Home / Твоя краса / Догляд за волоссям / Місячний календар стрижок на лютий 2019 року

Місячний календар стрижок на лютий 2019 року

Якщо Ви хочете зробити так, щоб Вашу стрижку оцінили не тільки Ви, але і навколишні, радимо скористатися нашим календарем стрижок на лютий. Крім того, що, вибравши день, який ідеально підходить саме для Вашого випадку, Ви отримуєте здорові і дихаючі силою волосся, Про місячний календар стрижок на лютий 2019 року  піде мова далі.

Місячний календар стрижок на лютий 2019 року по дням

Місячний календар стрижок на лютий 2019 року

Ви також придбаєте масу позитивних емоцій, в той час якщо це буде негативний день для стрижки – нічого, крім негативних емоцій, Ви не отримаєте. Ось тому і слід ретельно вибирати день, коли Ви вирішите розпрощатися з волоссям, пофарбувати їх, зробити колорування, укладання або складну зачіску.

1 лютого. Сьогоднішній день як не можна краще підходить для того щоб постригтися. Можна припиняти очікування, а нарешті відвідати перукаря. Крім того, що зачіска буде вдалою, зміна довжини або кольору волосся приверне до Вас удачу і щастя.

А вже те, як Ви порадієте стрижці – радість від цієї дії не покине Вас надовго. Місяць у Козерозі благоволить зміні іміджу, але на стан волосся не впливає. Стрижки, які зазвичай робляться в такі дні, виходять повітряними.

2 лютого. 28-ий місячний день – місячний календар стрижок на лютий 2019 року  радить, що якраз той самий день, коли можна практично все – головне, щоб це не мало руйнівний контекст.

Зміна кольору волосся навіть кардинальним способом цілком вітається, а ось коротка стрижка не дуже. Пам’ятайте: сьогодні не повинно бути ніяких негативних думок. Навіть якщо, відвідавши перукаря, Вам не сподобався Ваш новий колір волосся – нічого страшного, завтра Ви можете поглянути на це по-іншому, коли Ваш новий імідж оцінять всі, а особливо чоловіки, про що будуть ясно говорити їхні очі.

День ідеально підходить для хімічної завивки і інших пов’язаних процедур. Якщо Ви хочете, щоб Ваша зачіска була «повітряною» і «легкою», то для цього ідеально підходить Місяць у Козерозі. Правда, на стан волосся поєднання не впливає.

3 лютого. Сьогодні не найвдаліший день навіть для того, щоб думати про стрижку, а ось про похід до перукаря такого не скажеш. Крім того, день не підходить і для вирішення серйозних питань – якщо потрібно вирішити їх, то краще скористатися порадою Скарлетт О’Хара – «я подумаю про це завтра», де «завтра» – це сприятливий день для таких роздумів.

Стрижка в цей день буде символізувати відмову від негативної енергії і залучення удачі. Однак фарбуватися сьогодні не рекомендується. Місяць в Овні означає, що в даний момент стрижку краще не робити. Можна тільки в тому випадку, якщо Ви нічого не втратите від того, що зміните  імідж.

4 лютого. Настає 30-та місячна доба, що означає, що в такий день краще не стригтися. Це завжди негативно позначається на стані – і не тільки волосся, але і душевному. Якщо все-таки не послухатися порада в цей день, це буде означати, що Ви віддаєте свою духовну енергію, а коли вона знову повернеться, це невідомо.

Коли Місяць входить в сузір’я Овна, це не найкраще поєднання для зміни способу. Але Овен, як і удача, любить сміливих – якщо Вам нема чого втрачати, то це якраз Ваш шанс.

5 лютого. Починається новий місячний цикл, а це говорить про те, що стрижка в такий день вкрай несприятлива. Новий цикл означає початок нового, а тому і починати життя потрібно з нового аркуша – але не зі стрижки, оскільки це означатиме руйнівний аспект. Згідно тибетської філософії, перукар в даному випадку виступає як «кат» – ножиці, ріжучі волосся, вкорочують життя.

Якщо Місяць і Овен зустрічаються разом, виходить бурхлива суміш: стрижку краще не планувати, але в той же час, якщо від цього Ви нічого не виграєте і не програєте, то Ви цілком можете спробувати змінити імідж.

6 лютого. 2-ий місячний день також не підходить для стрижки, адже в такому випадку вкрай малоймовірно, що можна уникнути неприємностей або негараздів в будь-якій сфері життя.

Місячний календар стрижок на лютий 2019 року  радить, що  день підходить для планування, а значить, можна подумати про те, яка зміна зачіски буде найбільш привабливо виглядати на Вас. День підходить для фарбування, але лише в натуральні відтінки. А візит до перукаря сьогодні скрасить Ваш день, тому до нього можна приходити за новою зачіскою.

Місяць в Овні означає, що зі зміною стрижки грядуть і зміни у Вашому житті. В кращу сторону.

7 лютого. На ноги 2-го місячного дня настає 3-ий, а це означає, що ще не настав сприятливий момент для зміни способу. У повітрі витає негативна енергія, і якщо Ви не хочете привернути її на свою сторону, то стрижку слід на якийсь час відкласти.

Крім того, стрижка сьогодні може стати передвісником марної трати фінансових коштів – Ви наче захочете розпрощатися з матеріальним світом, після чого великий шанс того, що про це будете шкодувати. Цей день підходить лише для зміни кольору волосся, але не кардинально.

Якщо Місяць в Овні, то і стрижка буде хорошою, і зміни в житті.

8 лютого. Якщо і є ієрархія несприятливих днів для зміни способу, то 4-ий місячний день буде, якщо не першим, то одним з перших. Сьогодні не рекомендується ні думати про зміну зачіски, ні робити її. Не радиться навіть проводити оздоровчі процедури – все, що буде зроблено в цей день, буде марним. А, крім того, залучить невдачу і фобії.

Місяць в Овні означає, що в даний момент часу стрижку робити добре. Місяць в цій фазі добре позначається на стані волосся.

9 лютого. 5-ий місячний день дуже добре підходить для того щоб постригтися. Крім того, що стрижка залучить багатство і успіх, волосся придбають свіжий, доглянутий, прекрасний вигляд. Місячний календар стрижок на лютий 2019 року радить, що можливі й серйозні зміни в зовнішності – Місяць цьому благоволить. Якщо давно планували стрижку, то не відкладайте, оскільки це один з тих днів, коли все буде найбільш сприятливо – не кожен день буває так.

Місяць в Овні – досить сприятливе поєднання за рахунок того, що воно добре впливає на структуру волосся.

10 лютого. Якщо Ви «скучили» по хворобах і депресії, то це самий підходящий день для того щоб зробити стрижку. Ці дві біди Вам гарантовані, якщо на 6-ту місячну добу змінити зачіску. Але зате сьогодні можна планувати нові справи. Прислухайтеся до своєї інтуїції, сьогодні вона Вас не підведе.

Якщо Овен і Місяць зустрічаються разом, така комбінація дарує гарний вплив для зростання і стану волосся.

11 лютого. Якщо Ви хочете постригтися в 7-ий місячний день, то «женіть» це бажання геть. Краще почекати трохи і зробити якісну стрижку трохи пізніше. Оскільки сьогодні, нехай і не найсприятливіший день, але все ж небажано змінювати зовнішній вигляд саме в цей день. Крім цього, не підходить цей день і для інших сеансів – ні для складних зачісок, ні для хімічної завивки місця сьогодні немає.

Місяць у Тельці – це час для експериментів, які виявляться вельми вдалими. Не тільки в зміні способу, але і в житті.

12 лютого. Місячний календар стрижок на лютий 2019 року  радить, що сьогодні Ви можете робити зі своїм волоссям все, що побажаєте, і на що вистачить фантазії. Цьому благоволить Місяць у Водолії – а значить, всі експерименти закінчаться успіхом. Інакше бути просто не може. Можна робити як колорування, так і фарбування, і як завивку, так і випрямлення, як балаяж, так і каліфорнійське мелірування.

Якщо Ви давно хотіли зробити експериментальну стрижку, то Місяць у Близнюках – це те, що потрібно.

13 лютого. Настає 9-ий місячний день, і Місяць входить в сузір’я Риб. Для тих, хто планує стрижку, це означає не найсприятливіший збіг обставин для цієї  дії. І не тому, що зміна зачіски буде поганою – в цілому, стрижка буде середньою, тобто не найкращою, але і не гіршою. День дуже добре підходить для того щоб зайнятися оздоровчими процедурами.

Місяць у Близнюках сприятливо позначається на стрижці, однак негативно – на стані волосся після неї.

14 лютого. Сьогоднішній день дуже хороший для стрижки, а також для фарбування. Вітається і серйозна зміна кольору, і структури волосся. Зміна способу несе разом з собою впевненість в собі і своїй привабливості, а також удачу, яка буде до вподоби Вам.

Якщо Місяць у Близнюках, то поєднання досить двояке: стан волосся після стрижки погіршиться, але сама стрижка буде чудовою.

15 лютого. Будь-яка справа, за яку Ви візьметеся сьогодні, принесе удачу. І стрижка не є винятком – сьогодні один з тих днів, коли найкраще починати нові справи. Можна робити як ультракоротку стрижку, так і просту зміну зачіски з драбинки на «рвану» стрижку.

Сприятливо пройдуть оздоровчі сеанси для волосся, а також зміна кольору. Кардинально краще колір волосся не міняти, але на 1-2 тони цілком. Довіряйте своїй інтуїції – сьогодні вона Вас не підведе.

Коли Близнюки зустрічаються із супутником Землі, то з одного боку медалі ми отримуємо чудову стрижку, а з іншого – погіршений стан волосся.

16 лютого. Місяць сьогодні не в найвдалішій фазі для нової стрижки. Обумовлено це тим, що можна залучити на свою сторону неприємності, яких хотілося б уникнути. Це може бути пов’язано зі здоров’ям або з відносинами в родині. А ось оздоровчі сеанси для волосся сьогодні як ніколи гарні.

Якщо Місяць знаходиться в Раку, то стрижку краще не робити, оскільки погіршиться загальний стан організму.

17 лютого. Стрижка на 13-у місячну добу буде вельми до речі. Це один з кращих днів для того щоб почати перетворювати – як внутрішнє, так і зовні. Крім того, що Ви знайдете впевненість, Ви будете притягати до себе удачу. Місячний календар стрижок на лютий 2019 року  рекомендує, що день підходить як для оздоровчих процедур, так і для хімічної завивки і аналогічних сеансів.

Якщо Місяць зустрічається з Раком, то чекайте кращого часу для того щоб зробити стрижку, оскільки зменшиться опірність організму зовнішнім факторам.

18 лютого. Якщо Вам не терпиться змінити зачіску, то цей день може стати якраз тим, що Вам потрібен. Це не ідеальний день для заходу такого роду, але вельми сприятливий. Також він хороший і для інших справ – так, якщо Ви плануєте зміни в інших областях Вашому житті (але не аж до кардинальних), 14-й місячний день для цього підходить.

А в стрижці те ж саме – зачіска не повинна змінюватися докорінно. Загальна порада говорить, що не варто кардинально фарбувати і змінювати структуру волосся. Досить зробити нову зачіску або укладання і на цьому зупинитися.

Місяць в Діві – не найкращий час для стрижки через можливе ослаблення здоров’я.

19 лютого. Стрижка в цей день стане поганою ідеєю, якщо не сказати, гіршою, яка могла б бути. Краще очікувати більш сприятливого місячного дня, оскільки цей не обіцяє ні краплі удачі, якщо почати змінювати стрижку. Більш того, можуть з’явитися нав’язливі ідеї або фобії. А ось планувати зміну зачіски можна – так само, як і дивитися, які дні найбільш сприятливі для цього заходу. А вони не за горами – тому варто просто трохи почекати.

Якщо Місяць у Діві, то стрижку не слід робити, оскільки може ослабнути імунна система.

20 лютого. Якщо постригтися сьогодні, потрібно бути готовим до неприємностей, які ця дія обіцяє. Якщо Вам давно хотілося привернути хворобу або неприємності, то цей день як не можна краще підходить для цього, якщо Ви зміните зачіску або зробите стрижку. Якщо ж такої мети у Вас немає, то почекайте кращих часів для зміни способу – будьте впевнені, не за горами той день, який стане для цього заходу ідеальним.

Якщо сьогодні Місяць в Діві, то для стрижки це сприятливе поєднання. Крім того, це прекрасно впливає на структуру волосся – вони знайдуть силу і будуть менш схильні до випадання.

21 лютого. Місячний календар стрижок на лютий 2019 року радить, що зміна способу в цей день не обіцяє нічого хорошого, навіть якщо молитися всім богам Землі. Особливо справа стосується майнових відносин – змінивши образ сьогодні, недалекий той час, коли можна позбутися матеріальних благ.

Цілком ймовірно, що в повному обсязі (тобто це може бути просто втрата ключів або деякої суми грошей, а не цілого будинку), але пробувати не варто – тільки якщо Вам не набридли земні блага і Ви націлені стати аскетом, присвятивши життя духовному розвитку і забути про мирські справи.

Місяць у Терезах означає, що після стрижки волосся стане менш схильним до випадання, а їх зростання набагато збільшиться. Добре впливає на здоров’я, зокрема на нервову і дихальну системи.

22 лютого. Якщо Ви давно чекали слушної нагоди, щоб постригтися, то сьогодні якраз такий день. Змінивши образ сьогодні, місячний календар стрижок на лютий 2019 року  рекомендує, що Ви залучите до себе тільки здоров’я, радість і матеріальне благополуччя, а саме волосся буде рости дуже швидко.

Можна робити з волоссям практично все – складні зачіски, ультракороткі стрижки, хімічну завивку, карвінг, випрямлення, фарбування, мелірування. Не рекомендується лише кардинально змінювати колір волосся.

Коли Місяць входить в фазу Терезів, для волосся це означає сприятливе поєднання – так, і зростання, і сила волосяного покриву помітно покращиться. Крім усього іншого, Місяць у Терезах це відмінне поєднання для дихальної і нервової систем організму людини.

23 лютого. Якщо хочете постригтися, то з сьогоднішнім днем Ви трохи спізнилися (або поквапилися) – тому краще очікувати іншої слушної нагоди, щоб змінити образ. Стрижка сьогодні обіцяє мало хорошого з тієї причини, що в цей день будь-які дії щодо зміни способу залучають негатив. І зокрема це стосується матеріального і духовного світів. Складні зачіски також краще відкласти до кращого часу, але якщо Ви хочете пофарбувати волосся на 1-2 тони – то дерзайте, це вдалий час.

Місяць у Терезах означає сприятливий захід по зміні іміджу. Але варто відмовитися від процедур із застосуванням хімії. А ось коригування та укладання – те, що «лікар прописав» для Вашого волосся.

24 лютого. Місячний календар стрижок на лютий 2019 року  рекомендує, що сьогоднішній день як не можна краще підходить для зміни зачіски. Єдина умова: краще намагатися уникати хімічної завивки, складних зачісок і інших пов’язаних процедур.

А в цілому, постригшись сьогодні, Ви придбаєте впевненість і привабливість, тому якщо Ви планували стрижку, то сьогодні не варто відмовлятися від цього задуму – він прийде як не можна до речі. Робити можна все – від укладання до коригування. Звичайно, з одним вищеописаним застереженням.

Якщо прийшов Місяць в Скорпіоні, то його можна розуміти двояко: з одного боку, процедури по зміні способу вельми добре позначаються і рекомендоване  укладання і коректування, а з іншого – робити хімічну завивку не рекомендується.

25 лютого. Якщо постригтися сьогодні, то на свою сторону Ви привернете матеріальне благополуччя. Якщо це те, чого якраз не вистачає у Вашому житті, то саме час змінити імідж. Також стрижка на 22-у місячну добу  гарантовано принесе нагороду у вигляді досягнення поставленої мети. Взагалі, 22-ий місячний день – це день творення, тому відпустіть всі негативні думки і думайте тільки про хороше. Можна робити оздоровчі процедури, а також складні зачіски.

26 лютого. Місячний календар стрижок на лютий 2019 року радить, що сьогоднішній день прекрасний для зміни кольору волосся або хімічної завивки або іншої схожої процедури (карвінг волосся, кератинове випрямлення і т.д.), а ось для стрижки 23-я місячна доба не дуже підходить – Місяць не сприяє. Якщо в цей день змінити зачіску, можна лише зіпсувати волосся – і невідомо, коли вони зможуть стати сильнішими.

Якщо Місяць входить в сузір’я Стрільця, то таке поєднання дарує Вам прекрасний шанс змінити Ваш образ. Якщо будуть зміни в житті, то вони завжди будуть тільки позитивними.

27 лютого. Місячний календар стрижок на лютий 2019 року  рекомендує, що сьогодні не варто кардинально змінювати зовнішність. Стрижка, навіть проста, не приверне на Вашу сторону удачу.

Однак якщо необхідно просто постригти посічені кінчики – сьогодні це зробити можна, обмежень немає. Оздоровчі сеанси, як для тіла, так і для душі вельми радяться в цей день. І волосся не є винятком. Також можливе фарбування кольору волосся, але не кардинально.

Місяць у Стрільці означає, що стрижка сприятливо позначиться на стані волосся, а також на зовнішньому вигляді.

28 лютого. Сьогоднішній день, якщо і обіцяє щось хороше, то це не пов’язано з відвідуванням перукаря. Сьогодні краще утриматися від серйозних справ, оскільки день володіє негативною енергією, і якщо все-таки не послухатися поради, то навряд чи можна чекати чогось хорошого в подальшому. Місячний календар стрижок на лютий 2019 року рекомендує єдине що можна сьогодні зробити – це фарбування волосся на 1-2 тони, інші процедури для цього дня вважаються «кардинальними».

Коли сузір’я Козеріг зустрічається із супутником Землі, це дуже гарне поєднання: причому як для зовнішнього вигляду волосся, так і для їх стану.


Check Also

Місячний календар стрижки на лютий 2021 року детальний

З року в рік астрологи складають гороскоп для кожного знака Зодіаку, щоб ми не тільки …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *