Home / Дозвілля / Місячний календар зачаття на липень 2018 року

Місячний календар зачаття на липень 2018 року

Місячний календар зачаття «допоможе» майбутнім батькам у разі, якщо він складений грамотно, і на певний час: на липень. Представляємо місячний календар зачаття на лиень 2018 року. І зверніть увагу на активність в фази Місяця.

Місячний календар зачаття на липень 2018 року. Вплив Місяця на зачаття

Місячний календар зачаття на липень 2018 року

При плануванні вагітності непогано було б дізнатися, в який місячний день народилася мама майбутньої дитини. Астрологи стверджують, що період, в який входять 2-а дня до місячного дня народження і безпосередньо сам місячний день народження майбутньої мами.

Це найсприятливіші дні для зачаття, так як організм жінки максимально налаштований для цієї мети. Також можна враховувати і місячний день народження майбутнього батька дитини, так як він в цей час теж енергетично і фізично налаштований на продовження роду.

Астрологічні визначення періодів зачаття

Цей метод був розроблений, багаторазово перевірений на практиці і запатентований чеським лікарем Євгеном Йонашом (Eugen Jonáš або Jonas – Йонас, як це прийнято в англомовній літературі). Початком своїх досліджень лікар Йонас вважає 15 серпня 1956 року.

Саме в цей день він – молодий лікар, прочитавши древній асирійсько-вавилонський трактат, в якому говорилося, що «здатність жінки до зачаття знаходиться в згоді з Місяцем», був натхненний ідеєю, яка направила його до астрологічних вишукувань.

У гінекологічній клініці Братислави древнє знання набуло переконливий доказ своєї істинності. Багаторічні емпіричні дослідження, проведені лікарем Йонасом, дозволили йому сформулювати концепцію, яка радикально міняє уявлення про фізіологію зачаття. На сьогоднішній день у всьому світі вона відома як метод Йонаса (Йонаша) або метод природного контролю зачаття і вибору статі дитини.

Суть його полягає в практичному підтвердженні того, що існує додатковий цикл фертильності, повністю незалежний від звичайного менструального циклу. Він назвав цей цикл спонтанною овуляцією, яка на відміну від гормональної овуляції регулюється не внутрішніми біологічними можливостями організму, а впливом космічних ритмів.

Гормональна овуляція, що представляє собою природний біологічний процес виходу яйцеклітини з яєчника в маткову трубу, управляється гіпоталамусом, що регулює роботу передньої долі гіпофіза.

Під впливом рилізинг-факторів гіпоталамуса з передньої долі гіпофіза відбувається виділення в кров гонадотропних гормонів, що забезпечують ритмічність менструального циклу.

Щомісяця, в середині циклу вийшла з фолікула яйцеклітина потрапляє в воронку фаллопиевой труби, де вона має здатність бути заплідненої протягом приблизно 24 годин, або гине в наступну добу.

Спонтанна овуляція являє собою резонансний відгук жіночого організму на сонячно-місячний цикл, що виявляється у вигляді спонтанно підвищуваній спонтанній здатності до зачаття в певні дні місячного місяця.

Цей космобіологічний цикл стає виявленим тоді, коли транзитне взаємне положення Місяця і Сонця повторює те, що було у жінки при її народженні. При цьому вірогідність зачаття різко підвищується незалежно від того, на який період гормонального циклу доводиться повтор місячної фази.

В результаті досліджень було зібрано великий статистичний матеріал, який базується більш ніж на 30 000 випадків, в якому лікар Йонас показав, що 85% всіх зачать відбувається на повторі місячної фази і тільки 15% в науково обгрунтований період готовності до зачаття.

Цифри бентежать, але з ними узгоджується статистика світового досвіду проведення штучного запліднення саме під час періоду гормональної овуляції. Визнано, що ефективність цього методу невисока, і успіх цієї операції складає близько 25%.

Ці дані переконливо показують наскільки значима роль Місяця в його вплив на процес зачаття і то, наскільки висока чутливість жіночого організму до місячного впливу.

Місяць – природний супутник Землі і внаслідок цього його вплив на земні процеси надзвичайно великий. Під впливом Місяця виникають морські припливи і відливи, ним направляються процеси вегетації і перебіг хвороб, він має великий вплив на глибинні процеси психіки, його активністю пояснюються сплески соціальної активності.

У веденні Місяця знаходиться здатність до зачаття і весь період протікання вагітності. Направляється Місяцем і підкоряється сонячно-місячним ритмам жіночий організм, що прагне до зачаття в більшості випадків саме при повторі місячної фази відповідної народженню. А в разі її збігу з гормональною овуляцією вірогідність зачаття стає рівною 99.9%.

Чималим сюрпризом в статистиці лікаря Йонаса є те, що на другому місці за частотою виникнення зачаття стоять випадки спонтанної овуляції, які збігаються з менструацією – тобто саме тоді, коли зачаття найменше очікувано.

Виявляється завагітніти під час місячних можливо, причому з високим відсотком статистичної ймовірності. Скільки відбувається таких випадків незапланованої вагітності, коли по науці такого просто не може бути!

У тому ж ряду знаходяться всі випадки неправильного визначення терміну вагітності, який починається від гормональної овуляції, яка лише в 15% випадків може закінчитися зачаттям. Знову ми бачимо, наскільки жіночий організм схильний до місячного впливу, і дивуємося тому, як раніше незрозумілі факти стають зрозумілими.

На цьому сюрпризи спонтанної овуляції не закінчуються. Астрологічний підхід до вивчення даного феномена відкриває ще одну дивну властивість впливу Місяця, пов’язану з його транзитом по Зодіаку. В астрології прийнято ділити знаки Зодіаку на чоловічі і жіночі. При цьому знаки Вогню і Повітря вважаються чоловічими, а Землі і Води жіночими, чергуючись між собою за зодіакальним колом.

Це не має прямого відношення до теми статі і пов’язане з визначенням типу енергії «ян» або «інь», притаманної знакам. Але в розглянутому нами явищі відбувається дивовижний феномен. Якщо Місяць у момент спонтанної овуляції знаходиться в чоловічому знаку, то на зачатті буде хлопчик, а якщо Місяць займає жіночий знак, то дівчинка.

Лікар Йонас в експерименті на присутніх зробив розрахунок астрологічного календаря для 8000 жінок. В результаті стать майбутньої дитини збіглася з точністю до 98% відповідно до положення Місяця в знаку Зодіаку на момент зачаття.

Ймовірно, статистика могла б бути і стовідсотковою. Розбіжності пов’язані з тим, що період спонтанної овуляції триває близько 36 годин. За цей час Місяць може поміняти зодіакальний знак, що веде до зміни статі на зачатті.

Можна припустити, що в житті період інтимної близькості не завжди точно по годинах враховувався подружніми парами. Проте, складання і проходження таким календарем, доповнений розрахованими самою жінкою періодами гормональної овуляції, дозволяє природним шляхом регулювати вагітність без прийому протизаплідних засобів, а також вибирати стать майбутньої дитини з абсолютною достовірністю.

Будь-який кут між Сонцем і Місяцем протягом місяця за місячним календарем повторюється двічі – один раз на Місяць ий а другий раз на спадний за винятком двох випадків. Якщо народження відбулося в молодик або повний місяць, то будь-яка з цих місячних фаза відбувається всього один раз в місячний місяць, рівно наполовину знижуючи періоди спонтанної овуляції і відповідно можливості зачаття.

При відсутності патології гінекологічної сфери та астрологічних перешкод для народження дітей подібні випадки можуть стати причиною уявного безпліддя. Астрологічна консультація з складанням індивідуального астрологічного календаря зачаття допоможе діагностиці таких станів, відокремлюючи уявне безпліддя від істинного.

Дослідження лікаря Йонаса були продовжені в Австралії Франческою Нейш (Francesca Naish). На базі очолюваного нею клінічного Центру в Сіднеї отримані результати, що свідчать про те, що чоловічий організм також відгукується на вплив Місяця.

Зокрема, показники фертильності сперматозоїдів в зразках взятої сперми виявлялися на кілька порядків вищими в дні повтору місячної фази. Отримані дані відкривають нові можливості вирішення питання чоловічого безпліддя.

Стать дитини за місячним календарем

Якщо ви твердо вирішили (з певних причин), що хочете, щоб у вас народилася дитина конкретної статі, то уточніть, в якому знаку зараз знаходиться Місяць.

Якщо ви плануєте зачаття хлопчика, то для цієї мети чудово підійдуть дні, коли Місяць знаходиться у знаках Овна, Близнюків, Лева, Терезів, Стрільця і Водолія. Якщо вам потрібно зачаття дівчинки, то дивіться, щоб Місяць у цей момент знаходився в знаках Тельця, Рака, Діви, Скорпіона, Козерога, Риб.

Вибираючи місячні дні зачаття дитини, майте на увазі, що яйцеклітина може запліднитися не тільки в момент близькості, але і протягом наступних 2-х днів.

При плануванні статі майбутньої дитини важливо пам’ятати ще про таку особливість: якщо на момент зачаття майбутньої матері виповниться парна кількість років, то найкращі місяці для зачаття дівчинки також повинні бути парними.

Це лютий, квітень, червень і т.д. А ось в непарні місяці (січень, березень, травень і т.д.) – це найкращі місяці для зачаття хлопчика. Якщо ж майбутній матері виповнилася непарна кількість років, то в цьому випадку для зачаття дівчинки краще вибирати непарні місяці, а для зачаття хлопчика – парні.

Місячний календар зачаття на липень 2018 року. Фази Місяця: активність і тактика дій

При плануванні вагітності необхідно враховувати не тільки місячні дні для зачаття, але і фази Місяця. Зачаття краще планувати до настання повного місяця, тобто в першу фазу Місяця. У цей період організм накопичує енергію і готується зачати, виносити і народити здорову, сильну і витривалу дитину, стійку до будь-яких впливів.

Кожна фаза Місяця по-своєму впливає на особливості майбутньої дитини, тому якщо ви хочете, щоб ваш малюк володів певним набором якостей, звертайте увагу на те, в яку фазу Місяця відбувається зачаття.

Місячний календар зачаття на липень 2018 року радить кращі дні для зачаття – це 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 дні менструального циклу, причому в 15-й день імовірність зачаття максимальна.

Не тільки фази Місяця впливають на характер або життєвий шлях людини, місячна доба також визначає, яким буде його характер, темперамент, душевні якості, таланти. Вивчаючи місячний календар  зачаття на липень 2018 року підбирайте місячний день, який подарує вашому малюку бажаний набір якостей.

Астрологи стверджують, що календар зачаття дитини налічує чимало сприятливих днів, у кожного з яких є свої особливості. При цьому пам’ятайте, що існують місячні доби, вкрай невідповідні і несприятливі для зачаття. На щастя, їх досить-таки мало, але вплив місячних днів на зачаття все ж варто вивчити.

Молодик

Людина ослаблена, не рекомендуються великі фізичні та нервові навантаження. Час позбавлення від шкідливих звичок, проведення очисних процедур і лікувальних дієт. Медитація, мовчання, прогулянки на природі, біля води, теплий душ вранці і ввечері.

Зростаючий Місяць

Зростання сил. Можна починати нові справи, планувати, вчитися, поповнювати запас вітамінів і поживних речовин. Згідно з місячним календарем, в цей час добре робити відновлюючий і зміцнюючий масаж. Стрижка (волосся буде рости швидше, стануть сильнішими і здоровішими), фарбування і маски для волосся.

Повний місяць

Важливо контролювати емоції. Відкласти всі справи, що вимагають великих нервових витрат, і присвятити час приємному, в міру активному відпочинку. Краще утриматися від хірургічних втручань і агресивної косметології (пілінг, видалення папілом, депіляції).

Спадаючий Місяць

Зниження життєвого потенціалу обіцяє місячний календар. Рекомендуються очищаючі процедури: голодування і розвантажувальні дні, очищення організму, розслаблюючі масажі, пілінги, спа-процедури, а також басейн, тренажерний зал, танці. Робити тільки невідкладні справи, берегти енергію. З чимось розлучатися (наприклад, йти з роботи). Духовні практики.

Яким буде характер дитини за часом зачаття

Місячний календар зачаття на липень 2018 року розповість про характер новонародженого, адже фази Місяця впливають на особливості організму під час розвитку. Ви можете дізнатися, як місячні фази вплинуть на енергетику вашої дитини.

Зачаті в період Нового місяця діти наділені відкритим і доброзичливим характером. Вони поступливі, проте надзвичайно ранимі, і їм складно прийняти особливості складного світу.

Під час повного місяця майбутня дитина отримує максимальну кількість місячної енергії, що відбивається на його характері. Такі діти частіше за інших відчувають складності в стримуванні емоцій, і батькам доведеться подбати про те, щоб пояснити своєму чаду про способи контролю настрою.

Під час першої фази Місяця діти народжуються з почуттям обов’язку і справедливості, вони спокійні і неконфліктні.

Під час другої місячної фази потомство наділяється сильним і вольовим характером з лідерськими задатками. При належному розвитку з немовлят виростають прекрасні управлінці.

У третю місячну фазу діти наділені силою волі і твердим характером, який, втім, може в майбутньому привести їх до упертості. Вони легко сходяться з людьми і не відчувають труднощів у спілкуванні.

У четверту місячну фазу найчастіше народжуються діти мистецтва. У них особливий погляд на світ, і вони рідко відчувають потребу в частому спілкуванні.

Місячний календар зачаття на липень 2018 року детальний

1 липня, 5-й місячний день – місячний календар зачаття на липень 2018 року радить, що не сприятливий день. Править пан Випадок, багато що залежить від генів батьків.

2 липня, 6-й місячний день – народиться мрійник з сильним Ангелом-охоронцем.

3 липня, триває 6-й місячний день – забудьте про секс.

4 липня, 7-й місячний день – зароджуються фізично слабкі діти. Зачекайте до завтра.

5 липня, 8-й місячний день – день для тих, у кого поки не виходило стати батьками. Все вдасться!!!

6  липня, 9-й місячний день – ні в якому разі не зачинайте: дитина може мати темну душу. Але якщо все ж це сталося, робіть багато добрих справ, читайте молитви.

7 липня, 10-й місячний день – у людини буде дуже сильний зв’язок з родичами.

8 липня, 11-й місячний день – відмінний для зачаття: спадкоємець стане годувальником для батьків.

9 липня, 12-й місячний день – відмінний день для ЕКЗ. Можливе народження провісника. А чи потрібно це, вирішувати вам.

10 липня, 13-й і 14-й місячний день. – хочете народити примхливе дитя? Чи вистачить сил? ЕКЗ не рекомендовано.

11 липня, 15-й місячний день – зачаття не рекомендується.

12 липня, 16-й місячний день – ця дитина може пережити розлучення батьків.

13 липня, 17-й місячний день – місячний календар зачаття на липень 2018 року радить, що народиться меценат. Характер буде залежати від ставлення батьків до грошей.

14 липня, 18-й місячний день – краще проведіть ніч на молитві або в мріях, а зачаття залиште на завтра.

15 липня, 19-й місячний день – дитина стане багатим, але, можливо, буде байдужий до батьків

16 липня, 20-й і 21-й місячні дні – ці діти практично завжди переймають риси характеру матері і батька.

17 липня, 22-й місячний день – день хороший для ЕКЗ.

18 липня, 23-й місячний день – місячний календар зачаття на липень 2018 року радить від сексу (як з метою зачаття, так і без неї)  утриматися.

19 липня, 24-й місячний день – почекайте зачинати, почитайте літературу. Але якщо все ж вирішили, не пийте спиртного.

20 липня, 25-й місячний день – ви довго чекали дівчинку? Вперед!

21 липня, 26 місячнийц день – для зачаття не найсприятливіший день.

22-23 липня, 27-й і 28-й місячні дні  – від сексу настійно рекомендується відмовитися.

24 липня, 29-й місячний день. – велика ймовірність народження хлопчика, тільки будьте до нього потім добрішими.

25 липня, 29-й місячний день – місячний календар зачаття на липень 2018 року радить, що складний для зачаття день. Не варто ризикувати.

26 липня, 30-й місячний день – життя людини буде яскравим, цікавим.

27 липня, 1й місячний день – все життя людину буде супроводжувати пані Удача.

28 липня, 2-й місячний денеь – відмінний час для зачаття спадкоємця – активного і вольового.

29 липня, 3-й місячний день – дитина продовжить династію діда по материнській лінії.

30 липня, 4-й місячний день – ви зачинаєте майбутнього лікаря.

31 липня, 5-й місячний день. – відмінний день для зачаття, якщо все відбувається вдома і без веселощів.

Місячний календар зачаття на липень 2018 року. Експертна думка

Аріна Євдокимова. Психолог, ведичний астролог, екстрасенс, учасник шоу «Битва екстрасенсів»: «Мало хто знає, що майже на всі питання і виклики, що стоять перед майбутніми батьками, відповідає Місяць. Не дарма споконвіку люди поклонялися Місяцю і в багатьох релігіях вона займала місце вища Сонця, тому що відповідає за духовні знання.

Ведична астрологія вчить, що день зачаття не менш важливий, ніж день народження. Дні зачаття і поведінку батьків додають позитивних або негативних рис дитині, збільшують або зменшують шанси Долі. З урахуванням місячного календаря зачаття можна планувати характер і долю дитини.

Є дні, категорично протипоказані для зачаття. Дні, коли закладається багатство, здоров’я, здібності дитини. Існує загальний місячний календар зачаття на липень 2018 року, але він дуже неточний. У липні у всіх, хто бажає стати батьками, з’являється шанс на зачаття незвичайного малюка. Головне – зароджується життя в любові, радості, з молитвою Небес на устах і в серці!».


Check Also

Місячний календар фінансів на липень 2022 року

Це здається містикою, але астрологія — наука, побудована на офіційних і достовірних цифрах. Місячний календар фінансів …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.