Home / Діти / Місячний календар зачаття на травень 2018 року

Місячний календар зачаття на травень 2018 року

Місяць є не тільки природним супутником Землі, по Місячним ритмам починають роботи в саду і на городі дачники, Місяць визначає час припливів і відливів морів і океанів, знання місячних циклів давно вже використовується в медицині, астрології і сучасній науці. Тому не дивно, що знання про Місячні цикли може допомогти в такій делікатній справі, як планування дитини. Про місячний календар зачаття на травень 2018 року дізнаємось далі.

Місячний календар зачаття на травень 2018 року

Місячний календар зачаття на травень 2018 року

Місячний календар зачаття на травень 2018 року – це чи не найкращий спосіб підібрати дні для зачаття дитини так, щоб вагітність протікала найбільш сприятливо. А  самі пологи пройшли вдало і в призначений термін.

Традиція розраховувати оптимальні дні для зачаття за місячним календарем цілком заснована на досвіді наших предків. Саме вони вперше помітили відповідності між характером, а також розумоим і фізичним розвитком дитини і фазами Місяця.

Щороку бувають дні, сприятливі і несприятливі для зачаття. Збіг сприятливих днів за місячним календарем і фази овуляції у жінки сприяє сприятливому зачаттю, навіть якщо вам поставили діагноз – безпліддя.

І в цьому немає нічого дивного, тому що природа часто приходить на допомогу навіть тоді, коли у найкращих лікарів-репродуктологів опускаються руки. Ось чому так важливо буває налаштуватися позитивно і, звичайно, взяти до уваги сприятливі місячні дні.

Перша половина травня 2018 року, це прекрасний час для зачаття дитини, якщо ви хочете, щоб вона був талановитою і творчою особистістю.

Вже з найранішніших років такі діти проявляють свої неабиякі таланти в якійсь області і згодом домагаються в ній значних успіхів.

Діти, зачаті ближче до кінця місяця, теж проявлять неабиякий хист – в області фінансів.

Вони легко зможуть заробляти дійсно великі гроші і в майбутньому їм забезпечене безбідне життя.

А ще астрологія стверджує, що день зачаття може вплинути не тільки на здоров’я, але і на характер і навіть стать майбутньої дитини. Ось давайте поговоримо про це більш детально.

Місячний календар зачаття на травень 2018 року. Характери дитини

Під впливом різних фаз незмінного супутника Землі, малюки розвиваються і народжуються вже з певними нахилами і рисами характеру. Якщо зачаття відбудеться в:

Молодик – дітки будуть дуже чутливими до оточуючих і ранимі.

Повний місяць – дитина може бути емоційною і не стриманою, гіперактивною.

Перша фаза – майбутній малюк народиться з підвищеним почуттям обов’язку, відповідальності, буде спокійноюі врівноваженою.

Друга фаза – народжуються майбутні лідери з яскраво вираженими вольовими якостями.

Третя фаза – приходять в цей світ дітки, що називається «з характером». При цьому дуже контактні і люблять спілкування.

Останню, тобто в четверту фазу – малюки народжуються з творчими нахилами, майбутні зірки мистецтва. Рано стають самостійними, не потребують в постійному спілкуванні, більше схильні до самотності.

Оптимальним часом для початку вагітності є зростаючий Місяць. У цей період легше відбувається зачаття, і потім проходить вагітність.

Місячний календар зачаття на травень 2018 року попереджає, що якщо зачаття відбудеться в Молодик, у дитини буде слабкий характер і в майбутньому йому буде складно постояти за себе.

Його здоров’я теж залишить очікувати кращого – такі діти бувають зазвичай дуже хворобливими, їх постійно доводиться оберігати від протягів, мікробів, змушувати пити вітаміни і всіляко зміцнювати імунітет.

Крім того, діти, зачаті в Молодик, згідно з місячним календарем, володіють ніжною і вразливою психікою, вони погано справляються навіть зі звичайними життєвими проблемами, а будь-які удари долі їх надзвичайно глибоко ранять. З такою дитиною у вас буде чимало клопоту.

Якщо зачаття відбувається в першу чверть Місяця або в першу фазу, ви можете сподіватися, що у майбутнього малюка буде добрий і відкритий характер. Такі діти з великим задоволенням спілкуються з однолітками та оточуючими, а ті платять їм повною взаємністю.

Діти, зачаті в період другої місячної фази, як правило, відрізняються міцним здоров’ям і не меншою силою духу. Вони легко просуваються по життєвому шляху і ніякі проблеми не можуть вивести їх з рівноваги. Не дивно, що в наслідку такі діти досягають значних вершин у житті або в професійній кар’єрі.

Якщо вагітність настає в травні, ви можете очікувати, що у вас з’явиться надзвичайно емоційна  дитина, іноді схильна до нападів агресії.

Люди, зачаті в травні, схильні до непродуманих, імпульсивних вчинків, вони живуть не розумом, а почуттями, які не дотримуються здорового глузду і не розуміють законів логіки.

До того ж, астрологи попереджають, що і вагітність може протікати не кращим чином, будуть виникати різні проблеми, а при пологах вірогідний розвиток ускладнень.

Якщо зачаття трапляється в період від повного місяця до Нового місяця, то такі діти мають надзвичайно замкнутий і скритний характер. Як правило, вони є інтровертами не схильними довіряти оточуючим, але при цьому бувають надзвичайно дисципліновані і вимогливі до власної персони. Дуже часто такі діти відрізняються від інших, наприклад, своїми інтересами або рівнем свого розвитку.

Місячний календар зачаття на травень 2018 року  радить ні в якому разі не допускати зачаття в період Місячного затемнення. Він володіє вкрай негативною енергетикою, яка не кращим чином позначиться, як на характері майбутнього малюка, так і на його здоров’ї.

Резюмуючи все вищесказане, слід зазначити, що найкращий час для зачаття дитини доводиться на зростаючий Місяць. Він нагородить вашого майбутнього малюка добрим відкритим характером, силою духу і відмінним здоров’ям.

Місячний календар зачаття на травень 2018 року і стать майбутньої дитини

На думку астрологів, у визначенні статі майбутньої дитини велике значення відіграє дата зачаття.

Так, наприклад, якщо вона  співпаде з днем народження матері або навіть просто з відповідним місяцем, то з великою часткою ймовірності, на світ з’явиться нова дівчинка.

Відповідно, якщо зачаття відбудеться в день або в місяць народження батька, то ви можете очікувати хлопчика. Але є й інші чинники, на які вам потрібно орієнтуватися, якщо ви хочете запланувати стать своєї майбутньої дитини. Місячний календар зачаття на травень 2018 року дає вам такі підказки.

Для народження хлопчика постарайтеся вгадати таким чином, щоб зачаття відбулося в той день, коли наш небесний супутник буде проходити в знак Водолія, Овна, Близнюків, Льва, Терезів або Стрільця.

Місяць дуже рухлива планета, і в 2018 році щомісяця він  буде перебувати в потрібних вам знаках протягом декількох днів, як мінімум. А ми вам підкажемо, коли це станеться.

Як запланувати стать дитини?

Знаходження Місяця в момент зачаття в «чоловічому» або «жіночому» знаку, безпосередньо впливає на стать майбутньої дитини. За цим принципом будується місячний календар зачаття на травень 2018 року, для народження хлопчика або дівчинки.

«Чоловічі» місячні знаки

Овен;

Близнюки;

Лев;

Терези;

Стрілець;

Водолій.

«Жіночі» місячні знаки

Тілець;

Рак;

Діва;

Скорпіон;

Козеріг;

Риби.

Місячний календар зачаття на травень 2018 року – сприятливі дні по статям

Травневе зачаття подарує дитинку з допитливим розумом, дуже допитливого. Він прийде в цей світ приблизно в лютому, тому буде ще й творчою людиною.

Місячний календар 2018 зачаття хлопчика

Сприятливі дні кожного місяця для того, щоб зачати дитину чоловічої статі:

Травень – 1, 4, 6, 9, 11, 14, 16, 19, 21, 24, 25, 28, 29.

Місячний календар 2018 зачаття дівчинки

Дні для зачаття дитинки жіночої статі:

Травень – 2, 3, 7, 8, 12, 13, 17, 18, 22, 23, 26, 27, 30, 31.

Місячний календар зачаття на травень 2018 року по дням

01 травня. Позитивний день для зачаття. Дитинка буде з м’яким характером, любити природу і свою сім’ю.

02 травня. Ненайвдаліший день для зачаття дитини. Може народитися легковажною.

03 травня. Негативний день для зачаття. Дитинка може народитися зі слабкою енергетикою.

04 травня . День негативний для зачаття. Дитинка буде жити одинаком.

05 травня. – 06травня. Для зачаття невдалі дні.

07 травня. Позитивний день для зачаття. Народиться справжній лицар честі і совісті.

08 травня. Позитивний день для зачаття. Дитина буде вченим з пристрастю до знань і навчання.

09, 11, 27 травня. Місячний календар зачаття на травень 2018 року наполягає, що день не вдалий для зачаття.

10 травня. Дуже хороший і вдалий день для зачаття.

12 травня. Позитивний день для зачаття. Доля маляти буде сприятливою. Вона буде багатою і забезпеченою.

13 травня. Негативний день для зачаття. Дитина може народитися з надзвичайно м’яким і податливим характером.

14 травня. Позитивний день для зачаття. Ті, хто зачаті в цей день – везунчики.

15 травня. Один з найнегативніших днів для зачаття. Дитина народиться злою  і сварливою.

16 травня. Позитивий день для зачаття дитини. Маля буде під захистом Небес. Але перед зачаттям в цей день необхідно дотримуватися духовного і фізичного посту.

17 травня. Місячний календар зачаття на травень 2018 року наполягає, що цей день хороший для зачаття, особливо дівчаток. Дитину зачату цього дня чекає успіх.

18 травня. Дітки будуть володіти прекрасними здібностями до керівництва та управління,  честолюбством і внутрішньою свободою. Вони будуть наділені незвичайною силою характеру і духу. Зможуть змінити світ навколо себе.

19 травня. Надзвичайно позитивний для зачаття. Дитина буде дуже ніжною.

20 травня. Негативний день для зачаття. Дитина може потрапити під вплив поганого року, в житті стикаючись з великою кількістю недоброзичливців.

21 травня. Позитивний день для зачаття. Маля буде мрійником і мандрівником, який проживе довге та цікаве життя.

22 травня. Позитивний день для зачаття. Маля буде борцем за справедливість, лікарем, оратором, юристом.

23 травня. Позитивний день для зачаття. Дитина набуде сильний характер.

24, 28 травня. Місячний календар зачаття на травень 2018 року  пропонує, що це найнесприятливіший день для зачаття. Дитина народиться злою і з важкою кармою.

25 травня. Дитина буде пов’язана з вашою родиною, кармою країни і батьківщини. Забезпечена підтримка від духів предків. Така дитина буде  мандрівником або вченим.

26 травня. Позитивний день та найвдаліший для зачаття хлопчиків, Дитина сповниться здоров’я і сил.

29 травня. Позитивний день для зачаття. Дитина  оберігатиметься від фатуму.

30 травня. Критичний день для зачаття

31 травня. Позитивний день для зачаття. Дитина буде з надзвичайно м’яким характером, любити природу і свою сім’ю.


Check Also

Новорічні прикраси на 2021 рік своїми руками. Корисна підбірка

До жодного свята не готуються і не прикрашають своє житло так, як до зустрічі Нового …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *