великих втрат через неуважність, недбалість. Почекайте з укладенням грошових операцій на роботі. Дозволяється відправитися на шопінг.

5 березня 2021. Для фінансових потоків період нейтральний. Допускаються інвестиції, оформлення кредиту, не заборонено позичати близьким великі суми. Утриматися бажано від непродуманих капіталовкладень, проведення транзакцій, пов’язаних з великими грошима.

6 березня 2021. Не погоджуйтеся укладати ризиковані фінансові операції, утримайтеся від гри на біржі. Небажано оформляти кредит, на вигідних умовах відкрити його не вдасться. Заборонено маніпулювати великими сумами. Допускаються дрібні витрати.

7 березня 2021. Період прийняття раціональних рішень. Велика ймовірність того, що вкладення цього дня будуть успішними, укладені фінансові угоди вигідні. Ризик невдачі в ході проведення масштабних грошових транзакцій мінімальний. Здійсніть відкладені покупки.

8 березня 2021. На роботі вирішувати питання, пов’язані з фінансами, небажано через великий ризик втратити велику суму. Заборонено робити необдумані покупки, позичати великі суми. Почекати варто з інвестиціями, оформленням кредиту.

9 березня 2021. Спонтанні рішення сьогодні будуть вдалими. Місяць у Водолії, тому будьте сміливими, зіграйте в лотерею, інвестуйте вільні кошти в ризиковий проект. Решта фінансові потоки дня виявляться нейтральними. Допустимі невеликі витрати. Відкриття мікро-кредиту.

10 березня 2021. Спонтанні грошові надходження виявляться успішними, прибутковими. Сприятливий період для шопінгу, позичання коштів у близьких, оформлення позики в банку. Не заборонені ризикові вкладення, висновок фінансових угод на роботі. Гроші прийдуть до тих, хто сьогодні буде багато ними оперувати.

11 березня 2021. Гарний час для здійснення покупок, які ви раніше відкладали. Дозволено грати на біржі, давати і брати в борг. Професійна діяльність виявиться продуктивною, що сприятливо позначиться на вашому матеріальному становищі. Удача буде на стороні сміливців.

12 березня 2021. Грошові потоки цього дня пов’язані з високим ризиком великих втрат. Мінімізувати це ризик реально за рахунок відмови від проведення важливих фінансових транзакцій. В ідеалі варто утриматися навіть від дрібних витрат, будь-яка необдумана покупка може обернутися колосальною витоком.

13 березня 2021. Почекайте з оформленням кредиту, з великими інвестиціями, позичанням засобів. Місячний календар фінансів на березень 2021 року  радить не укладайте ризиковані договору, пов’язані з великими грошима. Підняти собі настрій дозволено за рахунок дрібних покупок. Рекомендується роздати борги.

14 березня 2021. Сприятливими будуть виключно заплановані фінансові операції. Не купуйте те, що вам не потрібно. Будь-які спонтанні рішення тягнуть за собою великі втрати. Період підходить для інвестицій, здійснення відкладених покупок.

15 березня 2021. Вкрай негативний день для будь-яких дій у фінансовій сфері. Небажано купувати об’єкти нерухомості, інвестувати вільні кошти. Заборонено давати в борг навіть маленькі суми, з великою ймовірністю ви назад їх не отримаєте.

16 березня 2021. Позичайте гроші, оформляйте кредит, ризики залишитися біля розбитого корита мінімальні. Період сприятливий для шопінгу, дозволяється купувати дорогі речі. Скористайтеся моментом і інвестуйте накопичення. Вкладення цього дня будуть вигідними.

17 березня 2021. Сили направте на рішення проблем, пов’язаних із сімейним бюджетом і фінансовою стабільністю на роботі. Витрачати великі суми на шопінг небажано, утримайтеся від онлайн покупок. Рекомендується зайнятися питанням повернення старих боргів.

18 березня 2021. Небажано грати на біржі, вкладати вільні кошти в непродумані проекти. Удача буде на боці тих, хто сьогодні вирішить позичити кошти у близьких, оформити позику в банку. Сприятливий період для шопінгу. Не довіряйте гроші ненадійним особистостям.

19 березня 2021. Утримайтеся від покупок, навіть від дрібних. Будь-яка придбана сьогодні річ прослужить своєму власникові недовго. Не заборонено відкривати мікро-кредит, позичати невеликі суми. Для мінімізації ризику колосальних втрат відмовтеся від інвестицій в сумнівні проекти.

20 березня 2021. Почекайте з інвестиціями, великими покупками. Будьте готові до незапланованих вимушених витрат. Не позичайте гроші, не оформляйте позику в банку. Плануйте, як будете розпоряджатися грошима, намагаючись мислити раціонально.

21 березня 2021. Відкладіть запланований шопінг до більш сприятливих часів. Допустимі виключно дрібні витрати, обмежте себе у витратах. Не рекомендується позичати кошти. Великий ризик того, що цю суму її власник більше ніколи не побачить.

22 березня 2021. Вдалий час для шопінгу, дозвольте собі ті покупки, від яких ви довгий час з певних причин відмовлялися. Небажані великі інвестиції, проведення ризикованих фінансових операцій. Не позичайте гроші, не укладайте угоди, що мають відношення до великих грошей.

23 березня 2021. Вітаються виключно дрібні фінансові операції. Обмежтеся невеликими витратами, придбанням самого необхідного. Несприятливий період для оформлення кредиту, позичання коштів, укладення ризикованих угод на роботі.

24 березня 2021. Ризик допустити грубу помилку, яка спричинить за собою величезні фінансові втрати, великий. З цієї причини проводити великі грошові транзакції заборонено. Вітається повернення старих боргів, планування витрат на майбутнє.

25 березня 2021. Удача посміхнеться тим, хто сьогодні вирішить зіграти на біржі. Інші фінансові операції небажані, так як вони пов’язані з великим ризиком великих втрат. Не беріть в борг, не оформляйте кредит, почекайте з шопінгом. Вільний час присвятіть плануванню витрат.

26 березня 2021. Велика частина грошових операцій цього дня виявиться сприятливою, але втрачати пильність і вести себе імпульсивно в грошовій сфері заборонено. Перед тим, як витрачати певну суму, зважте всі «за» і «проти». Те ж актуально і при оформленні позики в банку.

27 березня 2021. Допускається вчинення дрібних і великих покупок, інвестиції в цікаві проекти. Відсотки від вкладень повернуться швидко, дивіденди будуть вражаючими. Вітається оформлення кредиту. З великою ймовірністю ви виплатите його раніше терміну.

28 березня 2021. Негативні наслідки чекають тих, хто вирішить сьогодні інвестувати вільні гроші. Небажано брати та давати в борг кошти, здійснювати покупки, в тому числі і дрібні. Щоб уникнути серйозних втрат, обходьте стороною ризиковані угоди.

29 березня 2021. Нейтральний період для фінансових операцій. Оперувати з великими сумами небажано. Допустимі дрібні заплановані витрати, позичання невеликих сум у рідних, оформлення мікро-кредитів. Відмовтеся від великих інвестицій.

30 березня 2021. Через поганий настрій ви з великою ймовірністю допустите помилку, яка стане причиною великих фінансових втрат. Заборонено вкладати гроші в погано продумані проекти. Небажано укладати ризиковані договори на роботі.

31 березня 2021. Не можна позичати гроші, слід почекати з інвестиціями. Великі фінансові транзакції відкладіть до більш сприятливих часів. Не заборонено оформляти мікро-кредити, здійснювати дрібні покупки за умови, що вони були запланованими.


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *